Преміум-ліга. Дивізіон 2. Статистика після заключних матчів “бронзової” серії плей-офф та 5-ого туру Кубку Виклику

0
167

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після чергових матчів у дивізіоні 2 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Умаров Іскандер Атлетик-Ceresit PRO 27
Степанюк Костянтин Атлетик-Ceresit PRO 24 (1)
Гонтар Артем ФК “Бігуча Лань” 20
Чайковський Сергій Максимум 20 (3)
Гизлик Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 19
Рубцов Віталій Спарта 19
Гуліватий Руслан Олімп 19 (1)
Підручний Роман Дантист 17
Марчук Данііл ФК “Бігуча Лань” 16
Ющенко Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 16
Поворознюк Богдан Ковчег 16 (1)
Богдан Олександр Ракета 14
Кучерявий Олег Crispus 14
Савчук Віктор Фахівець 14
Садовнік Богдан Максимум 14
Чорний Максим ДБК 14
Сурник Ігор ДБК 14 (1)
Муляр Віталій Олімпік 13
Котенков Ігор Карат-Олешин 12
Падневич Володимир Олімп 12
Горський Юрій Crispus 12 (1)
Криськов Олександр Ракета 12 (1)
Лисий Михайло Карат-Олешин 12 (2)
Воловик Валентин Фахівець 11
Зубик Святослав ФК “Городок-Юрія-Фарм” 11
Кравчук Андрій Дантист 11
Хлопонін Андрій Фахівець 11
Бесіда Ігор ДБК 10
Пробитий Богдан Ковчег 10
Атласюк Олександр Фахівець 9
Балабанов Дмитро ДБК 9
Габатель Сергій ДБК 9
Горбієвський Максим Ракета 9
Гринчук Андрій Карат-Олешин 9
Калюжняк Денис Карат-Олешин 9
Кирик Ігор Червона Зірка 9
Овчинніков Павло Фахівець 9
Самородов Артем Crispus 9
Шитенков Артур Ковчег 9
Ярош В’ячеслав Олімп 9
Розуман Андрій Дантист 9 (1)
Бабак Олександр Олімпік 8
Васильчук Олександр Філтекс 8
Вичавка Максим Спарта 8
Клімішен Дмитро Максимум 8
Мустафін Павло Фахівець 8
Пищаль Вадим Crispus 8
Шмаков Євген Ракета 8
Яновий Сергій Олімп 8
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 8
Валєєв Володимир Crispus 8 (1)
Кравецький Кирило Максимум 8 (1)
Якубовський Денис Філтекс 8 (1)
Деговець Олег Олімпік 7
Задерейко Максим Ковчег 7
Лагодзінський Андрій Crispus 7
Молнар Олександр Олімп 7
Сахнюк Валентин ФК “Бігуча Лань” 7
Сергійчук Юрій ДБК 7
Штолько Максим Ковчег 7
Альохін Ярослав Олімпік 6
Васильєв Іван Філтекс 6
Дронь Володимир ФК “Бігуча Лань” 6
Загуровський Олександр Ракета 6
Заковоротний Олександр ФК “Бігуча Лань” 6
Колтуновський Олег Олімп 6
Кукурудза Євген Дантист 6
Олещук Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 6
Присяжний Денис ФК “Бігуча Лань” 6
Рибчинський Юрій Ракета 6
Стрілець Володимир Ракета 6
Ткачук Назар ФК “Бігуча Лань” 6
Чижов Дмитро Філтекс 6
Шостак Максим ФК “Городок-Юрія-Фарм” 6
Блажко Микола Олімп 6 (1)
Івановський Віталій Олімп 5
Баценко Іван Спарта 5
Гаман Денис Філтекс 5
Костецький Ян ФК “Городок-Юрія-Фарм” 5
Косяк Іван Максимум 5
Крижанівський Віктор Олімпік 5
Марчук Олег ФК “Городок-Юрія-Фарм” 5
Монастирський Володимир Crispus 5
Орденат Дмитро Олімпік 5
Савлук Микола Олімпік 5
Савчук Назар ДБК 5
Скибінський Дмитро Олімп 5
Улітін Андрій Дантист 5
Шуляк Ігор Філтекс 5
Антончик Вадим Ракета 4
Баштанюк Сергій ДБК 4
Бойко Олег Ковчег 4
