Преміум-ліга. Дивізіон 3. Статистика після стартових ігор вирішальних серій плей-офф та 4-ого туру Кубку Виклику

0
173

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після стартових матчів вирішальних серій плей-офф у дивізіоні 3 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Рижук Олександр Лунтік 45
Макаров Даниіл Раково-сіті 44
Ціпко Костянтин ДБК 31
Кацитадзе Нодар Алмаз 28
Гресь Владислав ДБК 24
Заковоротний Олександр ФК “Бігуча Лань” 20
Шевченко Віктор ФК “Нова Ушиця” 20
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 20 (1)
Лис Віталій ЕкоАльт 19
Пушкар Олексій Алмаз 19
Яковчук Володимир Аваль 19
Матковський Дмитро ККФА-GERCHIK & CO 18
Савчук Назар ДБК 18
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 17
Новіцький Вадим ФК “Нова Ушиця” 17
Остапущенко Володимир Алмаз 17
Гарнець Андрій ФК “Нова Ушиця” 16
Гонтар Артем ФК “Бігуча Лань” 16
Марчук Даніїл ФК “Бігуча Лань” 16
Берест Михайло ФК “Бігуча Лань” 15
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 15
Волощук Андрій Brilliant 14
Петреченко Микола Лунтік 14
Рубцов Віталій Раково-сіті 14
Голова Сергій Адвокат 13
Гуменчук Владислав ЖЖУК-ZALIV 13
Марчук Дмитро Інтерпродсервіс 13
Кондратюк Роман Аваль 12
Кошельник Василь ЖЖУК-ZALIV 12
Михайлов Павло ЖЖУК-ZALIV 12
Рибчинський Юрій ДБК 12
Скальський Олег ФК “ЛП” 12
Сікора Вадим Раково-сіті 12 (1)
Андрушко Віталій Алмаз 11
Вєтров Олександр ФК “Литвина” 11
Гонтківський Дмитро ЖЖУК-ZALIV 11
Побережний Євген Інтерпродсервіс 11
Ростківський Ігор Алмаз 11
Франков Іван ЕкоАльт 11
Іваніцький Ігор ФК “Нова Ушиця” 10
Алла Хадж Халаф Brilliant 10
Гоцуляк Олександр ФК “Нова Ушиця” 10
Заєць Олександр ФК “Бігуча Лань” 10
Крицький Юрій ЖЖУК-ZALIV 10
Мокрота Олександр Brilliant 10
Присяжний Денис ФК “Бігуча Лань” 10
Сушицький Максим ККФА-GERCHIK & CO 10
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 10
Галюк Василь Адвокат 10 (1)
Дашкевич Андрій Раково-сіті 10 (1)
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 9
Гурман Сергій Раково-сіті 9
Забавський Андрій ККФА-GERCHIK & CO 9
Залєвський Дмитро ФК “Громада-Міць” 9
Понятовський Олександр ККФА-GERCHIK & CO 9
Суєцький Олександр ККФА-GERCHIK & CO 9
Шляховий Олександр Аваль 9
Буравець Андрій ФК “Литвина” 8
Ковальчук Олександр ККФА-GERCHIK & CO 8
Московчук Ярослав ФК “Громада-Міць” 8
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 8
Романов Владислав Раково-сіті 8
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 8
Цимбалюк Валерій ФК “Нова Ушиця” 8
Ільницький Андрій ФК “Бігуча Лань” 7
Балабанов Дмитро ДБК 7
Баштанюк Сергій ДБК 7
Добровольський В’ячеслав ФК “Громада-Міць” 7
Карпенко Дмитро ЕкоАльт 7
Качур Вадим ФК “Литвина” 7
Самолига Олег Інтерпродсервіс 7
Юнчик Максим Аваль 7
Верещагін Денис ФК “Громада-Міць” 6
Данилюк Олександр Brilliant 6
Даценко Максим Алмаз 6
Ларіоненко Олександр ФК “ЛП” 6
Приян Андрій Раково-сіті 6
Федорко Микола ККФА-GERCHIK & CO 6
