Преміум-ліга. Дивізіон 1. Статистика після 5-ого туру Кубку Виклику

0
146

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після чергових матчів у дивізіоні 1 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Олянчук Сергій Епіцентр К-Forex Club 21
Антонюк Володимир Helpix 19
Богославський Андрій Helpix 19
Миронюк Ярослав Агробізнес 18
Рудюк Володимир Сокіл-3-VETERAN’S 18
Волошин Олександр Agora 17 (1)
Сологуб Олександр Прикордонник-Frisor 16
Черкезов Фархат Helpix 15
Люблінський Артем Феміда 14
Пасічник Олексій Феміда 14
Сулима Богдан Конфермат 14
Осацький Владислав Конфермат 14 (1)
Гарієвський Юрій Епіцентр К-Forex Club 14 (2)
Альохін Вадим Агробізнес 13
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 13
Брицький Владислав Конфермат 13
Музичук Олександр Феміда 13
Олексюк Сергій Феміда 13
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 13
Бондаренко Олександр Helpix 12 (1)
Гайковий Володимир Агробізнес 11
Кубик Олег Агробізнес 11
Луцюк Віталій Хмельницькі делікатеси 11
Малишевський Юрій Хмельницькі делікатеси 11
Моночков Ігор Епіцентр К-Forex Club 11
Омарі Ідріс Сокіл-2 11
Романченко Микола Прикордонник-Frisor 11
Вараниця Олександр Новатор 10
Красножон Дмитро Сокіл-3-VETERAN’S 10
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 10
Морочківський Олександр Хмельницькі делікатеси 10
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 10
Собко Ростислав Прикордонник-Frisor 10 (1)
Штокало Григорій Евеліна 10 (2)
Ємаєв Євген Агробізнес 9
Данилюк Вадим Сокіл-2 9
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 9
Мельніков Володимир Прикордонник-Frisor 9
Михайленко Роман Феміда 9
Побережник Дмитро Сокіл-3-VETERAN’S 9
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 9
Шкрябець Сергій Helpix 9
Шляховий Костянтин Хмельницькі делікатеси 9
Безвещук Вадим Епіцентр К-Forex Club 8
Белінський Микола Евеліна 8
Донець Андрій Агробізнес 8
Ліповуз Андрій Beerloga 8
Морговський Ян Beerloga 8
Нік Омар Сокіл-3-VETERAN’S 8
Плосконос Микита Beerloga 8
Федорко Артем Динамо-ГУНП 8
Шевченко Віктор Лада 8
Василів Тарас Евеліна 7
Грищук Олександр Сокіл-3-VETERAN’S 7
Диняк Тимофій Agora 7
Ліщук Іван Ротор 7
Наконечний Андрій Хмельницькі делікатеси 7
Рибчинський Назар Хмельницькі делікатеси 7
Середюк Павло Динамо-ГУНП 7
Ситнік Олег Хмельницькі делікатеси 7
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 7
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 7
Яремчук Андрій Agora 7
Скоп’як Юрій Agora 7 (1)
Бродзянський Денис Феміда 6
Гнатюк Денис Конфермат 6
Зощук Андрій Beerloga 6
Логвиненко Іван Ротор 6
Семенчук Віталій Agora 6
Соловей Олексій Конфермат 6
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 6
Шульган Андрій Beerloga 6
Лісніченко Ігор Конфермат 6 (1)
Алєксєєв Олександр Helpix 5
Гребенюк Олег Феміда 5
Дубчак Андрій Агробізнес 5
Муляр Андрій Beerloga 5
Рижук Степан Феміда 5
Романюк Артем Феміда 5
Самсонюк Олександр Епіцентр К-Forex Club 5
Слободян Андрій Сокіл-3-VETERAN’S 5
Стожик Сергій Евеліна 5
Туз Сергій Ротор 5
Шлапак Віталій Сокіл-3-VETERAN’S 5
Чиж Сергій Агробізнес 5 (1)
Барабаш Артем Сокіл-2 4
Вербовий Сергій Епіцентр К-Forex Club 4
Куляк Геннадій Феміда 4
Майко Олександр Beerloga 4
