Преміум-ліга. Дивізіон 3. Статистика після 3-ого туру

0
136

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після матчів 3-ого туру Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2019 років у дивізіоні 3

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “МОБІФРЕНД”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Пасічник Олексій Феміда 7
Антонюк Владислав Тепловик 5
Бродзянський Денис Феміда 5
Островський Дмитро Інкогніто 5
Слобода Сергій Феміда 5
Васильчишин Олександр FC “Diamant” 4
Гуменюк Ярослав Дантист 4
Люблінський Артем Феміда 4
Рубцов Віталій Раково-сіті 4
Бантус Сергій FC “Diamant” 4 (1)
Волощук Андрій Brilliant 3
Мізюк Станіслав Фенікс-ДЮСШ №1 3
Підручний Роман Дантист 3
Попов Максим Дантист 3
Бойко Денис Феміда 2
Булка Олександр Brilliant 2
Гайдук Сергій Аванті 2
Голець Олександр Червона Зірка 2
Гуменчук Владислав Аванті 2
Мірошник Руслан Дантист 2
Осацький Владислав WOODMALL 2
Палійчук Богдан Феміда 2
Положай Валерій Фенікс-ДЮСШ №1 2
Родич Ярослав Аванті 2
Романюк Артем Феміда 2
Соловей Олексій WOODMALL 2
Тарахтій Костянтин Інкогніто 2
Терещенко Костянтин Дантист 2
Тодоренко Ігор Аванті 2
Шутяк Дмитро Феміда 2
Івашина Богдан Легіон 1
Алла Хадж Халаф Brilliant 1
Вельц Денис Інкогніто 1
Вознюк Руслан Аванті 1
Волков Олександр Інкогніто 1
Гамолов Андрій Аванті 1
Градомський Андрій Інкогніто 1
Гребенюк Олег Феміда 1
Гула Вадим Brilliant 1
Гуринович Роман Фенікс-ДЮСШ №1 1
Жилович Тарас Фенікс-ДЮСШ №1 1
Журавель Леонід Легіон 1
Журавський Василь FC “Diamant” 1
Загорянський Максим FC “Diamant” 1
Зарванський Віталій Аванті 1
Зенін Артем Тепловик 1
Карпосюк Андрій Brilliant 1
Кобзаренко Віталій Червона Зірка 1
Ковтун Артур Аванті 1
Козак Микола Аванті 1
Кошельник Василь Аванті 1
Кравчук Вадим Brilliant 1
Кукурудза Євген Дантист 1
Кушнір Мар’ян FC “Diamant” 1
Макаров Данііл Феміда 1
Малий Максим Тепловик 1
Мишко Костянтин Тепловик 1
Музичук Олександр Феміда 1
Огороднічук Денис Червона Зірка 1
Підмурняк Олексій WOODMALL 1
Поліщук Володимир Тепловик 1
Розуман Андрій Дантист 1
Рудий Максим Дантист 1
Стець Дмитро Червона Зірка 1
Шабатура Максим Аванті 1
Шкодяк Володимир WOODMALL 1
Шкодяк Даниіл WOODMALL 1
Юзиков Артем FC “Diamant” 1
Янчук Олександр Інкогніто 1

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Шабатура Максим Аванті 1 1 6
Васильчишин Олександр FC “Diamant” 1 0 5
Дідичук Максим FC “Diamant” 1 0 5
Данчук Олег Дантист 1 0 5
Оніщук Максим Тепловик 1 0 5
Розуман Андрій Дантист 1 0 5
Вельц Денис Інкогніто 0 2 2
Соловей Олексій WOODMALL 0 2 2
Шкодяк Даниіл WOODMALL 0 2 2
Акпеджі Віктор Оджо Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Алла Хадж Халаф Brilliant 0 1 1
Белей Андрій Легіон 0 1 1
Булка Олександр Brilliant 0 1 1
Верзун Давид Легіон 0 1 1
Гайдайчук Дмитро Тепловик 0 1 1
Духанін Костянтин Аванті 0 1 1
Жилович Тарас Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Зарванський Віталій Аванті 0 1 1
Калініченко Вадим Раково-сіті 0 1 1
Камінський Олександр FC “Diamant” 0 1 1
Кузь Родіон WOODMALL 0 1 1
Кукарєв Максим Раково-сіті 0 1 1
Кушнір Мар’ян FC “Diamant” 0 1 1
Олексієнко Віктор Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Осацький Владислав WOODMALL 0 1 1
Островський Дмитро Інкогніто 0 1 1
Пасічник Олексій Феміда 0 1 1
Пляхимович Віталій Легіон 0 1 1
Поліщук Володимир Тепловик 0 1 1
Положай Валерій Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Сироватко Віталій Червона Зірка 0 1 1
Скалій Олександр Тепловик 0 1 1
Стрельцов Олексій Раково-сіті 0 1 1
Шаманський Сергій WOODMALL 0 1 1
Шевчук Антон WOODMALL 0 1 1
Шкодяк Володимир WOODMALL 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Шкодяк Іван (“WOODMALL”) – 1/16 фіналу Кубку.

Оніщук Максим (“Тепловик”) – 4 тур.

Дідичук Максим (FC “Diamant”) – 4 тур та 1/16 фіналу Кубку.

Розуман Андрій (“Дантист”) – 4 тур та 1/16 фіналу Кубку.

Данчук Олег (“Дантист”) – 4 тур.

Шабатура Максим (“Аванті”) – 4 тур.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here