Бізнес Преміум-ліга: дострокове чемпіонство «Укрпропласту» та емоційне завершення групового етапу

0
368

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує поєдинки 5-ого туру Бізнес Преміум-ліги з міні-футболу

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР БІЗНЕС ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Виходить на фінішну пряму третій за ліком розіграш Бізнес Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області спільно з Управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради. У неділю, 13-ого травня, у обох лігах були зіграні ігри 5-ого туру, які носили вирішальний характер для фактично усіх учасників. У турнірі серед аматорів 5-ий тур завершив груповий етап, за результатами якого стало відомо матчами за які підсумкові місця завершать боротьбу усі команди-учасниці, а ось у змаганнях серед бізнес-структур «Укрпропласт», здолавши «УПП», достроково здобув чемпіонський титул. Про це все і не тільки далі у нашому огляді.

Турнір серед аматорів

Підгрупа «А»

Програму заключного туру у групі «А» відкривало протистояння між «Зооветпромом-Поділля» та «Соколом-2». Боротьби як такової тут не вийшло – доля матчу вирішилася фактично ще в першому таймі. Відкрив рахунок у грі Хмиз, класно пробивши з розвороту метрів з 6-ти, а далі настав зірковий час Оліферчука, який після розкішних передач від Першина оформив дубль протягом трьох хвилин – 0:3. Між голами Андрія відзначився і Луцюк, і саме його влучний удар став найкрасивішим у матчі: вигравши підбір «Луцик», як його ласкаво називають партнери по команді вишукано обіграв на замасі захисника і невідпорно пробив у ближній верхній кут – 0:4. А не задовго до перерви активний Першин до двох гольових передач додав і забитий м’яч, виявившись найспритнішим після розіграшу кутового – 0:5. У другому таймі «Сокіл-2» діяв «по рахунку», а ось «ветеринари» відчайдушно намагалися відповісти хоча б голом престижу, однак не склалося – відмінно діяв на останньому рубежі Гринь. Отже – 5:0 на користь підопічних Віталія Розпаченюка, які завершують груповий етап на мажорній ноті.

Цей результат був на руку «Носорогу», якому аби оформити перше місце у групі «А» було достатньо і нічиєї у грі з «Lifecellom». Але підопічні Миколи Бевзи, провівши черговий класний матч, потішили власних вболівальників черговою перемогою. Розпочався матч у досить рівній грі, а до забитих голів справа вперше дійшла на 12-ій хвилині, коли Чепурний швидкий прохід по флангу увінчав потужним ударом у дальній нижній кут без шансів для Янчука – 1:0. Забитий м’яч неабияк додав впевненості «носорогам»: у наступній атаці Туменко поцілив у стійку, а через декілька хвилин Савчук, відгукнувшись на простріл з флангу від Анікіна влучно пробив метрів з 10-ти, подвоївши перевагу номінальних господарів – 2:0. «Lifecell» цілком міг переламати хід подій у грі, однак «Носорог» після ударів Люховця та Власова двічі виручав каркас воріт. А далі, перетерпівши декілька непростих хвилин у меншості після вилучення Куцака, «Носорог» довів справу до розгрому. Третій гол став наслідком помилки Янчука на виході, і як результат Омар Нік вразив вже порожні ворота фактично від центрального кола, а далі відзначився і Коваль, який після швидкої «стіночки» із Туменком невідпорно пробив під поперечину метрів з 8-ми – 4:0. Іщук, завершивши більярдним ударом в нижній кут швидку контратаку, подарував надію «Lifecelly», однак «останнє слово» у грі залишилося на номінальними господарями – Молодих фактично з метра розстрілявши ціль після класного прострілу з флангу від Савчука, встановив остаточний рахунок у грі – 5:1 на користь «Носорога», який таким чином стає переможцем у групі «А», і тепер за вихід до фіналу турніру зіграє кращою командою підгрупи «С» – «Монолітом».

Підгрупа «В»

Оскільки «Динамо-ГУНП» достроково здобуло першу сходинку у квінтеті під літерою «В» і останній тур волею календаря пропускала, заключний ігровий день тут пройшов під знаком заочної боротьби «МобіФренда» та «Лунтіка» за підсумкове друге місце.

