Преміум-ліга. Дивізіон 2. Статистика після стартових ігор вирішальних серій плей-офф та 4-ого туру Кубку Виклику

0
175

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після стартових матчів вирішальних серій плей-офф у дивізіоні 2 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Савчук Віктор Ауді 34 (1)
Мартинюк Дмитро Сокіл-3-VETERAN’S 28
Рикуник Тарас Agora 26
Косяк Іван Максимум 22
Богдан Олександр Ракета 20
Диняк Тимофій Agora 20
Семенчук Віталій Agora 19
Гизлик Олександр Юрія-Фарм 18
Валєєв Володимир Crispus 17
Семенюк Федір Фахівець 16 (1)
Яремчук Андрій Agora 16 (1)
Алексєєв Микола Ауді 15
Атласюк Олександр Фахівець 15 (1)
Волошин Олександр Agora 14
Дуда Володимир Менс 14
Муляр Віталій Олімпік 14
Лисий Михайло Карат-Velmet 14 (1)
Олещук Олександр Юрія-Фарм 13 (1)
Веселовський Вадим Червона Зірка 12
Штолько Максим Ковчег 12
Савлук Микола Олімпік 12 (1)
Гринчук Андрій Карат-Velmet 11
Ковбасюк Олексій Ауді 11
Леонов Олександр Ковчег 11
Шитенков Артур Ковчег 11
Шостак Максим Юрія-Фарм 11
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 11
Горський Юрій Crispus 11 (3)
Доліба Ярослав Карат-Velmet 10
Побережник Дмитро Сокіл-3-VETERAN’S 10
Рибчинський Назар Сокіл-3-VETERAN’S 10
Шперчук Дмитро Менс 10
Бабак Кирило Атлетик-Ceresit PRO 9
Васильчук Олександр Філтекс 9
Глас Артем Сокіл-3-VETERAN’S 9
Ноль Артем Сокіл-3-VETERAN’S 9
Пробитий Богдан Ковчег 9
Святий Дмитро Ракета 9
Стець Андрій Ковчег 9
Століта Сергій Карат-Velmet 9
Ющенко Олександр Юрія-Фарм 9
Гавага Павло Фахівець 9 (1)
Криськов Олександр Ракета 9 (1)
Кучерявий Олег Crispus 8
Морозов Ростислав Crispus 8
Резніченко Петро Максимум 8
Розпаченюк Віталій Сокіл-3-VETERAN’S 8
Садовнік Богдан Максимум 8
Степанюк Костянтин Атлетик-Ceresit PRO 8
Кукурудза Євген Дантист 8 (1)
Ткач Іван Дантист 8 (1)
Антончик Вадим Ракета 7
Монастирський Володимир Crispus 7
Огороднічук Денис Червона Зірка 7
Рабченюк Віктор Максимум 7
Століта Михайло Карат-Velmet 7
Шумський Владислав Сокіл-3-VETERAN’S 7
Кравецький Кирило Максимум 7 (1)
Альміз Олександр Ауді 6
Барабаш Богдан Атлетик-Ceresit PRO 6
Діброва Роман Ракета 6
Костишин Олександр Юрія-Фарм 6
Кравчук Андрій Максимум 6
Михайленко Роман Олімпік 6
Овчинніков Павло Фахівець 6
Огороднічук Руслан Червона Зірка 6
Поворознюк Богдан Ковчег 6
Стрілець Володимир Ракета 6
Сьомін Вадим Agora 6
Терещенко Костянтин Дантист 6
Хлопонін Андрій Фахівець 6
Хребтатий Іван Карат-Velmet 6
Афіновський Олександр Crispus 5
Бобік Андрій Фахівець 5
Горбачов Євген Червона Зірка 5
Гриньков Вадим Ауді 5
Дашкевич Андрій Атлетик-Ceresit PRO 5
Логвінов Едгард Максимум 5
