Преміум-ліга: драми медальних серій і тріумф «Карата-Velmet» в Кубку Виклику

0
363

Вже наступного тижня завершиться чемпіонат у дивізіоні 2. Тоді стане відомого найголовніше – ім’я нового чемпіона і володарів усіх нагород. Також визначиться останній учасник стикових матчів, на якого уже очікує четверта команда дивізіону 3 «Зеніт Юрія Фарм».

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Фінал

Новатор – Прикордонник – 3:3 (1:1) (2:0 по пенальті)

Новатор: Остяк, Вараниця, Горошко, Мельник, Новік, Погорілий, Петриковець, Мандрик, Музиченко

Прикордонник: Бабчук, Мостовий, Маркович, Цуприк, Мельник, Вінницький, Косінов, Жовтобрюх, Миколайчук, Лахмай, Скіцько, Романченко, Гурба, Журомський

Голи: Вараниця (13), Горошко (44), Мельник (45, з пенальті) – Цуприк (25), Лахмай (28), Мельник (47)

Попередження: Маркович (33), Лахмай (43), Вінницький (45)

Післяматчеві пенальті реалізували: Мельник, Погорілий

Післяматчеві пенальті не реалізували: Цуприк, Вінницький

Новатор – Прикордонник – 1:1 (1:0) (6:7 по пенальті)

Новатор: Остяк, Вараниця, Горошко, Савчук, Мельник, Новік, Погорілий, Петриковець, Мандрик, Музиченко

Прикордонник: Бабчук, Мостовий, Цуприк, Мельник, Вінницький, Косінов, Жовтобрюх, Миколайчук, Лахмай, Скіцько, Романченко, Гурба, Журомський, Тимощук

Голи: Вараниця (7) – Цуприк (39)

Післяматчеві пенальті реалізували: Мельник, Савчук, Петриковець, Музиченко, Мандрик, Погорілий – Лахмай, Вінницький, Косінов, Скіцько, Романченко, Миколайчук, Тимощук

Післяматчеві пенальті не реалізували: Остяк, Вараниця, Новік, Горошко – Мельник, Гурба, Цуприк

Фінальні матчі вийшли драматичними і сповненими боротьби. На полі зійшлися рівні за класом команди. Головним підтвердженням цього стали нічийні рахунки в обох матчах. Вони проходили за схожими сценаріями. «новатор» краще починав і відкривав рахунок. А «Прикордонник», більше володіючи м’ячем, відігравався і переводив матчі в серію післяматчевих пенальті.

У першій грі Вараниця відкрив рахунок після пасу Новіка. За мінімальної переваги команди могли піти на перерву, якби не курйозний гол Цуприка. Він зі своєї половини запустив м’яч в сторону чужих воріт. Остяк зіграв невпевнено і пропустив разом із сиреною.

Другий тайм краще розпочали військові і повели в рахунку після голу Лахмая, який сильно і точно пробив метрів з десяти. Рівновагу відновив Горошко, який вдало завершив розіграш кутового. Мельник з пенальті вивів «Новатор» вперед. Інший Мельник, з «Прикордонника», встановив остаточний рахунок 3:3 ударом з лінії штрафного майданчика після пасу Цуприка. У серії пенальті героєм став Остяк. Він не пропустив двічі, а його партнери свої спроби реалізували.

Менш результативним був другий матч фінальної серії. Як і в першому, знову рахунок відкрив Вараниця. За мінімальної переваги команди пішли на відпочинок. У другому таймі забити вдалося лише Цуприку – 1:1. Відзначимо, що лідер «Прикордонника» не був таким активним, як у попередніх матчах. Виною тому травми, з якими він дограє сезон.

Малу кількість голів в основний час команди компенсували драматичною серією пенальті. Замість мінімальних шести ударів на двох вони виконали 20!!!. Із них не реалізували 7. Більше схибив «Новатор» і програв. Варто дочекатися відео огляду, щоб переглянути дану серію. Як і момент після сейву Остяка, коли Петриковець побіг обнімати голкіпера і радіти перемозі. Та він забув, що «Новатор» має виконати свій удар. І він не був реалізованим, а серія продовжилася. Цей момент розвеселив глядачів. Яка з команд у підсумку святкуватиме чемпіонство, покаже третя гра.

3 місце

Олімпік – Філтекс – 4:5 (4:2)

Олімпік: Ковальчук, Деговець, Савлук, Кліщенко, Муляр, Михайленко, Лукомський, Соломко, Воробйов

Філтекс: Біндас, Ярославський, Юрко, Загуровський, Вакух, Посмітюха, Хдейр, Якубовський, Чижов, Васильєв, Подольський,Васильчук

Голи: Кліщенко (6), Михайленко (9), Деговець (13, 19) – Загуровський (18, 25, 44), Якубовський (33, 35)

Попередження: Михайленко (18), Деговець (44), Ковальчук (50) – Хдейр (48)

Олімпік – Філтекс – 2:1 (1:1)

Філтекс: Біндас, Ярославський, Дацишин, Свіщов, Юрко, Загуровський, Вакух, Посмітюха, Хдейр, Ковальчук, Якубовський, Чижов

Голи: Кліщенко (15), Михайленко (31) – Якубовський (8)

Попередження: Чижов (10)

«Філтекс» видав черговий камбек. Він не став таким видовищним, як у матчі з «атлетиками». Та й поступалася команда з меншою різницею. Після класного старту «Олімпіка» старокостянтинівці вели в рахунку спочатку 3:0, а потім 4:1. Після перерви все перевернулося з ніг на голову. «Філтекс» забив чотири голи, не пропустив і святкував перемогу в першому матчі серії за «бронзу». Відзначимо у цій грі дует Загуровського і Якубовського.

