Преміум-ліга: анонс матчів 2-ого туру та 1-ого попереднього етапу Кубку

0
1061

Сезон 2020/2021 набирає обертів – вже цього вік-енду будуть зіграні матчі 2-ого туру у Дивізіонах 1,2,3 та 4, а також стартує розіграш Кубку!

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СПОРТИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ОФІЦІЙНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “COOK DRIVE

Дивізіон 1

Центральними у турі під номером “2” виглядають два очні матчі команд, які синхронно виграли свої матчі у турі першому. Найбільш статусною виглядає дуель грандів міського футзалу, у якій зустрінуться оновлені “Helpix” та “Динамо-ГУНП”. Це буде безперечно цікавий матч двох “тренерських” команд, у якому “блакитні” жадатимуть реваншу за поразку у чвертьфіналі плей-офф минулого сезону. Не менш важливим для обох команд з турнірної точки зору і стане очна дуель “Прикордонника-Frisor” та “Евеліни”, яким потрібно грати лише на перемогу, аби розраховувати на продовження боротьби за плей-офф.

Грізна за іменами “Beerloga” проекзаменує “Бігучу Лань”, а ось характерна “Ракета” спробує розжитися своїми першими очками у еліті в матчі із непередбачуваним “Алмазом”. Атакуючому “WOODMALLy” цілком до снаги створити сенсацію у грі з хоч і більш досвідченою, але ще не досить збалансованою “Фемідою”, а ось “Конфермат-Forex Club” виглядає явним фаворитом майбутнього матчу із “Епіцентром-К”. У нижній частині привертає увагу поєдинок “за 6 очок” між “Ротором” та “ДБК”, яким аби вільніше відчувати себе у боротьбі за виживання потрібно будь-якою ціною вигравати у очній битві.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ. ДИВІЗІОН 1

2 ФК Бігуча Лань – Beerloga 21.11 ГУНП 12.00
2 Прикордонник-Frisor – Евеліна 21.11 ГУНП 13.15
2 WОODMALL – Феміда 21.11 ГУНП 14.30
2 Прибирання залу 21.11 ГУНП 15.45
2 Динамо-ГУНП – Helpix 21.11 ГУНП 16.00 LIVE!
2 Алмаз – Ракета 21.11 ГУНП 17.15 LIVE!
2 Ротор – ДБК 21.11 ГУНП 18.30
2 Епіцентр-К – Конфермат-Forex Club 21.11 ГУНП 19.45

Гравці, які пропускають наступний матч:

Слівінський Вадим (“Епіцентр-К”)

Шкодяк Даниіл (“WOODMALL”)

Грищук Олександр (“Ракета”)

Сурник Ігор (“ДБК”)

Дикий Олександр (“Ракета”)

Дивізіон 2

Також цікавим та непередбачуваним обіцяє бути майбутній тур у дивізіоні 2. Одним з найбільш видовищних буде матч між “Максимумом” та “Новатором-Тепловиком”, які у першому турі залишили чи не найбільш сильне враження своєю грою, а ось у дуелі досвідчених “Олімпа” та “Атлетика-Ceresit PRO” все цілком може вирішити індивідуальна майстерність окремих гравців. А ось у битві “ZALIV 10” та “Городка-Юрії-Фарм”, які стартували з непростих мінімальних перемог, можна очікувати чималої кількості емоцій та інтриги до останніх секунд з непередбачуваною розв’язкою.

“На три результати” виступає матч схожих за стилями “Карату-mebli remtion” та “Ковчега”, а ось злагодженому “Crispusy” буде непросто знайти ефективну протидію “групі атаки” “ЗА-ЗУЛа”. “Інтерпродсервіс” спробує розжитися очками у матчі із “Соколом”, а також вкрай запеклими обіцяють бути два очні матчі, які синхронно програли у першому турі – “Олімпіка” та “Філтекса”, а також “М’ясного маркета” і “Фахівця”.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ. ДИВІЗІОН 2

2 Олімпік – Філтекс 21.11 ГУНП 11.00
2 Crispus – ЗА-ЗУЛ 22.11 ГУНП 10.30
2 Атлетик-Ceresit PRO – Олімп 22.11 ГУНП 11.35
2 Новатор-Тепловик – Максимум 22.11 ГУНП 12.40
2 Карат mebli-remtion – Ковчег 22.11 ГУНП 13.45
2 Інтерпродсервіс – Сокіл 22.11 ГУНП 14.50
2 Фахівець – М’ясний маркет 22.11 ГУНП 15.55
2 ZALIV 10 – ФК Городок-Юрія-Фарм 21.11 ГУНП 10.00

Гравці, які пропускають наступний матч:

Магаляс Вадим (“ZALIV 10”)

Атласюк Олександр (“Фахівець”)

Романченко Микола (“М’ясний маркет”)

Гончар Ярослав (“Інтерпродсервіс”)

Соломко Денис (“Олімпік”)

Потапов Олександр (“ZALIV 10”)