Нємий Артур Beerloga 4
Паляниця Антон Ротор 4
Рефель Вадим Прикордонник-Frisor 4
Слобода Сергій Феміда 4
Стецюк Вадим Beerloga 4
Трембач Іван Евеліна 4
Шум Сергій Агробізнес 4
Ягодзінський Віталій Епіцентр К-Forex Club 4
Шпаков Олег Ротор 4 (1)
Голдасевич Дмитро Agora 4 (2)
Андрушко Віталій Лада 3
Бородій Дмитро Евеліна 3
Глас Артем Сокіл-3-VETERAN’S 3
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 3
Дияк Олександр Конфермат 3
Доліба Ярослав Agora 3
Донець Єгор Сокіл-2 3
Камінський Олександр Ротор 3
Кацитадзе Нодар Лада 3
Кожевніков Дмитро Прикордонник-Frisor 3
Косінов Дмитро Прикордонник-Frisor 3
Мазур Назар Агробізнес 3
Мандрик Сергій Новатор 3
Мельник Богдан Новатор 3
Михайлов Олександр Лада 3
Новік Олександр Новатор 3
Піхотко Олег Евеліна 3
Панасенков Артем Helpix 3
Приян Андрій Агробізнес 3
Романов Владислав Епіцентр К-Forex Club 3
Ростківський Ігор Лада 3
Стрельцов Максим Сокіл-2 3
Талапчук Олександр Agora 3
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 3
Тринадцятко Олег Епіцентр К-Forex Club 3
Успенський Юрій Епіцентр К-Forex Club 3
Фролов Дмитро Конфермат 3
Ціпко Костянтин Agora 3
Антонов Олександр Beerloga 2
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 2
Бондар Сергій Сокіл-3-VETERAN’S 2
Борис Денис Евеліна 2
Гринь Артур Сокіл-2 2
Гуринович Олексій Конфермат 2
Замогильний Олександр Лада 2
Качур Ігор Епіцентр К-Forex Club 2
Ковальчук Олександр Агробізнес 2
Лисий Олександр Епіцентр К-Forex Club 2
Міщук Вадим Конфермат 2
Маковійчук Олександр Феміда 2
Малащук Андрій Агробізнес 2
Мельник Максим Beerloga 2
Мельничук Андрій Епіцентр К-Forex Club 2
Мустафін Павло Сокіл-3-VETERAN’S 2
Новіцький Вадим Лада 2
Орошкевич Михайло Ротор 2
Остапущенко Володимир Лада 2
Ошовський Артем Евеліна 2
Палійчук Богдан Феміда 2
Роговський Максим Сокіл-3-VETERAN’S 2
Розпаченюк Віталій Сокіл-3-VETERAN’S 2
Савчук Олександр Новатор 2
Семенюк Федір Helpix 2
Скіцько Василь Прикордонник-Frisor 2
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 2
Стеценко Богдан Beerloga 2
Кузьмін Ростислав Сокіл-3-VETERAN’S 2 (1)
Басістий Артем Конфермат 1
Бойко Денис Феміда 1
Воловик Олександр Хмельницькі делікатеси 1
Гайдаш Артем Helpix 1
Глуховатий Вадим Helpix 1
Даценко Максим Лада 1
Душкін Денис Феміда 1
Зданевич Степан Сокіл-2 1
Каленюк Дмитро Helpix 1
Кожуховський Ярослав Agora 1
Лукомський Олександр Agora 1
Майхер Павло Новатор 1
Музиченко Олег Новатор 1
Олексійчук Валерій Ротор 1
Остяк Денис Феміда 1
Павліш Максим Beerloga 1
Папроцький Сергій Helpix 1
Паславський Олег Евеліна 1
Попроцький Іван Динамо-ГУНП 1
Рудий Борис Ротор 1
Савчук Гліб Beerloga 1
Самсонов Андрій Beerloga 1
Слобоженюк Володимир Епіцентр К-Forex Club 1
Сохорук Микола. Сокіл-2 1
Стасюк Ігор Ротор 1
Суховерко Сергій Лада 1
Хомишен Микола Лада 1
Чорний Микита Сокіл-2 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Романченко Микола Прикордонник-Frisor 2 1 11
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 1 5 10
Тринадцятко Олег Епіцентр К-Forex Club 1 5 10
Замогильний Олександр Лада 1 4 9
Міщук Вадим Конфермат 1 4 9
Чепурний Андрій Ротор 1 4 9
Грищук Олександр Сокіл-3-VETERAN’S 1 3 8
Безвещук Вадим Епіцентр К-Forex Club 1 2 7
