Преміум-ліга. Дивізіон 3. Підсумкова статистика сезону

0
192

Надаємо Вашій увазі підсумкові статистичні дані розіграшу Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2019 років у дивізіоні 3

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “МОБІФРЕНД”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Люблінський Артем Феміда 34
Антонюк Владислав Тепловик 28
Макаров Данііл Феміда 24
Слобода Сергій Феміда 22
Гребенюк Олег Феміда 21
Соловей Олексій WOODMALL 21
Ковтун Артур Аванті 20
Осацький Владислав WOODMALL 18
Мірошник Руслан Дантист 17
Рубцов Віталій Раково-сіті 15
Бойко Денис Феміда 14
Гула Вадим Brilliant 14
Бантус Сергій FC “Diamant” 14 (1)
Алла Хадж Халаф Brilliant 12
Гуменюк Ярослав Дантист 12
Палійчук Богдан Феміда 12
Попов Максим Дантист 12
Тихонюк Андрій Раково-сіті 12
Васильчишин Олександр FC “Diamant” 12 (1)
Карпосюк Андрій Brilliant 11
Константінов Ігор WOODMALL 11
Огороднічук Денис Червона Зірка 11
Почапський Денис Фенікс-ДЮСШ №1 11
Дідичук Максим FC “Diamant” 10
Кукурудза Євген Дантист 10
Бродзянський Денис Феміда 9
Волощук Андрій Brilliant 9
Кошельник Василь Аванті 9
Кузьмін Ростислав Фенікс-ДЮСШ №1 9
Мізюк Станіслав Фенікс-ДЮСШ №1 9
Оніщук Максим Тепловик 9
Островський Дмитро Інкогніто 9
Пляхимович Віталій Легіон 9
Шкодяк Іван WOODMALL 9
Берлов Максим Раково-сіті 8
Вітрук Євгеній Тепловик 8
Данилюк Олександр Brilliant 8
Загорянський Максим FC “Diamant” 8
Зарванський Віталій Аванті 8
Кирик Ігор Червона Зірка 8
Михайленко Роман Феміда 8
Потюк Віталій Brilliant 8
Хомяк Богдан WOODMALL 8
Бєляк Павло FC “Diamant” 7
Гайдук Сергій Аванті 7
Журавель Леонід Легіон 7
Козак Микола Аванті 7
Михайлов Павло Аванті 7
Підручний Роман Дантист 7
Пасічник Олексій Феміда 7
Янчук Сергій Інкогніто 7
Булка Олександр Brilliant 6
Духанін Костянтин Аванті 6
Розуман Андрій Дантист 6
Шабатура Максим Аванті 6
Терлецький Данило Фенікс-ДЮСШ №1 6 (1)
Вичавка Максим Раково-сіті 5
Голець Олександр Червона Зірка 5
Журавський Василь FC “Diamant” 5
Огороднічук Руслан Червона Зірка 5
Підмурняк Олексій WOODMALL 5
Рижук Степан Феміда 5
Родич Ярослав Аванті 5
Сироватко Віталій Червона Зірка 5
Терещенко Костянтин Дантист 5
Шутяк Дмитро Феміда 5
Білик Руслан Brilliant 4
Бойчук Василь Інкогніто 4
Веселовський Вадим Червона Зірка 4
