Преміум-ліга. Дивізіон 2. Статистика після 8-ого туру

0
202

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після матчів 8-ого туру Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2019 років у дивізіоні 2

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “МОБІФРЕНД”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Волошин Олександр Agora 24
Новіцький Вадим Алмаз 14
Муляр Андрій Agora 13 (1)
Вакух Дмитро МобіФренд 9
Кацитадзе Нодар Алмаз 9
Омарі Ідріс Сокіл-2 9 (1)
Басараб Юрій Атлетик-Ceresit PRO 8
Талапчук Олександр Agora 8
Чайковський Сергій Vігор 8 (1)
Ісхаков Ігор Agora 7
Остапущенко Володимир Алмаз 7
Ціпко Костянтин Лунтік 7
Шевченко Віктор Алмаз 7
Гриньков Вадим Ауді 6
Мещеряков Олексій Lifecell 6
Карпенко Дмитро ЕкоАльт 5
Лис Віталій ЕкоАльт 5
Романенко Євгеній Алмаз 5
Семенчук Віталій Agora 5
Сокирко Андрій TEAM Lawyer’s 5
Барабаш Артем Сокіл-2 4
Богданович Назар Лунтік 4
Вельський Володимир МобіФренд 4
Доліба Ярослав Vігор 4
Кононенко Георгій Лунтік 4
Кутузов Сергій TEAM Lawyer’s 4
Місюра Ростислав Атлетик-Ceresit PRO 4
Рижук Олександр Лунтік 4
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 4
Садовнік Богдан Максимум 4
Шаткун Євген TEAM Lawyer’s 4
Бойчук Ігор TEAM Lawyer’s 3
Будченко Михайло Ауді 3
Данилюк Вадим Сокіл-2 3
Зенін Владислав Vігор 3
Клубніцький Дмитро Максимум 3
Ковбасюк Олексій Ауді 3
Коротинський Сергій Agora 3
Миронюк Олександр ЕкоАльт 3
Рабченюк Віктор Максимум 3
Савчук Віктор Ауді 3
Скоп’як Юрій Vігор 3
Трембач Іван МобіФренд 3
Умаров Іскандер Атлетик-Ceresit PRO 3
Хомишен Микола Алмаз 3
Чекирда Руслан Лунтік 3
Чемерис Владислав Атлетик-Ceresit PRO 3
Шаварський Віталій МобіФренд 3
Яворський Андрій ЕкоАльт 3
Пушкар Олексій Лунтік 3 (1)
Алексєєв Микола Ауді 2
Андрушко Віталій Алмаз 2
Білецький Сергій Максимум 2
Герасимчук Вадим МобіФренд 2
Гизлик Олександр Лунтік 2
Гурняк Олександр Алмаз 2
Дрижа Олександр TEAM Lawyer’s 2
Клімішен Дмитро Максимум 2
Косяк Іван Максимум 2
Кравчук Андрій Максимум 2
Микитюк Євген Agora 2
Росінський Сергій Алмаз 2
Ростківський Ігор Алмаз 2
Сергійчук Юрій TEAM Lawyer’s 2
Стародуб Андрій TEAM Lawyer’s 2
Ягринець Вадим TEAM Lawyer’s 2
Янчук Олексій Lifecell 2
Яремчук Андрій Agora 2
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 2
Альміз Олександр Ауді 2 (1)
Ліхновський Михайло Vігор 2 (1)
Іщук Олександр Lifecell 1
Божик Олександр Атлетик-Ceresit PRO 1
Віт Віталій Lifecell 1
Вакух Олег МобіФренд 1
Галдасевич Дмитро Vігор 1
Даниш Вадим Алмаз 1
Даценко Максим Алмаз 1
Диняк Тимофій Agora 1
Донець Єгор Сокіл-2 1
Заболотний Сергій Лунтік 1
Загребельний Олександр Ауді 1
Зданевич Степан Сокіл-2 1
Кармаліта Павло Vігор 1
Клапченко Роман МобіФренд 1
Кондратюк Микола Lifecell 1
Котенков Ігор Атлетик-Ceresit PRO 1
Кравецький Кирило Максимум 1
Лабець Анатолій Lifecell 1
Логвінов Едгард Максимум 1
Лошатецький Олександр Lifecell 1
Малаш Максим Lifecell 1
Музика Юрій ЕкоАльт 1
Музиченко Олег Атлетик-Ceresit PRO 1
Мустафа Алі Максимум 1
Нестенюк Руслан Максимум 1
Никитюк Дмитро TEAM Lawyer’s 1
Патоїшин Михайло TEAM Lawyer’s 1
Петрук Євген Ауді 1
Слободенюк Олександр Lifecell 1
Стрельбіцький Олександр Vігор 1
Стрельцов Максим Сокіл-2 1
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 1
Шатілов Денис Ауді 1
Шелест Олексій Vігор 1
Ющенко Олександр Лунтік 1
Янчук Дмитро Lifecell 1
Дронг Сергій Lifecell 1 (1)