Як і у фіналі, другий матч цієї серії теж став менш результативним. На цей раз відіграватися мав «Олімпік» після голу Якубовського. Прагматична гра старокостянтинівців дозволила їм більше не пропускати і двічі забити. Тому все й у цій серії вирішиться у третій грі. Мінімальні перемоги команд обіцяють надзвичайно цікаве протистояння.

Кубок Поділля

Атлетик-Ферозіт – Менс – 3:7 (2:2)

Атлетик-Ферозіт: Загребельний, Яюс, Сорока, Волошин, Басараб, Розізнаний, Рудковський, Діхтяренко, Місюра, Гулько

Менс: Попов, Лісоводський, Гілюк, Є. Павлюк, Козубович, Левчук, Дуда, Юзвак, Головко, В. Павлюк

Голи: Волошин (4,20), Сорока (43) – Левчук (13), Дуда (20, 29, 47), Юзвак (30), Лісоводський (35), Козубович (50)

У першій грі туру в Кубку Поділля впевнену перемогу святкував більш досвідчений «Менс». Хоча перший тайм не передбачав такого підсумкового рахунку. Він завершився внічию за рівної гри команд. Друга 25-хвилинка показала, що краще із реалізацією в цей день справи були у «Менса». Дуда і компанія у потрібний момент забили і змусили «атлетиків» відрити вільні зони. Далі – справа техніки і виваженості в контратаках і маємо 7:3 та фаворитизм «Менса» в боротьбі за трофей. Серед усіх взяттів воріт відзначимо ефектний гол п’яткою Юзвака.

Фахівець – Патріот-Vігор – 5:6 (2:2)

Фахівець: Атласюк, Семенюк, Гавага, Овчинніков, Хлопонін, Кирилюк, Краєвський, Присяжнюк

Патріот-Vігор: Слободянюк, Палійчук, Коротун, Атласюк, Вислободський, Калошин, Чеботарьов, Вольський, Марчук, Гончар

Голи: Хлопонін (1, 49), Семенюк (25), Атласюк (33), Гавага (34) – Присяжнюк (2, автогол), Коротун (23, 49), Калошин (36), Палійчук (42), Вольський (45)

Попередження: Палійчук (45)

В наступному матчі на майданчику ХНУ перший тайм теж завершився з рахунком 2:2. Причому Хлопонін і Коротун забили після перших атак своїх команд. Другий тайм став більш захопливим і подарував інтригу до останніх секунд. Після голу Хлопоніна з гострого кута за хвилину до фінального свистка здалося, що все іде до нічиєї. Іншої думки був той же Коротун, який приніс перемогу команді Вислободського. В регулярному чемпіонаті «патріоти» теж виграли мінімально й забили незадовго до завершення матчу (4:3).

Кубок Виклику

Карат-Velmet – Десятка – 7:1 (2:1)

Карат-Velmet: Нагорняк, С. Століта, М. Століта, Хребтатий, Сінькевич, Пасічник, Гуляк, Калюжняк. Кащенко

Десятка: Осипчук, Садиков, Магаляс, Дунець, Підкамінський, Григорук, Стахов, Божек

Голи: Сінькевич (13), Пасічник (15, 37, 45), Хребтатий (39, 41), Гуляк (50) – Стахов (9)

Попередження: Сінькевич (33)

Червона Зірка – Максимум – 1:3 (0:1)

Червона Зірка: Януш, Мевша, Альміз, Д. Огороднічук, Р. Огороднічук, Кобзаренко, Шевчук, Веселовський, Карпосюк, Данилюк, Горбачов, Пономарьов, Сироватко

Максимум: Ан. Панасенков, Ар. Панасенков, Резніченко, Білецький, Кравецький, Рабченюк, Клубніцький, Сліпачук, Шпичко, Логвінов, Амелін

Голи: Строватко (28) – Голнвінов (21), Клубніцький (45), Сліпачук (48)

Попередження: Мевша (28), Веселовський (49)

Товтри – Сокіл-2 – 8:0 (5:0)

Товтри: Рудюк, Рибчинський, Крулік, Бойко, Садовнік, Гаєвський, Клапченко, Вільчинський, Пекнич

Сокіл-2: Гринь, Барабаш, Омарі, Тихонець, Хмиз, Чекирда, Гаврилюк, Стасішин, Сторожук, Заєць, Зарванський

Голи: Бойко (3, 7), Садовнік (4, 30), Гаєвський (22, 25), Рибчинський (30), Вільчинський (35)

Попередження: Омарі (46)

Визначився володар Кубку Виклику. З трофеєм святкуватиме своє 15-річчя від заснування «Карат-Velmet». Зробила це команда завдяки розгрому «Десятки», яка змогла грати на рівних лише перший тайм і в підсумку потрапила в стикові матчі. Там на неї очікує бронзовий призер дивізіону 3 «Конфермат».

Більш важкою була перемога «Максимума» над непоступливою «Червоною Зіркою». «Блакитні» здобули важливі три очки завдяки двом голам на останніх хвилинах при рахунку 1:1. Завдяки цьому вони втрималися на другому місці в Кубку Виклику і цілком можуть уникнути стикових матчів та зберегти прописку в дивізіоні 2.

Відправити «Максимум» у стикові матчі можуть «Товтри». Для цього їм потрібно надіятися не лише на власну перемогу над невмотивованими «каратівцями», а й на осічку конкурента в матчі проти юнаків із «Сокола-2». Саме проти «малинових» зіграли «Товтри» і впевнено виграли 8:0.