Клуб Олексія Колесникова: загальний рейтинг бомбардирів у історії дивізіону 1 Преміум-ліги (2013-2019)

0
601

Олексій Колесников (на фото) наразі є кращим бомбардиром у історії найсильнішого дивізіону Преміум-ліги з футзалу, і став поки єдиним гравцем, кому вдалося подолати позначку у 100 забитих голів. Наразі їх у активі Олексія вже 118.

Подібні матеріали завжди викликають чималий інтерес як з боку гравців, так і з боку вболівальників. Під час новорічно-різдвяних свят прес-служба Асоціації проробила копітку роботу, не лише додавши актуальні дані за підсумками вже зіграних 10-ти турів нинішнього сезону, а й додала статистику по забитих голам кожного з виконавців у кожному конкретному розіграші.

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Дехто стверджує, “що у історії залишаються лише переможці”. Безперечно, подібна точка зору має право на існування, але ми впевнені у тому, що усі гравці, які зуміли відзначитися голами у іграх дивізіону 1 за неповних шість сезонів, стали частиною його історії. Всього таких виконавців було більше чотирьох сотень, а якщо точніше, то 402. Для декого Преміум-ліга стала початком шляху у професійні клуби, дехто з них виступає зараз у інших областях чи навіть країнах. Дехто і понині грає у еліті, а хтось вже завершив свою кар’єру. Але усім їм, як і вболівальникам, буде приємно з ностальгією подумати не лише про теперешнє, а й згадати славне минуле.

Загальний рейтинг бомбардирів у історії дивізіону 1 Преміум-ліги відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу (2013-2019 р.). Станом на 09.01.2019.

Гравець Команда 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 Сума
1 Колесников Олексій Динамо-ГУНП /Сокіл-3 /Динамо-ГУНП 15 20 27 27 24 5 118
2 Нємий Артур Газовик /Beerloga /Хмельницькі делікатеси 10 15 27 21 5 78
3 Рибак Сергій Феміда-Старлайф 17 17 19 10 63
4 Малишевський Юрій Сокіл-2 /Сокіл-3 /Кардіфф-Прикордонник /Прикордонник-Frisor 12 15 16 12 7 62
5 Антонюк Володимир Університет-Heliotherm /Університет-Молокія /Газовик /Епіцентр К-Forex Club /Helpix 26 8 16 8 58
6 Олянчук Сергій Епіцентр-К /Конфермат /Конфермат-Епіцентр К /Епіцентр К-Forex Club 9 4 6 18 13 7 57
7 Сендель Олексій Конфермат 44 6 6 56
8 Глас Артем Сокіл-3 /Тетра 16 15 13 7 4 55
9-10 Бабій Ігор Динамо-ГУНП /Динамо-УМВС-Дунаївці /Динамо-ГУНП 9 2 18 9 4 10 52
9-10 Донець Андрій Ротор /Кардіфф /Кардіфф-Прикордонник /Кардіфф 16 17 11 2 6 52
11 Безвещук Вадим Епіцентр-К /Конфермат /Конфермат-Епіцентр К /Епіцентр К-Forex Club 10 10 8 6 7 10 51
12 Черкезов Фархат Кардіфф /Хмельницькі делікатеси /Helpix 19 12 9 5 4 49
13 Морочківський Олександр Хмельницькі делікатеси /Олімп /Хмельницькі делікатеси 15 18 7 8 48
14-16 Дележа Олександр Конфермат /Феміда-Старлайф 17 10 15 42
