Преміум-ліга. Дивізіон 1. Статистика після стартових ігор вирішальних серій плей-офф та 4-ого туру Кубку Виклику

0
226

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після стартових матчів вирішальних серій плей-офф у дивізіоні 1 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Безвещук Вадим Епіцентр К-Forex Club 29
Луцюк Віталій Сокіл-2 18
Рибак Сергій Феміда-Старлайф 18
Буряк Руслан Кардіфф 17
Ліповуз Андрій Конфермат 17
Гарієвський Юрій Епіцентр К-Forex Club 16
Моночков Ігор Епіцентр К-Forex Club 15
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 15
Шульган Андрій Лада 15 (1)
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 14
Бондаренко Олександр Helpix 14
Ліщук Іван Ротор 13
Люблінський Артем Феміда-Старлайф 13
Мельник Роман Сокіл-2 13
Сакович Віталій Хмельницькі делікатеси 13
Стожик Сергій Евеліна 13
Малишевський Юрій Прикордонник-Frisor 13 (1)
Олянчук Сергій Епіцентр К-Forex Club 13 (2)
Гуліватий Руслан Олімп 12
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 12
Морочківський Олександр Хмельницькі делікатеси 12
Олексюк Сергій Феміда-Старлайф 12
Цуприк Олександр Прикордонник-Frisor 12
Лисий Іван Новатор 11
Майко Олександр Beerloga 11
Папірович Вадим Beerloga 11
Ситник Олег Хмельницькі делікатеси 11
Шкрябець Сергій Helpix 11
Богославський Андрій Епіцентр К-Forex Club 10
Кіт Вадим Сокіл-2 10
Красножон Дмитро Ротор 10
Куляк Геннадій Феміда-Старлайф 10
Музичук Олександр Конфермат 10
Наконечний Андрій Хмельницькі делікатеси 10
Приян Андрій Кардіфф 10
Романов Дмитро Олімп 10
Собко Ростислав Прикордонник-Frisor 10
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 10
Умаров Іскандер Лада 10
Василів Тарас Евеліна 10 (2)
Мельніков Володимир Прикордонник-Frisor 9
Нємий Артур Хмельницькі делікатеси 9
Сергеєв Лев Конфермат 9
Скоп’як Юрій Helpix 9
Омарі Ідріс Сокіл-2 9 (1)
Бондарчук Владислав Ротор-2 8
Вербовий Сергій Епіцентр К-Forex Club 8
Донець Андрій Кардіфф 8
Миронюк Ярослав Кардіфф 8
Романюк Артем Феміда-Старлайф 8
Самсонюк Олександр Епіцентр К-Forex Club 8
Ясніцький Ярослав Кардіфф 8
Альохін Вадим Кардіфф 7
Барабаш Артем Сокіл-2 7
Блажко Микола Олімп 7
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 7
Кащук Сергій Хмельницькі делікатеси 7
Маковійчук Олександр Феміда-Старлайф 7
Мустафін Павло Лада 7
Підлісний Максим Beerloga 7
Пасічник Олексій Феміда-Старлайф 7
Рижук Степан Конфермат 7
Сендель Олексій Конфермат 7
Штокало Григорій Евеліна 7
Іщук Євген Прикордонник-Frisor 6
Антонюк Володимир Helpix 6
Камінський Олександр Ротор 6
Мельник Максим. Евеліна 6
Муляр Андрій Конфермат 6
Павліш Максим Beerloga 6
Плосконос Микита Beerloga 6
Рефель Вадим Прикордонник-Frisor 6
Рябоконь Віталій Хмельницькі делікатеси 6
Тринадцятко Олег Новатор 6
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 6
Бедратий Олександр Новатор 6 (1)
Бакалярик Олексій Феміда-Старлайф 5
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 5
Брицький Владислав Конфермат 5
Вараниця Олександр Новатор 5
Вербовий Валерій Епіцентр К-Forex Club 5
Воловик Олександр Лада 5
Гнатюк Денис Конфермат 5
Клекот Степан Конфермат 5
Ковальчук Олександр Кардіфф 5
Мельник Максим Beerloga 5
Морговський Ян Helpix 5
Музиченко Олег Новатор 5
Новік Олександр Новатор 5
Оліферчук Андрій Сокіл-2 5
Осацький Владислав Конфермат 5
Самсонов Андрій Лада 5
