Преміум-ліга. Дивізіон 3. Статистика після 8-ого туру

0
201

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після матчів 8-ого туру Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2019 років у дивізіоні 3

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “МОБІФРЕНД”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Антонюк Владислав Тепловик 11
Гребенюк Олег Феміда 10
Люблінський Артем Феміда 10
Слобода Сергій Феміда 10
Бантус Сергій FC “Diamant” 10 (1)
Бойко Денис Феміда 9
Палійчук Богдан Феміда 9
Попов Максим Дантист 9
Бродзянський Денис Феміда 8
Кузьмін Ростислав Фенікс-ДЮСШ №1 8
Соловей Олексій WOODMALL 8
Карпосюк Андрій Brilliant 7
Ковтун Артур Аванті 7
Мізюк Станіслав Фенікс-ДЮСШ №1 7
Мірошник Руслан Дантист 7
Пасічник Олексій Феміда 7
Шкодяк Іван WOODMALL 7
Волощук Андрій Brilliant 6
Гайдук Сергій Аванті 6
Данилюк Олександр Brilliant 6
Макаров Данііл Феміда 6
Огороднічук Денис Червона Зірка 6
Островський Дмитро Інкогніто 6
Підручний Роман Дантист 6
Рубцов Віталій Раково-сіті 6
Васильчишин Олександр FC “Diamant” 5
Голець Олександр Червона Зірка 5
Константінов Ігор WOODMALL 5
Пляхимович Віталій Легіон 5
Терлецький Данило Фенікс-ДЮСШ №1 5 (1)
Алла Хадж Халаф Brilliant 4
Бєляк Павло FC “Diamant” 4
Булка Олександр Brilliant 4
Гуменюк Ярослав Дантист 4
Журавель Леонід Легіон 4
Зарванський Віталій Аванті 4
Огороднічук Руслан Червона Зірка 4
Положай Валерій Фенікс-ДЮСШ №1 4
Терещенко Костянтин Дантист 4
Хомяк Богдан WOODMALL 4
Шутяк Дмитро Феміда 4
Вітрук Євгеній Тепловик 3
Дідичук Максим FC “Diamant” 3
Журавський Василь FC “Diamant” 3
Кирик Ігор Червона Зірка 3
Кобзаренко Вадим Червона Зірка 3
Музичук Олександр Феміда 3
Осацький Владислав WOODMALL 3
Поліщук Володимир Тепловик 3
Родич Ярослав Аванті 3
Романюк Артем Феміда 3
Сироватко Віталій Червона Зірка 3
Шкодяк Даниіл WOODMALL 3
Івашина Богдан Легіон 2
Білик Руслан Brilliant 2
Веселовський Вадим Червона Зірка 2
Волков Олександр Інкогніто 2
Гнатюк Денис WOODMALL 2
Градомський Андрій Інкогніто 2
Гула Вадим Brilliant 2
Гуменчук Владислав Аванті 2
Демянишин Максим Легіон 2
Жилович Тарас Фенікс-ДЮСШ №1 2
Загорянський Максим FC “Diamant” 2
Кобзаренко Віталій Червона Зірка 2
Кравчук Вадим Brilliant 2
Кубряк Сергій Дантист 2
Кукурудза Євген Дантист 2
Куляк Геннадій Феміда 2
Михайлов Павло Аванті 2
Моцний Юрій FC “Diamant” 2
Нагорняк Володимир Інкогніто 2
Овчарук Ігор FC “Diamant” 2
Онісьєв Євген FC “Diamant” 2
Потюк Віталій Brilliant 2
Почапський Денис Фенікс-ДЮСШ №1 2
Розуман Андрій Дантист 2
Рудь Богдан Інкогніто 2
Стець Дмитро Червона Зірка 2
Тарахтій Костянтин Інкогніто 2
Тихонюк Андрій Раково-сіті 2
Тодоренко Ігор Аванті 2
Шабатура Максим Аванті 2
Янчук Сергій Інкогніто 2
Вельц Денис Інкогніто 2 (1)
Аль Хлаф Файез Brilliant 1
Белей Андрій Тепловик 1
Берлов Максим Раково-сіті 1
Бойчук Василь Інкогніто 1
Бондар Тимур Дантист 1
Верзун Давид Легіон 1
Власюк Ярослав Червона Зірка 1
Вознюк Руслан Аванті 1
Галак Олександр FC “Diamant” 1
Гамолов Андрій Аванті 1
Гуринович Роман Фенікс-ДЮСШ №1 1
Гусак Василь Аванті 1
Духанін Костянтин Аванті 1
Железнов Максим Аванті 1
Зенін Артем Тепловик 1
Козак Микола Аванті 1
Кошельник Василь Аванті 1
Кушнір Мар’ян FC “Diamant” 1
Ломінський Кирило Раково-сіті 1
Малий Максим Тепловик 1
Мевша Володимир Червона Зірка 1
Мельник Дмитро Дантист 1
Михайленко Роман Феміда 1
Мишко Костянтин Тепловик 1
Мочульський Володимир Фенікс-ДЮСШ №1 1
Олексієнко Віктор Фенікс-ДЮСШ №1 1
Підмурняк Олексій WOODMALL 1
Пилявець Андрій Легіон 1
Рудий Максим Дантист 1
Скотинянський Олександр Легіон 1
Степанюк Євген Аванті 1
Степко Валерій Тепловик 1
Стрельцов Олексій Раково-сіті 1
Шкодяк Володимир WOODMALL 1
Шпак Олексій WOODMALL 1
Штурхацький Дмитро Раково-сіті 1
Юзиков Артем FC “Diamant” 1
Якушевський Вадим Легіон 1
Янчук Олександр Інкогніто 1
Фасуляк Олександр Фенікс-ДЮСШ №1 1 (1)

