Преміум-ліга. Дивізіон 4. Статистика після стартових матчів 1/4 фіналу плей-офф

0
231

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2020 років у дивізіоні 4

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Талапчук Олександр ZALIV 10 23
Підкамінський Микола ДЮСШ №1-Україна-Chado 22
Ващук Василь Меблі-Лідер 22 (1)
Петренко Максим Ехо-Ветеран 18
Мойсюк Віктор Ветеран (Нова Ушиця) 16
Сьомін Вадим CК “Проскурів” 16
Якимчук Сергій Ехо-Ветеран 16
Краснобокий Юрій ДЮСШ №1-Спарта 15
Кузьмін Ростислав Тепловик 15
Мейко Владислав ДЮСШ №1-Україна-Chado 15 (1)
Лоборчук Богдан Олімп 14
Анікін Іван Меблі-Лідер 14 (1)
Кучеревич Владислав Олімп 13
Руссу Олег УПП Хмельницький 13 (1)
Антонюк Владислав Тепловик 12
Підручний Андрій УПП Хмельницький 12
Якимчук Андрій Ехо-Ветеран 12
Гула Вадим Нева 12 (1)
Каленюк Олег Наркевицька ОТГ 12 (1)
Гарнець Андрій Ветеран (Нова Ушиця) 11
Суєцький Олег Наркевицька ОТГ 11
Дячок Віталій Booster 10
Кирик Ігор Тепловик 10
Орін Андрій CК “Проскурів” 10
Рубцов Віталій Аталанта 10
Верескун Роман FC “Friends” 9
Пасічник Максим Карат-mebli remtion 9
Редько Дмитро CК “Проскурів” 9
Садовець Роман Прогрес-В 9
Вітрук Євгеній Тепловик 8
Журавльов Ігор Dark Horse 8
Калюжняк Денис Карат-mebli remtion 8
Максименко Віталій Думка 8
Нащубський Олександр Прогрес-В 8
Остроголов Данило ZALIV 10 8
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Україна-Chado 8
Гуменчук Владислав ZALIV 10 7
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 7
Камінський Валентин Наркевицька ОТГ 7
Слободян Віталій Прогрес-В 7
Шаховал Олександр Легіон 7
Лисий Михайло Карат-mebli remtion 7 (1)
Барчук Ілля Олімп 6
Баськов Сергій Прогрес-В 6
Дідишин Владислав Ковчег-2 6
Душа Артур ZALIV 10 6
Залевський Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 6
Квятківський Ярослав Ехо-Ветеран 6
Кошельник Василь ZALIV 10 6
Кравець Артем Меблі-Лідер 6
Крищук Броніслав Booster 6
Кушлак Артур УПП Хмельницький 6
Лабунський Олег Тайфун 6
Мазур Владислав Округ 6
Папроцький Сергій Ветеран (Нова Ушиця) 6
Плахотний Ілля ДЮСШ №1-Україна-Chado 6
Пляхимович Віталій Легіон 6
Стефанишин Валерій Аталанта 6
Століта Сергій Карат-mebli remtion 6
Чернилевський Ростислав Astrum 6
Білик Сергій Округ 5
Базилівський Віталій Ехо-Ветеран 5
Власюк Ярослав Нева 5
Гринь Олександр Округ 5
Клімчук Володимир Тайфун 5
Кравчук Роман ДЮСШ №1-Україна-Chado 5
Левченко Максим ДЮСШ №1-Спарта 5
Почупрін Вячеслав ДЮСШ №1-Спарта 5
Сабаревський Сергій Нева 5
Смішко Олександр Округ 5
Феринський Ігор Легіон 5
Ярославський Андрій Astrum 5
Лучинін Вадим Dark Horse 5 (1)
Потапов Олександр ZALIV 10 5 (1)
Ковальчук Вячеслав Ветеран (Нова Ушиця) 5 (2)
Іваніцький Ігор Ветеран (Нова Ушиця) 4
Ільчишин Владислав Тайфун 4
Андрєєв Олександр CК “Проскурів” 4
Барчук Денис Олімп 4
Басистюк Роман Меблі-Лідер 4
Бевза Микола Меблі-Лідер 4
Бобиляк Іван Олімп 4
Вєтров Олександр Тепловик 4
Гіба Денис Ковчег-2 4
Дац Руслан Наркевицька ОТГ 4
Демянишин Максим Легіон 4
Ковалевський Дмитро Округ 4
Кострицький Андрій Ехо-Ветеран 4
Курманський Олексій Думка 4
Лаба Максим Аталанта 4
Мандрик Сергій Тайфун 4
Мартиненко Іван Ветеран (Нова Ушиця) 4