Веселовський Вадим Червона Зірка 4
Гавага Павло Фахівець 4
Заморока Олександр ДБК 4
Кліщенко Вадим Олімпік 4
Костишин Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 4
Лискун Ілля ФК “Бігуча Лань” 4
Мірошник Руслан Дантист 4
Моспан Ігор Дантист 4
Романов Дмитро Олімп 4
Сінькевич Руслан Карат-Олешин 4
Свіщов Олександр Філтекс 4
Сироватко Віталій Червона Зірка 4
Степанянц Владислав ФК “Бігуча Лань” 4
Тарасов Микола ФК “Бігуча Лань” 4
Ягозінський Андрій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 4
Баранов Олександр Crispus 3
Гуляк Віталій Карат-Олешин 3
Гуменюк Ярослав Дантист 3
Дикий Олександр Ракета 3
Загородній Ярослав Crispus 3
Заяць Олександр ФК “Бігуча Лань” 3
Огороднічук Руслан Червона Зірка 3
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 3
Савчук Вадим Дантист 3
Сафронов Володимир Олімпік 3
Стець Андрій Ковчег 3
Століта Михайло Карат-Олешин 3
Століта Сергій Карат-Олешин 3
Христофоров Євгеній Спарта 3
Юрко Петро Філтекс 3
Ільчук Андрій ДБК 2
Агджоян Юрій Червона Зірка 2
Афіновський Олександр Crispus 2
Білецький Сергій Максимум 2
Біляк Олег Олімп 2
Баландюк Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 2
Басараб Юрій Атлетик-Ceresit PRO 2
Бондар Назар Спарта 2
Вербовий Віктор Ракета 2
Генсіровський Максим ФК “Городок-Юрія-Фарм” 2
Діброва Роман Ракета 2
Дацишин Микола Філтекс 2
Ковтун Василь Олімпік 2
Кондратюк Денис Олімп 2
Кубряк Сергій Дантист 2
Куречко Вадим Ковчег 2
Левчук Віктор Олімпік 2
Логвінов Едгард Максимум 2
Нехаєнко Андрій Олімпік 2
Рабченюк Віктор Максимум 2
Савінкін Олександр Спарта 2
Савчук Павло Фахівець 2
Хребтатий Іван Карат-Олешин 2
Чеботарьов Дмитро Максимум 2
Чемерис Владислав Атлетик-Ceresit PRO 2
Шпичко Андрій Максимум 2
Штурхацький Дмитро Спарта 2
Ільницький Андрій ФК “Бігуча Лань” 1
Алексєєв Микола Спарта 1
Амелін Владислав Максимум 1
Бібік Анатолій Максимум 1
Біляк Павло Олімп 1
Берлов Максим Спарта 1
Бобік Андрій Фахівець 1
Божек Роман ДБК 1
Вислободський Ігор Максимум 1
Гор’єв Михайло Crispus 1
Гурняк Артем Атлетик-Ceresit PRO 1
Клубніцький Дмитро Максимум 1
Козар Олександр Спарта 1
Кореганов Артем ДБК 1
Літвяков Віталій Спарта 1
Левченко Максим Спарта 1
Леонов Олександр Ковчег 1
Лисий Зореслав Ковчег 1
Місюра Ростислав Атлетик-Ceresit PRO 1
Мартинович Андрій ФК “Бігуча Лань” 1
Мельник Дмитро Дантист 1
Никонюк Олександр Червона Зірка 1
Овчинніков Олег Максимум 1
Огороднічук Денис Червона Зірка 1
Охоцький Назарій Червона Зірка 1
Охремчук Руслан Олімпік 1
Підгорний Владислав Червона Зірка 1
Папірович Вадим ДБК 1
Пасічник Максим Карат-Олешин 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 1
Ремушевський Денис Атлетик-Ceresit PRO 1
Рудковський Роман Атлетик-Ceresit PRO 1
Рудюк Костянтин Спарта 1
Святий Дмитро Ракета 1
Славута Олександр Карат-Олешин 1
Стець Дмитро Червона Зірка 1
Стрельцов Олексій Спарта 1
Сушарник Юрій Спарта 1
Тимофієв Сергій Дантист 1
Фурік Олександр ДБК 1
Хдейр Васім Філтекс 1
Штельмах Ілля ФК “Бігуча Лань” 1
Ярославський Андрій Філтекс 1
Яцков Дмитро ДБК 1
