Бренд Преміум-ліга. Статистика після 3-ого туру

0
257

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після матчів 3-ого туру Бренд Преміум-ліги з футзалу сезону 2019 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР БРЕНД ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР БРЕНД ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР БРЕНД ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “МОБІФРЕНД”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Вєтров Олександр Тепловик 9
Зенін Владислав Тепловик 6
Осацький Владислав WOODMALL 6
Ющенко Олександр Городок-Юрія-Фарм 6
Басараб Юрій Алмаз 5
Гарієвський Юрій Forex Club 5
Гизлик Олександр Городок-Юрія-Фарм 5
Кацитадзе Нодар Алмаз 5
Ліщук Іван Ротор 5
Лях Ігор Vavilon 5
Остапущенко Володимир Алмаз 5
Соловей Олексій WOODMALL 5
Трембач Іван МобіФренд 5
Успенський Юрій Forex Club 5
Генсіровський Максим Городок-Юрія-Фарм 4
Логвиненко Іван Ротор 4
Мойсюк Віктор Ветеран (Нова Ушиця) 4
Рудюк Костянтин Спарта 4
Алексєєв Микола Ротор 3
Замогильний Олександр Алмаз 3
Зубик Святослав Городок-Юрія-Фарм 3
Костецький Ян Городок-Юрія-Фарм 3
Марчук Олег Городок-Юрія-Фарм 3
Олянчук Сергій Forex Club 3
Паляниця Антон Ротор 3
Сохорук Микола Сокіл-2 3
Сушарник Юрій Спарта 3
Христофоров Євгеній Спарта 3
Шпаков Олег Ротор 3
Берлов Максим Спарта 2
Бродзянський Денис Городок-Юрія-Фарм 2
Буцький Анатолій Городок-Юрія-Фарм 2
Вельський Володимир МобіФренд 2
Гарнець Андрій Ветеран (Нова Ушиця) 2
Гнатюк Денис WOODMALL 2
Гурський Микола Vavilon 2
Диса Олег Vavilon 2
Кирилюк Владислав Vavilon 2
Крутяков Олександр Ротор 2
Омарі Ідріс Сокіл-2 2
Романчев Віталій Тайфун 2
Рубцов Віталій Спарта 2
Самсонюк Олександр Forex Club 2
Ціпко Костянтин Городок-Юрія-Фарм 2
Чепурний Андрій Ротор 2
Шостак Максим Городок-Юрія-Фарм 2
Ягозінський Андрій Городок-Юрія-Фарм 2
Андрушко Віталій Алмаз 1
Багрійчук Віктор Ветеран (Нова Ушиця) 1
Барабаш Артем Сокіл-2 1
Безвещук Вадим Forex Club 1
Вітрук Євгеній Тепловик 1
Вакух Олег МобіФренд 1
Вербовий Валерій Forex Club 1
Гілевич Ігор Vavilon 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 1
Гринь Артур Сокіл-2 1
Даньків Василь Vavilon 1
Дмитришен Богдан WOODMALL 1
Донець Єгор Сокіл-2 1
Камінський Олександр Ротор 1
Качур Ігор Forex Club 1
Ковальчук В’ячеслав Ветеран (Нова Ушиця) 1
Коздронь Віталій Тайфун 1
Константінов Ігор WOODMALL 1
Кошовський Володимир Ветеран (Нова Ушиця) 1
Кравчук Андрій Тепловик 1
Кузь Родіон WOODMALL 1
Літвяков Віталій Спарта 1
Лукомський Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 1
Марущак Віталій Ветеран (Нова Ушиця) 1
Муравський Віталій Спарта 1
Новіцький Вадим Алмаз 1
Підмурняк Олексій WOODMALL 1
Підтесаний Олександр Vavilon 1
Росінський Сергій Алмаз 1
Савінкін Олександр Спарта 1
Собко Ростислав Алмаз 1
Степко Валерій Тепловик 1
Столяр Віталій МобіФренд 1
Стрельцов Максим Сокіл-2 1
Трохимчук Олександр Тайфун 1
Цимбалюк Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 1
Шевчук Андрій Vavilon 1
Шкодяк Іван WOODMALL 1
Шутяк Євген Forex Club 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда КК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Ліхновський Михайло Тепловик 1 0 5
Муравський Віталій Спарта 1 0 5
Ющенко Олександр Городок-Юрія-Фарм 1 0 5
Барабаш Артем Сокіл-2 0 2 2
Кузь Родіон WOODMALL 0 2 2
Марущак Віталій Ветеран (Нова Ушиця) 0 2 2
Осацький Владислав WOODMALL 0 2 2
Савінкін Олександр Спарта 0 2 2
Скалій Олександр Тепловик 0 2 2
Соловей Олексій WOODMALL 0 2 2
Столяр Віталій МобіФренд 0 2 2
Алексєєв Микола Ротор 0 1 1
Берлов Максим Спарта 0 1 1
Богуславський Денис WOODMALL 0 1 1
Бродзянський Денис Городок-Юрія-Фарм 0 1 1
Буцький Максим Городок-Юрія-Фарм 0 1 1
Вітрук Євгеній Тепловик 0 1 1
Вєтров Олександр Тепловик 0 1 1
Вакух Олег МобіФренд 0 1 1
Вербовий Сергій Forex Club 0 1 1
Вичавка Максим Спарта 0 1 1
Гурський Микола Vavilon 0 1 1
Дмитришен Богдан WOODMALL 0 1 1
Замогильний Олександр Алмаз 0 1 1
Качур Ігор Forex Club 0 1 1
Ковальчук Владислав WOODMALL 0 1 1
Константінов Ігор WOODMALL 0 1 1
Лісніченко Ігор Алмаз 0 1 1
Логвиненко Іван Ротор 0 1 1
Лукомський Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 0 1 1
Мишко Костянтин Тепловик 0 1 1
Мойсюк Віктор Ветеран (Нова Ушиця) 0 1 1
Олянчук Сергій Forex Club 0 1 1
Рубцов Віталій Спарта 0 1 1
Собко Ростислав Алмаз 0 1 1
Сохорук Микола Сокіл-2 0 1 1
Тихонюк Андрій Спарта 0 1 1
Чепурний Андрій Ротор 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Костишин Олександр (“Городок-Юрія-Фарм”)

Шлапак Віталій Віталій (“Сокіл-2”)

Шкодяк Даниіл (“WOODMALL”)

Шаманський Сергій (“WOODMALL”)

Ліхновський Михайло (“Тепловик”)

Ющенко Олександр (“Городок-Юрія-Фарм”)

Муравський Віталій (“Спарта”)

Барабаш Артем (“Сокіл-2”)

Осацький Владислав (“WOODMALL”)

Столяр Віталій (“МобіФренд”)

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here