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Розуман Андрій Дантист 2 1 11
Шкодяк Даниіл WOODMALL 1 6 11
Кузь Родіон WOODMALL 1 2 7
Соловей Олексій WOODMALL 1 2 7
Білик Руслан Brilliant 1 1 6
Верзун Давид Легіон 1 1 6
Гуменчук Владислав Аванті 1 1 6
Кушнір Мар’ян FC “Diamant” 1 1 6
Нагорняк Володимир Інкогніто 1 1 6
Шабатура Максим Аванті 1 1 6
Штурхацький Дмитро Раково-сіті 1 1 6
Васильчишин Олександр FC “Diamant” 1 0 5
Дідичук Максим FC “Diamant” 1 0 5
Данчук Олег Дантист 1 0 5
Карпосюк Андрій Brilliant 1 0 5
Маляренко Анатолій Легіон 1 0 5
Муравський Віталій Раково-сіті 1 0 5
Онісьєв Євген FC “Diamant” 1 0 5
Оніщук Максим Тепловик 1 0 5
Рудь Богдан Інкогніто 1 0 5
Стець Дмитро Червона Зірка 1 0 5
Булка Олександр Brilliant 0 3 3
Журавель Леонід Легіон 0 3 3
Алла Хадж Халаф Brilliant 0 2 2
Аль Хлаф Файез Brilliant 0 2 2
Вельц Денис Інкогніто 0 2 2
Гайдайчук Дмитро Тепловик 0 2 2
Жилович Тарас Фенікс-ДЮСШ №1 0 2 2
Зарванський Віталій Аванті 0 2 2
Кирик Ігор Червона Зірка 0 2 2
Ломінський Кирило Раково-сіті 0 2 2
Михайлов Павло Аванті 0 2 2
Пляхимович Віталій Легіон 0 2 2
Скалій Олександр Тепловик 0 2 2
Степко Валерій Тепловик 0 2 2
Стрельцов Олексій Раково-сіті 0 2 2
Шаманський Сергій WOODMALL 0 2 2
Шевчук Антон WOODMALL 0 2 2
Акпеджі Віктор Оджо Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Бєляк Павло FC “Diamant” 0 1 1
Бакалець Назар Раково-сіті 0 1 1
Бантус Сергій FC “Diamant” 0 1 1
Белей Андрій Тепловик 0 1 1
Бойко Денис Феміда 0 1 1
Бондар Тимур Дантист 0 1 1
Бродзянський Денис Феміда 0 1 1
Веселовський Вадим Червона Зірка 0 1 1
Вознюк Руслан Аванті 0 1 1
Волков Олександр Інкогніто 0 1 1
Галак Олександр FC “Diamant” 0 1 1
Голець Олександр Червона Зірка 0 1 1
Данилюк Олександр Brilliant 0 1 1
Духанін Костянтин Аванті 0 1 1
Зеленський Олександр Інкогніто 0 1 1
Калініченко Вадим Раково-сіті 0 1 1
Камінський Олександр FC “Diamant” 0 1 1
Караім Андрій Феміда 0 1 1
Кобзаренко Віталій Червона Зірка 0 1 1
Ковтун Артур Аванті 0 1 1
Константінов Ігор WOODMALL 0 1 1
Кубряк Сергій Дантист 0 1 1
Кузьмін Ростислав Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Кузьмінчук Ярослав Дантист 0 1 1
Кукарєв Максим Раково-сіті 0 1 1
Люблінський Артем Феміда 0 1 1
Мельник Дмитро Дантист 0 1 1
Моцний Юрій FC “Diamant” 0 1 1
Огороднічук Руслан Червона Зірка 0 1 1
Олексієнко Віктор Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Осацький Владислав WOODMALL 0 1 1
Островський Дмитро Інкогніто 0 1 1
Пасічник Олексій Феміда 0 1 1
Поліщук Володимир Тепловик 0 1 1
Положай Валерій Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Родич Ярослав Аванті 0 1 1
Сироватко Віталій Червона Зірка 0 1 1
Тарахтій Костянтин Інкогніто 0 1 1
Терещенко Костянтин Дантист 0 1 1
Тихонюк Андрій Раково-сіті 0 1 1
Фасуляк Олександр Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Черенков Артем Раково-сіті 0 1 1
Шкодяк Володимир WOODMALL 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Оніщук Максим (“Тепловик”) – 9-ий тур;

Гуменчук Владислав (“Аванті”) – 9-ий тур та 1/4 фіналу Кубку;

Білик Руслан (“Brilliant”) – 9-ий тур;

Муравський Віталій (“Раково-сіті”) – 9-ий тур;

Стець Дмитро (“Червона Зірка”) – 9-ий тур;

Рудь Богдан (“Інкогніто”) – 9-ий тур;

Шкодяк Даниіл (“WOODMALL”) – 9-ий тур;

Підручний Роман (“Дантист”) – 1/4 фіналу Кубку;

Розуман Андрій (“Дантист”) – 1/4 фіналу Кубку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here