Кубок Дивізіону 5: статистика після матчів 1/8 фіналу

0
269

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані за підсумками матчів 1/8 фіналу Відкритого Кубку Хмельницького з футзалу Дивізіону 5 сезону 2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Якимчук Андрій Ехо-Ветеран 10
Познанський Дмитро Транс-Авто 9
Шкодяк Іван WOODMALL 9
Буряк Андрій Транс-Авто 8
Шатілов Денис ФК “Жищинці” 7
Ващук Василь Меблі-Лідер 6
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 6
Гула Вадим Нева 6
Лагно Артем Кремінь 6
Лисий Олександр Карат-Олешин-2 6
Маховський Максим Авіатор 6
Полупан Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 6
Прокоф’єв Віталій ФК “Студениця” 6
Романюк Олександр СК “Проскурів” 6
Самолига Олег Електротранс 6
Михальчук Тарас FC “Friends” 6 (1)
Ільков Олександр Майстер М’яча 5
Бохонок Дмитро ФК “Бронівка” 5
Власюк Ярослав Нева 5
Готка Сергій Транс-Авто 5
Кирилюк Владислав Vavilon 5
Корженівський Богдан Dark Horse 5
Чернилевський Ростислав Astrum 5
Шаравара Ігор СТВ 5
Королевський Олександр Електротранс 5 (1)
Андрєєв Олександр СК “Проскурів” 4
Бедратий Олександр ФК “Жищинці” 4
Берест Михайло ФК “Студениця” 4
Богуславський Денис WOODMALL 4
Дідора Павло ФК “Жищинці” 4
Даньків Василь Vavilon 4
Кліщ Олександр Astrum 4
Ковалевський Дмитро Округ 4
Константінов Ігор WOODMALL 4
Ліщук Віталій Меблі-Лідер 4
Мельник Сергій FC “Friends” 4
Муляр Ярослав Майстер М’яча 4
Орін Андрій СК “Проскурів” 4
Остапов Вадим Грузевиця-Агро 4
Остапюк Артем Авіатор 4
Свірщ Максим Грузевиця-Агро 4
Смішко Олександр FC “PUSHKINO” 4
Тимощук Ростислав ФК “Ружичанка” 4
Ткачук Денис Modesto 4
Токарчук Ярослав ФК “Антонівці” 4
Хомяк Богдан WOODMALL 4
Шевчук Микита Фенікс-ДЮСШ №1 4
Добровольський Павло Тайфун 4 (1)
Каленюк Олег Наркевицька ОТГ 4 (1)
Алексїїв Дмитро Гладіатор 3
Білик Руслан Нева 3
Білик Сергій Округ 3
Бресь Максим WOODMALL 3
Вівсянко Руслан Гладіатор 3
Волколуп Андрій Авіатор 3
Гіба Денис Ковчег-2 3
Гончаров Аркадій FC “Friends” 3
Гридасов Вадим Грузевиця-Агро 3
Дідишин Владислав Ковчег-2 3
Дубовик Дмитро Dark Horse 3
Дячок Андрій Booster 3
Каплун Сергій Кремінь 3
Квятківський Ярослав Ехо-Ветеран 3
Коздронь Віталій Тайфун 3
Кондратьєв Олександр Майстер М’яча 3
Лабунський Олег Тайфун 3
Лахмай Геннадій ПЛАТІК 3
Мостовий Вадим ФК “Жищинці” 3
Полупан Олександр. Ковчег-2 3
Попельнюк Артем Авіатор 3
Редько Дмитро СК “Проскурів” 3
Романюк Андрій ПЛАТІК 3
Смолко Максим ФК “Бронівка” 3
Сьомін Вадим Перша Приватна Броварня 3
Ткачук Андрій Гладіатор 3
Франков Іван ПЛАТІК 3
Холод Віктор ФК “Антонівці” 3
Цісар Олександр Ковчег-2 3
Якимчук Сергій Ехо-Ветеран 3
Янюк Дмитро ПЛАТІК 3
Івасечко Богдан ФК “Бронівка” 2
Ісаєв Сергій ФК “Студениця” 2
Алексєєв Сергій ФК “Студениця” 2
Біленький Віталій Будівельник 2
Базилівський Віталій Ехо-Ветеран 2
Баськов Сергій Прогрес-В 2
Беднаровський Андрій АТ “Хмельницькобленерго” 2
Бернацький Павло ФК “Студениця” 2