Карпосюк Андрій Brilliant 6 (1)
Белінський Максим ФК “Литвина” 5
Боженюк Олег Аваль 5
Буцький Анатолій ФК “Литвина” 5
Велиган Роман ФК “ЛП” 5
Габатель Сергій ДБК 5
Гамолов Андрій ККФА-GERCHIK & CO 5
Гончарук Андрій Аваль 5
Демедес Андрій ЖЖУК-ZALIV 5
Зозуля Максим Адвокат 5
Зозуля Микола Адвокат 5
Кричківський Андрій Адвокат 5
Матус Мар’ян ЕкоАльт 5
Остафійчук Дмитро Лунтік 5
Палійчук Валентин ФК “ЛП” 5
Сурник Ігор ДБК 5
Яворський Андрій ЕкоАльт 5
Бігун Михайло ФК “Литвина” 4
Баранчук Богдан Лунтік 4
Бачинський Богдан ДБК 4
Бугун Олексій ДБК 4
Довгий Ярослав ФК “Литвина” 4
Забавчук Ігор Адвокат 4
Заморока Олександр ДБК 4
Ковальов Максим Раково-сіті 4
Ковальчук Сергій ФК “ЛП” 4
Миронюк Олександр ЕкоАльт 4
Нагорічний Анатолій ФК “Литвина” 4
Новіков Андрій ФК “Литвина” 4
Підгорний Назар ЖЖУК-ZALIV 4
Первєєв Євген Інтерпродсервіс 4
Поліщук Антон Аваль 4
Понтус Владислав Лунтік 4
Потюк Віталій Brilliant 4
Росінський Сергій Алмаз 4
Тихонюк Артем Brilliant 4
Чекирда Руслан Лунтік 4
Булка Олександр Brilliant 3
Бурденюк Микола ККФА-GERCHIK & CO 3
Кирик Ігор Аваль 3
Ковальчук Олексій Лунтік 3
Кореганов Артем ДБК 3
Музика Юрій ЕкоАльт 3
Семенюк Олександр ФК “Громада-Міць” 3
Усатий Віталій Лунтік 3
Федоренко Ярослав Brilliant 3
Школяр Дмитро Адвокат 3
Юдов Валерій ЖЖУК-ZALIV 3
Бесіда Ігор ДБК 2
Буга Сергій ЖЖУК-ZALIV 2
Буткевич Віктор Адвокат 2
Гіджеліцький Ігор ФК “Громада-Міць” 2
Даниш Вадим Алмаз 2
Дженджелей Андрій ФК “Громада-Міць” 2
Дрозда Руслан ФК “Громада-Міць” 2
Железнов Максим ЖЖУК-ZALIV 2
Камінський Сергій ФК “Громада-Міць” 2
Кошовський Володимир ФК “Нова Ушиця” 2
Лагодзінський Андрій ФК “Громада-Міць” 2
Марчук Олег ФК “Литвина” 2
Мировіцький Олексій Адвокат 2
Мойсюк Віктор ФК “Нова Ушиця” 2
Нікіфоров Павло Адвокат 2
Никонюк Олександр ККФА-GERCHIK & CO 2
Слишинський Віктор ЕкоАльт 2
Смик Родіон ФК “Литвина” 2
Суховерко Сергій ФК “Нова Ушиця” 2
Требик Роман ФК “ЛП” 2
Феринський Ігор ККФА-GERCHIK & CO 2
Ягодзінський Андрій ФК “Литвина” 2
Ільчук Андрій ДБК 1
Анцут Богдан ФК “Громада-Міць” 1
Багрійчук Віктор ФК “Нова Ушиця” 1
Богданович Назар Лунтік 1
Буцький Максим ФК “Литвина” 1
Вітковський Михайло ФК “Нова Ушиця” 1
Вітрук Євген Алмаз 1
Василишен Юрій ФК “Громада-Міць” 1
Волос Олександр ФК “Литвина” 1
Главацький Михайло ФК “ЛП” 1
Гончар Дмитро ЕкоАльт 1
Горчиця Сергій Адвокат 1
Гуменюк Юрій ФК “ЛП” 1
Дронь Володимир ФК “Бігуча Лань” 1
Заморока Ігор ЖЖУК-ZALIV 1
Кожуховський Ярослав Алмаз 1
Кухар Сергій ФК “Бігуча Лань” 1
Люховець Андрій Лунтік 1
Лянскорунський Сергій ФК “Громада-Міць” 1
Лянскорунський Ярослав ФК “Громада-Міць” 1
Манзюк Богдан ФК “Громада-Міць” 1
Московчук Богдан ФК “Громада-Міць” 1
Ніколайчук Артем Раково-сіті 1
Образцов Андрій ФК “Бігуча Лань” 1
Рибчинський Ростислав Brilliant 1
Семенюк Анатолій Аваль 1
Федорчук Володимир ФК “ЛП” 1
Фурік Олександр ДБК 1
Ходаковський Руслан Аваль 1
Хомишен Микола Алмаз 1
