Преміум-ліга. Дивізіон 4. Статистика після 8-ого туру

0
226

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після матчів 8-ого туру Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2019 років у дивізіоні 4

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “МОБІФРЕНД”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Нік Акбар Ковчег-ДЮСШ №1 17 (1)
Голова Сергій Адвокат 16
Жуковський Олександр Booster 16
Сторожук Кирило Freda 16
Дашкевич Андрій ДП “Хмельницький облавтодор” 10
Кричківський Андрій Адвокат 10
Матковський Дмитро Foletti 10
Дубовик Дмитро Dark Horse 9
Корольков Владислав Zooветпром-Ivet 9
Сабуняк Роман Freda 9
Стець Андрій Ковчег-ДЮСШ №1 9
Вєтров Олександр Freda 8
Ващук Василь Меблі-Лідер 8 (1)
Авдєєв Дмитро ДП “Хмельницький облавтодор” 7
Босак Максим Zooветпром-Ivet 7
Забавський Андрій Foletti 7
Приян Андрій ДП “Хмельницький облавтодор” 7
Сіньковський Вадим Foletti 7
Сушицький Максим Foletti 7
Агджоян Юрій Dark Horse 6
Дідишин Владислав Ковчег-ДЮСШ №1 6
Колісник Іван Zooветпром-Ivet 6
Поворознюк Богдан Ковчег-ДЮСШ №1 6
Попіль Олександр Foletti 6
Секліцький Олександр Zooветпром-Ivet 6
Сонник Владислав ДП “Хмельницький облавтодор” 6
Дудка Віталій Zooветпром-Ivet 5
Леонов Олександр Ковчег-ДЮСШ №1 5
Повелій Андрій Олімп 5
Пробитий Богдан Ковчег-ДЮСШ №1 5
Штолько Максим Ковчег-ДЮСШ №1 5
Юрах Юрій Foletti 5
Гуцал Андрій Олімп 5 (1)
Басараба Денис Zooветпром-Ivet 4
Васильчук Іван Booster 4
Гончар Дмитро Foletti 4
Гурман Сергій ДП “Хмельницький облавтодор” 4
Данилюк Сергій Freda 4
Задерейко Максим Ковчег-ДЮСШ №1 4
Ковальський Сергій Ковчег-ДЮСШ №1 4
Мороз Євген Vavilon 4
Пасічник Максим Dark Horse 4
Тимощук Максим Zooветпром-Ivet 4
Швед Максим Адвокат 4
Бистрих Володимир Dark Horse 4 (1)
Матвійчук Олександр Тайфун 4 (1)
Білий Павло Тайфун 3
Барчук Ілля Олімп 3
Барчук Денис Олімп 3
Божек Роман Booster 3
Брагарчук Вадим Меблі-Лідер 3
Верескун Роман FC “Friend’s” 3
Вязовецький Владислав Адвокат 3
Галюк Василь Адвокат 3
Гура Федір Тайфун 3
Дмитришен Богдан Адвокат 3
Духевич Андрій Дельта 3
Закордонець Василь Freda 3
Калюжняк Денис Dark Horse 3
Кирилюк Владислав Vavilon 3
Ковальов Максим ДП “Хмельницький облавтодор” 3
Крищук Броніслав Booster 3
Лісний Сергій ДП “Хмельницький облавтодор” 3
