Преміум-ліга. Дивізіон 3. Статистика після 3-ого туру та матчів 1/32 фіналу Кубку

0
189

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після матчів 3-ого туру Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу у дивізіоні 3

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Волошин Олександр Agora 8
Голець Олександр Rexsoft 5
Замогильний Олександр Тепловик 5
Люблінський Артем Моноліт 5
Машталер Андрій Меблі-Лідер 5
Остапущенко Володимир Алмаз 5
Поворознюк Богдан Адвокат 5
Ягринець Вадим TEAM Lawyer’s 5
Кравець Артем Меблі-Лідер 4
Кубряк Сергій Дантист 4
Пасічник Олексій Моноліт 4
Басараба Денис Zooветпром-Ivet 3
Вітрук Євген Тепловик 3
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 3
Гончаров Аркадій Адвокат 3
Гребенюк Олег Моноліт 3
Дрижа Олександр TEAM Lawyer’s 3
Дудка Віталій Zooветпром-Ivet 3
Дячок Андрій Booster 3
Ліщук Віталій Меблі-Лідер 3
Мейко Владислав Легіон 3
Нестенюк Руслан Максимум 3
Попик Олег Легіон 3
Рибчинський Юрій Дантист 3
Ростківський Ігор Алмаз 3
Сьомін Вадим Agora 3
Шкодяк Іван Вуд-Молл 3
Юзиков Артем FC “Diamant” 3
Янов Валерій Моноліт 3
Дідичук Максим FC “Diamant” 3 (1)
Андрушко Віталій Алмаз 2
Бантус Сергій FC “Diamant” 2
Гайдук Сергій FURY 2
Галюк Василь Адвокат 2
Гоцуляк Олександр TEAM Lawyer’s 2
Жилович Тарас ДЮСШ №1-Фенікс 2
Кацитадзе Нодар Алмаз 2
Козубець Андрій Легіон 2
Кордіяка Юрій Zooветпром-Ivet 2
Кравчук Роман Легіон 2
Кричківський Андрій Адвокат 2
Крищук Броніслав Booster 2
Кузьмінчук Ярослав Дантист 2
Матвєєв Владислав FC “Diamant” 2
Микитюк Євген Agora 2
Мировіцький Олексій Адвокат 2
Мисик Артур Dark Horse 2
Мишко Костянтин Тепловик 2
Ніколайчук Артем Раково-сіті 2
Нєвзоров Максим Адвокат 2
Підручний Роман Легіон 2
Рабченюк Віктор Максимум 2
Росінський Андрій Моноліт 2
Рубцов Віталій Раково-сіті 2
Шутяк Дмитро Моноліт 2
Ярош Дмитро Дантист 2
Артемчук Микола Аванті 1
Бігос Ростислав ДЮСШ №1-Фенікс 1
Білецький Сергій Максимум 1
Бистрих Володимир Dark Horse 1
Бойчук Василь Інкогніто 1
Бондар Віктор TEAM Lawyer’s 1
Бондар Тимур Дантист 1
Босак Максим Zooветпром-Ivet 1
Буткевич Віктор Адвокат 1
Вараниця Іван Дантист 1
Власюк Дмитро Легіон 1
Горчиця Сергій Адвокат 1
Гук Дмитро FURY 1
Данілов Павло Тепловик 1
Даниш Вадим Алмаз 1
Доліба Ярослав Максимум 1
Дячок Віталій Booster 1
Дячок Олександр Booster 1
Забавчук Ігор Адвокат 1
Ковальов Максим Раково-сіті 1
Кондратенко Роман Тепловик 1
Константінов Ігор Вуд-Молл 1
Копицяк Артем Booster 1
Королишин Тимур Максимум 1
Косевич Олександр Rexsoft 1
Костенко Андрій Dark Horse 1
Кравцов Віталій FC “Diamant” 1
Крафт Сергій Адвокат 1
Кузьменко Олег Меблі-Лідер 1
Кукурудза Євген Дантист 1
Кучер Андрій Agora 1
Лісний Сергій Раково-сіті 1
Лебідь Павло ДЮСШ №1-Фенікс 1
Левченко Максим Раково-сіті 1
Логвінов Едгард Максимум 1
Морозов Владислав Легіон 1
Олексієнко Віктор ДЮСШ №1-Фенікс 1
Підлісний Максим Аванті 1
Палійчук Валентин ФК “ЛП” 1
Петрук Євген Rexsoft 1
Побута Вадим Agora 1
Положай Валерій ДЮСШ №1-Фенікс 1
Пушкар Олексій Алмаз 1
Резніченко Петро Максимум 1
Романенко Євген Моноліт 1
Романюк Ігор Дантист 1
Росінський Сергій Алмаз 1
Рудь Богдан Інкогніто 1
Садовнік Богдан Максимум 1
Сербін Дмитро ФК “ЛП” 1
Сироватко В’ячеслав Rexsoft 1
Сокирко Андрій TEAM Lawyer’s 1
Соловей Олексій Вуд-Молл 1
Степко Валерій Тепловик 1
Таранціца Андрій Алмаз 1
Теняков Едуард FURY 1
Терещенко Костянтин Дантист 1
Третьяков Дмитро Rexsoft 1
Хомишен Микола Алмаз 1
Школяр Дмитро Адвокат 1
Шпичко Андрій Максимум 1
Ялтуховський Олександр Раково-сіті 1
Янов Дем’ян FC “Diamant” 1
Янчук Олександр Інкогніто 1
Янчук Сергій Інкогніто 1
Яремчук Андрій Agora 1
Жидков Олег ДЮСШ №1-Фенікс 1 (1)

