Преміум-ліга: «Agora», «Алмаз» та «Лунтік» стають першими учасниками плей-офф у дивізіоні 2

0
322

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує матчі 7-ого та 8-ого турів у дивізіоні 2

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “МОБІФРЕНД”

У дивізіоні 2 цього вік-енду було зіграно два тури, які ще більше загострили інтригу на всіх полюсах турнірної таблиці. А також за їх підсумками визначилися імена перших учасників плей-офф. Достроково путівки до вирішальної стадії змагань забронювали «Agora», «Алмаз» та «Лунтік». Про це все і не тільки далі у нашому огляді.

Лідерство у таблиці зберегла «Agora», яка продовжує поки що лише перемагати своїх суперників. Цими вихідними «жовто-чорні» здолали «Атлетик-Ceresit PRO» та «TEAM Lawyer’s», а ці перемоги видалися дуже різними для поточного лідера. В суботу «атлетики» півтори тайми майже нічим не поступалися «Agori», у воротах якої вимушено діяв Яремчук, проте в кінцівці клас номінальних гостей таки дався взнаки. Чергові три очки «жовто-чорним» принесли три голи Волошина, для якого цей матч був вкрай принциповим, адже раніше Сашко виступав саме за «Атлетик-Ceresit PRO» – 5:3 на користь «Agorи». А вже у неділю лідер не зустрів належного опору з боку «TEAM Lawyer’s», вирішивши усі питання щодо переможця ще в першому таймі, впродовж якого у ворота Лук’янова влетіло чотири «сухих» голи. А вже після перерви «Agora» у грі на зустрічних курсах довела рахунок до двозначного, а найбільше «феєрив», як і днем раніше, Волошин. На його рахунку половина командних голів, і саме його ефектна підсічка над кіпером і подарувала найбільш красивий гол у звітній зустрічі, яка завершилася впевненою перемогою «жовто-чорних» з рахунком 10:4.

Точно не може занести собі результати матчів вік-енду у актив «Vігор», який синхронно поступившись своїм прямим конкурентам – «Алмазу» та «Лунтіку», опустився за межі чільної трійки. З «алмазними» «Vігор» провів дуже сильний перший тайм, і справедливо вирушив на перерву ведучи у рахунку після голу Зеніна, але влучні удари Остапущенка та Новіцького «з роздягальні» дещо психологічно надламали підопічних Ігоря Вислободського. А ось «Алмаз» діючи по рахунку завдяки впевненій грі на контратаках впевнено довів справу до переможного завершення – 4:1 на користь «блакитних». А вже у неділю «Vігор» в «нічийному» за змістом матчі поступився «Лунтіку». В матчі рівних суперників вирішальним став влучний удар Пушкара за 9 хвилин до фінальної сирени. Він і приніс «салатовим» непросту перемогу з рахунком 2:1, та достроково їм забезпечив путівку у плей-офф.

Точно зіграє у вирішальній частині і «Алмаз», якому після вищезгаданої перемоги над «Vігором» не вистачило сил та емоцій на недільний поєдинок із «Максимумом». «Блакитні» були значно по-спортивному злішими, і довгий час вели у рахунку після голу Нестенюка. Але влучний удар Остапущенка всередині другого тайму дозволив «блакитним» врятуватися від поразки – бойова нічия з рахунком 1:1. Взагалі вміння втримувати переможний результат цьому «Максимуму» трохи не вистачає. Це проявилося і в суботу, коли «блакитні» не виглядали гірше за «Сокіл-2», також вели у рахунку, але розжитися заліковими балами не змогли. Влучний удар Омарі при грі «соколят» з 5-им польовим спочатку допоміг їм зрівняти рахунок, а потужний постріл Данилюка у самісіньку «дев’ятку» на останніх секундах після швидкої контратаки номінальних гостей матчу подарував підопічним Віталія Розпаченюка вольову перемогу з рахунком 3:2 та три важливі очки.

Вдалим видався вік-енд і для «Ауді», яке розпочало епоху «без Савчука» з вдалих результатів у матчах з прямими конкурентами – «Lifecellom»та «Соколом-2». У матчі із «зв’язківцями» «Ауді» довгий час програвало, але в кінцівці завдяки влучним ударам Гринькова та Шатілова зуміло переламати хід подій на свою користь та здобути вкрай важливу перемогу з турнірної точки зору з підсумковим рахунком 2:1. А ось у неділю «Ауді» зіграло внічию з «Соколом-2». Саме останні створили більше гольових нагод, але все таки ж випади «автомобілістів» були небезпечнішими. Відмічаємо класний гол п’яткою від Ковбасюка, а один з ключових моментів стався у кінцівці. Шатілов міг принести перемогу «Ауді», але не зумів переграти з дабл-пенальті Гриня – «мирова» 2:2, яка закріпляє обидві команди у зоні плей-офф. І для «Ауді», яке на початку сезону було головним аутсайдером дивізіону це вже є великим досягненням.

