Преміум-ліга: «Динамо-ГУНП» стає одноосібним лідером дивізіону 1

0
316

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує поєдинки 3-ого туру у найсильнішому дивізіоні Преміум-ліги з міні-футболу сезону 2018 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Центральним у 3-ому турі найсильнішого дивізіону був поєдинок між «Beerlogою» та «Forex Club», які до звітної битви підійшли займаючи місця у чільній трійці. Вже перша осмислена атака у грі завершилася голом. Сандулов у стрибку парирував непростий удар Кульбачного у ліву «дев’ятку», а ось далі ніхто не завадив Плосконосу виявитися першим на добиванні – 1:0. «Фінансисти» досить швидко прийшли в себе, і ще до середини першого тайму перевернули у матчі все з ніг на голову. Відновив паритет Сяньков, влучним ударом з лінії воротарського завершивши чудову позиційну атаку своєї команди, а ще через 4 хвилини Успенський, прицільно пробивши у ліву «шістку» після скидки Безвещука метрів з 8-ми, вивів вперед у рахунку «Forex Club» – 1:2. На куражі «фінансисти» могли доводити справу до розгрому, однак активний Безвещук свої дві стовідсоткові нагоди не реалізував. А ось «пивним» повернутися у гру допоміг досить «фартовий» гол «у роздягальню»: Папірович після розіграшу кутового наважився на удар з досить дальньої дистанції, а сфера, зрикошетивши у спину Петриковцю, змінила свою траєкторію у юркнула під поперечину воріт Сандулова – 2:2. Щоправда, вже досить швидко після перерви «Forex Club» завдяки влучному удару Олянчука, який виявився у потрібному місці та в потрібний час після розіграшу кутового, знову повернув собі перевагу у рахунку – 2:3. «Beerloga» запам’яталася в тому відрізку ударом в штангу від Стеценка, а ось «помаранчеві» свої нагоди не марнували: Олянчук, вразивши вже порожні ворота після скидки Безвещука оформив дубль, а ще через декілька хвилин Вербовий, холоднокровно реалізувавши вихід віч-на-віч із голкіпером після чудової передачі з глибини довів перевагу «Forex Club» до «+3» – 2:5. Але «пивні» і не думали здаватися, а найбільш помітним гравцем в складах обох команд у заключному відрізку став Кульбачний. Спочатку Денис записав на свій рахунок гольову передачу на Папіровича, а невдовзі відзначився і сам, класно зігравши «на стовпа» і вишукано підсікши сферу під поперечку. Так перевага «Forex Club» стала мінімальною, і на останніх секундах «пивні» мали реальний шанс аби врятуватися від поразки, однак Папірович у ближньому бою переграти Слівінського не зміг. Отже – результативна перемога «Forex Club» з рахунком 5:4, яка стає для підопічних Віктора Власова другою поспіль. А ось «Beerloga», зазнавши першої поразки в чемпіонаті, опускається за межі трійки кращих.

Цей результат був руку «Динамо-ГУНП», якому аби стати одноосібним лідером чемпіонату потрібно було переграти «Ротор-2». І з цим завданням «динамівці» впоралися, вирішивши долю матчу ще у його першому таймі. Відкрити рахунок «Динамо-ГУНП» «допоміг» Штолько, зрізавши сферу у власні ворота після прострілу від Бабія, а далі Березовському, Соботюку, Сохоруку та Колесникову після швидких багатоходівок залишалося по черзі лише не промахнутися з кількох метрів. Так рахунок став 5:0 за підсумками першого тайму, а після перерви підопічні Миколи Сохорука у вже звичній манері приділили час відлагодженню гри з 5-им польовим. Розігруючи «штучну більшість», номінальні господарі як і чимало забивали, так і водночас чимало помилялися, дозволивши наразі головному аутсайдеру турніру дещо «підправити зачіску». Підсумкова перемога з рахунком 10:4 дозволила «Динамо-ГУНП» із стовідсотковим показником у графі «набрані очки» вийти на першу сходинку у табелі про ранги, а ось «Ротор-2» і надалі замикає турнірну таблицю, не маючи у своєму активі здобутих залікових балів.