Осадчук Володимир Меблі-Лідер 3
Підтесаний Олександр Vavilon 3
Сікора Вадим ДП “Хмельницький облавтодор” 3
Самчук Олександр Foletti 3
Машталір Андрій Меблі-Лідер 3 (1)
Михальчук Тарас FC “Friend’s” 3 (1)
Бесага Денис Дельта 2
Бурковський Вадим Олімп 2
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 2
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 2
Гончаров Аркадій FC “Friend’s” 2
Даньків Василь Vavilon 2
Домбровський Костянтин Booster 2
Драпак Микола Zooветпром-Ivet 2
Дячок Віталій Booster 2
Дячок Олександр Booster 2
Коздронь Віталій Тайфун 2
Кордіяка Юрій Zooветпром-Ivet 2
Кропивін Олександр Олімп 2
Кулагін Олександр Дельта 2
Куречко Вадим Ковчег-ДЮСШ №1 2
Лісніченко Ігор Zooветпром-Ivet 2
Ліщук Віталій Меблі-Лідер 2
Лучінін Вадим Dark Horse 2
Лях Ігор Vavilon 2
Мартинюк Ігор Zooветпром-Ivet 2
Січкар Сергій Дельта 2
Стрихарчук Степан Олімп 2
Ткачук Антон ДП “Хмельницький облавтодор” 2
Трохимчук Олександр Тайфун 2
Цісар Микола Ковчег-ДЮСШ №1 2
Цвик Максим Дельта 2
Шилов Юрій Меблі-Лідер 2
Шиманський Анатолій FC “Friend’s” 2
Ігнатов Вадим Dark Horse 1
Апанович Максим Booster 1
Барабаш Андрій Foletti 1
Бевза Микола Меблі-Лідер 1
Бойко Вадим Dark Horse 1
Бонов Григорій Тайфун 1
Буткевич Віктор Адвокат 1
Васильчук Олександр Тайфун 1
Гілевич Ігор Vavilon 1
Гурський Микола Foletti 1
Диса Олег Vavilon 1
Дячок Андрій Booster 1
Зозуля Максим Адвокат 1
Кліщ Олександр Dark Horse 1
Клєвцов Богдан Олімп 1
Коваленко Михайло Foletti 1
Копицяк Артем Booster 1
Кравець Артем Меблі-Лідер 1
Кривий Ігор FC “Friend’s” 1
Кузюткін Олександр Меблі-Лідер 1
Куцак Максим Меблі-Лідер 1
Лучко Віталій Vavilon 1
Молодих Сергій Меблі-Лідер 1
Муха Дмитро Dark Horse 1
Ніколайчук Артем ДП “Хмельницький облавтодор” 1
Паламарчук Андрій Vavilon 1
Панасюк Павло Олімп 1
Понятовський Микола Foletti 1
Приходченко Максим FC “Friend’s” 1
Прудников Євгеній Zooветпром-Ivet 1
Рогатюк Дмитро ДП “Хмельницький облавтодор” 1
Саніцький Дмитро Vavilon 1
Сенюк Геннадій Дельта 1
Славута Олександр Dark Horse 1
Слободян Олександр Dark Horse 1
Тисячний Руслан Дельта 1
Ткачук Богдан Foletti 1
Туряк Василь Тайфун 1
Цибрій Дмитро FC “Friend’s” 1
Чорнобай Анатолій Тайфун 1
Шатілов Денис Дельта 1
Школяр Дмитро Адвокат 1
Ярощук Богдан Zooветпром-Ivet 1
Ярусевич Руслан Дельта 1