Цибрій Дмитро Адвокат 1
Чекирда Павло Лунтік 1
Шадрін Євген Інтерпродсервіс 1
Шелестюк Руслан ФК “ЛП” 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Крицький Юрій ЖЖУК-ZALIV 3 1 16
Сурник Ігор ДБК 2 2 12
Кошельник Василь ЖЖУК-ZALIV 2 1 11
Шевченко Віктор ФК “Нова Ушиця” 2 1 11
Гонтківський Дмитро ЖЖУК-ZALIV 2 0 10
Гурман Сергій Раково-сіті 1 4 9
Кореганов Артем ДБК 1 4 9
Лис Віталій ЕкоАльт 1 4 9
Сушицький Максим ККФА-GERCHIK & CO 1 4 9
Лянскорунський Ярослав ФК “Громада-Міць” 1 3 8
Савчук Назар ДБК 1 3 8
Суєцький Олександр ККФА-GERCHIK & CO 1 3 8
Буцький Анатолій ФК “Литвина” 0 8 8
Бугун Олексій ДБК 1 2 7
Булка Олександр Brilliant 1 2 7
Заєць Олександр ФК “Бігуча Лань” 1 2 7
Михайлов Павло ЖЖУК-ZALIV 1 2 7
Галюк Василь Адвокат 1 1 6
Гуменюк Юрій ФК “ЛП” 1 1 6
Забавський Андрій ККФА-GERCHIK & CO 1 1 6
Касапчук Олександр ККФА-GERCHIK & CO 1 1 6
Левченко Максим Раково-сіті 1 1 6
Новіцький Вадим ФК “Нова Ушиця” 1 1 6
Смик Родіон ФК “Литвина” 1 1 6
Ковальов Максим Раково-сіті 0 6 6
Кондратюк Роман Аваль 0 6 6
Присяжний Денис ФК “Бігуча Лань” 0 6 6
Годованюк Михайло ЕкоАльт 1 0 5
Заморока Олександр ДБК 1 0 5
Остафійчук Дмитро Лунтік 1 0 5
Суховерко Сергій ФК “Нова Ушиця” 1 0 5
Яворський Андрій ЕкоАльт 1 0 5
Буга Сергій ЖЖУК-ZALIV 0 5 5
Даценко Максим Алмаз 0 5 5
Зозуля Максим Адвокат 0 5 5
Пушкар Олексій Алмаз 0 5 5
Феринський Ігор ККФА-GERCHIK & CO 0 5 5
Баранчук Богдан Лунтік 0 4 4
Белінський Максим ФК “Литвина” 0 4 4
Заковоротний Олександр ФК “Бігуча Лань” 0 4 4
Макаров Даниіл Раково-сіті 0 4 4
Рибчинський Юрій ДБК 0 4 4
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 0 4 4
Тихонюк Артем Brilliant 0 4 4
Іваніцький Ігор ФК “Нова Ушиця” 0 3 3
Балабанов Дмитро ДБК 0 3 3
Габатель Сергій ДБК 0 3 3
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 3 3
Данилюк Олександр Brilliant 0 3 3
Дашкевич Андрій Раково-сіті 0 3 3
Коник Ігор ЕкоАльт 0 3 3
Марчук Дмитро Інтерпродсервіс 0 3 3
Мировіцький Олексій Адвокат 0 3 3
Нагорічний Анатолій ФК “Литвина” 0 3 3
Побережний Євген Інтерпродсервіс 0 3 3
Рубцов Віталій Раково-сіті 0 3 3
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 0 3 3
Франков Іван ЕкоАльт 0 3 3
Фурік Олександр ДБК 0 3 3
Цимбалюк Валерій ФК “Нова Ушиця” 0 3 3
Школяр Дмитро Адвокат 0 3 3
Юдов Валерій ЖЖУК-ZALIV 0 3 3
Алла Хадж Халаф Brilliant 0 2 2
Андрушко Віталій Алмаз 0 2 2
Буткевич Віктор Адвокат 0 2 2
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 0 2 2
Вєтров Олександр ФК “Литвина” 0 2 2
Велиган Роман ФК “ЛП” 0 2 2
Верещагін Денис ФК “Громада-Міць” 0 2 2
Гамолов Андрій ККФА-GERCHIK & CO 0 2 2
Голова Сергій Адвокат 0 2 2
Гонтар Артем ФК “Бігуча Лань” 0 2 2
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 0 2 2
Гончар Дмитро ЕкоАльт 0 2 2
Зінченко Роман ФК “ЛП” 0 2 2
Карпенко Дмитро ЕкоАльт 0 2 2
Карпосюк Андрій Brilliant 0 2 2
Качур Вадим ФК “Литвина” 0 2 2
Кирик Ігор Аваль 0 2 2
