Преміум-ліга. Дивізіон 3. Статистика після заключних матчів “бронзової” серії плей-офф та 5-ого туру Кубку Виклику

0
208

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після чергових матчів у дивізіоні 3 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 51
Дуда Володимир Менс 35
Дашкевич Андрій Моноліт-Облавтодор 34
Сметана Дмитро Сокіл 33
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 32
Рижук Олександр Лунтік 29
Гуменчук Владислав ЖЖУК-ZALIV 25
Шперчук Дмитро Менс 23
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 22
Ковтун Артур Аванті 22
Лоборчук Володимир Сокіл 21
Колеснік Василь ЗА-ЗУЛ 20 (1)
Голова Сергій Адвокат 19
Матковський Дмитро ККФА-Технолюкс 19
Кучеревич Владислав Сокіл 18
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 18
Алаа Хадж Халаф Brilliant 17
Лоборчук Богдан Сокіл 17
Волощук Андрій Brilliant 16
Гонтківський Дмитро ЖЖУК-ZALIV 16
Бантус Сергій Алмаз-Diamant 15
Гамолов Андрій Аванті 15
Бурковський Вадим Сокіл 14
Гуменюк Ярослав Менс 14
Миронюк Олександр ЕкоАльт 14
Васильчишин Олександр Алмаз-Diamant 13
Галюк Василь Адвокат 13
Кошельник Василь ЖЖУК-ZALIV 13
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 13
Ісхаков Ігор ЕкоАльт 13 (1)
Гарнець Андрій Ветеран (Нова Ушиця) 12
Закордонець Василь ЗА-ЗУЛ 12
Козак Микола ЗА-ЗУЛ 12
Михайлов Павло ЖЖУК-ZALIV 12
Остафійчук Дмитро Лунтік 12
Сіньковський Вадим М’ясний маркет 12
Гуменний Дмитро М’ясний маркет 11
Потюк Віталій Brilliant 11
Божик Олександр Аванті 10
Карпосюк Андрій Brilliant 10
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 10
Підлісний Максим Аванті 10
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 10
Галак Олександр Алмаз-Diamant 9
Мокрота Олександр ЕкоАльт 9
Петрів Едуард М’ясний маркет 9
Побережний Євген Інтерпродсервіс 9
Попіль Олександр Адвокат 9
Авдєєв Дмитро Моноліт-Облавтодор 8
Бойчук Ігор Алмаз-Diamant 8
Дідичук Максим Алмаз-Diamant 8
Доценко Олександр М’ясний маркет 8
Остроголов Данило ЖЖУК-ZALIV 8
Петреченко Микола Лунтік 8
Регелюк Олег Аванті 8
Шляховий Олександр М’ясний маркет 8
Булка Олександр Brilliant 7
Гнатюк Валентин Інтерпродсервіс 7
Михайлов Олександр ККФА-Технолюкс 7
Шпак Павло Аванті 7
Глушок Ігор М’ясний маркет 6
Загоранський Максим Алмаз-Diamant 6
Зарванський Віталій Аванті 6
Карпенко Дмитро ЕкоАльт 6
Кононенко Георгій Лунтік 6
Лис Віталій ЕкоАльт 6
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 6
Скальський Олег Менс 6
Іваніцький Ігор Ветеран (Нова Ушиця) 5
Буткевич Віктор Адвокат 5
Забавський Андрій ККФА-Технолюкс 5
Забавчук Ігор Адвокат 5
Ковальчук Олександр ККФА-Технолюкс 5
Потапов Олександр ЖЖУК-ZALIV 5
Сонник Владислав Моноліт-Облавтодор 5
Сушицький Максим ККФА-Технолюкс 5
Ткачук Антон Моноліт-Облавтодор 5
Тодоренко Ігор Аванті 5
Юзиков Артем Алмаз-Diamant 5
Бабчук Сергій М’ясний маркет 4