В схожому стилі пройшов і поєдинок між «Менсом» та «Хмельницькими делікатесами». Багато чого у грі вирішив швидкий забитий м’яч Романюка, який після скидки від Токарчука класним ударом вдотик метрів з 10-ти зняв павутину із правої «дев’ятки» воріт Павлюка, після чого окрилені успіхом «делікатесні» влаштували справжній розгром своєму супернику. Віковим гравцям «червоних» з кожною наступною хвилиною ігрового часу ставало все важче встигати за швидкою командною грою підопічних Віктора Вербового, які в підсумку забили ще десяток голів у ворота свого суперника на будь-який смак вибагливої публіки. Найбільш активним у стадії завершення атак чинного чемпіона став Жаріков, оформивши хет-трик, не особливо відстали від нього Богдан, Сиворог та Бармак, кожен з яких записав на свій рахунок по два гольові «автографи». «Менс» ж зумів дещо врятувати власний престиж завдяки влучним ударам Дуди та Левчука – 11:2 на користь «Хмельницьких делікатесів», які ця перемога піднімає на третій щабель у турнірній таблиці за підсумками 3-ого туру.

Багатим на боротьбу, але не дуже багатим на голи видався поєдинок між «Вентсом» та «Патріот-Vігором». Обом командам не відмовиш у бажанні, але браку у їх діях було ще більше. Основні події відбулися всередині другого тайму. На 37-ій хвилині Святий влучним ударом завершивши швидкий контрвипад номінальних господарів, відкрив рахунок у зустрічі, але радість «вентсівців» була недовгою. Не пройшло і трьох хвилин, як Шкрябець класним ударом під поперечку з лінії воротарського після скидки Гончара відновив статус-кво. Як пізніше виявилося, цей гол і став останнім у матчі – нічия з рахунком 1:1. «Патріот-Vігор» здобуває перші очки в елітному дивізіоні 1, а ось «Вентс» залишається однією з трьох команд дивізіону 1, хто може похвалитися нулем у графі «поразки» за підсумками трьох турів.

Вперше смак перемоги відчув чинний срібний призер турніру, «Ротор», який в 3-ому турі переграв «Прикордонник», який до звітної гри підходив без поразок у власному пасиві. Саме «прикордонники» набагато впевненіше провели перший тайм, але з безлічі створених моментів зуміли реалізувати лише один. Сталося це на 22-ій хвилині, коли Сологуб виявився найспритнішим після швидкого розіграшу ауту – 0:1. У другій 25-ти хвилинці «роторці» зуміли переламати хід подій на свою користь, і не в останню чергу завдяки помилкам свого суперника. Спочатку «Прикордонник» «привіз» необов’язковий вільний удар, після розіграшу якого Красножон зробив рахунок на табло рівним, а ще через декілька хвилин Малишевський організував своєю помилкою у захисті вихід «2 в 0» для «Ротора». Скористатися таким «подарунком» для досвідчених «салатових» було справою техніки: Шпаков покотив ліворуч на Логвіненка, якому залишалося лише не промахнутися з кількох метрів – 2:1. Відразу номінальні гості перейшли на гру з 5-им, але спочатку це їм очікуваних дивідендів не принесло. А курйозний автогол імені Райтаровського, рикошетом від якого у ворота команди НАДПСУ залетів третій гол у матчі, остаточно зняв усі питання щодо переможця – 3:1. Малишевський після вдалого розіграшу «штучної більшості» за десять секунд до фінального свистка лише ж зумів підсолодити «прикордонникам» гіркоту першої поразки у сезоні – 3:2 на користь «Ротора», який завдяки цьому успіху покидає небезпечну зону вильоту, підіймаючись у середину турнірної таблиці.

Результативним та цікавим видався заключний матч 3-ого туру, у якому силами мірялися «ККФА-GERCHIK & СO» та «Сокіл-3». Матч розпочався у досить рівній боротьбі, у якій першими пощастило забити номінальним гостям. Спрацювала їх «домашня заготовка» після розіграшу ауту: Первєєв відпасував на шестиметрову позначку, де Хмиз, вдало зігравши на випередження, влучно пробив у ближній кут – 0:1. Але «герчики» не знітилися, і впродовж наступних трьох хвилин перевернули у матчі все з ніг на голову. Спочатку Матковський, відгукнувшись на довгий ввід від власного голкіпера влучно пробив під поперечину, а ще через декілька миттєвостей Брицький після передачі з флангу вишукано прокинув м’яч повз Гончара і вразив вже порожню ціль – 2:1. Відіграватися вже було потрібно «соколятам», і з цим завданням підопічні Віталія Розпаченюка впоралися блискуче. Хмиз, замкнувши дальню стійку після прострілу Луцюка в ході вдалої атаки другим темпом, забив свій другий гол у матчі та повернув інтригу, а за 12 хвилин до фінального свистка Сашко оформив хет-трик, виявившись першим на добиванні після дальнього удару від Омарі – 2:3, і знову вперед у рахунку вийшов «Сокіл-3». Усі питання про переможця зняв Луцюк, вразивши вже порожню ціль після помилки «герчиків» при розіграші 5-ого польового, а ось влучний удар Михайлова у «дев’ятку» виявився досить ефектним, але вже не вирішував абсолютно нічого. В підсумку – мінімальна перемога «Сокола-3» з рахунком 4:3, який здобуваючи другу «вікторію» поспіль, впритул наближається до трійки лідерів турніру.