Опустився у зону вильоту «Lifecell», якого останнім часом не вистачає на весь матч. Як і у вищезгаданій грі з «Ауді», в недільному матчі з «Атлетиком-Ceresit PRO» у підопічних Олексія Янчука «закінчився бензин» в кінцівці. А влучний удар Музиченка та дубль Чемериса в підсумку подарували «атлетикам» перемогу з рахунком 5:1, яка стала для них вже третьою у сезоні і дозволила зміцнити свої позиції у топ-8. Але ще гірші справи у «МобіФренда». Команда, яка на початку дистанції виглядала одним з головних «тіньових» фаворитів, наразі перебуває у кризі та впевнено йде на виліт, замикаючи турнірну таблицю. В матчах з «TEAM Lawyer’s» та «ЕкоАльтом» підопічні Олександра Єременка було мало схожими на себе, а більш зіграні суперники чудовою грою на контратаках звели нанівець авантюрне пранення «МобіФренда» діяти з позиції сили. В «юристів» відмічаємо дует Бойчук-Кутузов, кожен з яких оформив дублі, а ось для «ЕкоАльта» все вирішили вдалі дії тріо Карпенко-Лис-Миронюк, які і забили колективними зусиллями усі шість голів у ворота Деревенька. Можливості виправити попередні помилки у «МобіФренда» ще є, але з кожним туром їх стає лише менше, а ось «ЕкоАльт», покращивши собі настрій після поразки від «Лунтіка» напередодні, коли підопічні Олега Рогульського після відносно вдалого першого тайму провалилися після перерви, закріплюється на п’ятій позиції в табелі про ранги.

Технічні дані матчів 7-ого та 8-ого турів у дивізіоні 2

«Атлетик-Ceresit PRO» – «Agora» – 3:5 (0:1)

Голи: Басараб (27), Умаров (29, 48) – Волошин (16, 37, 48), Семенчук (37), Талапчук (47)

«Атлетик-Ceresit PRO»: Загребельний, Яюс, Умаров, Басараб, Божик, Ремушевський, Музиченко, Розізнаний, Чемерис

«Agora»: Яремчук, Семенчук, Волошин, Талапчук, Лукомський, Микитюк, Диняк

Попередження: Чемерис (15), Розізнаний (17) – Яремчук (30)

«Максимум» – «Сокіл-2» – 2:3 (1:1)

Голи: Кравчук (19, 28) – Омарі (15, 45), Данилюк (50)

«Максимум»: Остяк, Кравецький, Косяк, Шкрябець, Клімішен, Рабченюк, Клубніцький, Кравчук, Шпичко, Чеботарьов, Мустафа Алі, Садовнік, Білецький

«Сокіл-2»: Гончар, Гринь, Чайка, Омарі, Барабаш, Стрельцов, Донець, Данилюк, Сохорук, Чорний, Храпач, Зданевич, В’язовецький

Попередження: Кравецький (49) – Омарі (11)

«Ауді» – «Lifecell» – 2:1 (1:0)

Голи: Гриньков (42), Шатілов (47) – Д. Янчук (16)

«Ауді»: Журавський, Гриньков, Ковбасюк, Альміз, Будченко, Галкін, Головань, Шатілов, Студенець, Баценко, Гуралецький, Боденчук

«Lifecell»: Кузнєцов, Віт, Власов, Іщук, Лабець, Малаш, Мещеряков, Приймак, Слободенюк, О. Янчук, Д. Янчук

Попередження: Альміз (16) – Власов (18), Мещеряков (27)

«ЕкоАльт» – «Лунтік» – 3:7 (2:3)

Голи: Карпенко (1, 11), Миронюк (29) – Кононенко (7), Ющенко (20), Ціпко (20, 33, 44), Гизлик (44), Пушкар (49)

«ЕкоАльт»: Коник, Карпенко, Миронюк, Лис, Трофанюк, Яворський, Тарадай, Годованюк

«Лунтік»: Шевчук, Кононенко, Рижук, Богданович, Пушкар, Петреченко, Заболотний, Ющенко, Гизлик, Ціпко, Глега

Попередження: Тарадай (44) – Богданович (17)

«Алмаз» – «Vігор» – 4:1 (0:1)

Голи: Остапущенко (28), Новіцький (29), Хомишен (37), Андрушко (39) – Зенін (15)

«Алмаз»: Андрушко, Ростківський, Хомишен, Даниш, Росінський, Кожуховський, Новіцький, Остапущенко, Романенко

