Післямова комітету арбітрів: аналіз спірних епізодів у заключних матчах 1/4 фіналу плей-офф Преміум-ліги (ВІДЕО)

0
357

Комітет арбітрів Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області дав оцінку дій арбітрів та прокоментував їх рішення у спірних епізодах, які мали місце у заключних матчах 1/4 фіналу плей-офф Преміум-ліги з міні-футболу на основі письмових звернень представників команд

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “МОБІФРЕНД”

  1. FC “Diamant” – “Brilliant”. Як видно на відеоповторі, проти гравця №77 у білій формі порушують правила, заважаючи його руху. Суперник затримує його руками. Лише після цього гравець №77 порушує правила проти свого суперника. Тому рішення арбітрів було помилковим. Вони мали призначити штрафний удар на користь команди “Brilliant”. Також потрібно було покарати гравця №19 FC “Diamant” попередженням (жовта картка). Вилучення (червона картка) в даному епізоді не застосовується, оскільки гравець №77 не контролював м’яч.

2. “Ковчег-ДЮСШ №1” – “Foletti”. Як видно на відеоповторі, правила гри порушує гравець №11. Тому саме він мав бути покараний за позбавлення команди суперника очевидної можливості забити м’яч. Натомість динамічність епізоду вплинула на помилкове рішення арбітрів і червона картка була показана гравцю №10, який теж брав участь в ігровому епізоді. 

3. “МобіФренд” – “Lifecell”. Гравець №5 команди “Lifecell” був попереджений арбітром за неправильно проведену заміну. Та це було методичною помилкою арбітра, оскільки, згідно із рекомендаціями КА АФУ, в даному епізоді слід усно попередити гравця і дозволити йому повторно ввести м’яч з бічної лінії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here