Крицький Юрій (“ZALIV 10”)

Кошельник Василь (“ZALIV 10”)

Михайлов Павло (“ZALIV 10”)

Железнов Максим (“ZALIV 10”)

Буга Сергій (“ZALIV 10”)

Лоборчук Богдан (“Сокіл”)

Степанюк Ярослав (“Сокіл”)

Бурковський Вадим (“Сокіл”)

Дивізіон 3

Чимало цікавого готує і майбутній тур у Дивізіоні 3. Центральним тут безперечно виступає матч між “Менсом” та “КАЗом”, і поєдинок із загартованою турнірними боями Гілюк-тім наглядно продемонструє істинний рівень сильного в атаці колектива з Красилова у нових для себе реаліях Дивізіону 3. Розлючений після 0:15 у першому турі “Brilliant” спробує реабілітуватися у матчі із “Аванті”, а ось “Лунтіку” буде непросто довести свій статус фаворита у поєдинку із прекрасно діючим на контратаках “Тепловиком-2”. А ось у зустрічі атакуючих FC “Diamant” та “Облавтодор” точно слід очікувати гольової феєрії з непередбачуваною розв’язкою.

“Адвокат” та “ДЮСШ №1-Україна-Chado”, які розпочали сезон з нічиїх, спробують у очній зустрічі здобути довгоочікувану першу перемогу, а атакуючому “МобіФренду” буде непросто знайти ключі до воріт “Ветерана”. Вкрай непростим обіцяє бути для “ККФА-Червоної Зірки” матч із більш досвідченим “ЕкоАльтом”, а ось у принциповій битві “Ауді” та МФК “URBAN”, які в першому турі вразили своїм незламним характером, слід очікувати запеклої боротьби до останніх секунд. І найбільш вірогідно, що тут все вирішить реалізація.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ. ДИВІЗІОН 3

2 FC Diamant – Облавтодор 22.11 Конфермат 13.00
2 Лунтік – Тепловик-2 22.11 Конфермат 14.00
2 Ветеран (Нова Ушиця) – МобіФренд 22.11 Конфермат 15.00
2 Адвокат – ДЮСШ №1-Україна-Chado 22.11 Конфермат 16.00
2 Менс – КАЗ 22.11 Конфермат 17.00
2 ККФА-Червона Зірка – ЕкоАльт 22.11 Конфермат 18.00
2 Ауді – МФК URBAN 22.11 Конфермат 19.00
2 Аванті – Brilliant 22.11 Конфермат 20.00

Гравці, які пропускають наступний матч:

Остафійчук Дмитро (“Лунтік”)

Дивізіон 4

А ось другий тур у Дивізіоні 4 з великою вірогідністю може чітко окреслити картину потенційних фаворитів та аутсайдерів турніру. Центральним у 2 турі виступає поєдинок між збалансованими “Rexsoftom” та ФК “ЮАН”, і не виключено що його переможець може вийти у одноосібні лідери. “Інкогніто” має непогані шанси на те, аби продовжити власну виграшну серію в матчі із “Думкою”, а ось “Lifecelly” аби розраховувати на очки в грі із “Ветераном” потрібно нейтралізувати активну “групу атаки” останніх на чолі із забивним Сенделем. Те ж саме можна сказати і про поєдинок недавніх представників Дивізіону 5, в якому ХФК “Давид” спробує зупинити забивний “Локомотивом” із активним Олійником, який став одним з головних героїв стартового туру.

Досить рівним виступає матч між ФК “Міць” та “Zoovetprom-Ivet”, але досвіду побільше все таки у “ветеринарів” буде, а ось яскравим “Жищинцям” буде непросто підібрати ключі до воріт організованого “Золотого Грифона”. Для “Легіона” у матчі із “Товтрами” серйозною проблемою може стати відсутність вилученого Філіпишина, а ось “Фортуні” та “Прикордоннику-2” потрібно лише вигравати у очній зустрічі, аби спокійніше почувати себе потім у непростій боротьбі за виживання.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ. ДИВІЗІОН 4

2 Rexsoft – ФК ЮАН 21.11 Конфермат 13.00
2 ФК Міць – Zoovetprom-Ivet 21.11 Конфермат 14.00
2 ФК Жищинці – Золотий Грифон 21.11 Конфермат 15.00
2 Прикордонник-2 – Фортуна 21.11 Конфермат 16.00
2 Lifecell – Ветеран (Хмельницький) 21.11 Конфермат 17.00
2 ХФК Давид – Локомотив 21.11 Конфермат 18.00
2 Легіон – Товтри 21.11 Конфермат 19.00
2 Думка – Інкогніто 21.11 Конфермат 20.00

Гравці, які пропускають наступний матч:

Філіпишин Артем (“Легіон”) – 2 тур;

Романченко Микола (“Прикордонник-2”) – 2 тур.