Восканян Манук Beerloga 1 2 7
Голдасевич Дмитро Agora 1 2 7
Зощук Андрій Beerloga 1 2 7
Миронюк Ярослав Агробізнес 1 2 7
Михайлов Олександр Лада 1 2 7
Черкезов Фархат Helpix 1 2 7
Шлапак Віталій Сокіл-3-VETERAN’S 1 2 7
Донець Андрій Агробізнес 1 1 6
Журомський Павло Прикордонник-Frisor 1 1 6
Лановий Анатолій Конфермат 1 1 6
Скіцько Василь Прикордонник-Frisor 1 1 6
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 1 1 6
Стецюк Вадим Beerloga 1 1 6
Наконечний Андрій Хмельницькі делікатеси 0 6 6
Рижук Степан Феміда 0 6 6
Семенчук Віталій Agora 0 6 6
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 0 6 6
Шляховий Костянтин Хмельницькі делікатеси 0 6 6
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 0 6 6
Малащук Андрій Агробізнес 1 0 5
Мустафін Павло Сокіл-3-VETERAN’S 1 0 5
Самсонов Андрій Beerloga 1 0 5
Учьотов Денис Прикордонник-Frisor 1 0 5
Чиж Сергій Агробізнес 1 0 5
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 0 5 5
Кубик Олег Агробізнес 0 5 5
Ліщук Іван Ротор 0 5 5
Олексюк Сергій Феміда 0 5 5
Собко Ростислав Прикордонник-Frisor 0 5 5
Федорко Артем Динамо-ГУНП 0 5 5
Яремчук Андрій Agora 0 5 5
Антонов Олександр Beerloga 0 4 4
Бродзянський Денис Феміда 0 4 4
Волошин Олександр Agora 0 4 4
Диняк Тимофій Agora 0 4 4
Мельніков Володимир Прикордонник-Frisor 0 4 4
Морговський Ян Beerloga 0 4 4
Олянчук Сергій Епіцентр К-Forex Club 0 4 4
Осацький Владислав Конфермат 0 4 4
Ошовський Артем Евеліна 0 4 4
Панасенков Артем Helpix 0 4 4
Рефель Вадим Прикордонник-Frisor 0 4 4
Ситнік Олег Хмельницькі делікатеси 0 4 4
Соловей Олексій Конфермат 0 4 4
Сохорук Микола. Сокіл-2 0 4 4
Талапчук Олександр Agora 0 4 4
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 0 4 4
Шкрябець Сергій Helpix 0 4 4
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 0 4 4
Штокало Григорій Евеліна 0 4 4
Альміз Олександр Ротор 0 3 3
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 0 3 3
Барабаш Артем Сокіл-2 0 3 3
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 0 3 3
Богославський Андрій Helpix 0 3 3
Бойко Денис Феміда 0 3 3
Бондар Сергій Сокіл-3-VETERAN’S 0 3 3
Василів Тарас Евеліна 0 3 3
Глуховатий Вадим Helpix 0 3 3
Гринь Артур Сокіл-2 0 3 3
Гуринович Олексій Конфермат 0 3 3
Качур Ігор Епіцентр К-Forex Club 0 3 3
Косінов Дмитро Прикордонник-Frisor 0 3 3
Михайленко Роман Феміда 0 3 3
Моночков Ігор Епіцентр К-Forex Club 0 3 3
Новік Олександр Новатор 0 3 3
Орошкевич Михайло Ротор 0 3 3
Пасічник Олексій Феміда 0 3 3
Паславський Олег Евеліна 0 3 3
Попроцький Іван Динамо-ГУНП 0 3 3
Романенко Євгеній Лада 0 3 3
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 0 3 3
Фролов Дмитро Конфермат 0 3 3
Шульган Андрій Beerloga 0 3 3
Ємаєв Євген Агробізнес 0 2 2
Андрушко Віталій Лада 0 2 2
Боднар Олексій Сокіл-2 0 2 2
Бондаренко Олександр Helpix 0 2 2
Борис Денис Евеліна 0 2 2
Брицький Владислав Конфермат 0 2 2
Гаєвський Владислав Ротор 0 2 2
Доліба Ярослав Agora 0 2 2
Зданевич Степан Сокіл-2 0 2 2
Каленюк Дмитро Helpix 0 2 2
Камінський Олександр Ротор 0 2 2
Красножон Дмитро Сокіл-3-VETERAN’S 0 2 2
Куляк Геннадій Феміда 0 2 2
Лісніченко Ігор Конфермат 0 2 2
Логвиненко Іван Ротор 0 2 2
Лукомський Олександр Agora 0 2 2