Божеску Олександр ККФА-Технолюкс 4
Власенко Андрій Лунтік 4
Гілюк Олександр Менс 4
Гурман Сергій Моноліт-Облавтодор 4
Крицький Юрій ЖЖУК-ZALIV 4
Мойсюк Віктор Ветеран (Нова Ушиця) 4
Олійник Владислав Моноліт-Облавтодор 4
Понятовський Олександр ККФА-Технолюкс 4
Самонов Ігор Менс 4
Суховірський Сергій ККФА-Технолюкс 4
Фурман Денис Аванті 4
Школяр Дмитро Адвокат 4
Бєляк Павло Алмаз-Diamant 3
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 3
Вармінський Володимир Сокіл 3
Верескун Роман Лунтік 3
Гончарук Андрій М’ясний маркет 3
Гурба Андрій М’ясний маркет 3
Ковальов Максим Моноліт-Облавтодор 3
Кошовський Володимир Ветеран (Нова Ушиця) 3
Кравцов Віталій Алмаз-Diamant 3
Кричківський Андрій Адвокат 3
Луцюк Вадим Brilliant 3
Михальчук Євген ЗА-ЗУЛ 3
Нік Акбар Інтерпродсервіс 3
Нікіфоров Павло Адвокат 3
Онісьєв Євген Алмаз-Diamant 3
Підгорний Назар ЖЖУК-ZALIV 3
Рибчинський Ростислав Brilliant 3
Сікора Вадим Моноліт-Облавтодор 3
Савіцький Дмитро М’ясний маркет 3
Хомин Віктор Сокіл 3
Павлюк Євгеній Менс 3 (1)
Аль Хлаф Фаєт Brilliant 2
Багрійчук Віктор Ветеран (Нова Ушиця) 2
Бачинський Олександр Лунтік 2
Денисюк Юрій ЗА-ЗУЛ 2
Дичаківський Олег Сокіл 2
Дмитришен Богдан Адвокат 2
Журавський Василь Алмаз-Diamant 2
Залевський Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 2
Зозуля Максим Адвокат 2
Козак В’ячеслав Ветеран (Нова Ушиця) 2
Козубович Тарас Менс 2
Кондратюк Роман М’ясний маркет 2
Лесів Володимир Сокіл 2
Марчук Дмитро Інтерпродсервіс 2
Моцний Юрій Алмаз-Diamant 2
Муляр Вадим Ветеран (Нова Ушиця) 2
Пушкар Олексій Лунтік 2
Степанюк Євген Аванті 2
Черновський Іван Менс 2
Юнчик Максим М’ясний маркет 2
Ігнатов Вадим Адвокат 1
Бабак Сергій М’ясний маркет 1
Балійчук Микола ККФА-Технолюкс 1
Барчук Денис Сокіл 1
Бедрак В’ячеслав Лунтік 1
Вітковський Михайло Ветеран (Нова Ушиця) 1
Ванаков Євген ККФА-Технолюкс 1
Вознюк Руслан Аванті 1
Горбаченко Павло Аванті 1
Гусак Василь Аванті 1
Гуцал Андрій Сокіл 1
Демедес Андрій ЖЖУК-ZALIV 1
Денисюк Віталій ЗА-ЗУЛ 1
Жовтан Олександр ЗА-ЗУЛ 1
Заболотний Сергій Лунтік 1
Карпа Володимир Аванті 1
Лісний Сергій Моноліт-Облавтодор 1
Магаляс Вадим ЖЖУК-ZALIV 1
Малукалов Іван Інтерпродсервіс 1
Музика Юрій ЕкоАльт 1
Ніколайчук Артем Моноліт-Облавтодор 1
Новіков Андрій М’ясний маркет 1
Подвисоцький Сергій Лунтік 1
Понятовський Сергій ККФА-Технолюкс 1
Радюк Іван Лунтік 1
Родич Ярослав Аванті 1
Рудоман Іван Аванті 1
Сяньков Сергій М’ясний маркет 1
Тихонюк Артем Brilliant 1
Томчишин Богдан Сокіл 1
Ходаковський Руслан М’ясний маркет 1
Хоптяр Павло Сокіл 1
Шабатура Максим Аванті 1
Шкарбун Вадим Моноліт-Облавтодор 1
Шумський Владислав Інтерпродсервіс 1
Юзвишин Роман Менс 1
Юрах Юрій Менс 1
Янюк Сергій ЗА-ЗУЛ 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Михайлов Павло ЖЖУК-ZALIV 3 3 18
Остроголов Данило ЖЖУК-ZALIV 2 4 14
Козак В’ячеслав Ветеран (Нова Ушиця) 2 1 11