Першим на майданчик вийшов «МобіФренд» і в 5-ому турі не залишив жодних шансів «Торнадо». «Червоні» під керівництвом Павла Саса з першої і до останньої хвилини володіли у грі відчутною ігровою перевагою, які втілили у вісім «сухих» голів, які забивалися на будь-який смак вибагливої публіки. Найбільш активним у стадії завершення атак «мобіфрендівців» виявився Віталій Шаварський, який у звітній грі розродився хет-триком – більш ніж переконлива перемога «МобіФренда» з підсумковим рахунком 8:0.

«Лунтік» вийшов на зелений газон вже знаючи результат свого прямого конкурента у боротьбі за другу сходинку і аби фінішувати другими підопічним Сергія Заболотного потрібно було не лише перемагати FC «Diamant» а й значно покращувати «різницю». Це завдання цілком виявилося під силу «лунтікам», які на два пропущені голи у власні ворота відповіли відразу тринадцятьма забитими, по п’ять з яких на свій рахунок записали кращі гравці у складі номінальних господарів – Рижук та Петреченко. Перемігши з підсумковим рахунком 13:2, «Лунтік» наздогнав за різницею  забитих та пропущених голів«МобіФренд» (їх очний матч завершився внічию 3:3 – прим. автора), але за більшою кількістю забитих м’ячів у ворота суперників друге місце дісталося «Лунтіку», а ось «МобіФренд» фінішував третім.

Підгрупа «С»

«Моноліт», який достроково здобув першу сходинку у групі «С», завершував груповий етап матчем із «Легіоном». З перших хвилин ініціативою володіли підопічні Едуарда Щепанського, однак реалізація дещо підводила «бордових»: Романенко не зумів реалізувати вихід віч-на-віч із голкіпером, а Люблінський двічі перевірив на міцність каркас воріт «Легіона». «Розпечатати» ворота свого суперника «Моноліт» зумів лише наприкінці першого тайму, коли з інтервалом у чотири хвилини відзначились Слобода та Паламарчук, яким залишалося лишене промахнутися з кількох метрів – 2:0. Відразу перерви той ж Слобода, влучно пробивши у праву «шістку» з лінії воротарського після скидки Янова оформив дубль і довів рахунок на табло до розгромного, після перевага «Моноліта» ставала все більш відчутною. Багатою на події стала 32-та хвилина, коли у ворота «військових» влетіло відразу два голи. Спочатку Люблінський пасом з флангу вивів на порожні ворота Бойка, а через декілька секунд Люлько, намагаючись винести м’яч подалі, влучив ним у Гребенюка, від якого він і залетів у сітку – 5:0. Невдовзі дебютний гол у футболці «Моноліта» провів і Шутяк, завершивши класний індивідуальний прохід точним ударом у нижній кут, а під завісу зустрічі забитими м’ячами обмінялися Голеніщев та Росінський – 7:1 на користь «Моноліта», який виграє власну групу із стовідсотковим показником у графі «набрані очки» і підходить до півфіналу у гарному настрої.

Матч між «Інтерпродсервісом» та «Фахівцем» за своїм сюжетом та напругою поки що безперечно претендує на перемогу у номінації «кращий матч турніру». Розпочали краще гру «фахівці», але їх стартовий натиск не увінчався успіхом лише завдяки вдалим діям Паштепи, який парирувавши удар Гаваги з пенальті через декілька секунд зреагував і на «мертвий» м’яч після удару Присяжнюка впритул. Відповідь «Інтерпродсервіса» видалася гольовою: Віхренку на 8-ій хвилині вдався влучний удар в ліву «шістку» зі штрафного – 1:0. Невдовзі Панькевич виявився найспритнішим на дальній стійці після прострілу Самолиги, і довів перевагу «синіх» до двох голів, але майже відразу Шевчук вдалим дальнім ударом один м’яч відквитав – 2:1. Підопічні Сергія Малукалова на куражі продовжували «феєрити», і ще забивши в кінцівці першого тайму та на початку другого оформили на табло розгромний рахунок. Особливо ефектним видався гол Гарбара, який вишукано п’ятою поцілив у нижній кут після класного пасу врозріз від Трояна – 4:1. Але «фахівці» і не думали здаватися! Дубль Овчиннікова та влучний удар Гаваги дозволив «білим» відігратися, а невдовзі Хлопонін розкішним пострілом акурат в ліву «дев’ятку» схилив шальки терезів вже на користь номінальних гостей – 4:5!!! Кульмінація досягла свого апогею на останніх секундах (!), коли пенальті був призначений вже у бік воріт «Фахівця». Панькевич з «точки» був безжальним, дозволивши «Інтерпродсервісу» врятуватися від поразки у досить цікавій та емоційній грі – бойова нічия з рахунком 5:5, яка таким чином залишає «Фахівець» на другому місці, а «Інтерпродсервіс» – на третьому.