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 5
Сулима Богдан Конфермат 5
Ціх Ростислав Конфермат 5
Белінський Микола Евеліна 5 (1)
Грищук Олександр Ротор 5 (1)
Антонов Олександр Beerloga 4
Бородій Дмитро Евеліна 4
Гринь Артур Сокіл-2 4
Гулевський Денис Beerloga 4
Каленюк Дмитро Helpix 4
Кострицький Руслан Ротор 4
Лісніченко Ігор Лада 4
Миколайчук Віталій Конфермат 4
Ошовський Артем Евеліна 4
Падневич Володимир Олімп 4
Савчук Гліб Beerloga 4
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 4
Стасюк Ігор Ротор 4
Стеценко Богдан Beerloga 4
Черкезов Фархат Helpix 4
Шпаков Олег Ротор-2 4
Борис Денис Евеліна 3
Замогильний Олександр Лада 3
Зощук Андрій Лада 3
Колтуновський Олег Олімп 3
Коротун Олександр Helpix 3
Логвіненко Іван Ротор-2 3
Мартинюк Ігор Ротор-2 3
Мельник Богдан Новатор 3
Папроцький Сергій Helpix 3
Середюк Павло Динамо-ГУНП 3
Слобоженюк Володимир Новатор 3
Сологуб Олександр Прикордонник-Frisor 3
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 3
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 3
Федоров Антон Конфермат 3
Шлапак Віталій Ротор 3
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 3
Шутяк Євген Новатор 3
Панасенков Артем Лада 3 (1)
Бабак Сергій Helpix 2
Баландюк Олександр Феміда-Старлайф 2
Бойко Денис Феміда-Старлайф 2
Бондар Сергій Ротор 2
Восканян Манук Beerloga 2
Гаєвський Владислав Ротор 2
Гайдашевський Костянтин Ротор-2 2
Глуховатий Вадим Helpix 2
Гребенюк Олег Феміда-Старлайф 2
Дмитришен Богдан Олімп 2
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 2
Загуровський Олександр Кардіфф 2
Зарванський Віталій Сокіл-2 2
Зубик Святослав Феміда-Старлайф 2
Качур Ігор Епіцентр К-Forex Club 2
Лахмай Геннадій Прикордонник-Frisor 2
Лисюк Артем Лада 2
Мельничук Андрій Новатор 2
Нік Акбар Хмельницькі делікатеси 2
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 2
Остроголов Данило Сокіл-2 2
Палійчук Богдан Феміда-Старлайф 2
Подлюк Андрій Динамо-ГУНП 2
Рудюк Володимир Сокіл-2 2
Савчук Олександр Новатор 2
Слободян Андрій Ротор 2
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 2
Ягодзінський Віталій Епіцентр К-Forex Club 2
Ярош В’ячеслав Олімп 2
Антонюк Владислав Ротор-2 1
Біляк Олег Олімп 1
Бадло Ігор Конфермат 1
Басістий Артем Конфермат 1
Бегашов Олександр Helpix 1
Боднар Андрій Сокіл-2 1
Вєтров Олександр Ротор-2 1
Гайдаш Артем Helpix 1
Гвіанідзе Автанділ Конфермат 1
Гончарук Артем Феміда-Старлайф 1
Кватернюк Сергій Ротор-2 1
Ковальчук Сергій Ротор-2 1
Крутяков Олександр Ротор 1
Купчанко Денис Феміда-Старлайф 1
Міщук Вадим Лада 1
Малащук Андрій Кардіфф 1
Молнар Олександр Олімп 1
Мороз Віталій Хмельницькі делікатеси 1
Наталюк Назар Helpix 1
Овчинніков Олег Новатор 1
Петриковець Дмитро Новатор 1
Попроцький Іван Динамо-ГУНП 1
Райтаровський Олександр Кардіфф 1
Самчук Назарій Хмельницькі делікатеси 1
Скибінський Дмитро Олімп 1
Сохорук Микола. Сокіл-2 1
Стаднік Микола Новатор 1
Темнюк Микола Кардіфф 1
Тимощук Богдан Хмельницькі делікатеси 1
Туз Сергій Ротор 1
Успенський Юрій Епіцентр К-Forex Club 1
Федорко Артем Динамо-ГУНП 1
Чепурний Андрій Ротор-2 1
Шаркань Роман Кардіфф 1
Орошкевич Михайло Ротор 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Мельніков Володимир Прикордонник-Frisor 2 3 13
Ошовський Артем Евеліна 1 7 12
Бедратий Олександр Новатор 1 5 10
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 1 5 10