Бесага Денис ФК “Гвардійськ” 2
Бобрик Віталій Поділля-АТО 2
Васільєв Руслан Vavilon 2
Виноградов Андрій СК “Проскурів” 2
Воробей Віталій Перша Приватна Броварня 2
Гілевич Ігор Vavilon 2
Гах Олександр Поділля-АТО 2
Гнідий Сергій Dark Horse 2
Гнипель Дмитро ФК “Ружичанка” 2
Гранатович Назар Грузевиця-Агро 2
Григорчук Павло REDMION 2
Гриньків Віталій Округ 2
Грохола Василь Майстер М’яча 2
Гудзь Богдан Престиж-Авто 2
Жарук Богдан Кремінь 2
Кармаліта Павло ФК “Ружичанка” 2
Ковтун Вадим Транс-Авто 2
Кострицький Андрій Ехо-Ветеран 2
Кравець Артем Меблі-Лідер 2
Красніков Вадим Майстер М’яча 2
Крутяков Олександр Перша Приватна Броварня 2
Кузьмін Олександр Авіатор 2
Кулаков Олексій Кремінь 2
Кучер Костянтин Зоря 2
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 2
Лях Ігор Vavilon 2
Мостовий Іван ФК “Жищинці” 2
Нарожний Ігор СК “Проскурів” 2
Новіцький Денис Транс-Авто 2
Підмурняк Олексій WOODMALL 2
Рогальський Андрій Нева 2
Сікула Олександр Victory 2
Стаднік Сергій Прогрес-В 2
Цвігун Артем ФК “Жищинці” 2
Цимбалюк Михайло Гладіатор 2
Чернятинський Тарас Престиж-Авто 2
Швець Григорій ФК “Бронівка” 2
Швець Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 2
Шкодяк Данило WOODMALL 2
Ярмолюк Олександр Авіатор 2
Ярмощук Вадим Електротранс 2
Яцьков Сергій Нева 2
Заяц Валерій Округ 2 (1)
Аванасьєв Олексій Ковчег-2 1
Аветян Едуард Ge.КАМ 1
Антощук Дмитро Меблі-Лідер 1
Бігос Ростислав Прогрес-В 1
Білий Віталій ФК “Жищинці” 1
Базелюк Роман ФК “Антонівці” 1
Балик Едуард Майстер М’яча 1
Бесараба Ярослав Dark Horse 1
Благий Валерій Транс-Авто 1
Болотюх Іван Нева 1
Бондар Володимир Грузевиця-Агро 1
Варгатюк Олександр Будівельник 1
Вербовий Євгеній Зоря 1
Войтків Віталій Зоря 1
Гаврилюк Андрій ФК “Ружичанка” 1
Гайдайчук Дмитро Грузевиця-Агро 1
Галушко Олег Будівельник 1
Гнатюк Максим FC “PUSHKINO” 1
Гуменюк Юрій Victory 1
Гуральник Владислав Нева 1
Гурин Олександр СТВ 1
Гуринович Роман Фенікс-ДЮСШ №1 1
Гурський Микола Vavilon 1
Дідух Тарас Грузевиця-Агро 1
Деспот Артем ФК “Гвардійськ” 1
Диха Захар ФК “Антонівці” 1
Дмитрук Дмитро Кремінь 1
Дудар Андрій FC “Friends” 1
Дячок Віталій Booster 1
Жуковський Олександр Booster 1
Журавльов Ігор Поділля-АТО 1
Заворотний Віталій Перша Приватна Броварня 1
Закревський Томаш Dark Horse 1
Зарванський Віктор Фенікс-ДЮСШ №1 1
Зьолко Михайло Майстер М’яча 1
Канарський Олег ФК “Жищинці” 1
Капелусь Григорій Modesto 1
Кейлик Денис Зоря 1
Клімчук Володимир Тайфун 1
Козак Дмитро Прогрес-В 1
Козак Святослав Victory 1
Коник Олександр Будівельник 1
Король Іван Victory 1
Кривий Ігор FC “Friends” 1
Кривунець Максим Авіатор 1
Кулієв Юрій Наркевицька ОТГ 1
Купчишин Євген Перша Приватна Броварня 1
Кустіцький Віталій ФК “Ружичанка” 1
Кутинський Сергій Поділля-АТО 1
Кушнір Роман Електротранс 1
Лантвойт Максим Електротранс 1
Лозіцький Андрій Victory 1
Лопушанський Юрій Транс-Авто 1
Лужняк Олександр Будівельник 1
Лучінін Вадим Dark Horse 1
