Кубок Дивізіону 5 Преміум-ліги: злива голів та емоцій на старті

0
382

Минулого вік-енду, 10-ого та 11-ого березня, стартував дебютний розіграш Кубку Дивізіону 5 Преміум-ліги з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Стартові поєдинки турніру видалися неймовірно видовищними, а також багатими на емоції та забиті м’ячі. Про це все і не тільки далі у нашому огляді.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Підгрупа «А»

Цікавим та захоплюючим видався стартовий матч підгрупи «А», в якому зустрічалися «Електротранс» та ФК «ЮАН». Команди з перших хвилин зробили головний акцент на атаку, обміняюючись голами на будь-який смак, а в цілому рівна гра справедливо знаходила своє відображення у рахунку на табло. Здавалося, що все завершиться закономірною результативною нічиєю, однак зовсім по-іншому вважав лідер атак «Електротранса», Андрій Щербатюк. Саме його влучний удар на останніх хвилинах приніс «тролейбусникам» емоційну перемогу з рахунком 7:6 та важливі три залікові бали на старті.

Лідерство у цьому квартеті захопила ФК «Крупа», яка в 1-ому турі досить несподівано переграла «Легіон». Хоча все розпочиналося як не можна краще для «військових», які вирушили на перерву із мінімальною перевагою у рахунку, але після перерви «крупні» зуміли не лише відігратися, а й вирвати перемогу. Вдалі дії атакуючого тріо «Крупи» у складі Король-Коляновський-Прокоф’єв стали нерозв’язною проблемою для «Легіона», а найбільш активним у складі переможців став Орест Король, який в цій грі відзначився хет-триком. Отже – 7:5 на користь ФК «Крупа».

Підгрупа «В»

В підгрупі «В» лідирує за підсумками стартового туру «FURY», яка розпочала турнір з досить непростої перемоги над «ДЮСШ №1-Феніксом». «Феніксівців» вистачило лише на перший тайм, а все вирішив відрізок всередині другої половини гри, коли впродовж однієї хвилини голами у воротах суперника відзначилися Гук та Гайдук. Оговтатися від цього «подвійного удару» підопічні Руслана Дубового до фінального свистка так і не зуміли – перемога «фурій» з рахунком 3:1.

А ось матч між «Boosterom» та «Інкогніто» завершився бойовою нічиєю. Перший тайм команди завершили з рахунком 2:2,а ось після перерви краще виглядали «невідомі», які завдяки вдалим діям дуету Янчук-Доценко за чотири хвилини до сирени володіли досить відчутною перевагою у три забиті м’ячі. Але «Booster» і не думав здаватися. Влучний удар Жуковського подарував надію номінальним господарям, а справжнім героєм став Олександр Дячок. Голкіпер «Boostera» у  вже фірмовій манері підключався до атак своєї команди, і саме його два влучні удари на останніх хвилинах дозволили «бустерним» врятуватися від поразки – результативна нічия з рахунком 5:5.

Підгрупа «С»

У підгрупі «С» в лідери за підсумками 1-ого туру вийшов «Зооветпром-Поділля», який в стартовий ігровий день переграв абсолютного новачка змагань під егідою Преміум-ліги – «Laguny». Хоча дебют останніх заслуговує лише схвальних епітетів. Програючи 0:2 вже на 4-ій хвилині, «Laguna» зуміла зібратися силами, і завдяки дублю Присяжного відродити інтригу в матчі. Після перерви на перший план вийшов вже більший досвід «ветеринарів», які вдало зігравши на помилках суперника провели чотири «сухі» м’ячі у ворота свого опонента, а справжнім «злим генієм» «Lagunи» став Максим Босак, який відзначився хет-триком у другій 20-ти хвилинці. Отже – впевнена перемога «Зооветпром-Поділля» з рахунком 6:2.

Три очки здобув і «ЗА-ЗУЛ», який «на прапорці» видряпав перемогу у FC «Diamant». Номінальні господарі постійно вели у рахунку, але «діамантові» щоразу демонстрували характер, і відіграючись відроджували інтригу. Її апогеєм став гол Закордонця на останніх секундах, а на те щоб відігратися вп’яте у «Diamantу» вже не було ні часу, ні можливості – 5:4 на користь «ЗА-ЗУЛа».

Підгрупа «D»

В підгрупі «D» центральним у 1-ому турі було протистояння «Алмаза» та «Lifecella». У анонсі до туру ми згадували, наскільки незручним суперником для «зв’язківців» є «Алмаз», і ця тенденція продовжилася і цього разу. Хоча «Lifecell» і був ближчим до перемоги, володіючи всередині другого тайму перевагою у два забиті м’ячі, однак підопічні Ігоря Ростківського зуміли проявити характер і завдяки голам Мельника та Росінського врятуватися від поразки – нічия з рахунком 3:3.