Мевша Володимир Червона Зірка 1 (1)
Суєцький Олександр Червона Зірка 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Кравчук Андрій Дантист 2 3 13
Сурник Ігор ДБК 2 3 13
Алексєєв Микола Спарта 1 7 12
Розуман Андрій Дантист 1 7 12
Дикий Олександр Ракета 1 5 10
Гавага Павло Фахівець 1 3 8
Муляр Віталій Олімпік 1 3 8
Присяжний Денис ФК “Бігуча Лань” 1 3 8
Савлук Микола Олімпік 1 3 8
Соломко Денис Олімпік 1 3 8
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 1 3 8
Рабченюк Віктор Максимум 0 8 8
Фурік Олександр ДБК 0 8 8
Атласюк Олександр Фахівець 1 2 7
Крижанівський Віктор Олімпік 1 2 7
Лагодзінський Андрій Crispus 1 2 7
Мірошник Руслан Дантист 1 2 7
Нечипор Олександр Ракета 1 2 7
Суєцький Олександр Червона Зірка 1 2 7
Лисий Михайло Карат-Олешин 0 7 7
Бібік Анатолій Максимум 1 1 6
Валєєв Володимир Crispus 1 1 6
Гринчук Андрій Карат-Олешин 1 1 6
Ільницький Андрій ФК “Бігуча Лань” 1 0 5
Бабак Вадим Олімпік 1 0 5
Дацишин Микола Філтекс 1 0 5
Кореганов Артем ДБК 1 0 5
Кубряк Сергій Дантист 1 0 5
Моспан Ігор Дантист 1 0 5
Мустафін Павло Фахівець 1 0 5
Образцов Андрій ФК “Бігуча Лань” 1 0 5
Плігузов Данило Атлетик-Ceresit PRO 1 0 5
Стець Андрій Ковчег 1 0 5
Ільчук Андрій ДБК 0 5 5
Антончик Вадим Ракета 0 5 5
Кирик Ігор Червона Зірка 0 5 5
Підручний Роман Дантист 0 5 5
Васильчук Олександр Філтекс 0 4 4
Галкін Ігор Червона Зірка 0 4 4
Гонтар Артем ФК “Бігуча Лань” 0 4 4
Колтуновський Олег Олімп 0 4 4
Кравецький Кирило Максимум 0 4 4
Рибчинський Юрій Ракета 0 4 4
Стрілець Володимир Ракета 0 4 4
Шмаков Євген Ракета 0 4 4
Штолько Максим Ковчег 0 4 4
Біляк Олег Олімп 0 3 3
Баландюк Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 3 3
Вербовий Віктор Ракета 0 3 3
Горбієвський Максим Ракета 0 3 3
Горський Юрій Crispus 0 3 3
Гуліватий Руслан Олімп 0 3 3
Зубик Святослав ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 3 3
Калюжняк Денис Карат-Олешин 0 3 3
Котенков Ігор Карат-Олешин 0 3 3
Куречко Вадим Ковчег 0 3 3
Левченко Максим Спарта 0 3 3
Матусов Дмитро Ракета 0 3 3
Мельник Дмитро Дантист 0 3 3
Савчук Вадим Дантист 0 3 3
Сафронов Володимир Олімпік 0 3 3
Степанюк Костянтин Атлетик-Ceresit PRO 0 3 3
Стець Дмитро Червона Зірка 0 3 3
Стрельцов Олексій Спарта 0 3 3
Тарасов Микола ФК “Бігуча Лань” 0 3 3
Чемерис Владислав Атлетик-Ceresit PRO 0 3 3
Чижов Дмитро Філтекс 0 3 3
Шостак Максим ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 3 3
Шуляк Ігор Філтекс 0 3 3
Якубовський Денис Філтекс 0 3 3
Агджоян Юрій Червона Зірка 0 2 2
Альохін Ярослав Олімпік 0 2 2
Балабанов Дмитро ДБК 0 2 2
Берлов Максим Спарта 0 2 2
Богдан Олександр Ракета 0 2 2
Буцький Анатолій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 2 2
Ващук Артем Фахівець 0 2 2
Вислободський Ігор Максимум 0 2 2
Вичавка Максим Спарта 0 2 2
Деговець Олег Олімпік 0 2 2
Загуровський Олександр Ракета 0 2 2
Задерейко Максим Ковчег 0 2 2
Заяць Олександр ФК “Бігуча Лань” 0 2 2
Калініченко Вадим Спарта 0 2 2
Клімішен Дмитро Максимум 0 2 2
Кліщенко Вадим Олімпік 0 2 2
Кобзаренко Віталій Червона Зірка 0 2 2