14-16 Самсонюк Олександр Епіцентр-К /Конфермат-Епіцентр К /Епіцентр К-Forex Club 12 6 10 10 4 42
14-16 Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 16 4 12 10 42
17 Муляр Андрій Тетра /Тетра-Барви /Helpix /Конфермат 7 7 7 16 4 41
18 Мельник Максим Газовик /Евеліна 4 12 14 8 2 40
19-21 Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП /Динамо-УМВС-Дунаївці /Динамо-ГУНП 9 1 14 10 4 1 39
19-21 Полупан Сергій Сокіл-2 /Тетра /АВІСТ-Красилів 9 20 10 39
19-21 Соколюк Андрій Сокіл-2 /Сокіл-3 /Динамо-ГУНП 1 1 3 15 17 2 39
22-23 Сакович Віталій Газовик /Університет-Молокія /Кардіфф /Кардіфф-Прикордонник /Хмельницькі делікатеси 11 17 4 2 4 38
22-23 Сергеєв Лев Арсенал-МАДОК /Конфермат /Арсенал /Конфермат 16 10 7 5 38
24 Красножон Дмитро Арсенал-МАДОК /Арсенал /Арсенал-Ротор /Ротор 3 5 7 9 7 6 37
25-27 Грищук Олександр Арсенал-МАДОК /Хмельницькі делікатеси /Арсенал-Ротор /Ротор 9 4 1 9 12 1 36
25-27 Ращик Віталій Ротор 17 19 36
25-27 Романюк Артем Сокіл-2 /Газовик /Феміда-Старлайф 8 5 6 3 10 4 36
28-30 Гарієвський Юрій Епіцентр-К /Конфермат /Конфермат-Епіцентр К /Епіцентр К-Forex Club 11 4 4 4 6 6 35
28-30 Маковійчук Олександр Конфермат /Феміда-Старлайф 4 9 5 11 6 35
28-30 Олексюк Сергій АВІСТ-Красилів /Helpix /Феміда-Старлайф 14 13 8 35
31-32 Луцюк Віталій Сокіл-3 /Сокіл-2 10 15 9 34
31-32 Побережник Дмитро Вентс /Сокіл-3 8 21 4 1 34
33 Слободян Андрій Арсенал-МАДОК /Арсенал /Арсенал-Ротор /Ротор 12 7 11 2 32
34-37 Ахмедов Іван Тетра 10 5 7 9 31
34-37 Роговський Максим Сокіл-3 14 8 4 5 31
34-37 Ситнік Олег Сокіл-2 /Газовик /Хмельницькі делікатеси 6 3 4 9 3 6 31
34-37 Яровий Сергій Університет-Heliotherm /Університет-Молокія /Бамбук /Лада /Хмельницькі делікатеси 1 11 4 11 4 31
38-40 Подлюк Андрій Динамо-ГУНП /Динамо-УМВС-Дунаївці /Динамо-ГУНП 6 9 4 5 5 1 30
38-40 Шляховий Анатолій Сокіл-3 /Тетра /Динамо-ГУНП 11 12 4 3 30
38-40 Яремчук Андрій Сокіл-3 /Кардіфф /Helpix 3 5 10 8 4 30
41 Лемішевський Андрій Кардіфф 15 14 29
42-44 Гончарук Артем Епіцентр-К /Феміда-НК /Феміда-Старлайф 9 3 7 4 4 1 28
42-44 Музичук Олександр Тетра /Тетра-Барви /Конфермат 4 7 12 5 28
42-44 Юхимович Дмитро Сокіл-2 /Сокіл-3 5 11 12 28
45-46 Богославський Андрій Університет-Молокія /Епіцентр К-Forex Club 10 2 5 10 27
45-46 Шлапак Віталій Арсенал-МАДОК /Арсенал /Арсенал-Ротор /Ротор 2 6 6 8 3 2 27
47 Богдан Олександр Арсенал-МАДОК /Хмельницькі делікатеси 5 6 4 11 26
48-53 Бойко Денис Феміда-НК /Феміда-Старлайф 11 4 5 3 2 25
48-53 Гайдашевський Костянтин Ротор /Ротор-2 5 1 5 13 1 25
48-53 Кащук Сергій Хмельницькі делікатеси 6 7 7 5 25
48-53 Ліповуз Андрій Тетра-Барви /Helpix /Конфермат 8 5 12 25
48-53 Ціх Ростислав Конфермат /Кардіфф /Конфермат 11 9 5 25
48-53 Шляховий Костянтин Арсенал-МАДОК /Сокіл-3 /Beerloga 9 14 2 25