Завдяки нічиї у очній битві головних претендентів на єдину путівку до півфіналу від цього квартету, лідирує тут за підсумками 1-ого туру «Меблі-Лідер», який розпочав турнірну ходу із результативної перемоги над «Стимулом». Хоча останні розпочали гру досить жваво і вже до 2-ої хвилини провели два «сухі» голи у ворота свого суперника, цього їм не вистачило бодай для нічиєї. «Стимул» без замін поступово розпочав «підсідати», чим змогли скористатися «меблевики», які в підсумку виявилися сильнішими – 8:5 на користь «Меблі-Лідера». В складі переможців відмічаємо вдалі дії Віталія Ліщука, який у звітній грі відзначився хет-триком.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ 1-ОГО ТУРУ КУБКУ ДИВІЗІОНУ 5

«Електротранс» – ФК «ЮАН» – 7:6 (3:2)

Арбітри: Вєтров, Папірович

Голи: Ярмощук (4, 30), Королевський (8, 19, 36), Щербатюк (29, 39) – Нетеча (3, 24, 25), Небесний (13), Сіньковський (33)

«Електротранс»: Черниш, Кушнір, Ярмощук, Щербатюк, Королевський, Воронюк, Вознюк

ФК «ЮАН»: Печенюк, Бедриківський, Нетеча, Небесний, Бігун, Сіньковський, Вишневський

«Зооветпром-Поділля» – «Laguna» – 7:2 (2:2)

Арбітри: А. Сас, Логвіненко

Голи: Дудка (4, 33), Драпак (4), Босак (24, 26, 34), Корольков (39) – Присяжний (10, 18)

«Зооветпром-Поділля»: Харчук, Драпак, Дудка, Кордіяка, Кубряков, Босак, Басараба, Корольков, Бабійчук

«Laguna»: Добруцький, Присяжний, Ткач, Шабаєв, Погожевський, Замашнюк, Чорний, Петляк

Попередження: Корольков (7) – Ткач (40)

«ДЮСШ №1-Фенікс» – «FURY» – 1:3 (1:1)

Арбітри: Логвіненко, А. Сас

Голи: Олексієнко (19) – Гайдук (18, 32), Гук (31)

«ДЮСШ №1-Фенікс»: Ковалюк, Бойко, Гуринович, Жидков, Жилович, Терлецький, Олексієнко, Мочульський, Кучерук, Дубовий, Шушвар, Бігос, Дяблов

«FURY»: Славінський, Кузнєцов, Божок, Гук, Гайдук, Подлюк, Духанін, Приходченко

Попередження: Олексієнко (33)

ФК «Крупа» – «Легіон» – 7:5 (3:4)

Голи: Король (8, 33, 33), Коляновський (12, 26), Прокоф’єв (14, 34) – Пляхимович (3, 10), Козубець (16, 24), Підручний (18)

ФК «Крупа»: Гулькевич, Коляновський, Прокоф’єв, Сакала, Король, Григорчук, Рогальський, Беляєв

«Легіон»: Мілаш, Голеніщев, Козубець, Боднарук, Попик, Підручний, Пляхимович, Івашина, Демянишин, Маляренко

Попередження: Рогальський (34), Прокоф’єв (38)

«Booster» – «Інкогніто» – 5:5 (2:2)

Арбітри: Муляр, Фарина

Голи: Орехівський (17), А. Дячок (19), Жуковський (37), О. Дячок (39, 40) – Янчук (3, 30), Доценко (17, 36), Олексійчук (23)

«Booster»: О. Дячок, Жуковський, Васильчук, Коропатва, Апанович, Крищук, Кравчук, В. Дячок, А. Дячок, Орехівський, Копицяк

«Інкогніто»: Сорока, Вельц, Янчук, Тарахтій, Телюх, Доценко, Зеленський, Бойчук, Островський, Олексійчук, Нащупський

«Lifecell» – «Алмаз» – 3:3 (2:0)

Арбітри: Фарина, Фертюк

Голи: Шевчук (10, пен.), Янчук (16), Лошатецький (30) – Таранціца (27), Мельник (31), Росінський (36)

«Lifecell»: Коваленко, Власов, Іщук, Кондратюк, Лошатецький, Люховець, Мещеряков, Павлік, Приймак, Пугачов, Танасійчук, Шевчук, Янчук

«Алмаз»: Хомишен, Гурняк, Мельник, Ростківський, Лазоренко, Андрушко, Росінський, Таранціца, Даниш, Остапущенко

Попередження: Іщук (40) – Хомишен (40)

«Меблі-Лідер» – «Стимул» – 8:5 (5:3)

Арбітри: Фертюк, Данилюк

Голи: Ліщук (5, 13, 33), Ващук (10), Вороністий (17), Антощук (20), Р. Білик (26, аг.), Машталер (37) – Гула (1, 40), Яцьков (2, 11), Суєцький (28, аг.)

«Меблі-Лідер»: Бухер, Антощук, Ліщук, Машталер, Мельничук, Литвинюк, Козак, Вороністий, Ващук, Суєцький, Кравець

«Стимул»: Гула, Яцьков, Б. Білик, Р. Білик, Дашевський

«ЗА-ЗУЛ» – FC «Diamant» – 5:4 (2:2)

Голи: Ю. Денисюк (12), Козак (14, 22), Янюк (24), Закордонець (40) – Дідичук (16), Кравцов (19), Юзиков (31), Янов (37)

«ЗА-ЗУЛ»: Колеснік, Гришпинюк, Закордонець, Козак, Ю. Денисюк, Янюк, Якобчук, В. Денисюк

FC «Diamant»: Дідичук, Орєхов, Кравцов, Юзиков, Янов, Онісьєв, Терлецький, Чиж

Попередження: Колеснік (34)