Власюк Ярослав Червона Зірка 4
Жилович Тарас Фенікс-ДЮСШ №1 4
Кравчук Вадим Brilliant 4
Олексієнко Віктор Фенікс-ДЮСШ №1 4
Поліщук Володимир Тепловик 4
Положай Валерій Фенікс-ДЮСШ №1 4
Романюк Артем Феміда 4
Рудь Богдан Інкогніто 4
Стець Дмитро Червона Зірка 4
Стрельцов Олексій Раково-сіті 4
Тихонюк Артем Brilliant 4
Черенков Артем Раково-сіті 4
Фасуляк Олександр Фенікс-ДЮСШ №1 4 (1)
Белей Андрій Тепловик 3
Волков Олександр Інкогніто 3
Гуринович Олексій Фенікс-ДЮСШ №1 3
Демянишин Максим Легіон 3
Железнов Максим Аванті 3
Кобзаренко Віталій Червона Зірка 3
Кобзаренко Вадим Червона Зірка 3
Кубряк Сергій Дантист 3
Лебідь Павло Фенікс-ДЮСШ №1 3
Ломінський Кирило Раково-сіті 3
Мевша Володимир Червона Зірка 3
Музичук Олександр Феміда 3
Нагорняк Володимир Інкогніто 3
Онісьєв Євген FC “Diamant” 3
Степанюк Євген Аванті 3
Тарахтій Костянтин Інкогніто 3
Шаманський Сергій WOODMALL 3
Шкодяк Даниіл WOODMALL 3
Янчук Олександр Інкогніто 3
Вельц Денис Інкогніто 3 (1)
Івашина Богдан Легіон 2
Бресь Максим WOODMALL 2
Вознюк Руслан Аванті 2
Гнатюк Денис WOODMALL 2
Градомський Андрій Інкогніто 2
Гуменчук Владислав Аванті 2
Гуринович Роман Фенікс-ДЮСШ №1 2
Демедюк Владислав Легіон 2
Караім Андрій Феміда 2
Куляк Геннадій Феміда 2
Малий Максим Тепловик 2
Мельник Дмитро Дантист 2
Моцний Юрій FC “Diamant” 2
Овчарук Ігор FC “Diamant” 2
Рудоман Іван Аванті 2
Скалій Олександр Тепловик 2
Тимофієв Сергій Дантист 2
Тодоренко Ігор Аванті 2
Тріфонов Сергій Легіон 2
Штурхацький Дмитро Раково-сіті 2
Юзиков Артем FC “Diamant” 2
Аль Хлаф Файез Brilliant 1
Бондар Тимур Дантист 1
Верзун Давид Легіон 1
Галак Олександр FC “Diamant” 1
Гамолов Андрій Аванті 1
Гусак Василь Аванті 1
Душкевич Микола WOODMALL 1
Зенін Артем Тепловик 1
Камінський Артем Легіон 1
Кузь Родіон WOODMALL 1
Кушнір Мар’ян FC “Diamant” 1
Мілаш Михайло Легіон 1
Мишко Костянтин Тепловик 1
Мочульський Володимир Фенікс-ДЮСШ №1 1
Муравський Віталій Раково-сіті 1
Нащубський Олександр Інкогніто 1
Обруч Роман Раково-сіті 1
Пилявець Андрій Легіон 1
Райтаровський Олександр WOODMALL 1
Рудий Максим Дантист 1
Скотинянський Олександр Легіон 1
Степко Валерій Тепловик 1
Улітін Андрій Дантист 1
Шкодяк Володимир WOODMALL 1
Шпак Олексій WOODMALL 1
Шушвар Сергій Фенікс-ДЮСШ №1 1
Якушевський Вадим Легіон 1