54-57 Моночков Ігор Конфермат-Епіцентр К /Епіцентр К-Forex Club 9 5 4 6 24
54-57 Святий Дмитро Вентс /Ротор 9 4 11 24
54-57 Токарчук Богдан Сокіл-2 /Вентс /Хмельницькі делікатеси 4 6 6 4 4 24
54-57 Філь Сергій Сокіл-3 4 13 7 24
58-59 Глаз Вадим Газовик /Хмельницькі делікатеси 3 2 6 12 23
58-59 Стасюк Ігор Тетра /Динамо-УМВС-Дунаївці /Арсенал /Арсенал-Ротор /Ротор 5 6 4 5 2 1 23
60-66 Бакалярик Олексій Конфермат /Феміда-Старлайф 6 6 9 1 22
60-66 Жаріков Денис Сокіл-2 /Вентс /Хмельницькі делікатеси 10 8 2 2 22
60-66 Кульбачний Денис Бамбук /Beerloga 8 14 22
60-66 Леонов Олександр Ковчег /Ковчег-Воля /Хмельницькі делікатеси 4 10 5 1 2 22
60-66 Наконечний Андрій Олімп /Хмельницькі делікатеси 14 8 22
60-66 Нік Акбар Сокіл-2 /Вентс /Ковчег-Воля /Хмельницькі делікатеси 4 2 1 8 5 2 22
60-66 Пліс Тарас Агрон-Королівський смак /Кардіфф 18 4 22
67-70 Овчинніков Олег Епіцентр-К /Конфермат /Конфермат-Епіцентр К /Епіцентр К-Forex Club /Новатор 6 3 4 6 1 1 21
67-70 Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 9 9 3 21
67-70 Шитенков Артур Ковчег /Ковчег-Воля 11 7 3 21
67-70 Шпаков Олег Ротор /Арсенал-Ротор /Ротор /Ротор-2 3 5 6 5 2 21
71-76 Березовський Тарас Університет-Heliotherm /Динамо-ГУНП 7 5 3 2 3 20
71-76 Козелко Ігор Конфермат 16 4 20
71-76 Кузьмін Ростислав Тетра /Тетра-Барви /Тетра 1 3 3 2 11 20
71-76 Падневич Володимир Олімп 17 3 20
71-76 Паперовський Віталій Агрон-Королівський смак /Вентс 15 5 20
71-76 Шульган Андрій Лада 4 6 10 20
77-81 Атаманюк Віталій Сокіл-3 /Вентс 15 4 19
77-81 Диняк Тимофій Тетра /АВІСТ-Красилів /Тетра 1 3 5 2 8 19
77-81 Думанюк Артур Ротор /Арсенал-Ротор 4 3 12 19
77-81 Паюк Максим Газовик /Хмельницькі делікатеси 4 4 8 3 19
77-81 Рефель Вадим Газовик /Кардіфф-Прикордонник /Прикордонник-Frisor 1 7 6 2 3 19
82-90 Бондаренко Олександр Динамо-УМВС-Дунаївці /Евеліна /Helpix 9 2 7 18
82-90 Загуровський Олександр Кардіфф 11 3 2 2 18
82-90 Кострицький Руслан Ротор /Арсенал-Ротор /Ротор 3 11 4 18
82-90 Люблінський Артем Сокіл-2 /Феміда-Старлайф 4 7 7 18
82-90 Стеценко Богдан Бамбук /Beerloga 4 12 2 18
82-90 Стожик Сергій Евеліна 10 3 5 18
82-90 Темнюк Микола Кардіфф 5 12 1 18
82-90 Умаров Іскандер Лада 8 5 5 18
82-90 Шум Сергій Конфермат /Кардіфф 4 6 1 7 18
91-94 Бондар Сергій Вентс /Ротор 10 1 5 1 17
91-94 Крутяков Олександр Ротор /Ротор-2 /Ротор 3 6 3 5 17
91-94 Сохорук Микола Динамо-ГУНП /Сокіл-3 /Динамо-ГУНП 2 4 3 3 3 2 17
91-94 Федорко Артем Університет-Heliotherm /Університет-Молокія /Лада /Динамо-ГУНП 6 3 6 2 17
95-97 Бродзянський Денис Феміда-НК /Феміда-Старлайф 3 6 4 3 16
95-97 Костишин Віталій Ротор 7 6 3 16
95-97 Шеремета Руслан Сокіл-3 16 16
98-106 Блажко Микола Феміда-НК /Газовик /Олімп 2 2 6 5 15