Якубовський Денис Філтекс 5
Шуляк Ігор Філтекс 5 (1)
Басараб Юрій Атлетик-Ceresit PRO 4
Вакух Олег Філтекс 4
Горєв Михайло Crispus 4
Гуралечко Юрій Ковчег 4
Діхтяренко Дмитро Атлетик-Ceresit PRO 4
Дикий Олександр Ракета 4
Кузьмін Ростислав Сокіл-3-VETERAN’S 4
Підручний Роман Дантист 4
Павлюк Євгеній Менс 4
Хдейр Васім Філтекс 4
Ярославський Андрій Філтекс 4
Ісхаков Ігор Agora 3
Білецький Сергій Максимум 3
Бабак Олександр Олімпік 3
Генсіровський Максим Юрія-Фарм 3
Гуляк Віталій Карат-Velmet 3
Загребельний Олександр Ауді 3
Задерейко Максим Червона Зірка 3
Карпосюк Андрій Червона Зірка 3
Козар Олександр Ауді 3
Козубович Тарас Менс 3
Левчук Віктор Олімпік 3
Монастирський Ігор Сокіл-3-VETERAN’S 3
Нечипор Олександр Ракета 3
Радюк Іван Юрія-Фарм 3
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 3
Самонов Ігор Менс 3
Сироватко Віталій Червона Зірка 3
Сушинський Олег Crispus 3
Мевша Володимир Червона Зірка 3 (2)
Атласюк Сергій Фахівець 2
Ахмедов Іван Сокіл-3-VETERAN’S 2
Бібік Анатолій Максимум 2
Білик Сергій Дантист 2
Баранов Олександр Crispus 2
Боднар Костянтин Crispus 2
Васильєв Іван Філтекс 2
Вислободський Ігор Атлетик-Ceresit PRO 2
Галкін Ігор Ауді 2
Дацишин Микола Філтекс 2
Кліщенко Вадим Олімпік 2
Клубніцький Дмитро Максимум 2
Ковальський Сергій Ковчег 2
Козубець Андрій Менс 2
Кузьмінчук Ярослав Дантист 2
Куречко Вадим Ковчег 2
Оніщук Максим Ракета 2
Охремчук Руслан Олімпік 2
Пищаль Вадим Crispus 2
Полупан Сергій Олімпік 2
Присяжнюк Сергій Фахівець 2
Розуман Андрій Дантист 2
Рудковський Роман Атлетик-Ceresit PRO 2
Свіщов Олександр Філтекс 2
Сокирко Андрій Фахівець 2
Соломко Денис Олімпік 2
Стефанишин Валерій Дантист 2
Стець Дмитро Червона Зірка 2
Тимощук Ростислав Agora 2
Чемерис Владислав Атлетик-Ceresit PRO 2
Чижов Дмитро Філтекс 2
Алексейчук Сергій Сокіл-3-VETERAN’S 1
Амелін Владислав Максимум 1
Біндас Михайло Філтекс 1
Боденчук Сергій Ауді 1
Вербовий Віктор Ракета 1
Галкін Олександр Юрія-Фарм 1
Головань Олександр Ауді 1
Головко Володимир Менс 1
Деговець Олег Олімпік 1
Загородній Ярослав Crispus 1
Кирилюк Іван Ауді 1
Клімішен Дмитро Максимум 1
Клімов Руслан Ковчег 1
Кобзаренко Віталій Червона Зірка 1
Ковальчук В’ячеслав Agora 1
Коротинський Сергій Agora 1
Крижанівський Віктор Олімпік 1
Кубряк Сергій Дантист 1
Левчук Сергій Менс 1
Майстер Олег Юрія-Фарм 1
Матусов Дмитро Ракета 1
Микитюк Євген Agora 1
Нік Омар Ковчег 1
Полупан Олександр Олімпік 1
Посмітюха Дмитро Філтекс 1
Сафронов Володимир Олімпік 1
Севастьянов Анатолій Crispus 1
Тимофієв Сергій Дантист 1
Токарський Дмитро Юрія-Фарм 1
Трочинський Олександр Сокіл-3-VETERAN’S 1