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Розуман Андрій Дантист 3 3 18
Шкодяк Даниіл WOODMALL 2 8 18
Онісьєв Євген FC “Diamant” 2 2 12
Соловей Олексій WOODMALL 1 6 11
Кузь Родіон WOODMALL 1 5 10
Жилович Тарас Фенікс-ДЮСШ №1 1 4 9
Стець Дмитро Червона Зірка 1 4 9
Аль Хлаф Файез Brilliant 1 3 8
Білик Руслан Brilliant 1 3 8
Булка Олександр Brilliant 1 3 8
Рудь Богдан Інкогніто 1 3 8
Дідичук Максим FC “Diamant” 1 2 7
Данилюк Олександр Brilliant 1 2 7
Шаманський Сергій WOODMALL 1 2 7
Васильчишин Олександр FC “Diamant” 1 1 6
Верзун Давид Легіон 1 1 6
Гуменчук Владислав Аванті 1 1 6
Карпосюк Андрій Brilliant 1 1 6
Кушнір Мар’ян FC “Diamant” 1 1 6
Лебідь Павло Фенікс-ДЮСШ №1 1 1 6
Нагорняк Володимир Інкогніто 1 1 6
Терещенко Костянтин Дантист 1 1 6
Шабатура Максим Аванті 1 1 6
Штурхацький Дмитро Раково-сіті 1 1 6
Данчук Олег Дантист 1 0 5
Маляренко Анатолій Легіон 1 0 5
Муравський Віталій Раково-сіті 1 0 5
Оніщук Максим Тепловик 1 0 5
Рубцов Віталій Раково-сіті 1 0 5
Власюк Ярослав Червона Зірка 0 4 4
Гуменюк Ярослав Дантист 0 4 4
Журавель Леонід Легіон 0 4 4
Зарванський Віталій Аванті 0 4 4
Михайлов Павло Аванті 0 4 4
Сироватко Віталій Червона Зірка 0 4 4
Скалій Олександр Тепловик 0 4 4
Константінов Ігор WOODMALL 0 3 3
Кубряк Сергій Дантист 0 3 3
Осацький Владислав WOODMALL 0 3 3
Пляхимович Віталій Легіон 0 3 3
Родич Ярослав Аванті 0 3 3
Рудоман Іван Аванті 0 3 3
Шкодяк Іван WOODMALL 0 3 3
Алла Хадж Халаф Brilliant 0 2 2
Бантус Сергій FC “Diamant” 0 2 2
Бродзянський Денис Феміда 0 2 2
Вельц Денис Інкогніто 0 2 2
Волков Олександр Інкогніто 0 2 2
Гайдайчук Дмитро Тепловик 0 2 2
Горбачов Євген Червона Зірка 0 2 2
Духанін Костянтин Аванті 0 2 2
Зеленський Олександр Інкогніто 0 2 2
Караім Андрій Феміда 0 2 2
Кирик Ігор Червона Зірка 0 2 2
Ковтун Артур Аванті 0 2 2
Кукарєв Максим Раково-сіті 0 2 2
Ломінський Кирило Раково-сіті 0 2 2
Мізюк Станіслав Фенікс-ДЮСШ №1 0 2 2
Мірошник Руслан Дантист 0 2 2
Мельник Дмитро Дантист 0 2 2
Підручний Роман Дантист 0 2 2
Райтаровський Олександр WOODMALL 0 2 2
Слобода Сергій Феміда 0 2 2
Степко Валерій Тепловик 0 2 2
Стрельцов Олексій Раково-сіті 0 2 2
Тарахтій Костянтин Інкогніто 0 2 2
Тихонюк Артем Brilliant 0 2 2
Тріфонов Сергій Легіон 0 2 2
Фасуляк Олександр Фенікс-ДЮСШ №1 0 2 2
Шевчук Антон WOODMALL 0 2 2
Янчук Сергій Інкогніто 0 2 2
Акпеджі Віктор Оджо Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Бєляк Павло FC “Diamant” 0 1 1
Бакалець Назар Раково-сіті 0 1 1
Бардієр Богдан Легіон 0 1 1
Белей Андрій Тепловик 0 1 1
Бойко Денис Феміда 0 1 1
Бондар Тимур Дантист 0 1 1
Веселовський Вадим Червона Зірка 0 1 1
Вознюк Руслан Аванті 0 1 1
Галак Олександр FC “Diamant” 0 1 1
Голець Олександр Червона Зірка 0 1 1
Гула Вадим Brilliant 0 1 1
Гуринович Богдан Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Загорянський Максим FC “Diamant” 0 1 1
Калініченко Вадим Раково-сіті 0 1 1
Камінський Артем Легіон 0 1 1
Камінський Олександр FC “Diamant” 0 1 1
Кобзаренко Віталій Червона Зірка 0 1 1
Кузьмін Ростислав Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Кузьмінчук Ярослав Дантист 0 1 1
Люблінський Артем Феміда 0 1 1
Мілаш Михайло Легіон 0 1 1
Мельник Олександр Дантист 0 1 1
Михайленко Роман Феміда 0 1 1
Мишко Костянтин Тепловик 0 1 1
Моцний Юрій FC “Diamant” 0 1 1
Овчарук Ігор FC “Diamant” 0 1 1
Огороднічук Денис Червона Зірка 0 1 1
Огороднічук Руслан Червона Зірка 0 1 1
Олексієнко Віктор Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Островський Дмитро Інкогніто 0 1 1
Пасічник Олексій Феміда 0 1 1
Поліщук Володимир Тепловик 0 1 1
Положай Валерій Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Попов Максим Дантист 0 1 1
Потюк Віталій Brilliant 0 1 1
Почапський Денис Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Регелюк Олег Аванті 0 1 1
Рижук Степан Феміда 0 1 1
Тихонюк Андрій Раково-сіті 0 1 1
Ткачук Віталій Феміда 0 1 1
Трубайчук Роман Червона Зірка 0 1 1
Черенков Артем Раково-сіті 0 1 1
Шкодяк Володимир WOODMALL 0 1 1

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here