98-106 Гранатюк Іван Сокіл-2 /Ковчег-Воля 1 10 4 15
98-106 Куляк Геннадій Феміда-Старлайф 10 5 15
98-106 Ошовський Артем Евеліна 5 5 4 1 15
98-106 Розпаченюк Віталій Сокіл-3 5 1 5 4 15
98-106 Самсонов Андрій Арсенал-МАДОК /Арсенал-Ротор /Beerloga /Лада 5 3 6 1 15
98-106 Ткачук Віталій Конфермат /Феміда-Старлайф 1 4 6 4 15
98-106 Штокало Григорій Евеліна 1 10 4 15
98-106 Штолько Максим Ковчег /Ковчег-Воля /Ротор-2 7 4 3 1 15
107-112 Мартинюк Дмитро Сокіл-2 14 14
107-112 Мельник Сергій АВІСТ-Красилів /Helpix 7 7 14
107-112 Папірович Вадим Бамбук /Beerloga 6 7 1 14
107-112 Рябоконь Віталій Сокіл-2 /Хмельницькі делікатеси 3 9 2 14
107-112 Солонинко Ярослав Бамбук /Beerloga 4 10 14
107-112 Стець Андрій Ковчег /Ковчег-Воля /Вентс 5 4 2 3 14
113-124 Антонов Олександр Бамбук /Beerloga 3 6 4 13
113-124 Вербовий Сергій Конфермат /Конфермат-Епіцентр К /Епіцентр К-Forex Club 4 5 1 3 13
113-124 Власович Валерій Сокіл-3 13 13
113-124 Гвіанідзе Автанділ Конфермат 11 1 1 13
113-124 Диняк Андрій Тетра 5 8 13
113-124 Зощук Андрій Лада 8 5 13
113-124 Зубик Олег Руссич /Кардіфф 4 9 13
113-124 Камінський Олександр Ротор /Ротор-2 /Ротор 5 5 3 13
113-124 Мельник Роман Сокіл-3 /Сокіл-2 1 4 8 13
113-124 Мельніков Володимир Кардіфф-Прикордонник /Прикордонник-Frisor 8 5 13
113-124 Чорномаз Павло Феміда-Старлайф 9 4 13
113-124 Шкрябець Сергій Helpix 6 7 13
125-137 Cологуб Олександр Газовик /Кардіфф-Прикордонник /Прикордонник-Frisor 10 2 12
125-137 Баландюк Олександр Газовик /Лада /Феміда-Старлайф 3 1 3 3 2 12
125-137 Воловик Валентин Університет-Heliotherm /Університет-Молокія /Лада 7 1 4 12
125-137 Воловик Олександр Лада 10 2 12
125-137 Давидний Дмитро Сокіл-2 /Газовик 11 1 12
125-137 Косяк Іван АВІСТ-Красилів /Helpix 6 6 12
125-137 Лахмай Геннадій Динамо-ГУНП /Газовик /Прикордонник-Frisor 6 5 1 12
125-137 Логвіненко Іван Ротор /Ротор-2 1 9 2 12
125-137 Лук’янов Сергій Кардіфф 4 5 3 12
125-137 Монастирський Ігор Вентс /Тетра 6 2 3 1 12
125-137 Мороз Віталій Університет-Heliotherm /Університет-Молокія /Хмельницькі делікатеси 8 3 1 12
125-137 Сторожук Іван Динамо-ГУНП 2 4 3 2 1 12
125-137 Хамдамов Андрій Сокіл-2 6 5 1 12
138-146 Алексєєв Олександр АВІСТ-Красилів /Helpix 5 6 11
138-146 Белінський Микола Евеліна 2 3 3 3 11
138-146 Гончар Віталій Конфермат /Феміда-Старлайф 1 8 2 11
138-146 Гребенюк Олег Феміда-НК /Феміда-Старлайф 7 2 2 11
138-146 Грицик Дмитро Руссич /Динамо-ГУНП 3 4 1 3 11
138-146 Лисюк Артем Лада 7 4 11
138-146 Муляр Володимир Руссич /Феміда-Старлайф 8 3 11
138-146 Мустафін Павло Лада 6 1 4 11
138-146 Рижук Степан Helpix /Конфермат 5 6 11
147-153 Беркита Юрій Агрон-Королівський смак 10 10
147-153 Дубчак Андрій Конфермат /Феміда-Старлайф 9 1 10
147-153 Паюк Михайло Газовик 4 6 10
147-153 Ребекевша Максим Кардіфф 10 10