Ковальчук Олексій Лунтік 0 2 2
Ковальчук Олександр ККФА-GERCHIK & CO 0 2 2
Ковальчук Сергій ФК “ЛП” 0 2 2
Кошовський Володимир ФК “Нова Ушиця” 0 2 2
Кричківський Андрій Адвокат 0 2 2
Марчук Даніїл ФК “Бігуча Лань” 0 2 2
Московчук Ярослав ФК “Громада-Міць” 0 2 2
Новіков Андрій ФК “Литвина” 0 2 2
Остапущенко Володимир Алмаз 0 2 2
Палійчук Валентин ФК “ЛП” 0 2 2
Первєєв Євген Інтерпродсервіс 0 2 2
Понятовський Олександр ККФА-GERCHIK & CO 0 2 2
Семенюк Олександр ФК “Громада-Міць” 0 2 2
Ткачук Антон Лунтік 0 2 2
Томчишин Богдан ФК “Литвина” 0 2 2
Цибрій Дмитро Адвокат 0 2 2
Ільницький Андрій ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Ільчук Андрій ДБК 0 1 1
Бачинський Богдан ДБК 0 1 1
Берест Михайло ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Волощук Андрій Brilliant 0 1 1
Гіджеліцький Ігор ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Гончарук Андрій Аваль 0 1 1
Горчиця Сергій Адвокат 0 1 1
Гуменчук Владислав ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Демедес Андрій ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Железнов Максим ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Забавчук Ігор Адвокат 0 1 1
Залєвський Дмитро ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Заморока Ігор ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Зозуля Микола Адвокат 0 1 1
Катеринчук Юрій ККФА-GERCHIK & CO 0 1 1
Кацитадзе Нодар Алмаз 0 1 1
Кожуховський Ярослав Алмаз 0 1 1
Люховець Андрій Лунтік 0 1 1
Лянскорунський Ігор ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Лянскорунський Сергій ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Манзюк Богдан ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Марчук Олег ФК “Литвина” 0 1 1
Матковський Дмитро ККФА-GERCHIK & CO 0 1 1
Матус Мар’ян ЕкоАльт 0 1 1
Мокрота Олександр Brilliant 0 1 1
Нікіфоров Павло Адвокат 0 1 1
Ніколайчук Артем Раково-сіті 0 1 1
Незборецький Віталій Аваль 0 1 1
Никонюк Олександр ККФА-GERCHIK & CO 0 1 1
Підгорний Назар ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Пастернак Сергій Адвокат 0 1 1
Петреченко Микола Лунтік 0 1 1
Пономарьов Сергій Brilliant 0 1 1
Понтус Владислав Лунтік 0 1 1
Потюк Віталій Brilliant 0 1 1
Приян Андрій Раково-сіті 0 1 1
Росінський Сергій Алмаз 0 1 1
Сурков Віталій ДБК 0 1 1
Требик Роман ФК “ЛП” 0 1 1
Федоренко Ярослав Brilliant 0 1 1
Федорко Микола ККФА-GERCHIK & CO 0 1 1
Хомишен Микола Алмаз 0 1 1
Чекирда Павло Лунтік 0 1 1
Чернецький Андрій ФК “Литвина” 0 1 1
Чистяков Олексій Лунтік 0 1 1
Шадрін Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Шляховий Олександр Аваль 0 1 1
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Яковчук Володимир Аваль 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Гонтківський Дмитро (“ЖЖУК-ZALIV”)

Кошельник Василь (“ЖЖУК-ZALIV”)

Суєцький Олександр (“ККФА-GERCHIK & CO”)

Рибчинський Юрій (“ДБК”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here