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Мисик Артур Dark Horse 1 1 6
Підручний Роман Легіон 1 1 6
Ващук Василь Меблі-Лідер 1 0 5
Гуменюк Юрій FC “Diamant” 1 0 5
Кожуховський Ярослав Алмаз 1 0 5
Босак Максим Zooветпром-Ivet 0 2 2
Константінов Ігор Вуд-Молл 0 2 2
Морозов Владислав Легіон 0 2 2
Ростківський Ігор Алмаз 0 2 2
Секліцький Олександр Zooветпром-Ivet 0 2 2
Шкодяк Іван Вуд-Молл 0 2 2
Шкодяк Данило Вуд-Молл 0 2 2
Ісхаков Ігор Agora 0 1 1
Апанович Максим Booster 0 1 1
Ахмат Різвон Agora 0 1 1
Біда Дмитро Аванті 0 1 1
Бабійчук Сергій Zooветпром-Ivet 0 1 1
Волошин Олександр Agora 0 1 1
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 0 1 1
Гук Дмитро FURY 0 1 1
Гуцал Андрій Dark Horse 0 1 1
Дідичук Максим FC “Diamant” 0 1 1
Дащук Юрій Agora 0 1 1
Доценко Олександр Інкогніто 0 1 1
Дячок Андрій Booster 0 1 1
Дячок Віталій Booster 0 1 1
Жилович Тарас ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Зінченко Роман ФК “ЛП” 0 1 1
Камінський Олександр FC “Diamant” 0 1 1
Киданов Олександр Rexsoft 0 1 1
Козубець Андрій Легіон 0 1 1
Кордіяка Юрій Zooветпром-Ivet 0 1 1
Кравець Артем Меблі-Лідер 0 1 1
Кравецький Кирило Максимум 0 1 1
Кузь Родіон Вуд-Молл 0 1 1
Кузьмінчук Ярослав Дантист 0 1 1
Кузьменко Олег Меблі-Лідер 0 1 1
Кукурудза Євген Дантист 0 1 1
Кучерявий Іван Agora 0 1 1
Майко Олександр Вуд-Молл 0 1 1
Машталер Андрій Меблі-Лідер 0 1 1
Мороз Олександр Dark Horse 0 1 1
Мочульський Костянтин ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Орошкевич Михайло Моноліт 0 1 1
Парацій Василь Dark Horse 0 1 1
Розуман Андрій Дантист 0 1 1
Рудь Богдан Інкогніто 0 1 1
Садовнік Богдан Максимум 0 1 1
Сокирко Андрій TEAM Lawyer’s 0 1 1
Соловей Олексій Вуд-Молл 0 1 1
Степко Валерій Тепловик 0 1 1
Степко Олег Тепловик 0 1 1
Тарахтій Костянтин Інкогніто 0 1 1
Тимофієв Сергій Дантист 0 1 1
Ткачук Антон Тепловик 0 1 1
Штокало Григорій Dark Horse 0 1 1
Юзиков Артем FC “Diamant” 0 1 1
Якушевський Вадим Легіон 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Мисик Артур (“Dark Horse”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here