147-153 Рибчинський Назар Сокіл-3 /Кардіфф-Прикордонник 4 5 1 10
147-153 Цуприк Олександр Кардіфф-Прикордонник /Прикордонник-Frisor 3 7 10
147-153 Шульган Павло Лада 9 1 10
154-162 Бабак Сергій Феміда-НК /Феміда-Старлайф /Helpix 4 1 3 1 9
154-162 Бармак Андрій Ковчег-Воля /Газовик /Хмельницькі делікатеси 5 2 2 9
154-162 Василів Тарас Евеліна 3 6 9
154-162 Гуліватий Руслан Олімп 2 7 9
154-162 Калошин Максим Тетра /Кардіфф 8 1 9
154-162 Михальчук Дмитро Тетра /Ковчег-Воля /Газовик /Тетра 4 3 1 1 9
154-162 Паламар Олександр Агрон-Королівський смак 9 9
154-162 Плосконос Микита Бамбук /Beerloga 1 5 3 9
154-162 Успенський Юрій Конфермат-Епіцентр К /Епіцентр К-Forex Club 6 2 1 9
163-172 Атласюк Сергій Конфермат 8 8
163-172 Бондарчук Владислав Кардіфф /Ротор-2 8 8
163-172 Бражук Максим Арсенал-МАДОК /Хмельницькі делікатеси 1 2 5 8
163-172 Дикий Олександр Вентс 4 4 8
163-172 Задерейко Максим Ковчег-Воля /Тетра-Барви /Тетра 1 1 6 8
163-172 Зарицький Ігор Конфермат-Епіцентр К /Арсенал-Ротор 2 6 8
163-172 Кучерявий Олег Евеліна 8 8
163-172 Остапишен Сергій Газовик 8 8
163-172 Романов Дмитро Олімп 8 8
163-172 Цінчик Вадим Агрон-Королівський смак /Динамо-УМВС-Дунаївці 6 2 8
173-185 Борис Денис Евеліна 6 1 7
173-185 Бородій Дмитро Евеліна 5 2 7
173-185 Бриндак Денис Тетра /АВІСТ-Красилів /Helpix 1 4 2 7
173-185 Вигоняйло Ігор Газовик 7 7
173-185 Восканян Манук Вентс /Beerloga 5 2 7
173-185 Діброва Роман Вентс 6 1 7
173-185 Заморока (Тургеля) Богдан Тетра /Кардіфф /Тетра 3 2 2 7
173-185 Кучір Олег Сокіл-2 7 7
173-185 Макарченко Артем Тетра-Барви 7 7
173-185 Нужда Ярослав Тетра 7 7
173-185 Піхотко Олег Евеліна 1 3 3 7
173-185 Цилепа Максим Сокіл-3 7 7
173-185 Янчук Денис Арсенал-МАДОК /Арсенал 5 2 7
186-205 Глушок Ігор Університет-Heliotherm /Динамо-ГУНП 3 3 6
186-205 Кандзьолка Андрій Конфермат 6 6
186-205 Карпа Михайло Агрон-Королівський смак 6 6
186-205 Когут Павло АВІСТ-Красилів 6 6
186-205 Ліщук Іван Ротор-2 /Ротор 6 6
186-205 Малащук Андрій Кардіфф-Прикордонник /Кардіфф 5 1 6
186-205 Миколайчук Віталій Університет-Молокія /Конфермат 2 4 6
186-205 Ноль Артем Сокіл-3 6 6
186-205 Орошкевич Михайло Університет-Молокія /Ротор-2 /Ротор 2 3 1 6
186-205 Павліш Максим Бамбук /Beerloga 1 3 2 6
186-205 Підлісний Максим Феміда-НК /Феміда-Старлайф /Beerloga 2 1 3 6
186-205 Полторацький Владислав Руссич /Тетра-Барви 5 1 6
186-205 Попроцький Іван Динамо-ГУНП 3 1 1 1 6
186-205 Семенчук Віталій Тетра /АВІСТ-Красилів /Helpix 2 2 2 6
186-205 Скалій Олександр Тетра-Барви /Тетра 4 2 6
186-205 Смоляренко Артем Тетра 6 6
186-205 Сяньков Сергій Університет-Heliotherm /Університет-Молокія /Епіцентр К-Forex Club 3 1 2 6
186-205 Терлецький Данило Тетра 5 1 6
186-205 Юрко Петро Кардіфф 5 1 6