«Vігор»: Чиж, Скоп’як, Галдасевич, Доліба, Шум, Марущак, Ліхновський, Зенін, Стрельбіцький, Євтушок

Попередження: Андрушко (12), Новіцький (21) – Зенін (34), Шум (45)

«МобіФренд» – «TEAM Lawyer’s» – 5:7 (3:1)

Голи: Д. Вакух (4, 36, 39), О. Вакух (15), Вельський (16) – Дрижа (18), Бойчук (31, 48), Кутузов (32, 43), Ягринець (37), Сокирко (43)

«МобіФренд»: Трембач, Герасимчук, Д. Вакух, Шаварський, О. Вакух, Ладунець, Вельський, Єременко, Нетеча, Янишин, Южанінов, Деревенько

«TEAM Lawyer’s»: Лук’янов, Куляк, Дрижа, Сокирко, Ягринець, Бойчук, Кутузов, Приступа, Лаба, Савіцький, Гоцуляк, Стародуб, Сергійчук

Попередження: Ладунець (24), Єременко (38) – Сергійчук (38)

Вилучення: Ладунець (24, друге попередження) – Сергійчук (38, друге попередження)

«Лунтік» – «Vігор» – 2:1 (1:0)

Голи: Гизлик (14), Пушкар (41) – Скоп’як (33)

«Лунтік»: Шевчук, Кононенко, Дзюбак, Рижук, Пушкар, Петреченко, Заболотний, Ющенко, Гизлик, Ціпко

«Vігор»: Чиж, Шум, Скоп’як, Галдасевич, Доліба, Марущак, Вислободський, Калошин

Попередження: Доліба (27)

«МобіФренд» – «ЕкоАльт» – 2:6 (1:2)

Голи: Вельський (23), Д. Вакух (47) – Карпенко (5, 16), Миронюк (31, 41), Лис (35, 37)

«МобіФренд»: Деревенько, Д. Вакух, О. Вакух, Шаварський, Вельський, Трембач, Герасимчук, Єременко

«ЕкоАльт»: Коник, Карпенко, Лис, Миронюк, Трофанюк, Яворський, Тарадай

Попередження: О. Вакух (36) – Миронюк (48)

«Сокіл-2» – «Ауді» – 2:2 (1:1)

Голи: Гуралецький (6, аг.), Омарі (29) – Альміз (4, пен.), Ковбасюк (38)

«Сокіл-2»: Гончар, Гринь, Чайка, Омарі, Барабаш, Стрельцов, Донець, Данилюк, Сохорук, Зданевич, Чорний, Храпач, В’язовецький

«Ауді»: Альміз, Галкін, Петрук, Будченко, Ковбасюк, Головань, Журавський, Шатілов, Студенець, Загребельний, Гуралецький

Попередження: Данилюк (4) – Ковбасюк (52)

«Lifecell» – «Атлетик-Ceresit PRO» – 1:5 (0:2)

Голи: О. Янчук (27) – Місюра (19), Яюс (20), Чемерис (43, 47), Музиченко (45)

«Lifecell»: Кузнєцов, Власов, Віт, Іщук, Малаш, Мещеряков, Слободенюк, О. Янчук, Д. Янчук

«Атлетик-Ceresit PRO»: Загребельний, Яюс, Умаров, Басараб, Чемерис, Ремушевський, Розізнаний, Музиченко, Божик, Місюра

Попередження: Віт (8), Слободенюк (33) – Розізнаний (29), Яюс (33)

«Алмаз» – «Максимум» – 1:1 (0:1)

Голи: Остапущенко (37) – Нестенюк (20)

«Алмаз»: Андрушко, Ростківський, Хомишен, Кожуховський, Остапущенко, Романенко, Новіцький, Замогильний, Даниш, Росінський

«Максимум»: Остяк, Клімішен, Садовнік, Рабченюк, Шпичко, Чеботарьов, Нестенюк, Мустафа Алі, Шкрябець, Клубніцький

Попередження: Хомишен (40) – Садовнік (26), Рабченюк (36)

«TEAM Lawyer’s» – «Agora» – 4:10 (0:4)

Голи: Стародуб (27), Ягринець (39), Кутузов (47, 50) – Волошин (3, 25, 30, 31, 49), Талапчук (9, 17, 41), Яремчук (42, 44)

«TEAM Lawyer’s»: Лук’янов, Бондар, Стародуб, Дрижа, Куляк, Бойчук, Ягринець, Кутузов

«Agora»: Ковальчук, Дащук, Яремчук, Диняк, Талапчук, Волошин, Лукомський, Коротинський, Семенчук, Микитюк

Попередження: Ковальчук (47)