Преміум-ліга. Дивізіон 3. Статистика після стартових матчів 1/2 фіналу плей-офф та 2-ого туру Кубку Виклику

0
203

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2019 років у дивізіоні 3

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “МОБІФРЕНД”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Люблінський Артем Феміда 32
Антонюк Владислав Тепловик 26
Гребенюк Олег Феміда 20
Макаров Данііл Феміда 20
Слобода Сергій Феміда 20
Соловей Олексій WOODMALL 20
Ковтун Артур Аванті 18
Осацький Владислав WOODMALL 17
Мірошник Руслан Дантист 14
Бантус Сергій FC “Diamant” 14 (1)
Рубцов Віталій Раково-сіті 13
Бойко Денис Феміда 12
Васильчишин Олександр FC “Diamant” 12 (1)
Карпосюк Андрій Brilliant 11
Почапський Денис Фенікс-ДЮСШ №1 11
Гула Вадим Brilliant 10
Константінов Ігор WOODMALL 10
Палійчук Богдан Феміда 10
Попов Максим Дантист 10
Бродзянський Денис Феміда 9
Волощук Андрій Brilliant 9
Гуменюк Ярослав Дантист 9
Кузьмін Ростислав Фенікс-ДЮСШ №1 9
Огороднічук Денис Червона Зірка 9
Тихонюк Андрій Раково-сіті 9
Вітрук Євгеній Тепловик 8
Дідичук Максим FC “Diamant” 8
Данилюк Олександр Brilliant 8
Загорянський Максим FC “Diamant” 8
Кукурудза Євген Дантист 8
Мізюк Станіслав Фенікс-ДЮСШ №1 8
Оніщук Максим Тепловик 8
Шкодяк Іван WOODMALL 8
Алла Хадж Халаф Brilliant 7
Бєляк Павло FC “Diamant” 7
Гайдук Сергій Аванті 7
Журавель Леонід Легіон 7
Кирик Ігор Червона Зірка 7
Михайленко Роман Феміда 7
Островський Дмитро Інкогніто 7
Підручний Роман Дантист 7
Пасічник Олексій Феміда 7
Пляхимович Віталій Легіон 7
Потюк Віталій Brilliant 7
Хомяк Богдан WOODMALL 7
Янчук Сергій Інкогніто 6
Берлов Максим Раково-сіті 5
Голець Олександр Червона Зірка 5
Журавський Василь FC “Diamant” 5
Рижук Степан Феміда 5
Родич Ярослав Аванті 5
Розуман Андрій Дантист 5
Сироватко Віталій Червона Зірка 5
Терещенко Костянтин Дантист 5
Шабатура Максим Аванті 5
Шутяк Дмитро Феміда 5
Терлецький Данило Фенікс-ДЮСШ №1 5 (1)
Білик Руслан Brilliant 4
Бойчук Василь Інкогніто 4
Булка Олександр Brilliant 4
Власюк Ярослав Червона Зірка 4
Духанін Костянтин Аванті 4
Жилович Тарас Фенікс-ДЮСШ №1 4
Зарванський Віталій Аванті 4
Кошельник Василь Аванті 4
Кравчук Вадим Brilliant 4
Михайлов Павло Аванті 4
Огороднічук Руслан Червона Зірка 4
