Преміум-ліга: «Agora» стає першим фіналістом плей-офф у дивізіоні 2

0
329

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує матчі ігрового вік-енду у дивізіоні 2

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “МОБІФРЕНД”

На відміну від найсильнішого дивізіону, у дивізіоні 2 поки відоме лише одного фіналіста плей-офф. «Agora», здобувши дві непрості перемоги над «Vігором» вийшла у фінал, попутно здобувши право на підвищення у класі. А ось суперником «жовто-чорних» у боротьбі за «золото» стане переможець серії між «Алмазом» та «Лунтіком», які у двох перших матчах обмінялися розгромними «вікторіями». Також стартувала боротьба у Кубку Поділля та були зіграні матчі другого туру Кубку Виклику. Про все це та не тільки – далі у нашому огляді.

1/2 фіналу плей-офф

Без перебільшення, півфінальна серія між «Agoroю» та «Vігором», на даний момент стала головною окрасою сезону у другому за рангом дивізіоні, а «жовто-чорні», вперше зустрівши достойний опір не без проблем пробилися до фіналу. Чайковський, вдало зігравши «на стовпа» в дебюті першої зустрічі суперників, подарував натяк на сенсацію, але продемонструвавши характер, «Agora» ще до перерви не лише зуміла відігратися, а й вийти вперед у рахунку. Спочатку статус-кво відновив Талапчук, а ще через три хвилин Волошин, у падінні переправивши сферу в сітку після прострілу з флангу, перевернув все у матчі з ніг на голову. Але інтрига і не думала нікуди зникати. Яремчук, розстрілявши з кількох метрів Чижа після ефектної «стіночки» із Олексюком, зробив становище «Vігора», здавалося, б безвихідним, але шанс «біло-червоним» подарував нестаріючий Чайковський. Видавши на гора сольний прохід із своєї половини майданчику «Чай» невідпорно пробив у ліву «дев’ятку» метрів з 8-ми – 3:2. Але інтрига жила недовго: Чиж пропустив у «воротарський» кут після не дуже складного удару Олексюка зі штрафного, і прийти в себе після цього шоку «Vігор» до фінального свистка так і не зумів – непроста перемога «Agorи» з рахунком 4:2.

А наступного дня суперники подарували ще один суперматч, а «Vігор» без замін був вкрай близьким до того, аби завдати досі непереможним «жовто-чорним» першої поразки в сезоні. Тон грі задали Яремчук та Калошин, обмінявшись голами в кінцівці першого тайму, але старт другої 25-ти хвилинка залишився за «Agoroю». Влучні удари Диняка та Олексюка встановили переконливі 3:1 на користь номінальних гостей, але «біло-червоні» і не думали здаватися. Вислободський спочатку скоротив розрив до мінімуму, буквально заштовхавши м’яч у сітку з метра, а згодом Шум потужним ударом зправа впритирку із стійкою взагалі відновив паритет у рахунку – 3:3. І за нічийного рахунку краще виглядав «Vігор», а Галдасевич та Шум цілком могли переводити серію у третій матч, проте їх удари по черзі прийняв на себе каркас воріт Ковальчука. Одним влучанням у каркас запам’яталася і «Agora» (Волошин пробив у стійку, і до речі завершив свою «забивну» серію), а гра поступово котилася до серії післяматчевих пенальті. Однак по-іншому вважав Семенчук, який холоднокровно «прошивши» імпровізовану «стінку» ударом зі штрафного за хвилину до фінального свистка приніс другу перемогу у серії та путівку у фінал «жовто-чорним» – драматичні 4:3 на користь «Agorи».

А ось у серії між «Алмазом» та «Лунтіком» боротьба розтягнеться на максимально можливі три матчі. Стало це відомо після того, коли суперники у перших двох іграх обмінялися «сухими» розгромними перемогами. У матчі №1 сильнішим був «Лунтік», а ось «блакитні» без дискваліфікованого Новіцького виглядали не лише блідо в атаці, а й жалюгідно біля власних воріт. «Привезши» собі декілька голів, «Алмаз» спробував відігратися, перейшовши на гру з 5-им польовим, але й тут не склалося. «Лунтік» безжально карав свого суперника при розіграші «більшості», холоднокровно раз за разом вражаючи вже порожні ворота. Так і дійшло до принизливих 10:0 (найбільша поразка «Алмаза в історії, до речі), а шанс дещо врятувати престиж номінальним господарям змарнував Кожуховський, не зумівши в кінцівці переграти з пенальті свого «колегу по цеху» – Шевчука.

