Методичні рекомендації від комітету арбітрів (ВІДЕО)

0
240

Комітет арбітрів надає роз’яснення щодо спірних епізодів в матчах Преміум-ліги з міні-футболу, стосовно яких не надходили звернення від команд, але які потребують роз’яснень.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “МОБІФРЕНД”

Хмельницькі делікатеси – Forex Club

Гравець №5 команди у блакитній формі затримує суперника, який володіє м’ячем, і цим порушує правила гри та позбавляє суперника явної можливості забити м’яч. При цьому зверніть увагу на те, що гравець №11 у блакитній формі не намагається втрутитися в епізод. Тому в даному епізоді слід призначити штрафний удар, а гравця №5 дисциплінарно покарати у вигляді вилучення (червона картка)

Також комітет арбітрів АМФФХО хоче звернути увагу команд на моменти що гри рукою:

ЕкоАльт – Viгор

В даному епізоді гравець №19 у білій формі, знаходячись у карному майданчику. не має наміру зіграти рукою в м’яч, рука знаходиться в природному положенні, руху руки до м’яча немає. Зважаючи на все це та силу удару правильним рішенням в даному епізоді є продовження гри.

Freda – Меблі-Лідер

У даному епізоді м’яч потрапляє в руку гравця в синій формі (маніжка) після рикошету від голкіпера. При цьому гравець, намагаючись перешкодити удару суперника, не робить руху руками в сторону м’яча, рука, зважаючи на динамічність епізоду, знаходиться в природному положенні і гравець всіляко намагається уникнути гри рукою. Тому у даному епізоду правильним рішенням є продовжити гру.

Фенікс-ДЮСШ №1 – FC Diamant

У даному епізоді гравець №9 блакитній формі за допомогою гри рукою намагається перешкодити потраплянню м’яча у ворота. При цьому рука рухається до м’яча, не знаходиться у природному положенні, збільшує об’єм тіла. Тому відстань від м’яча і сила удару не є визначальними критеріями. Гравець №9 є винним у порушенні правил гри і за позбавлення суперника явної можливості забити м’яч має понести дисциплінарне покарання у вигляді вилучення (червона картка). Також в даному епізоді потрібно призначити 6-метровий штрафний удар. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here