Підмурняк Олексій WOODMALL 4
Поліщук Володимир Тепловик 4
Положай Валерій Фенікс-ДЮСШ №1 4
Романюк Артем Феміда 4
Стрельцов Олексій Раково-сіті 4
Фасуляк Олександр Фенікс-ДЮСШ №1 4 (1)
Белей Андрій Тепловик 3
Веселовський Вадим Червона Зірка 3
Вичавка Максим Раково-сіті 3
Волков Олександр Інкогніто 3
Гуринович Олексій Фенікс-ДЮСШ №1 3
Железнов Максим Аванті 3
Кобзаренко Віталій Червона Зірка 3
Кобзаренко Вадим Червона Зірка 3
Козак Микола Аванті 3
Кубряк Сергій Дантист 3
Лебідь Павло Фенікс-ДЮСШ №1 3
Ломінський Кирило Раково-сіті 3
Мевша Володимир Червона Зірка 3
Музичук Олександр Феміда 3
Нагорняк Володимир Інкогніто 3
Олексієнко Віктор Фенікс-ДЮСШ №1 3
Онісьєв Євген FC “Diamant” 3
Рудь Богдан Інкогніто 3
Степанюк Євген Аванті 3
Стець Дмитро Червона Зірка 3
Тарахтій Костянтин Інкогніто 3
Тихонюк Артем Brilliant 3
Шаманський Сергій WOODMALL 3
Шкодяк Даниіл WOODMALL 3
Янчук Олександр Інкогніто 3
Івашина Богдан Легіон 2
Вознюк Руслан Аванті 2
Гнатюк Денис WOODMALL 2
Градомський Андрій Інкогніто 2
Гуменчук Владислав Аванті 2
Демедюк Владислав Легіон 2
Демянишин Максим Легіон 2
Куляк Геннадій Феміда 2
Малий Максим Тепловик 2
Моцний Юрій FC “Diamant” 2
Овчарук Ігор FC “Diamant” 2
Скалій Олександр Тепловик 2
Тодоренко Ігор Аванті 2
Тріфонов Сергій Легіон 2
Черенков Артем Раково-сіті 2
Штурхацький Дмитро Раково-сіті 2
Юзиков Артем FC “Diamant” 2
Вельц Денис Інкогніто 2 (1)
Аль Хлаф Файез Brilliant 1
Бондар Тимур Дантист 1
Верзун Давид Легіон 1
Галак Олександр FC “Diamant” 1
Гамолов Андрій Аванті 1
Гуринович Роман Фенікс-ДЮСШ №1 1
Гусак Василь Аванті 1
Душкевич Микола WOODMALL 1
Зенін Артем Тепловик 1
Камінський Артем Легіон 1
Караім Андрій Феміда 1
Кузь Родіон WOODMALL 1
Кушнір Мар’ян FC “Diamant” 1
Мілаш Михайло Легіон 1
Мельник Дмитро Дантист 1
Мишко Костянтин Тепловик 1
Мочульський Володимир Фенікс-ДЮСШ №1 1
Нащубський Олександр Інкогніто 1
Обруч Роман Раково-сіті 1
Пилявець Андрій Легіон 1
Райтаровський Олександр WOODMALL 1
Рудий Максим Дантист 1
Рудоман Іван Аванті 1
Скотинянський Олександр Легіон 1
Степко Валерій Тепловик 1
Тимофієв Сергій Дантист 1
Улітін Андрій Дантист 1
Шкодяк Володимир WOODMALL 1
Шпак Олексій WOODMALL 1
Шушвар Сергій Фенікс-ДЮСШ №1 1
Якушевський Вадим Легіон 1