У 4-ому турі (матчі 16-17 червня) зустрінуться наступні пари команд: «Ротор-2» – «Ротор», «Патріот-Vігор» – «Прикордонник», «Forex Club» – «Вентс», «Сокіл-3» – «Beerloga», «Хмельницькі делікатеси» – «ККФА-GERCHIK & CO», «Динамо-ГУНП» – «Менс».

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ 3-ОГО ТУРУ У ДИВІЗІОНІ 1

«Beerloga» – «Forex Club» – 4:5 (2:2)

Арбітри: Гончарук, Данилюк

Голи: Плосконос (4), Папірович (25, 39), Кульбачний (46) – Сяньков (11), Успенський (15), Олянчук (27, 30), В. Вербовий (34)

«Beerloga»: Гарбар, Левченко, Кучерук, Плосконос, Кульбачний, Стеценко, Підручний, Папірович, Д. Кравецький

«Forex Club»: Сандулов, Безвещук, Олянчук, Успенський, Сяньков, Петриковець, Слівінський, В. Вербовий, Власов, Овчинніков, Гарієвський

«Динамо-ГУНП» – «Ротор-2» – 10:4 (5:0)

Арбітри: А. Сас, Жмурко

Голи: Штолько (3, аг.), Березовський (4, 50), Соботюк (10, 26), Сохорук (11), Колесников (20, 45), Бабій (30, 44) – Штолько (28), Паляниця (30, 47), Крутяков (32)

«Динамо-ГУНП»: Попроцький, Чекерський, Бабій, Сохорук, Колесников, Соботюк, Березовський, Федорко, Шляховий, Заєць, Щасливий, Бойчук, Розгон

«Ротор-2»: Петричук, Паляниця, Штолько, Крутяков, Лях, Швед, Данилюк, Чорноконь, Вєтров, Ліщук

Попередження: Бойчук (39), Соботюк (46) – Штолько (41)

«Вентс» – «Патріот-Vігор» – 1:1 (0:0)

Голи: Святий (37) – Шкрябець (40)

«Вентс»: Алексейчук, Побережник, Святий, Бондар, Розпаченюк, Антончик, Мустафін, Омар Нік, Онищук, Дикий, Монастирський

«Патріот-Vігор»: Мавлютов, Вислободський, Шкрябець, Атласюк, Шадрін, Чеботарьов, Вольський, Бабак, Глушок, Гончар

«Менс» – «Хмельницькі делікатеси» – 2:11 (1:5)

Арбітри: Жмурко, А. Сас

Голи: Дуда (19), Левчук (46) – Романюк (4), Богдан (10, 45), Жаріков (12, 21, 23), Бурденюк (31, аг.), Бармак (32, 50), Сиворог (39, 47)

«Менс»: Є. Павлюк, Гілюк, Бурденюк, Козубович, Левчук, Дуда, Юзвак, Попов, Самонов

«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Романюк, Жаріков, Бармак, Токарчук, Богдан, Кащук, Сиворог, Акбар Нік, Дячук

«Прикордонник» – «Ротор» – 2:3 (1:0)

Арбітри: Божко, Куцак

Голи: Сологуб (22), Малишевський (50) – Красножон (34), Логвіненко (40), Райтаровський (49, аг.)

«Прикордонник»: Райтаровський, Мельников, Пацюк, Рефель, Малишевський, Косінов, Цуприк, Сологуб, Маркович, Гурба, Скіцько, Тимощук

«Ротор»: Рудий, Шпаков, Логвіненко, Грищук, Камінський, Кострицький, Красножон, Чабан, Слободян

«ККФА-GERCHIK & CO» – «Сокіл-3» – 3:4 (2:1)

Голи: Матковський (13), Брицький (15), Михайлов (50) – Хмиз (12, 27, 38), Луцюк (50)

«ККФА-GERCHIK & CO»: Гамолов, Понятовський, Шуляк, Качур, Брицький, Сушицький, Забавський, Матковський, Михайлов, Величко, Феринський, Сулима, Піцан, Басистий

«Сокіл-3»: Гончар, Первєєв, Хмиз, Оліферчук, Луцюк, Барабаш, Мельник, Черниш, Омарі, Гринь, Зарванський, Сорока, Сохорук, Місюра

Попередження: Понятовський (3), Гамолов (43) – Луцюк (19)