Методичні рекомендації від комітету арбітрів (ВІДЕО)

0
306

Комітет арбітрів надає роз’яснення щодо спірних епізодів в матчах Преміум-ліги з міні-футболу, стосовно яких не надходили звернення від команд, але які потребують роз’яснень.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “МОБІФРЕНД”

Епізод 1. Призначення 6-метрового штрафного удару у матчі “Beerloga” – “Toshina”.

Як видно на відео, гравець дійсно порушує правила. Та робить він це ще до введення м’яча в гру. Тому рішення про призначення 6-метрового штрафного удару слід вважати помилковим. В даному випадку потрібно було покарати гравця №5 команди “Beerloga” попередженням (жовта картка) і поновити гру введенням м’яча з кутового.

Епізод 2. Порушення правил у матчі “Сокіл-2” – “Vігор”.

Як видно на відео, гравець команди “Vігор” порушував правила проти гравця команди суперника. Він без наміру зіграти в м’яч небезпечно атакував його ззаду з ризиком нанесення травми. Саме тому в даному епізоді гравця №7 команди “Vігор” слід було вилучити з поля (червона картка).

Епізод 3. Вилучення гравця в матчі “Freda” – “Адвокат”.

Як видно на відео, проти гравця №3 команди “Адвокат” порушують правила гри. Та атака команди продовжується і арбітр закономірно показує сигнал про продовження гри і те, що буде показаний відкладений фол. Гравець №3 незадоволений рішенням арбітра і нецензурно та образливо висловлюється в його адресу. Тому в даному епізоді слід негайно зупинити гру і вилучити гравця з поля (червона картка). Принцип переваги в даній ситуації не застосовується і гра поновлюється вільним ударом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here