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Зенін Владислав Vігор 1 4 9
Альміз Олександр Ауді 1 3 8
Сергійчук Юрій TEAM Lawyer’s 1 2 7
Амелін Владислав Максимум 1 1 6
Ладунець Роман МобіФренд 1 1 6
Логвінов Едгард Максимум 1 1 6
Алексєєв Микола Ауді 1 0 5
Савчук Віктор Ауді 1 0 5
Рабченюк Віктор Максимум 0 5 5
Вакух Дмитро МобіФренд 0 3 3
Новіцький Вадим Алмаз 0 3 3
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 0 3 3
Богданович Назар Лунтік 0 2 2
Власов Юрій Lifecell 0 2 2
Годованюк Михайло ЕкоАльт 0 2 2
Гончар Дмитро МобіФренд 0 2 2
Ковальчук В’ячеслав Agora 0 2 2
Лис Віталій ЕкоАльт 0 2 2
Мещеряков Олексій Lifecell 0 2 2
Миронюк Олександр ЕкоАльт 0 2 2
Муляр Андрій Agora 0 2 2
Никитюк Дмитро TEAM Lawyer’s 0 2 2
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 0 2 2
Семенчук Віталій Agora 0 2 2
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 0 2 2
Єременко Олександр МобіФренд 0 1 1
Іщук Олександр Lifecell 0 1 1
Андрушко Віталій Алмаз 0 1 1
Барабаш Артем Сокіл-2 0 1 1
Віт Віталій Lifecell 0 1 1
Вакух Олег МобіФренд 0 1 1
Вислободський Ігор Vігор 0 1 1
Гончар Ярослав Сокіл-2 0 1 1
Данилюк Вадим Сокіл-2 0 1 1
Даценко Максим Алмаз 0 1 1
Дащук Юрій Agora 0 1 1
Доліба Ярослав Vігор 0 1 1
Дрижа Олександр TEAM Lawyer’s 0 1 1
Зданевич Степан Сокіл-2 0 1 1
Карпенко Дмитро ЕкоАльт 0 1 1
Кацитадзе Нодар Алмаз 0 1 1
Ковбасюк Олексій Ауді 0 1 1
Кожуховський Ярослав Алмаз 0 1 1
Кравецький Кирило Максимум 0 1 1
Красюк Василь Lifecell 0 1 1
Лабець Анатолій Lifecell 0 1 1
Мавлютов Вадим Vігор 0 1 1
Нестенюк Руслан Максимум 0 1 1
Омарі Ідріс Сокіл-2 0 1 1
Папаш Володимир Lifecell 0 1 1
Ремушевський Денис Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Рижук Олександр Лунтік 0 1 1
Рогульський Віталій ЕкоАльт 0 1 1
Рудковський Роман Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Садовнік Богдан Максимум 0 1 1
Слободенюк Олександр Lifecell 0 1 1
Сохорук Микола Сокіл-2 0 1 1
Талапчук Олександр Agora 0 1 1
Тарадай Володимир ЕкоАльт 0 1 1
Тимощук Ростислав Agora 0 1 1
Трембач Іван МобіФренд 0 1 1
Хомишен Микола Алмаз 0 1 1
Чемерис Владислав Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Шум Сергій Vігор 0 1 1
Яворський Андрій ЕкоАльт 0 1 1
Яремчук Андрій Agora 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Амелін Владислав (“Максимум”) – 9-ий тур;

Логвінов Едгард (“Максимум”) – 9-ий тур;

Резніченко Петро (“Максимум”) – 9-ий тур;

Алексєєв Микола (“Ауді”) – 9-ий тур;

Ладунець Роман (“МобіФренд”) – 9-ий тур;

Ющенко Олександр (“Лунтік”) – 1/4 фіналу Кубку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here