Авдєєв Дмитро Моноліт-Облавтодор 1 6 11
Остафійчук Дмитро Лунтік 1 5 10
Потапов Олександр ЖЖУК-ZALIV 1 4 9
Іщук Євген Інтерпродсервіс 1 3 8
Алексєєв Микола Ауді 1 3 8
Галюк Василь Адвокат 1 3 8
Гуменний Дмитро М’ясний маркет 1 3 8
Онісьєв Євген Алмаз-Diamant 1 3 8
Петрів Едуард М’ясний маркет 1 3 8
Сушицький Максим ККФА-Технолюкс 1 3 8
Волощук Андрій Brilliant 1 2 7
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 1 2 7
Гуменюк Ярослав Менс 1 2 7
Забавчук Ігор Адвокат 1 2 7
Карпосюк Андрій Brilliant 1 2 7
Ковальов Максим Моноліт-Облавтодор 1 2 7
Кошовський Володимир Ветеран (Нова Ушиця) 1 2 7
Радюк Іван Лунтік 1 2 7
Суховірський Сергій ККФА-Технолюкс 1 2 7
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 0 7 7
Закордонець Василь ЗА-ЗУЛ 1 1 6
Ковтун Артур Аванті 1 1 6
Козубович Тарас Менс 1 1 6
Тихонюк Артем Brilliant 1 1 6
Шумський Владислав Інтерпродсервіс 1 1 6
Гурман Сергій Моноліт-Облавтодор 0 6 6
Пушкар Олексій Лунтік 0 6 6
Бєляк Павло Алмаз-Diamant 1 0 5
Дашкевич Андрій Моноліт-Облавтодор 1 0 5
Лис Віталій ЕкоАльт 1 0 5
Булка Олександр Brilliant 0 5 5
Магаляс Вадим ЖЖУК-ZALIV 0 5 5
Савіцький Дмитро М’ясний маркет 0 5 5
Шперчук Дмитро Менс 0 5 5
Ісхаков Ігор ЕкоАльт 0 4 4
Буга Сергій ЖЖУК-ZALIV 0 4 4
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 0 4 4
Гурба Андрій М’ясний маркет 0 4 4
Дуда Володимир Менс 0 4 4
Кошельник Василь ЖЖУК-ZALIV 0 4 4
Лоборчук Богдан Сокіл 0 4 4
Мойсюк Віктор Ветеран (Нова Ушиця) 0 4 4
Муляр Вадим Ветеран (Нова Ушиця) 0 4 4
Сіньковський Вадим М’ясний маркет 0 4 4
Сметана Дмитро Сокіл 0 4 4
Бігун Михайло Лунтік 0 3 3
Бантус Сергій Алмаз-Diamant 0 3 3
Бурковський Вадим Сокіл 0 3 3
Глушок Ігор М’ясний маркет 0 3 3
Гонтківський Дмитро ЖЖУК-ZALIV 0 3 3
Гуменчук Владислав ЖЖУК-ZALIV 0 3 3
Доценко Олександр М’ясний маркет 0 3 3
Коник Ігор ЕкоАльт 0 3 3
Лісоводський Андрій Менс 0 3 3
Луцюк Вадим Brilliant 0 3 3
Мокрота Олександр ЕкоАльт 0 3 3
Павлюк Євгеній Менс 0 3 3
Палійчук Валентин Менс 0 3 3
Шкарбун Вадим Моноліт-Облавтодор 0 3 3
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 0 3 3
Юзиков Артем Алмаз-Diamant 0 3 3
Яворський Андрій ЕкоАльт 0 3 3
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 0 3 3
Аль Хлаф Фаєт Brilliant 0 2 2
Божик Олександр Аванті 0 2 2
Буткевич Віктор Адвокат 0 2 2
Васильчишин Олександр Алмаз-Diamant 0 2 2
Верескун Роман Лунтік 0 2 2
Гілюк Олександр Менс 0 2 2
Галак Олександр Алмаз-Diamant 0 2 2
Галкін Ігор Ауді 0 2 2
Гнатюк Валентин Інтерпродсервіс 0 2 2
Гуменюк Олександр Інтерпродсервіс 0 2 2
Забавський Андрій ККФА-Технолюкс 0 2 2
Заболотний Сергій Лунтік 0 2 2
Залевський Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 0 2 2
Зарванський Віталій Аванті 0 2 2
Ковальчук Олександр ККФА-Технолюкс 0 2 2
Козак Микола ЗА-ЗУЛ 0 2 2
Лісний Сергій Моноліт-Облавтодор 0 2 2