Чеботарьов Дмитро Максимум 1
Ярош Дмитро Дантист 1
Яцьков Сергій Червона Зірка 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Радюк Іван Юрія-Фарм 3 1 16
Кравецький Кирило Максимум 2 6 16
Горський Юрій Crispus 2 3 13
Альміз Олександр Ауді 1 6 11
Ноль Артем Сокіл-3-VETERAN’S 1 6 11
Козубець Андрій Менс 1 5 10
Савлук Микола Олімпік 1 5 10
Штолько Максим Ковчег 1 5 10
Лисий Михайло Карат-Velmet 1 4 9
Стець Дмитро Червона Зірка 1 3 8
Рабченюк Віктор Максимум 1 2 7
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 1 2 7
Століта Михайло Карат-Velmet 1 2 7
Чижов Дмитро Філтекс 1 2 7
Шостак Максим Юрія-Фарм 1 2 7
Алексєєв Микола Ауді 0 7 7
Костишин Олександр Юрія-Фарм 1 1 6
Сліпачук Борис Максимум 1 1 6
Вакух Олег Філтекс 0 6 6
Валєєв Володимир Crispus 0 6 6
Козубович Тарас Менс 0 6 6
Хребтатий Іван Карат-Velmet 0 6 6
Ісхаков Ігор Agora 1 0 5
Ковальчук В’ячеслав Agora 1 0 5
Козар Олександр Ауді 1 0 5
Логвінов Едгард Максимум 1 0 5
Лук’янов Костянтин Дантист 1 0 5
Нечипор Олександр Ракета 1 0 5
Орденат Дмитро Олімпік 1 0 5
Розпаченюк Віталій Сокіл-3-VETERAN’S 1 0 5
Садовнік Богдан Максимум 1 0 5
Севастьянов Анатолій Crispus 1 0 5
Холодецький Вадим Філтекс 1 0 5
Доліба Ярослав Карат-Velmet 0 5 5
Кучерявий Олег Crispus 0 5 5
Резніченко Петро Максимум 0 5 5
Свіщов Олександр Філтекс 0 5 5
Стефанишин Валерій Дантист 0 5 5
Антончик Вадим Ракета 0 4 4
Гизлик Олександр Юрія-Фарм 0 4 4
Леонов Олександр Ковчег 0 4 4
Микитюк Євген Agora 0 4 4
Михайленко Роман Олімпік 0 4 4
Монастирський Ігор Сокіл-3-VETERAN’S 0 4 4
Савчук Віктор Ауді 0 4 4
Семенюк Федір Фахівець 0 4 4
Стрілець Володимир Ракета 0 4 4
Хлопонін Андрій Фахівець 0 4 4
Яремчук Андрій Agora 0 4 4
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 0 4 4
Атласюк Олександр Фахівець 0 3 3
Барабаш Богдан Атлетик-Ceresit PRO 0 3 3
Бобік Андрій Фахівець 0 3 3
Дикий Олександр Ракета 0 3 3
Кравчук Андрій Максимум 0 3 3
Криськов Олександр Ракета 0 3 3
Кузьмін Ростислав Сокіл-3-VETERAN’S 0 3 3
Охремчук Руслан Олімпік 0 3 3
Століта Сергій Карат-Velmet 0 3 3
Чемерис Владислав Атлетик-Ceresit PRO 0 3 3
Афіновський Олександр Crispus 0 2 2
Бабак Кирило Атлетик-Ceresit PRO 0 2 2
Басараб Юрій Атлетик-Ceresit PRO 0 2 2
Богдан Олександр Ракета 0 2 2
Васильєв Іван Філтекс 0 2 2
Васильчук Олександр Філтекс 0 2 2
Вислободський Ігор Атлетик-Ceresit PRO 0 2 2
Волошин Олександр Agora 0 2 2
Гавага Павло Фахівець 0 2 2
Генсіровський Максим Юрія-Фарм 0 2 2
Гриньков Вадим Ауді 0 2 2
Гуралечко Юрій Ковчег 0 2 2
Дашкевич Андрій Атлетик-Ceresit PRO 0 2 2
Дуда Володимир Менс 0 2 2
Кліщенко Вадим Олімпік 0 2 2
Ковбасюк Олексій Ауді 0 2 2