Кошелев Денис Crispus 0 2 2
Красюк Василь Карат-Олешин 0 2 2
Леонов Олександр Ковчег 0 2 2
Місюра Ростислав Атлетик-Ceresit PRO 0 2 2
Марчук Данііл ФК “Бігуча Лань” 0 2 2
Молнар Олександр Олімп 0 2 2
Нехаєнко Андрій Олімпік 0 2 2
Никонюк Олександр Червона Зірка 0 2 2
Овчинніков Олег Максимум 0 2 2
Овчинніков Павло Фахівець 0 2 2
Орденат Дмитро Олімпік 0 2 2
Поворознюк Богдан Ковчег 0 2 2
Присяжнюк Сергій Фахівець 0 2 2
Рубцов Віталій Спарта 0 2 2
Савчук Віктор Фахівець 0 2 2
Самородов Артем Crispus 0 2 2
Свіщов Олександр Філтекс 0 2 2
Сергійчук Юрій ДБК 0 2 2
Століта Михайло Карат-Олешин 0 2 2
Століта Сергій Карат-Олешин 0 2 2
Хлопонін Андрій Фахівець 0 2 2
Ярош В’ячеслав Олімп 0 2 2
Яцков Дмитро ДБК 0 2 2
Атласюк Сергій Фахівець 0 1 1
Білецький Сергій Максимум 0 1 1
Бабак Олександр Олімпік 0 1 1
Баранов Олександр Crispus 0 1 1
Баценко Іван Спарта 0 1 1
Баштанюк Сергій ДБК 0 1 1
Бесіда Ігор ДБК 0 1 1
Блажко Микола Олімп 0 1 1
Бойко Олег Ковчег 0 1 1
Васильєв Іван Філтекс 0 1 1
Габатель Сергій ДБК 0 1 1
Гизлик Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Гуляк Віталій Карат-Олешин 0 1 1
Гуменюк Ярослав Дантист 0 1 1
Діброва Роман Ракета 0 1 1
Загородній Ярослав Crispus 0 1 1
Заковоротний Олександр ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Заморока Олександр ДБК 0 1 1
Клімцов Денис Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Ковтун Василь Олімпік 0 1 1
Костецький Ян ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Криськов Олександр Ракета 0 1 1
Кузьмінчук Ярослав Дантист 0 1 1
Кукурудза Євген Дантист 0 1 1
Кучерявий Олег Crispus 0 1 1
Літвяков Віталій Спарта 0 1 1
Левчук Віктор Олімпік 0 1 1
Марків Віталій Олімпік 0 1 1
Марчук Олег ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Огороднічук Руслан Червона Зірка 0 1 1
Олещук Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Підгорний Владислав Червона Зірка 0 1 1
Падневич Володимир Олімп 0 1 1
Папірович Вадим ДБК 0 1 1
Пелишок Олег ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Подольський Андрій Філтекс 0 1 1
Романов Дмитро Олімп 0 1 1
Рудковський Роман Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Сінькевич Руслан Карат-Олешин 0 1 1
Савінкін Олександр Спарта 0 1 1
Савчук Назар ДБК 0 1 1
Садовнік Богдан Максимум 0 1 1
Сахнюк Валентин ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Севастьянов Анатолій Crispus 0 1 1
Сироватко Віталій Червона Зірка 0 1 1
Скибінський Дмитро Олімп 0 1 1
Терещенко Костянтин Дантист 0 1 1
Умаров Іскандер Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Шитенков Артур Ковчег 0 1 1
Шпичко Андрій Максимум 0 1 1
Ягозінський Андрій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Яновий Сергій Олімп 0 1 1
Ярославський Андрій Філтекс 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Сурник Ігор (“ДБК”)

Дикий Олександр (“Ракета”)

Соломко Денис (“Олімпік”)

Фурік Олександр (“ДБК”)

Шмаков Євген (“Ракета”)

Штолько Максим (“Ковчег”)

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here