Післямова комітету арбітрів: аналіз спірних епізодів у матчах 7-ого та 8-ого турів Преміум-ліги (ВІДЕО)

0
378

Комітет арбітрів Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області дав оцінку дій арбітрів та прокоментував їх рішення у спірних епізодах, які мали місце у матчах 7-ого та 8-ого турів Преміум-ліги з міні-футболу на основі письмових звернень представників команд

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “МОБІФРЕНД”

На адресу комітету арбітрів надійшло одне письмове звернення від команди “Vavilon” стосовно правомірності дій арбітрів в двох ігрових епізодах матчу “Friends”-”Vavilon”:

Епізод 1: не призначення штрафного удару за порушення проти гравця команди “Vavilon”

Епізод 2: не призначення вільного удару за гру руками воротаря команди “Friends” після пасу від гравця своєї команди

Коментар комітету арбітрів:

Епізод 1: Уважно переглянувши відео даного моменту, комісія комітету арбітрів вирішила, що в даній ситуації гравець команли “Friends” дійсно порушував правила гри. Арбітри мали призначити штрафний удар і винести дисциплінарні санкції у вигляді вилучення за позбавлення суперника очевидної гольової можливості.

Епізод 2: Уважно переглянувши відео даного моменту, комісія комітету арбітрів вирішила, що в даній ситуації в гравця команди “Friends” не було наміру навмисно віддати м’яч воротарю. Тому дії арбітрів слід вважати правильними.

За допущену помилку в епізоді 1 арбітри понесуть дисциплінарну відповідальність згідно із Дисциплінарним кодексом Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here