Крижанівський Віктор Олімпік 0 2 2
Куречко Вадим Ковчег 0 2 2
Лукомський Олександр Олімпік 0 2 2
Мартинюк Дмитро Сокіл-3-VETERAN’S 0 2 2
Монастирський Володимир Crispus 0 2 2
Морозов Ростислав Crispus 0 2 2
Нік Омар Ковчег 0 2 2
Олещук Олександр Юрія-Фарм 0 2 2
Підручний Роман Дантист 0 2 2
Поворознюк Богдан Ковчег 0 2 2
Присяжнюк Сергій Фахівець 0 2 2
Семенчук Віталій Agora 0 2 2
Сироватко Віталій Червона Зірка 0 2 2
Степанюк Костянтин Атлетик-Ceresit PRO 0 2 2
Стець Андрій Ковчег 0 2 2
Сьомін Вадим Agora 0 2 2
Тимощук Ростислав Agora 0 2 2
Шитенков Артур Ковчег 0 2 2
Шумський Владислав Сокіл-3-VETERAN’S 0 2 2
Якубовський Денис Філтекс 0 2 2
Алексейчук Сергій Сокіл-3-VETERAN’S 0 1 1
Амелін Владислав Максимум 0 1 1
Ахмедов Іван Сокіл-3-VETERAN’S 0 1 1
Білик Сергій Дантист 0 1 1
Біндас Михайло Філтекс 0 1 1
Бабак Олександр Олімпік 0 1 1
Баранов Олександр Crispus 0 1 1
Болістовський Юрій Сокіл-3-VETERAN’S 0 1 1
Бороусов Вадим Ковчег 0 1 1
Веселовський Вадим Червона Зірка 0 1 1
Войтович Олександр Ауді 0 1 1
Головко Володимир Менс 0 1 1
Діброва Роман Ракета 0 1 1
Данчук Олег Дантист 0 1 1
Деговець Олег Олімпік 0 1 1
Диняк Тимофій Agora 0 1 1
Загребельний Олександр Ауді 0 1 1
Карпосюк Андрій Червона Зірка 0 1 1
Клубніцький Дмитро Максимум 0 1 1
Косяк Іван Максимум 0 1 1
Кубряк Сергій Дантист 0 1 1
Кукурудза Євген Дантист 0 1 1
Левчук Віктор Олімпік 0 1 1
Марків Віталій Олімпік 0 1 1
Масловський Максим Юрія-Фарм 0 1 1
Матусов Дмитро Ракета 0 1 1
Муляр Віталій Олімпік 0 1 1
Нестенюк Руслан Максимум 0 1 1
Пищаль Вадим Crispus 0 1 1
Побережник Дмитро Сокіл-3-VETERAN’S 0 1 1
Приступа Дмитро Дантист 0 1 1
Пробитий Богдан Ковчег 0 1 1
Рикуник Тарас Agora 0 1 1
Розуман Андрій Дантист 0 1 1
Рудковський Роман Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Сінькевич Руслан Карат-Velmet 0 1 1
Самонов Ігор Менс 0 1 1
Святий Дмитро Ракета 0 1 1
Тиж Антон Ауді 0 1 1
Ткачук Денис Максимум 0 1 1
Трочинський Олександр Сокіл-3-VETERAN’S 0 1 1
Улітін Андрій Дантист 0 1 1
Хдейр Васім Філтекс 0 1 1
Чеботарьов Дмитро Максимум 0 1 1
Ярош Дмитро Дантист 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Ісхаков Ігор (“Agora”)

Ноль Артем (“Сокіл-3-VETERAN’S”)

Сліпачук Борис (“Максимум”)

Століта Михайло (“Карат-Velmet”)

Костишин Олександр (“Юрія-Фарм”)

Горський Юрій (“Crispus”)

Альміз Олександр (“Ауді”)

Штолько Максим (“Ковчег”)

Леонов Олександр (“Ковчег”)

Микитюк Євген (“Agora”)

Михайленко Роман (“Олімпік”)

Семенюк Федір (“Фахівець”)

Хлопонін Андрій (“Фахівець”)

Яремчук Андрій (“Agora”)

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here