Мазур Назар Агробізнес 0 2 2
Майко Олександр Beerloga 0 2 2
Мандрик Сергій Новатор 0 2 2
Мельничук Андрій Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Музичук Олександр Феміда 0 2 2
Папроцький Сергій Helpix 0 2 2
Плосконос Микита Beerloga 0 2 2
Рибчинський Назар Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Розпаченюк Віталій Сокіл-3-VETERAN’S 0 2 2
Рудюк Володимир Сокіл-3-VETERAN’S 0 2 2
Савчук Олександр Новатор 0 2 2
Середюк Павло Динамо-ГУНП 0 2 2
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Скоп’як Юрій Agora 0 2 2
Слободян Андрій Сокіл-3-VETERAN’S 0 2 2
Слобоженюк Володимир Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Сологуб Олександр Прикордонник-Frisor 0 2 2
Стасюк Ігор Ротор 0 2 2
Стожик Сергій Евеліна 0 2 2
Трембач Іван Евеліна 0 2 2
Туз Сергій Ротор 0 2 2
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 0 2 2
Алєксєєв Олександр Helpix 0 1 1
Альохін Вадим Агробізнес 0 1 1
Антонюк Владислав Лада 0 1 1
Баландюк Олександр Феміда 0 1 1
Басістий Артем Конфермат 0 1 1
Белінський Микола Евеліна 0 1 1
Болістовський Юрій Сокіл-3-VETERAN’S 0 1 1
Вараниця Олександр Новатор 0 1 1
Вербовий Сергій Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Гулевський Денис Beerloga 0 1 1
Данилюк Вадим Сокіл-2 0 1 1
Дияк Олександр Конфермат 0 1 1
Дубчак Андрій Агробізнес 0 1 1
Жовнір Богдан Новатор 0 1 1
Загуровський Олександр Агробізнес 0 1 1
Ковальчук В’ячеслав Agora 0 1 1
Козак Сергій Агробізнес 0 1 1
Кузьмін Ростислав Сокіл-3-VETERAN’S 0 1 1
Ліповуз Андрій Beerloga 0 1 1
Люблінський Артем Феміда 0 1 1
Маковійчук Олександр Феміда 0 1 1
Малишевський Юрій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Мальков Олександр Новатор 0 1 1
Мельник Максим Beerloga 0 1 1
Монастирський Ігор Сокіл-3-VETERAN’S 0 1 1
Музиченко Олег Новатор 0 1 1
Муляр Андрій Beerloga 0 1 1
Нік Омар Сокіл-3-VETERAN’S 0 1 1
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 0 1 1
Новіцький Вадим Лада 0 1 1
Омарі Ідріс Сокіл-2 0 1 1
Піхотко Олег Евеліна 0 1 1
Палійчук Богдан Феміда 0 1 1
Паляниця Антон Ротор 0 1 1
Пелишок Олег Феміда 0 1 1
Подлюк Андрій Динамо-ГУНП 0 1 1
Приян Андрій Агробізнес 0 1 1
Роговський Максим Сокіл-3-VETERAN’S 0 1 1
Романов Владислав Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Ростківський Ігор Лада 0 1 1
Самсонюк Олександр Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Самчук Назарій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Сандулов Дмитро Конфермат 0 1 1
Семенюк Федір Helpix 0 1 1
Слівінський Вадим Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Слобода Сергій Феміда 0 1 1
Стеценко Богдан Beerloga 0 1 1
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 0 1 1
Суховерко Сергій Лада 0 1 1
Сяньков Сергій Прикордонник-Frisor 0 1 1
Харчук Назар Лада 0 1 1
Хомишен Микола Лада 0 1 1
Ціпко Костянтин Agora 0 1 1
Шпаков Олег Ротор 0 1 1
Шум Сергій Агробізнес 0 1 1
Шутяк Євген Епіцентр К-Forex Club 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Антонов Олександр (“Beerloga”)

Журомський Павло (“Прикордонник-Frisor”)

Романченко Микола (“Прикордонник-Frisor”)

Гончар Ярослав (“Сокіл-2”)

Зощук Андрій (“Beerloga”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here