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Шкодяк Даниіл WOODMALL 2 8 18
Розуман Андрій Дантист 3 2 17
Соловей Олексій WOODMALL 1 5 10
Кузь Родіон WOODMALL 1 4 9
Аль Хлаф Файез Brilliant 1 3 8
Білик Руслан Brilliant 1 3 8
Булка Олександр Brilliant 1 3 8
Данилюк Олександр Brilliant 1 2 7
Онісьєв Євген FC “Diamant” 1 2 7
Стець Дмитро Червона Зірка 1 2 7
Шаманський Сергій WOODMALL 1 2 7
Васильчишин Олександр FC “Diamant” 1 1 6
Верзун Давид Легіон 1 1 6
Гуменчук Владислав Аванті 1 1 6
Дідичук Максим FC “Diamant” 1 1 6
Карпосюк Андрій Brilliant 1 1 6
Кушнір Мар’ян FC “Diamant” 1 1 6
Лебідь Павло Фенікс-ДЮСШ №1 1 1 6
Нагорняк Володимир Інкогніто 1 1 6
Рудь Богдан Інкогніто 1 1 6
Терещенко Костянтин Дантист 1 1 6
Шабатура Максим Аванті 1 1 6
Штурхацький Дмитро Раково-сіті 1 1 6
Данчук Олег Дантист 1 0 5
Маляренко Анатолій Легіон 1 0 5
Муравський Віталій Раково-сіті 1 0 5
Оніщук Максим Тепловик 1 0 5
Власюк Ярослав Червона Зірка 0 4 4
Скалій Олександр Тепловик 0 4 4
Гуменюк Ярослав Дантист 0 3 3
Жилович Тарас Фенікс-ДЮСШ №1 0 3 3
Журавель Леонід Легіон 0 3 3
Константінов Ігор WOODMALL 0 3 3
Михайлов Павло Аванті 0 3 3
Пляхимович Віталій Легіон 0 3 3
Сироватко Віталій Червона Зірка 0 3 3
Алла Хадж Халаф Brilliant 0 2 2
Бантус Сергій FC “Diamant” 0 2 2
Бродзянський Денис Феміда 0 2 2
Вельц Денис Інкогніто 0 2 2
Волков Олександр Інкогніто 0 2 2
Гайдайчук Дмитро Тепловик 0 2 2
Духанін Костянтин Аванті 0 2 2
Зарванський Віталій Аванті 0 2 2
Караім Андрій Феміда 0 2 2
Кирик Ігор Червона Зірка 0 2 2
Ломінський Кирило Раково-сіті 0 2 2
Мельник Дмитро Дантист 0 2 2
Осацький Владислав WOODMALL 0 2 2
Родич Ярослав Аванті 0 2 2
Степко Валерій Тепловик 0 2 2
Стрельцов Олексій Раково-сіті 0 2 2
Тарахтій Костянтин Інкогніто 0 2 2
Тріфонов Сергій Легіон 0 2 2
Фасуляк Олександр Фенікс-ДЮСШ №1 0 2 2
Шевчук Антон WOODMALL 0 2 2
Шкодяк Іван WOODMALL 0 2 2
Акпеджі Віктор Оджо Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Бєляк Павло FC “Diamant” 0 1 1
Бакалець Назар Раково-сіті 0 1 1
Бардієр Богдан Легіон 0 1 1
Белей Андрій Тепловик 0 1 1
Бойко Денис Феміда 0 1 1
Бондар Тимур Дантист 0 1 1
Веселовський Вадим Червона Зірка 0 1 1
Вознюк Руслан Аванті 0 1 1
Галак Олександр FC “Diamant” 0 1 1
Голець Олександр Червона Зірка 0 1 1
Гула Вадим Brilliant 0 1 1
Гуринович Богдан Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Загорянський Максим FC “Diamant” 0 1 1
Зеленський Олександр Інкогніто 0 1 1
Калініченко Вадим Раково-сіті 0 1 1
Камінський Артем Легіон 0 1 1
Камінський Олександр FC “Diamant” 0 1 1
Кобзаренко Віталій Червона Зірка 0 1 1
Ковтун Артур Аванті 0 1 1
Кубряк Сергій Дантист 0 1 1
Кузьмін Ростислав Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Кузьмінчук Ярослав Дантист 0 1 1
Кукарєв Максим Раково-сіті 0 1 1
Люблінський Артем Феміда 0 1 1
Мілаш Михайло Легіон 0 1 1
Мірошник Руслан Дантист 0 1 1
Мельник Олександр Дантист 0 1 1
Михайленко Роман Феміда 0 1 1
Мишко Костянтин Тепловик 0 1 1
Моцний Юрій FC “Diamant” 0 1 1
Огороднічук Руслан Червона Зірка 0 1 1
Олексієнко Віктор Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Островський Дмитро Інкогніто 0 1 1
Підручний Роман Дантист 0 1 1
Пасічник Олексій Феміда 0 1 1
Поліщук Володимир Тепловик 0 1 1
Положай Валерій Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Почапський Денис Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Райтаровський Олександр WOODMALL 0 1 1
Регелюк Олег Аванті 0 1 1
Рудоман Іван Аванті 0 1 1
Слобода Сергій Феміда 0 1 1
Тихонюк Андрій Раково-сіті 0 1 1
Тихонюк Артем Brilliant 0 1 1
Ткачук Віталій Феміда 0 1 1
Трубайчук Роман Червона Зірка 0 1 1
Черенков Артем Раково-сіті 0 1 1
Шкодяк Володимир WOODMALL 0 1 1
Янчук Сергій Інкогніто 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Шкодяк Даниіл (“WOODMALL”) – 17.08 та 18.08

Шаманський Сергій (“WOODMALL”) – 17.08 та 18.08

Данилюк Олександр (“Brilliant”) – 18.08

Аль Хлаф Файез (“Brilliant”) – 18.08

Кузь Родіон (“WOODMALL”) – 17.08

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here