Зробивши правильні висновки з власних помилок, «Алмаз» наступного дня взяв більш ніж впевнений реванш. Все вирішив класний удар Замогильного під поперечку після «домашньої заготовки» при розіграші штрафного, і після цього голу «Лунтік» став помітно нервувати. Спочатку це призвело до пенальті, який холоднокровно реалізував Андрушко, а далі Остапущенко, відзначившись дублем в кінцівці першого тайму (яким же класним видався його перший гол, забитий діагональним ударом у самісінький верхній кут!), довів рахунок на табло до розгрому. Спроби «Лунтіка» відігратися у другій половині матчу помножив на нуль своєю класною грою Кожуховський, а його партнери хоч і не без проблем, але все таки довели справу до переможного завершення – 4:0 на користь «Алмаза» та 1:1 в серії. І все у ній вирішить третій матч, котрий буде зіграно у суботу.

Кубок Поділля

У лідери Кубку Поділля за підсумками стартового туру вийшов «Максимум», який в стартовому матчі першого туру впевнено обіграв «Сокіл-2». Автогол Барабаша на 4-ій хвилині дещо психологічно надламав «соколят», чим з успіхом скористався їх значно досвідченіший суперник. Косяк, всередині першого тайму виявившись найспритнішим після розіграшу кутового довів перевагу «Максимума» до впевнених 2:0, а голи Логвінова та Клубніцького після перерви остаточно зняли усі питання щодо переможця. «Сокіл-2» завершував гру, діючи з 5-им польовим, і після одного з розіграшів «зайвого» Логвінов зрізав шкіряний снаряд у власну ціль – 4:1 на користь «Максимума». Розпочав свій шлях у турнірі за підсумкові 5-8 місця з перемоги і «Атлетик-Ceresit PRO», який не без проблем переграв «ЕкоАльт». Двічі впродовж зустрічі «зелені» наздоганяли свого суперника у рахунку, але коли неперевершений Степанюк забив втретє (до речі, на рахунку Костянтина у цій грі хет-трик) аргументів у «ЕкоАльта» не залишилося. А остаточно поховав «зелених» промах Музики з дабл-пенальті – 3:2 на користь «Атлетика-Ceresit PRO».

Кубок Виклику

А ось другий тур Кубку Виклику ще більше загострив інтригу у боротьбі за почесний трофей, оскільки усі матчі другого ігрового дня синхронно завершились внічию. Першими вийшли на майданчик «Lifecell» та «Ауді», і після швидкого голу Іщука, який виявився найспритнішим при розіграші штрафного, «зв’язківці» довгий час вели у рахунку. Допоки на початку другого тайму Ковбасюк не відновив статус-кво, після чого обидві команди не раз перевіряли на міцність каркас воріт один одного. Проте до голів справа знову так і не дійшла – бойова нічия 1:1, яка стала закономірним підсумком звітного матчу, проте жоден з суперників точно не може занести собі її в актив. «Мирову» розписали й в своїй зустрічі «МобіФренд» та «TEAM Lawyer’s». І радіти їй більше повинні «юристи», які двічі не втримавши у дебюті Єременка заслужено «горіли» 0:2, проте далі, продемонструвавши неймовірний характер у грі на зустрічних курсах зуміли врятуватися від поразки. Вирішальним став гол Сокирка з дабл-пенальті на останніх секундах, а Андрій, оформивши хет-трик, став кращим на майданчику в складах обох команд. В підсумку, розвеселі 6:6, які тепер цілком можуть перетворитися на перемогу «TEAM Lawyer’s», оскільки у складі «МобіФренда» в цій грі зіграв і навіть забив гол гравець, не внесений у протокол матчу. Останнє слово у цій ситуації – за КДК Асоціації.