Підгрупа «D»

У підгрупі «D» головну увагу привертав матч між «Алмазом» та «Проскуровом», який був вирішальним у долі підсумкової першої сходинки. Особливої боротьби тут не вийшло. Після досить спокійного початку матчу, далі на перший план вийшов більший досвід «жовтих»: Камінський виявився найспритнішим після швидкого розіграшу кутового і відкрив рахунок у грі, а невдовзі м’яч після рикошету від Мельника після чергового «стандарту» у виконанні «Проскурова» вдруге побував у сітці воріт «алмазних» – 0:2. Невдовзі нагадав про себе і Логвіненко, який накрутивши захисника влучно пробив з розвороту метрів з 10-ти, а під завісу першого тайму Волошин, проштовхнувши сферу повз голкіпера після скидки Котенкова, оформив досить переконливі «+4» для «Проскурова».  Усі питання щодо переможця зняв дубль Алексєєва в дебюті другої 25-ти хвилинки, однак далі «Алмаз» зусиллями Бачинського і Кацитадзе, дещо скоротивши відставання, зумів відродити тінь інтриги. Але жила вона недовго: Кучер та той ж Волошин влучними ударами незадовго до фінального свистка довели справу до переконливої перемоги номінальних гостей – 8:3 на користь «Проскурова», який таким чином стає кращим у групі «D», і за путівку до фіналу зіграє із «Динамо-ГУНП».

У досить напруженій боротьбі пройшла зустріч «старих знайомих» між «Rexsoftom» та «Червоною Зіркою». Після першого тайму дещо ближчими до успіху після голу Бойчука були номінальні господарі, однак після перерви «червоні» у складі яких «феєрив» Сироватко, п’ять разів змусивши капітулювати Гуторова, зуміли перевернути у матчі все з ніг на голову. Влучні удари Косевича та Гольця ж лише дозволили «рексофтникам» дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 5:3 на користь «Червоної Зірки», яка здобуваючи першу перемогу у турнірі, тепер у хорошому настрої підходить до боротьби у Кубку Престижу. «Rexsoft» ж завершить турнір матчами Кубку Ліги.

Турнір серед бізнес-структур

5-ий тур у змаганнях серед бізнес-структур відкривало протистояння між ПАТ «Хмельницькобленерго» та Збірною юристів. Багато чого в цій зустрічі вирішив швидкий гол, який вдалося забити «юристам» на її 5-ій хвилині: Ягринець, обікравши захисника відпасував вправо на набігаючого Кричківського, якому залишалося лише не промахнутися з кількох метрів – 0:1. Більше голів у першій 25-ти хвилинці глядачі так і не побачили, хоча діяли команди у атакуючому ключі. По такій грі «юристи» були ближчими до того, аби збільшити власну перевагу ніж їх суперник до того, аби відігратися, однак Кравець не зумів реалізувати вихід віч-на-віч із Амеліним, а невдовзі кіперу «енергетиків» вдався розкішний сейв після удару впритул від Приступи. Другий тайм ж нагадував продовження першого: Кричківський та Гарієвський по черзі вибивали сферу з «стрічечки» вже порожніх воріт, а на 38-ій хвилині Сокирко, влучно пробивши повз голкіпера після пасу з глибини, довів перевагу «фіолетових» до двох голів – 0:2. Олександр Залевський, виявившись першим на добиванні після удару Гарієвського в штангу, подарував надію «енергетикам», однак «останнє слово» у цій грі залишилось за номінальними гостями. Остаточний рахунок у грі встановив Приступа, з кількох метрів «замкнувши» дальню стійку після прострілу Сокирка – 3:1 на користь Збірної юристів, яка здобуваючи другу перемогу поспіль, залишає останню сходинку у турнірі.