186-205 Юрчак Олександр Агрон-Королівський смак 6 6
206-228 Бабак Олександр АВІСТ-Красилів 5 5
206-228 Вараниця Олександр Новатор 5 5
206-228 Вербовий Владислав Сокіл-3 5 5
206-228 Гайдаш Артем Helpix 5 5
206-228 Клекот Степан Конфермат 5 5
206-228 Ковалишин Олег Сокіл-2 5 5
206-228 Ковальчук Олександр Кардіфф 1 2 2 5
206-228 Курило Ігор Конфермат 5 5
206-228 Лещишин Микола Сокіл-2 5 5
206-228 Лисий Олександр Епіцентр-К /Конфермат 2 3 5
206-228 Майко Олександр Beerloga 5 5
206-228 Мельник Максим Beerloga 5 5
206-228 Міщук Вадим Лада 3 1 1 5
206-228 Овчинніков Павло Університет-Heliotherm /Університет-Молокія 4 1 5
206-228 Оліферчук Андрій Сокіл-3 /Сокіл-2 1 4 5
206-228 Пампурак Микола Тетра /Кардіфф 3 1 1 5
206-228 Підручний Андрій Бамбук /Beerloga 4 1 5
206-228 Семенюк Федір Феміда-НК 5 5
206-228 Скибінський Дмитро Олімп 4 1 5
206-228 Собко Ростислав Прикордонник-Frisor 5 5
206-228 Юхимчук Андрій Епіцентр-К /Хмельницькі делікатеси 3 2 5
206-228 Ярош Дмитро Тетра 4 1 5
206-228 Ячмінь Дмитро Університет-Heliotherm /Університет-Молокія 1 4 5
229-252 Аврам Олег Сокіл-2 4 4
229-252 Алексєєв Роман Сокіл-2 4 4
229-252 Бедратий Олександр Новатор 4 4
229-252 Блазунь Євген Арсенал-МАДОК 4 4
229-252 Бородій Михайло Феміда-НК /Феміда-Старлайф 3 1 4
229-252 Валєєв Володимир Динамо-УМВС-Дунаївці 4 4
229-252 Гладкий Валерій Руссич 4 4
229-252 Заєць Олександр Динамо-ГУНП 1 1 2 4
229-252 Захарченко Сергій Вентс 4 4
229-252 Ісхаков Ігор Ротор 4 4
229-252 Іщук Євген Кардіфф-Прикордонник /Прикордонник-Frisor 2 2 4
229-252 Каленюк Дмитро Динамо-УМВС-Дунаївці /Helpix 4 4
229-252 Купчанко Денис Феміда-Старлайф 1 2 1 4
229-252 Кушнірук Максим Бамбук 4 4
229-252 Лисий Іван Новатор 4 4
229-252 Лісніченко Ігор Лада 4 4
229-252 Миронюк Ярослав Кардіфф 4 4
229-252 Михайленко Дмитро Феміда-Старлайф 4 4
229-252 Наталюк Назар Динамо-УМВС-Дунаївці /Helpix 3 1 4
229-252 Паляниця Антон Ротор-2 4 4
229-252 Панасенков Артем Лада 2 2 4
229-252 Пасічник Олексій Феміда-Старлайф 4 4
229-252 Тарасов Микола Руссич 4 4
229-252 Туз Сергій Ротор /Арсенал-Ротор /Ротор 2 1 1 4
253-289 Cкоп’як Юрій Helpix 3 3
253-289 Антончик Вадим Арсенал-МАДОК 3 3
253-289 Брицький Владислав Конфермат 3 3
253-289 Глуховатий Вадим Динамо-УМВС-Дунаївці /Helpix 2 1 3
253-289 Гнатюк Денис Конфермат 3 3
253-289 Гулевський Денис Beerloga 3 3
253-289 Івановський Віталій Олімп 3 3
253-289 Ілюшин Всеволод Вентс 2 1 3
253-289 Ірклієнко Олександр Ротор 1 2 3
253-289 Костів Михайло Агрон-Королівський смак 3 3
253-289 Криськов Олександр Хмельницькі делікатеси 3 3
253-289 Кучерук Костянтин Бамбук /Beerloga 2 1 3
253-289 Левченко Максим Ротор 1 1 1 3
253-289 Манільчук Ігор Кардіфф 1 2 3
253-289 Мартинюк Ігор Кардіфф /Ротор-2 3 3
253-289 Музиченко Олег Новатор 3 3