Кубок. Перший попередній етап

Також стартує і розіграш Кубку. У першому попередньому раунді в боротьбу за трофей вступають усі команди Дивізіону 5 та левова частка представників Дивізіону 4. І відразу у трьох парах сліпий жереб звів їх між собою. “Інкогніто” та “Фортуна” по-різному розпочали сезон, але спробують собі покращити настрій виходом у наступний раунд Кубку, а ось “Легіон” спробує взяти реванш у ФК “ЮАНа” за поразку у “матчі життя” минулого сезону в чемпіонаті, яка внаслідок відправила “військових” у перехідні ігри. А ось “Думці” буде непросто здивувати “Золотий Грифон”, який в минулому сезоні зарекомендував себе саме небезпечним кубковим бійцем.

Теж саме можна сказати і про “Ветеран”. Лазарчук та компанія в минулому сезоні дісталися аж до 1/8 фіналу, а нинішній свій кубковий шлях розпочнуть грою із “Подільським Кремінем”, який з перемоги стартував у Дивізіоні 5. Інші ж пари виглядають досить непередбачуваним, і багато чого залежатиме від настрою суперників. Та й те, що більшість команд Дивізіону 4 гратиме на тлі втоми, теж може стати серйозним підгрунтям для сенсацій, за які ми так і любимо кубкові турніри.

Серед інших матчів виділимо двобій між ФК “Міць” та сильним за іменами “УПП”, і не можна сказати, що саме тут представник вищого за рангом дивізіону буде фаворитом. Не можна не відзначити зустріч “Меблі-Лідера” та “Astruma”, яким є чимало чого доводити власним фанам після болючих поразок у стартових матчах сезону, а також непередбачувану дуель між характерними СК “Проскурів” та “Vavilonом”.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ. ПЕРШИЙ ПОПЕРЕДНІЙ РАУНД КУБКУ

ПР ДЮЦ-Іскра – АТ Хмельницькобленерго 21.11 Конфермат 09.00
ПР Нева – МФК Сервіс-Буд 21.11 Конфермат 10.00
ПР Revenge – FC Friends-Гладіатор 21.11 Конфермат 11.00
ПР Прогрес-В – Поділля-АТО 21.11 Конфермат 12.00
ПР ФК ЛІОН-ВСП – ФК Садівник 22.11 Конфермат 10.00
ПР Перша Приватна Броварня – ФК Гвардія 22.11 Конфермат 11.00
ПР Astrum – Меблі-Лідер 22.11 Конфермат 12.00
ПР Округ – МФК Ехо 21.11 ДЮСШ-1 14.30
ПР Тайфун – Компанія 21.11 ДЮСШ-1 15.30
ПР СК Проскурів – Vavilon 21.11 ДЮСШ-1 16.30
ПР ФК Меджибіж– Авіатор-Случ 21.11 ДЮСШ-1 17.30
ПР Спарта – Victory 21.11 ДЮСШ-1 18.30
ПР ФК Подільський Кремінь – Ветеран (Хмельницький) 22.11 ДЮСШ-1 14.00
ПР Інкогніто – Фортуна 22.11 ДЮСШ-1 15.00
ПР Dark Horse – STV 22.11 ДЮСШ-1 16.00
ПР Грузевиця-Агро – ХФК Давид 22.11 ДЮСШ-1 17.00
ПР Прикордонник-2 – Авіатор 22.11 ДЮСШ-1 18.00
ПР FC Infinity – Локомотив 22.11 ДЮСШ-1 19.00
ПР Транс-Авто-Д – МФК Буг 21.11 ДЮСШ-1 11.30
ПР Albion – Десна Агро Плюс 21.11 ГУНП 9.00
ПР Booster – ФОСК Спортлідер 21.11 ДЮСШ-1 12.30
ПР ФК Бронівка – Електротранс 21.11 ДЮСШ-1 13.30
ПР ФК Буд-Двір – REDMION 22.11 ДЮСШ-1 9.00
ПР Золотий Грифон – Думка 22.11 ДЮСШ-1 10.00
ПР ФК Студениця-1 – ФК Жищинці 22.11 ДЮСШ-1 11.00
ПР Легіон – ФК ЮАН 22.11 ДЮСШ-1 12.00
ПР УПП Хмельницький – ФК Міць 22.11 ДЮСШ-1 13.00

Гравці, які пропускають наступний матч:

Тимощук Ростислав (“Компанія”) – 2 тур та 1 попередній раунд Кубку;

Ковальчук Сергій (“Victory”) – 2 тур та 1 попередній раунд Кубку;

Гуменюк Юрій (“Victory”) – 2 тур та 1 попередній раунд Кубку;

Гринь Олександр (ФК “Буд-Двір”) – 2 тур та 1 попередній раунд Кубку;

Антонов Олександр (“Меблі-Лідер”) – 2 тур та 1 попередній раунд Кубку;

Пасічник Сергій (“Dark Horse”) – 1 попередній раунд Кубку;

Духевич Андрій (“Тайфун”) – 1 попередній раунд Кубку;

Королевський Олександр (“Albion”) – 1 попередній раунд Кубку.

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here