У іншій грі 5-ого туру між собою зустрічалися «Укпропласт» та «УПП». «Патрульні», яку звітну гру проводили без замін, розпочали матч досить активно, вже до 8-ої хвилини двічі змусивши капітулювати Рудого. Відкрив рахунок у грі Гуралечко, який обікравши Логвіненка влучно пробив метрів з 5-ти, а ще через хвилину Шаткун, вишукано п’ятою переправивши шкіряний снаряд у ціль після силового прострілу Чернилевського з флангу – 0:2. «Укрпропласт» не опустив руки і всередині першого тайму один м’яч відквитав зусиллями Олексійчука, якому вдався шалений удар зі своєї половини (!), а незадовго до перерви граючий тренер «Укрпропласту» міг оформлювати дубль, однак йому не вистачило якихось сантиметрів, аби «замкнути» на дальній стійці класний простріл від Логвіненка. Після перерви «патрульні» без замін поступово розпочали «підсідати» фізично, чим і скористалися їх суперники. Дубль Логвіненка дозволив номінальним господарям перевернути все у матчі на свою користь, а особливо ефектним став другий гол Івана у матчі, забитий класним ударом в падінні після навісної передачі Олексійчука з ауту – 3:2. Крапку у грі поставив Паляниця, який відгукнувшись на довгу передачу від Рудого, пробив метрів з 5-ти під поперечину без шансів для Власюка – вольова перемога «Укрпропласту» з рахунком 4:2, який таким чином достроково здобуває чемпіонський титул у турнірі серед бізнес-структур. Долю ж інших призових місць вирішать поєдинки останнього туру.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ 5-ОГО ТУРУ

«Моноліт» – «Легіон» – 7:1 (2:0)

Арбітри: Вєтров, Жмурко

Голи: Слобода (21, 26), Паламарчук (25), Бойко (32), Гребенюк (32), Шутяк (41), Росінський (48) – Голеніщев (45)

«Моноліт»: Печуляк, Слобода, А. Росінський, Янов, Шутяк, Романенко, Паламарчук, Люблінський, Бойко, Лущик, Гребенюк

«Легіон»: Маляренко, Морозов, Базанарчук, Оборонков, Савенко, Голеніщев, В. Пляхимович, Люлько, Боднарчук

«Алмаз» – «Проскурів» – 3:8 (0:4)

Арбітри: Фарина, А. Сас

Голи: Бачинський (31, 36), Кацитадзе (35) – Камінський (12), Мельник (18, аг.), Логвіненко (19), Волошин (25, 48), Алексєєв (27, 35), Кучер (40)

«Алмаз»: І. Ростківський, Даниш, Хомишен, Пилип’юк, Остапущенко, С. Росінський, Гурняк, Мельник, Андрушко, Кацитадзе, Бачинський

«Проскурів»: Данилюк, Дащук, Кожуховський, Сьомін, Логвіненко, Ісхаков, Волошин, Камінський, Алексєєв, Кучер, Котенков, Колесников

Попередження: Мельник (16), Андрушко (21)

«Інтерпродсервіс» – «Фахівець» – 5:5 (3:1)

Арбітри: А. Сас, Фарина

Голи: Віхренко (10), Панькевич (18, 50, пен.), Троян (22), Гарбар (28) – Шевчук (21), П. Овчинніков (35, 46), Гавага (41), Хлопонін (48)

«Інтерпродсервіс»: Паштепа, Гарбар, Троян, Панькевич, Первєєв, Самолига, Віхренко

«Фахівець»: Ващук, П. Овчинніков, Шевчук, Гавага, Присяжнюк, Хлопонін, Бобік, Розуман, Кукурудза, Краєвський

Попередження: Гарбар (7), Панькевич (25), Первєєв (49) – Розуман (24), П. Овчинніков (50)

«Носорог» – «Lifecell» – 5:1 (2:0)

Голи: Чепурний (12), Савчук (19), Нік Омар (42), Коваль (45), Молодих (49) – Іщук (48)