253-289 Новік Олександр Новатор 3 3
253-289 Омарі Ідріс Сокіл-2 3 3
253-289 Остяк Денис Епіцентр-К /Феміда-Старлайф /Епіцентр К-Forex Club 1 1 1 3
253-289 Папроцький Сергій Helpix 3 3
253-289 Пислар Вадим Феміда-Старлайф 3 3
253-289 Подлюк Артур Сокіл-2 3 3
253-289 Розгон Сергій Арсенал-МАДОК /Динамо-ГУНП 1 2 3
253-289 Рудюк Володимир Сокіл-3 /Сокіл-2 1 1 1 3
253-289 Савчук Гліб Beerloga 3 3
253-289 Середюк Павло Динамо-ГУНП 1 2 3
253-289 Тафратов Олександр Вентс 1 2 3
253-289 Ткачук Андрій Хмельницькі делікатеси 3 3
253-289 Ткачук Олександр Вентс /Хмельницькі делікатеси 2 1 3
253-289 Тринадцятко Олег Новатор 3 3
253-289 Ціпко Костянтин Хмельницькі делікатеси 3 3
253-289 Чайковський Сергій Університет-Молокія 3 3
253-289 Чиж Сергій Кардіфф 3 3
253-289 Шевчук Роман Сокіл-3 3 3
253-289 Шутяк Євген Новатор 3 3
253-289 Щепанський Едуард Ротор 3 3
253-289 Ясніцький Ярослав Кардіфф 3 3
290-335 Альохін Вадим Кардіфф 2 2
290-335 Барабаш Артем Сокіл-2 2 2
290-335 Біляк Олег Олімп 2 2
290-335 Богданов Віталій Конфермат 2 2
290-335 Буряк Руслан Кардіфф 2 2
290-335 Гаджула Сергій Руссич 2 2
290-335 Ганін Віктор Динамо-УМВС-Дунаївці 2 2
290-335 Глушко Ігор Арсенал 2 2
290-335 Горбієвський Максим Ротор 1 1 2
290-335 Гранчак Павло Динамо-ГУНП 2 2
290-335 Гринь Артур Сокіл-2 2 2
290-335 Гуралечко Юрій Ковчег 2 2
290-335 Данилюк Павло Агрон-Королівський смак 2 2
290-335 Дуда Володимир Ковчег-Воля 2 2
290-335 Жук Сергій Кардіфф 2 2
290-335 Замогильний Олександр Лада 2 2
290-335 Зубик Святослав Феміда-Старлайф 2 2
290-335 Когут Андрій Евеліна 2 2
290-335 Коротун Олександр Helpix 2 2
290-335 Крохан Вадим Конфермат 2 2
290-335 Кручек Богдан Сокіл-2 2 2
290-335 Куречко Вадим Ковчег-Воля 2 2
290-335 Мейко Владислав Конфермат-Епіцентр К 2 2
290-335 Мещишин Віталій Агрон-Королівський смак 2 2
290-335 Молнар Олександр Олімп 1 1 2
290-335 Монастирський Віталій Сокіл-2 2 2
290-335 Морговський Ян Helpix 2 2
290-335 Олексійчук Валерій Ротор /Ротор-2 1 1 2
290-335 Осацький Владислав Конфермат 2 2
290-335 Остапенко Дмитро Сокіл-3 2 2
290-335 Остроголов Данило Сокіл-2 2 2
290-335 Пляхимович Віталій Ротор 2 2
290-335 Райтаровський Олександр Кардіфф-Прикордонник /Прикордонник-Frisor /Кардіфф 2 2
290-335 Савчук Олександр Новатор 2 2
290-335 Салабай Андрій Тетра 2 2
290-335 Слобоженюк Володимир Новатор 2 2
290-335 Стаднік Микола Сокіл-2 /Новатор 1 1 2
290-335 Стахович Іван Евеліна 1 1 2
290-335 Сулима Богдан Конфермат 2 2
290-335 Трочинський Олександр Динамо-ГУНП 2 2
290-335 Шершун Богдан Ротор 2 2
290-335 Шмаков Євген Ротор 2 2
290-335 Щербань Владислав Сокіл-2 2 2
290-335 Ягодзінський Віталій Епіцентр К-Forex Club 2 2
290-335 Ярмош Валерій Сокіл-2 2 2
290-335 Ярош В’ячеслав Олімп 2 2
336-402 Бадло Ігор Конфермат 1 1