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 1 4 9
Гуліватий Руслан Олімп 1 4 9
Муляр Андрій Конфермат 1 4 9
Рижук Степан Конфермат 1 4 9
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 1 4 9
Мельник Максим Beerloga 1 3 8
Слободян Андрій Ротор 1 3 8
Шкрябець Сергій Helpix 0 8 8
Антонюк Володимир Helpix 1 2 7
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 1 2 7
Грищук Олександр Ротор 1 2 7
Зарванський Віталій Сокіл-2 1 2 7
Ліповуз Андрій Конфермат 1 2 7
Мартинюк Ігор Ротор-2 1 2 7
Наталюк Назар Helpix 1 2 7
Олексюк Сергій Феміда-Старлайф 1 2 7
Орошкевич Михайло Ротор 1 2 7
Тринадцятко Олег Новатор 0 7 7
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 0 7 7
Біляк Олег Олімп 1 1 6
Безвещук Вадим Епіцентр К-Forex Club 1 1 6
Лахмай Геннадій Прикордонник-Frisor 1 1 6
Мельник Роман Сокіл-2 1 1 6
Сергеєв Лев Конфермат 1 1 6
Василів Тарас Евеліна 0 6 6
Ліщук Іван Ротор 0 6 6
Нємий Артур Хмельницькі делікатеси 0 6 6
Федорко Артем Динамо-ГУНП 0 6 6
Лановий Анатолій Конфермат 1 0 5
Рудий Борис Ротор 1 0 5
Рябоконь Віталій Хмельницькі делікатеси 1 0 5
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 1 0 5
Іщук Євген Прикордонник-Frisor 0 5 5
Антонов Олександр Beerloga 0 5 5
Зубик Святослав Феміда-Старлайф 0 5 5
Качур Ігор Епіцентр К-Forex Club 0 5 5
Кащук Сергій Хмельницькі делікатеси 0 5 5
Морочківський Олександр Хмельницькі делікатеси 0 5 5
Мостовий Андрій Прикордонник-Frisor 0 5 5
Чепурний Андрій Ротор-2 0 5 5
Бородій Дмитро Евеліна 0 4 4
Глуховатий Вадим Helpix 0 4 4
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 0 4 4
Гулевський Денис Beerloga 0 4 4
Каленюк Дмитро Helpix 0 4 4
Камінський Олександр Ротор 0 4 4
Куляк Геннадій Феміда-Старлайф 0 4 4
Мельник Максим. Евеліна 0 4 4
Новік Олександр Новатор 0 4 4
Олянчук Сергій Епіцентр К-Forex Club 0 4 4
Піхотко Олег Евеліна 0 4 4
Романов Дмитро Олімп 0 4 4
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 0 4 4
Успенський Юрій Епіцентр К-Forex Club 0 4 4
Цуприк Олександр Прикордонник-Frisor 0 4 4
Шлапак Віталій Ротор 0 4 4
Івановський Віталій Олімп 0 3 3
Баландюк Олександр Феміда-Старлайф 0 3 3
Басістий Артем Конфермат 0 3 3
Борис Денис Евеліна 0 3 3
Воловик Олександр Лада 0 3 3
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 0 3 3
Колтуновський Олег Олімп 0 3 3
Красножон Дмитро Ротор 0 3 3
Мельник Богдан Новатор 0 3 3
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 0 3 3
Павліш Максим Beerloga 0 3 3
Плосконос Микита Beerloga 0 3 3
Рефель Вадим Прикордонник-Frisor 0 3 3
Рибак Сергій Феміда-Старлайф 0 3 3
Рудюк Володимир Сокіл-2 0 3 3
Сендель Олексій Конфермат 0 3 3
Стасюк Ігор Ротор 0 3 3
Стожик Сергій Евеліна 0 3 3
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 0 3 3
Шпаков Олег Ротор-2 0 3 3
Белінський Микола Евеліна 0 2 2
Боднар Андрій Сокіл-2 0 2 2
Брицький Владислав Конфермат 0 2 2
Бродзянський Денис Феміда-Старлайф 0 2 2
Буряк Руслан Кардіфф 0 2 2
Вараниця Олександр Новатор 0 2 2
Вербовий Сергій Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Гаєвський Владислав Ротор 0 2 2
Галдасевич Дмитро Helpix 0 2 2
Донець Андрій Кардіфф 0 2 2
Загуровський Олександр Кардіфф 0 2 2
Кожевніков Дмитро Прикордонник-Frisor 0 2 2
Коротун Олександр Helpix 0 2 2
Ксьонзик Олександр Новатор 0 2 2
Кучерук Костянтин Beerloga 0 2 2