«Носорог»: Балабанов, Куцак, Туменко, Коваль, Осадчук, Молодих, Кузюткін, Савчук, Анікін, Чепурний, Нік Омар, Кравчук, Бевза, Флерко

«Lifecell»: Янчук, Віт, Власов, Дронг, Іщук, Люховець, Мещеряков, Остафійчук, Приймак, Пугачов

Попередження: Куцак (36) – Іщук (38), Дронг (46)

Вилучення: Куцак (37, друге попередження)

«Торнадо» – «МобіФренд» – 0:8 (0:5)

Арбітри: Божко, Данилюк

Голи: Шаварський (1, 8, 12), Южанінов (8), Герасимчук (22, 29), Овчарук (28, аг.), Трембач (37)

«Торнадо»: Ердоган, Бантус, Овчарук, Моцний, Загорянський, Бернацький, Бєляк

«МобіФренд»: Гулько, Вакух, Ладунець, Нігловський, Янишин, Мазур, Трембач, Герасимчук, Шаварський, Южанінов

«Зооветпром-Поділля» – «Сокіл-2» – 0:5 (0:5)

Арбітри: Данилюк, Божко

Голи: Хмиз (6), Оліферчук (12, 15), Луцюк (14), Першин (17)

«Зооветпром-Поділля»: Прудников, Дудка, Кордіяка, Кубряков, Босак, Колісник, Секліцький, Басараба, Харчук, Бабійчук, Мартинюк

«Сокіл-2»: Гринь, Чайка, Хмиз, Омарі, Барабаш, Зарванський, Луцюк, Оліферчук, Першин, Сохорук

Попередження: Харчук (45)

«Rexsoft» – «Червона Зірка» – 3:5 (1:0)

Голи: Бойчук (19), Косевич (39), Голець (50) – Сироватко (30, 50), Мевша (34), Д. Огороднічук (36), Р. Огороднічук (44)

«Rexsoft»: Гуторов, Голець, Бойчук, Легун, Козак, Будченко, Косевич, Петрук, Киданов

«Червона Зірка»: Януш, Мевша, Кобзаренко, Веселовський, Альміз, Р. Огороднічук, Д. Огороднічук, Горбачов, Карпосюк, Шевчук, Стець, Сироватко, Пономарьов

Попередження: Петрук (35)

«Лунтік» – FC «Diamant» – 13:2 (5:1)

Голи: Рижук (4, 28, 29, 43, 44), Клапченко (8), Пушкар (20), Петреченко (20, 21, 42, 43, 49), Богданович (38) – Кравцов (18), Гуменюк (31)

«Лунтік»: Глега, Рудюк, Рижук, Заболотний, Пушкар, Петреченко, Гоцуляк, Крулік, Бойко, Клапченко, Богданович

FC «Diamant»: Дідичук, Юзиков, Журавський, Кравцов, Орєхов, Гуменюк, Матвєєв, Онісьєв, Чиж, Янов

Попередження: Глега (17), Пушкар (21)

Вилучення: Глега (23, друге попередження)

ПАТ «Хмельницькобленерго» – Збірна юристів – 1:3 (0:1)

Арбітри: Жмурко, Вєтров

Голи: Залевський Олександр (42) – Кричківський (5), Сокирко (38), Приступа (45)

ПАТ «Хмельницькобленерго»: Амелін, Залевський Олексій, Залевський Олександр, Деговець, Гарієвський, Шостак, Кравченко, Леськов, Надахівський, Швець, Рибчук

Збірна юристів: Лук’янов, Сокирко, Приступа, Кричківський, Сергійчук, Дрижа, Кравець, Ягринець

Попередження: Деговець (29)

«Укрпропласт» – «УПП» – 4:2 (2:1)

Голи: Олексійчук (14), Логвіненко (31, 37), Паляниця (42) – Гуралечко (7), Шаткун (8)

«Укрпропласт»: Рудий, Олексійчук, Шпаков, Логвіненко, Паляниця, Чорноконь, Підгалий, Сова

«УПП»: Руссу, Власюк, Гуралечко, Шаткун, Чернилевський, Дрозда, Сторожук

Попередження: Шпаков (19) – Власюк (47)