Лучко Віталій Vavilon 1
Люлькун Руслан Тайфун 1
Мавлютов Вадим ФК “Ружичанка” 1
Малько Володимир АТ “Хмельницькобленерго” 1
Маргошин Антон ФК “Жищинці” 1
Маркітан Олег Грузевиця-Агро 1
Мартиненко Іван Авіатор 1
Марцінишен Сергій REDMION 1
Матвєєв Богдан ФК “Студениця” 1
Маць Сергій FC “Friends” 1
Мельник Артем Транс-Авто 1
Мельник Дмитро Modesto 1
Морозов Владислав ПЛАТІК 1
Муха Дмитро СТВ 1
Нагорняк Віталій Прогрес-В 1
Нащубський Олександр Прогрес-В 1
Оліневич Володимир Dark Horse 1
Олексійчук Віталій Карат-Олешин-2 1
Оніщук Андрій Ge.КАМ 1
Онищук Юрій Престиж-Авто 1
Осадчий Богдан Будівельник 1
Оселедько Олексій СК “Проскурів” 1
Півовар Владислав Ge.КАМ 1
Підтесаний Олександр Vavilon 1
Панасюк Павло Гладіатор 1
Панчук Сергій ФК “Антонівці” 1
Пастушок Владислав ФК “Стуфчинці” 1
Петренко Максим Ехо-Ветеран 1
Пех Іван Майстер М’яча 1
Погожевський Олександр Карат-Олешин-2 1
Походзей Петро FC “Friends” 1
Присяжний Владислав Карат-Олешин-2 1
Приходченко Максим FC “Friends” 1
Рибак Роман FC “Friends” 1
Руденко Олександр Грузевиця-Агро 1
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 1
Садовський Віктор Карат-Олешин-2 1
Сакала Максим Нева 1
Самолюк Вадим Modesto 1
Самоші Сергій ФК “Гвардійськ” 1
Сенюк Геннадій ФК “Гвардійськ” 1
Сиворог Руслан REDMION 1
Сидир Олександр Майстер М’яча 1
Скотинянський Олександр Фенікс-ДЮСШ №1 1
Слободенюк Олександр СТВ 1
Соколюк Валентин REDMION 1
Соловей Олексій Електротранс 1
Стоян Ілля Фенікс-ДЮСШ №1 1
Стрельченко Павло Victory 1
Ступніцький Євген ФК “Ружичанка” 1
Суєцький Олег Наркевицька ОТГ 1
Суліма Денис Modesto 1
Тарасюк Владислав ФК “Стуфчинці” 1
Тимошенко Антон Поділля-АТО 1
Тихонюк Олександр ПЛАТІК 1
Тютюник Алім Modesto 1
Хоптяр Олексій Ехо-Ветеран 1
Цвик Максим ФК “Гвардійськ” 1
Чеберяк Євген Наркевицька ОТГ 1
Чернов Вадим Престиж-Авто 1
Швед Максим ПЛАТІК 1
Шевчук Віталій ФК “Гвардійськ” 1
Шевчук Василь ФК “Стуфчинці” 1
Шевчук Олег REDMION 1
Шевчук Роман FC “PUSHKINO” 1
Шеремета Максим Кремінь 1
Щербатюк Андрій Електротранс 1
Янін Валентин Перша Приватна Броварня 1
Ярмошук Ігор Ехо-Ветеран 1
Яцків Михайло Електротранс 1
Жук Євгеній СК “Проскурів” 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Белінський Юрій Ехо-Ветеран 1 0 5
Канарський Олег ФК “Жищинці” 1 0 5
Каштан Василь ФК “Студениця” 1 0 5
Константінов Ігор WOODMALL 1 0 5
Лемець Олег FC “Friends” 1 0 5
Мостовий Іван ФК “Жищинці” 1 0 5
Попельнюк Артем Авіатор 1 0 5
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 1 0 5
Садовський Віктор Карат-Олешин-2 1 0 5
Сербіновський Дмитро СТВ 1 0 5
Слободенюк Олександр СТВ 1 0 5
Слободянюк Василь ПЛАТІК 1 0 5
Хананов Євгеній REDMION 1 0 5
Ісаєв Сергій ФК “Студениця” 0 2 2
Ващук Василь Меблі-Лідер 0 2 2
Дідишин Владислав Ковчег-2 0 2 2
Деспот Артем ФК “Гвардійськ” 0 2 2
Кузь Родіон WOODMALL 0 2 2
Панасюк Павло Гладіатор 0 2 2
Самолига Олег Електротранс 0 2 2
Сенюк Геннадій ФК “Гвардійськ” 0 2 2