Технічні дані матчів вік-енду у дивізіоні 2

«Agora» – «Vігор» – 4:2 (2:1)

Рахунок у серії: 1:0

Голи: Талапчук (7), Волошин (10), Яремчук (35), Олексюк (47) – Чайковський (5, 43)

«Agora»: Ковальчук, Яремчук, Диняк, Олексюк, Дащук, Волошин, Лукомський, Талапчук, Микитюк, Ісхаков, Малюта

«Vігор»: Чиж, Шум, Чайковський, Когут, Галдасевич, Вислободський, Калошин, Доліба, Зенін

Попередження: Олексюк (44) – Галдасевич (27)

«Lifecell» – «Ауді» – 1:1 (1:0)

Голи: Іщук (7) – Ковбасюк (33)

«Lifecell»: Кузнєцов, Віт, Власов, Кондратюк, Лабець, Іщук, Папаш

«Ауді»: Бондарчук, Журавський, Третьяков, Галкін, Петрук, Шатілов, Ковбасюк, Загребельний, Будченко, Гриньков, Баценко

Попередження: Іщук (50) – Загребельний (50)

«Алмаз» – «Лунтік» – 0:10 (0:3)

Рахунок у серії: 0:1

Голи: Рижук (4, 5, 36), Ціпко (22, 50), Пушкар (30), Гизлик (34), Заболотний (38), Остафійчук (43), Кононенко (49)

«Алмаз»: Ростківський, Хомишен, Андрушко, Кацитадзе, Остапущенко, Росінський, Замогильний, Кожуховський, Романенко

«Лунтік»: Шевчук, Чекирда, Кононенко, Рижук, Гизлик, Богданович, Ціпко, Пушкар, Заболотний, Остафійчук

Попередження: Кожуховський (47)

«Максимум» – «Сокіл-2» – 4:1 (1:0)

Голи: Барабаш (4, аг.), Косяк (13), Логвінов (32), Клубніцький (45) – Логвінов (50, аг.)

«Максимум»: Остяк, Рабченюк, Кравецький, Логвінов, Клубніцький, Кравчук, Косяк, Шпичко

«Сокіл-2»: Гончар, Чайка, Омарі, Барабаш, Стрельцов, Донець, Данилюк, Сохорук, Чорний, Храпач, Заєць, В’язовецький

«Vігор» – «Agora» – 3:4 (1:1)

Рахунок у серії: 0:2

Голи: Калошин (24), Вислободський (33), Шум (42) – Яремчук (23), Диняк (26), Олексюк (32), Семенчук (49)

«Vігор»: Чиж, Вислободський, Шум, Галдасевич, Калошин

«Agora»: Ковальчук, Яремчук, Волошин, Семенчук, Диняк, Олексюк, Дащук, Лукомський, Микитюк, Коротинський, Талапчук, Тимощук, Ісхаков, В. Муляр

Попередження: Вислободський (17), Галдасевич (41) – Талапчук (7), Семенчук (16)

«Лунтік» – «Алмаз» – 0:4 (0:4)

Рахунок у серії: 1:1

Голи: Замогильний (6), Андрушко (13, пен.), Остапущенко (14, 24)

«Лунтік»: Шевчук, Чекирда, Кононенко, Дзюбак, Рижук, Богданович, Ціпко, Пушкар, Петреченко, Заболотний

«Алмаз»: Ростківський, Остапущенко, Хомишен, Андрушко, Кацитадзе, Романенко, Замогильний, Кожуховський, Пилип’юк, Новіцький, Росінський

Попередження: Ціпко (13) – Андрушко (21), Кацитадзе (46)

«Атлетик-Ceresit PRO» – «ЕкоАльт» – 3:2 (2:1)

Голи: Степанюк (9, 22, 45) – Коник (20, пен.), Музика (26)

«Атлетик-Ceresit PRO»: Пекнич, Яюс, Музиченко, Басараб, Степанюк, Божик, Розізнаний, Чемерис

«ЕкоАльт»: Коник, Музика, Трофанюк, Карпенко, Годованюк, Тарадай, Яворський, Шнира

Попередження: Тарадай (21), Музика (28)

«МобіФренд» – «TEAM Lawyer’s» – 6:6 (4:2)

Голи: Єременко (6, 7), Д. Вакух (18, 35), Клапченко (21), Нетеча (47) – Сокирко (11, 48, 50), Ягринець (12), Сергійчук (30, 39)

«МобіФренд»: Д. Вакух, Ладунець, Клапченко, О. Вакух, Деревенько, Трембач, Герасимчук, Мазур, Вельський, Єременко

«TEAM Lawyer’s»: Дубінін, Лук’янов, Шаткун, Сокирко, Ягринець, Приступа, Дрижа, Никитюк, Басістий, Бондар, Сергійчук

Попередження: Нетеча (33) – Сергійчук (43)

Вилучення: Шаткун (46, позбавлення суперника явної гольової можливості), Лук’янов (46, агресивна поведінка)