Лісніченко Ігор Лада 0 2 2
Майко Олександр Beerloga 0 2 2
Маковійчук Олександр Феміда-Старлайф 0 2 2
Малащук Андрій Кардіфф 0 2 2
Моночков Ігор Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Морговський Ян Helpix 0 2 2
Омарі Ідріс Сокіл-2 0 2 2
Осацький Владислав Конфермат 0 2 2
Підлісний Максим Beerloga 0 2 2
Панасенков Артем Лада 0 2 2
Подлюк Андрій Динамо-ГУНП 0 2 2
Приян Андрій Кардіфф 0 2 2
Савчук Гліб Beerloga 0 2 2
Сакович Віталій Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Самсонов Андрій Лада 0 2 2
Самсонюк Олександр Епіцентр К-Forex Club 0 2 2
Скоп’як Юрій Helpix 0 2 2
Собко Ростислав Прикордонник-Frisor 0 2 2
Сологуб Олександр Прикордонник-Frisor 0 2 2
Туз Сергій Ротор 0 2 2
Федоров Антон Конфермат 0 2 2
Антонюк Владислав Ротор-2 0 1 1
Бабак Сергій Helpix 0 1 1
Бакалярик Олексій Феміда-Старлайф 0 1 1
Барабаш Артем Сокіл-2 0 1 1
Богославський Андрій Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Бойко Денис Феміда-Старлайф 0 1 1
Бондаренко Олександр Helpix 0 1 1
Воловик Валентин Лада 0 1 1
Гайдаш Артем Helpix 0 1 1
Гайновський Юрій Олімп 0 1 1
Гарієвський Юрій Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Гнатюк Денис Конфермат 0 1 1
Гончар Ярослав Сокіл-2 0 1 1
Гончарук Артем Феміда-Старлайф 0 1 1
Гребенюк Олег Феміда-Старлайф 0 1 1
Гринь Артур Сокіл-2 0 1 1
Журомський Павло Прикордонник-Frisor 0 1 1
Замогильний Олександр Лада 0 1 1
Караім Андрій Феміда-Старлайф 0 1 1
Ковальчук Сергій Ротор-2 0 1 1
Когут Андрій Ротор 0 1 1
Косінов Дмитро Прикордонник-Frisor 0 1 1
Кострицький Руслан Ротор 0 1 1
Крутяков Олександр Ротор 0 1 1
Кульбачний Денис Beerloga 0 1 1
Лисий Іван Новатор 0 1 1
Лисюк Артем Лада 0 1 1
Логвіненко Іван Ротор-2 0 1 1
Луцюк Віталій Сокіл-2 0 1 1
Люблінський Артем Феміда-Старлайф 0 1 1
Міщук Вадим Лада 0 1 1
Магаляс Вадим Лада 0 1 1
Миколайчук Віталій Конфермат 0 1 1
Миронюк Ярослав Кардіфф 0 1 1
Музиченко Олег Новатор 0 1 1
Мустафін Павло Лада 0 1 1
Нік Акбар Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Оліферчук Андрій Сокіл-2 0 1 1
Остроголов Данило Сокіл-2 0 1 1
Остяк Денис Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Падневич Володимир Олімп 0 1 1
Папірович Вадим Beerloga 0 1 1
Пасічник Олексій Феміда-Старлайф 0 1 1
Петриковець Дмитро Новатор 0 1 1
Петричук Андрій Helpix 0 1 1
Попроцький Іван Динамо-ГУНП 0 1 1
Романченко Микола Прикордонник-Frisor 0 1 1
Романюк Артем Феміда-Старлайф 0 1 1
Сандулов Дмитро Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Середюк Павло Динамо-ГУНП 0 1 1
Ситник Олег Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Слобоженюк Володимир Новатор 0 1 1
Сохорук Микола. Сокіл-2 0 1 1
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 0 1 1
Умаров Іскандер Лада 0 1 1
Чайка Олег Сокіл-2 0 1 1
Чистяков Олексій Ротор-2 0 1 1
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 0 1 1
Шульган Андрій Лада 0 1 1
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Кульбачний Денис (“Beerloga”)

Панасенков Артем (“Лада”)

Соколюк Андрій (“Динамо-ГУНП”)

Олексюк Сергій (“Феміда-Старлайф”)

Антонюк Володимир (“Helpix”)

Сохорук Микола (“Динамо-ГУНП”)

Шкрябець Сергій (“Helpix”)

Бородій Дмитро (“Евеліна”)

Гулевський Денис (“Beerloga”)

Березовський Тарас (“Динамо-ГУНП”)

Новік Олександр (“Новатор”)

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here