Післямова комітету арбітрів: аналіз спірних епізодів у матчах 3-ого туру Преміум-ліги (ВІДЕО)

0
301

Комітет арбітрів Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області дав оцінку дій арбітрів та прокоментував їх рішення у спірних епізодах, які мали місце у матчах 3-ого туру Преміум-ліги з міні-футболу на основі письмових звернень представників команд

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “МОБІФРЕНД”

На адресу Комітету арбітрів Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області надійшло звернення від команди “Ауді”. У ньому представник команди попросив дати оцінку діям арбітрів матчу 3 туру Преміум-ліги з міні-футболу у дивізіоні 2 “Ауді” – “Максимум”. А саме епізоду на 32-хвилині матчу після вилучення двох гравців “Максимума” і одного гравця “Ауді”. На думку представника команди “Ауді”, після вилучень суперник мав продовжити гру в складі 3 гравців.

Натомість команди грали у рівних складах – 4 на 4. Переглянувши відео, Комітет арбітрів прийшов до висновку, що команди дійсно мали грати в складі 4 на 3, оскільки гравець команди “Максимум” №3 (Логвінов Едгард) під час епізоду, який призвів до вилучень, був в складі ігрової четвірки, а не на заміні, як в той момент вирішили арбітри. Тому їхні дії були помилковими і арбітри понесуть дисциплінарну відповідальність згідно із Дисциплінарним кодексом Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here