336-402 Басістий Артем Конфермат 1 1
336-402 Боднар Андрій Сокіл-2 1 1
336-402 Бойчук Ігор Динамо-ГУНП 1 1
336-402 Боца Віталій Вентс 1 1
336-402 Бритковський Владислав Агрон-Королівський смак 1 1
336-402 Вербовий Валерій Епіцентр К-Forex Club 1 1
336-402 Вєтров Олександр Ротор-2 1 1
336-402 Гайновський Юрій Олімп 1 1
336-402 Гарбар Дмитро Beerloga 1 1
336-402 Голов Сергій Феміда-Старлайф 1 1
336-402 Головачук Юрій Феміда-Старлайф 1 1
336-402 Горський Юрій Динамо-УМВС-Дунаївці 1 1
336-402 Гостєв Вадим Арсенал 1 1
336-402 Грабенчук Артем Тетра 1 1
336-402 Дияк Олександр Лада 1 1
336-402 Дмитришен Богдан Олімп 1 1
336-402 Дунець Дмитро Феміда-НК 1 1
336-402 Дячук Валентин Ковчег-Воля /Хмельницькі делікатеси 1 1
336-402 Жилович Тарас Тетра 1 1
336-402 Загородній Ярослав Динамо-УМВС-Дунаївці 1 1
336-402 Заяць Олександр Руссич 1 1
336-402 Зенін Владислав Вентс 1 1
336-402 Качур Ігор Епіцентр К-Forex Club 1 1
336-402 Король Валентин Сокіл-3 1 1
336-402 Кравецький Кирило АВІСТ-Красилів 1 1
336-402 Лапченко Микита Сокіл-3 1 1
336-402 Лисенко Денис Газовик 1 1
336-402 Лях Ігор Ротор-2 1 1
336-402 Мадзяновський Андрій Арсенал-МАДОК 1 1
336-402 Момот Юрій Олімп 1 1
336-402 Московчук Ярослав Евеліна 1 1
336-402 Нагорічний Анатолій Тетра-Барви 1 1
336-402 Нік Омар Ротор-2 1 1
336-402 Опольський Вадим Газовик 1 1
336-402 Островський Іван Динамо-УМВС-Дунаївці 1 1
336-402 Палійчук Богдан Феміда-Старлайф 1 1
336-402 Паславський Олег Евеліна 1 1
336-402 Першин Данило Сокіл-3 1 1
336-402 Петриковець Дмитро Новатор 1 1
336-402 Петрівський Дмитро Університет-Heliotherm 1 1
336-402 Прилуцький Олександр Газовик 1 1
336-402 Приступа Дмитро Евеліна 1 1
336-402 Приян Андрій Кардіфф 1 1
336-402 Пробитий Богдан Ковчег 1 1
336-402 Салабай Назар Тетра 1 1
336-402 Самедінов Андрій Феміда-НК 1 1
336-402 Самчук Назарій Хмельницькі делікатеси 1 1
336-402 Сергеєв Сергій Арсенал 1 1
336-402 Слива Андрій Тетра 1 1
336-402 Сохорук Микола Сокіл-2 1 1
336-402 Стасюк Іван Вентс 1 1
336-402 Терлецький Павло Тетра 1 1
336-402 Тимощук Владислав Кардіфф 1 1
336-402 Федорко Микола Університет-Heliotherm 1 1
336-402 Худік Роман Helpix 1 1
336-402 Чекерський Ігор Університет-Молокія /Динамо-ГУНП 1 1
336-402 Чепурний Андрій Ротор-2 1 1
336-402 Черняк Андрій Ротор 1 1
336-402 Чічкан Богдан Ковчег 1 1
336-402 Шаманський Сергій Сокіл-3 1 1
336-402 Шаркань Роман Кардіфф /Ротор-2 1 1
336-402 Шумський Владислав Сокіл-3 1 1
336-402 Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 1 1
336-402 Яліков Олександр Сокіл-2 1 1
336-402 Яновий Сергій Олімп 1 1
336-402 Янчик Сергій Конфермат 1 1

Примітка. В залік йшли м’ячі, забиті гравцями виключно у матчах дивізіону 1.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here