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Верескун Роман FC “Friend’s” 1 3 8
Дячок Віталій Booster 1 1 6
Тисячний Руслан Дельта 1 1 6
Барчук Ілля Олімп 1 0 5
Брагарчук Вадим Меблі-Лідер 1 0 5
Зеленюк Андрій Дельта 1 0 5
Зозуля Максим Адвокат 1 0 5
Попіль Олександр Foletti 1 0 5
Білий Павло Тайфун 0 4 4
Ващук Василь Меблі-Лідер 0 3 3
Сторожук Кирило Freda 0 3 3
Агджоян Юрій Dark Horse 0 2 2
Басараба Денис Zooветпром-Ivet 0 2 2
Вєтров Олександр Freda 0 2 2
Гончар Дмитро Foletti 0 2 2
Корольков Владислав Zooветпром-Ivet 0 2 2
Лях Ігор Vavilon 0 2 2
Олексійчук Віталій Dark Horse 0 2 2
Прудников Євгеній Zooветпром-Ivet 0 2 2
Швед Максим Адвокат 0 2 2
Антощук Дмитро Меблі-Лідер 0 1 1
Апанович Максим Booster 0 1 1
Барчук Денис Олімп 0 1 1
Бевза Микола Меблі-Лідер 0 1 1
Божек Роман Booster 0 1 1
Бонов Григорій Тайфун 0 1 1
Босак Максим Zooветпром-Ivet 0 1 1
Буткевич Віктор Адвокат 0 1 1
Вараниця Михайло FC “Friend’s” 0 1 1
Васильчук Іван Booster 0 1 1
Васильчук Олександр Тайфун 0 1 1
Вежбицький Вячеслав Тайфун 0 1 1
Герасимчук Артем Тайфун 0 1 1
Гончаров Аркадій FC “Friend’s” 0 1 1
Гурман Сергій ДП “Хмельницький облавтодор” 0 1 1
Гуцал Андрій Олімп 0 1 1
Дідишин Владислав Ковчег-ДЮСШ №1 0 1 1
Дашкевич Андрій ДП “Хмельницький облавтодор” 0 1 1
Диса Олег Vavilon 0 1 1
Духевич Андрій Дельта 0 1 1
Дячок Андрій Booster 0 1 1
Забавчук Ігор Адвокат 0 1 1
Задерейко Максим Ковчег-ДЮСШ №1 0 1 1
Закордонець Василь Freda 0 1 1
Кирилюк Владислав Vavilon 0 1 1
Коваленко Михайло Foletti 0 1 1
Колісник Іван Zooветпром-Ivet 0 1 1
Кордіяка Юрій Zooветпром-Ivet 0 1 1
Кравець Артем Меблі-Лідер 0 1 1
Кривий Ігор FC “Friend’s” 0 1 1
Крищук Броніслав Booster 0 1 1
Кропивін Олександр Олімп 0 1 1
Кулагін Олександр Дельта 0 1 1
Куречко Вадим Ковчег-ДЮСШ №1 0 1 1
Куцак Максим Меблі-Лідер 0 1 1
Лучінін Вадим Dark Horse 0 1 1
Мартинюк Ігор Zooветпром-Ivet 0 1 1
Матковський Дмитро Foletti 0 1 1
Машталір Андрій Меблі-Лідер 0 1 1
Мельник Дмитро Dark Horse 0 1 1
Михальчук Тарас FC “Friend’s” 0 1 1
Молодих Сергій Меблі-Лідер 0 1 1
Мороз Євген Vavilon 0 1 1
Мосюк Сергій FC “Friend’s” 0 1 1
Ніколайчук Артем ДП “Хмельницький облавтодор” 0 1 1
Осадчук Володимир Меблі-Лідер 0 1 1
Підгорний Владислав Freda 0 1 1
Панасюк Павло Олімп 0 1 1
Пасічник Максим Dark Horse 0 1 1
Пшеничний Роман Freda 0 1 1
Секліцький Олександр Zooветпром-Ivet 0 1 1
Скібінський Дмитро Zooветпром-Ivet 0 1 1
Таранціца Андрій Меблі-Лідер 0 1 1
Теренов Олександр Олімп 0 1 1
Тимощук Максим Zooветпром-Ivet 0 1 1
Туряк Василь Тайфун 0 1 1
Цісар Микола Ковчег-ДЮСШ №1 0 1 1
Цвик Максим Дельта 0 1 1
Шаповалов Андрій Dark Horse 0 1 1
Шевчук Віталій Дельта 0 1 1
Шкарбун Вадим ДП “Хмельницький облавтодор” 0 1 1
Школяр Дмитро Адвокат 0 1 1
Ярусевич Руслан Дельта 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Зозуля Максим (“Адвокат”) – 9-ий та 10-ий тури;

Попіль Олександр (“Foletti”) – 9-ий тур;

Білий Павло (“Тайфун”) – 9-ий тур.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here