Лоборчук Володимир Сокіл 0 2 2
Матковський Дмитро ККФА-Технолюкс 0 2 2
Михальчук Євген ЗА-ЗУЛ 0 2 2
Моцний Юрій Алмаз-Diamant 0 2 2
Ніколайчук Артем Моноліт-Облавтодор 0 2 2
Підлісний Максим Аванті 0 2 2
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 0 2 2
Побережний Євген Інтерпродсервіс 0 2 2
Понятовський Олександр ККФА-Технолюкс 0 2 2
Родич Ярослав Аванті 0 2 2
Степанюк Євген Аванті 0 2 2
Ткачук Антон Моноліт-Облавтодор 0 2 2
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 0 2 2
Халавчук Олег М’ясний маркет 0 2 2
Шляховий Олександр М’ясний маркет 0 2 2
Юдов Валерій ЖЖУК-ZALIV 0 2 2
Юрах Юрій Менс 0 2 2
Бабчук Сергій М’ясний маркет 0 1 1
Балійчук Микола ККФА-Технолюкс 0 1 1
Бачинський Олександр Лунтік 0 1 1
Бедрак В’ячеслав Лунтік 0 1 1
Боженок Олег М’ясний маркет 0 1 1
Бойчук Ігор Алмаз-Diamant 0 1 1
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 0 1 1
Ванаков Євген ККФА-Технолюкс 0 1 1
Вармінський Володимир Сокіл 0 1 1
Власенко Андрій Лунтік 0 1 1
Волков Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 0 1 1
Гамолов Андрій Аванті 0 1 1
Годованюк Михайло ЕкоАльт 0 1 1
Дідичук Максим Алмаз-Diamant 0 1 1
Демський Віктор ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Дмитришен Богдан Адвокат 0 1 1
Дунець Максим Адвокат 0 1 1
Колеснік Василь ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Крицький Юрій ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Крутяков Олександр Ауді 0 1 1
Кучеревич Владислав Сокіл 0 1 1
Марчук Дмитро Інтерпродсервіс 0 1 1
Миронюк Олександр ЕкоАльт 0 1 1
Михайлов Олександр ККФА-Технолюкс 0 1 1
Музика Юрій ЕкоАльт 0 1 1
Мусатов Олексій Алмаз-Diamant 0 1 1
Підгорний Назар ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Постернак Сергій Адвокат 0 1 1
Потюк Віталій Brilliant 0 1 1
Регелюк Олег Аванті 0 1 1
Рижук Олександр Лунтік 0 1 1
Семенюк Степан ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Скальський Олег Менс 0 1 1
Степанюк Ярослав Сокіл 0 1 1
Стефанишин Валерій Моноліт-Облавтодор 0 1 1
Сяньков Сергій М’ясний маркет 0 1 1
Тодоренко Ігор Аванті 0 1 1
Хоптяр Павло Сокіл 0 1 1
Чекирда Павло Лунтік 0 1 1
Шабатура Максим Аванті 0 1 1
Шадрін Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Шатілов Денис Ауді 0 1 1
Шуляк Денис Лунтік 0 1 1
Юзвак Сергій Менс 0 1 1
Яковчук Володимир М’ясний маркет 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Тихонюк Артем (“Brilliant”)

Волощук Андрій (“Brilliant”)

Потапов Олександр (“ЖЖУК-ZALIV”)

Крицький Юрій (“ЖЖУК-ZALIV”)

Кошельник Василь (“ЖЖУК-ZALIV”)

Гонтківський Дмитро (“ЖЖУК-ZALIV”)

Михайлов Павло (“ЖЖУК-ZALIV”)

Железнов Максим (“ЖЖУК-ZALIV”)

Буга Сергій (“ЖЖУК-ZALIV”)

Лоборчук Богдан (“Сокіл”)

Степанюк Ярослав (“Сокіл”)

Бурковський Вадим (“Сокіл”)

Сіньковський Вадим (“М’ясний маркет”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here