Ящук Дмитро Престиж-Авто 0 2 2
Алексєєв Сергій ФК “Студениця” 0 1 1
Андрійчук Володимир Престиж-Авто 0 1 1
Білик Ігор Зоря 0 1 1
Базелюк Роман ФК “Антонівці” 0 1 1
Барабаш Віктор REDMION 0 1 1
Бесага Денис ФК “Гвардійськ” 0 1 1
Благий Валерій Транс-Авто 0 1 1
Богуславський Денис WOODMALL 0 1 1
Божук Анатолій REDMION 0 1 1
Буряк Андрій Транс-Авто 0 1 1
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 0 1 1
Вівсянко Руслан Гладіатор 0 1 1
Васільєв Руслан Vavilon 0 1 1
Вельц Юрій ФК “Студениця” 0 1 1
Власюк Ярослав Нева 0 1 1
Вугляр Володимир Ge.КАМ 0 1 1
Гайновський Олександр FC “PUSHKINO” 0 1 1
Галушко Олег Будівельник 0 1 1
Гнатюк Максим FC “PUSHKINO” 0 1 1
Гоцалюк Іван Прогрес-В 0 1 1
Гранатович Назар Грузевиця-Агро 0 1 1
Гребеля Дмитро Ge.КАМ 0 1 1
Гудзь Богдан Престиж-Авто 0 1 1
Гуринович Богдан Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Гурський Микола Vavilon 0 1 1
Дзядик Богдан Поділля-АТО 0 1 1
Дмитрук Віталій Кремінь 0 1 1
Добровольський Павло Тайфун 0 1 1
Дудчак Юрій Гладіатор 0 1 1
Дячок Віталій Booster 0 1 1
Загорецький Віталій СТВ 0 1 1
Заяц Валерій Округ 0 1 1
Каплун Сергій Кремінь 0 1 1
Козак Дмитро Прогрес-В 0 1 1
Кондратьєв Олександр Майстер М’яча 0 1 1
Корчевний Олександр ПЛАТІК 0 1 1
Кравець Артем Меблі-Лідер 0 1 1
Кузнєцов Павло FC “Friends” 0 1 1
Кузьменко Олег Наркевицька ОТГ 0 1 1
Купчишин Євген Перша Приватна Броварня 0 1 1
Кушнір Роман Електротранс 0 1 1
Лантвойт Максим Електротранс 0 1 1
Лебідь Павло Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Лисий Олександр Карат-Олешин-2 0 1 1
Лозіцький Андрій Victory 0 1 1
Лопушанський Юрій Транс-Авто 0 1 1
Лучінін Вадим Dark Horse 0 1 1
Лях Ігор Vavilon 0 1 1
Міконович Сергій FC “PUSHKINO” 0 1 1
Майстер Костянтин Округ 0 1 1
Маркітан Олег Грузевиця-Агро 0 1 1
Марцінишен Сергій REDMION 0 1 1
Мельник Антон ФК “Бронівка” 0 1 1
Морозов Владислав ПЛАТІК 0 1 1
Мостика Олександр Майстер М’яча 0 1 1
Мостовий Вадим ФК “Жищинці” 0 1 1
Мурзінов Іван Перша Приватна Броварня 0 1 1
Нагорняк Віталій Прогрес-В 0 1 1
Онищук Вадим Меблі-Лідер 0 1 1
Пахомов Станіслав Майстер М’яча 0 1 1
Пацерук Олександр Ge.КАМ 0 1 1
Присяжний Владислав Карат-Олешин-2 0 1 1
Рогальський Андрій Нева 0 1 1
Рудько Андрій Поділля-АТО 0 1 1
Сабаревський Сергій Нева 0 1 1
Сакала Максим Нева 0 1 1
Синицький Олександр Dark Horse 0 1 1
Ступніцький Євген ФК “Ружичанка” 0 1 1
Тарасюк Владислав ФК “Стуфчинці” 0 1 1
Тимощук Ростислав ФК “Ружичанка” 0 1 1
Трохимчук Олександр Тайфун 0 1 1
Цвик Максим ФК “Гвардійськ” 0 1 1
Чернилевський Ростислав Astrum 0 1 1
Чернов Вадим Престиж-Авто 0 1 1
Чернятинський Віктор Престиж-Авто 0 1 1
Швед Максим ПЛАТІК 0 1 1
Швець Григорій ФК “Бронівка” 0 1 1
Шевчук Віталій ФК “Гвардійськ” 0 1 1
Шевчук Володимир Victory 0 1 1
Шелист Олексій ФК “Ружичанка” 0 1 1
Шеремета Максим Кремінь 0 1 1
Якимчук Сергій Ехо-Ветеран 0 1 1

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here