Михальчук Тарас Dark Horse 4
Оселедько Олексій CК “Проскурів” 4
Остап’юк Артем Ветеран (Нова Ушиця) 4
Підгорний Назар ZALIV 10 4
Побережний Денис Думка 4
Повелій Андрій Олімп 4
Романюк Олександр CК “Проскурів” 4
Сівак Родіон Наркевицька ОТГ 4
Сінькевич Руслан Карат-mebli remtion 4
Сердуніч Вадим Astrum 4
Славута Олександр Карат-mebli remtion 4
Сметана Дмитро Олімп 4
Сокур Олексій ДЮСШ №1-Україна-Chado 4
Трохимчук Олександр Тайфун 4
Хмелівський Олександр Astrum 4
Шаравара Ігор Нева 4
Шиманський Анатолій FC “Friends” 4
Глега Микола Dark Horse 4 (1)
Антощук Дмитро Меблі-Лідер 3
Білик Руслан Нева 3
Вараниця Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 3
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 3
Головань Олександр Аталанта 3
Гринчук Андрій Карат-mebli remtion 3
Гуляк Віталій Карат-mebli remtion 3
Железнов Максим ZALIV 10 3
Забавський Андрій Легіон 3
Козар Олександр ДЮСШ №1-Спарта 3
Кравчук Остап Тепловик 3
Куц Віталій Наркевицька ОТГ 3
Літвяков Віталій ДЮСШ №1-Спарта 3
Лабуняк Олег Ветеран (Нова Ушиця) 3
Лукомський Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 3
Марущак Віталій Ветеран (Нова Ушиця) 3
Молодих Сергій Меблі-Лідер 3
Нігловський Андрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 3
Обруч Роман ДЮСШ №1-Спарта 3
Орехівський Сергій Booster 3
Рогальський Андрій Нева 3
Романчев Віталій Тайфун 3
Соловйов Богдан Легіон 3
Цісар Олександр Ковчег-2 3
Цибрій Дмитро FC “Friends” 3
Шушвар Вадим Прогрес-В 3
Щербаков Ярослав Думка 3
Яцьков Сергій Нева 3
Бистрих Володимир Dark Horse 3 (2)
Алексіїв Дмитро FC “Friends” 2
Атаманчук Тимур Олімп 2
Афанасьєв Олексій Ковчег-2 2
Білий Павло Тайфун 2
Барчук Вячеслав Astrum 2
Баценко Іван ДЮСШ №1-Спарта 2
Берлов Максим ДЮСШ №1-Спарта 2
Болотюх Іван Нева 2
Бондарук Валерій Легіон 2
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 2
Виноградов Андрій CК “Проскурів” 2
Гончаров Аркадій FC “Friends” 2
Гуцал Андрій Олімп 2
Добровольський Павло Тайфун 2
Жеребний Віктор Думка 2
Заєць Віктор ДЮСШ №1-Україна-Chado 2
Качановецький Денис Наркевицька ОТГ 2
Квасниця Максим Думка 2
Кобзаренко Віталій Dark Horse 2
Коваль Дмитро Прогрес-В 2
Козубець Андрій Легіон 2
Копицяк Артем Booster 2
Корженівський Богдан Dark Horse 2
Костомаха Віталій Astrum 2
Кривак Михайло Astrum 2
Лемець Олег FC “Friends” 2
Лисий Олександр Карат-mebli remtion 2
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 2
Майстер Костянтин Округ 2
Максименко Денис Думка 2
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 2
Нарожний Ігор CК “Проскурів” 2
Нечипор Олександр Прогрес-В 2
Полупан Олександр Ковчег-2 2
Руснак Владислав Олімп 2
Савенко Антон Легіон 2
Садовський Віктор Карат-mebli remtion 2
Скалій Олександр Тепловик 2
Стрельцов Олексій ДЮСШ №1-Спарта 2
Тихонюк Андрій Аталанта 2
Тичинський Дмитро Меблі-Лідер 2
Ткачук Андрій FC “Friends” 2
Ткачук Антон Аталанта 2
Чубатий Іван Прогрес-В 2
Шаманський Сергій Прогрес-В 2
Шнира Андрій ZALIV 10 2
Ялтуховський Олександр Аталанта 2
Алексєєв Микола Аталанта 1
Андрєєв Валерій CК “Проскурів” 1
Апанович Максим Booster 1
Білик Денис FC “Friends” 1
Багрій Вадим Аталанта 1
Бейбутов Руслан Astrum 1
Бердієв Роман CК “Проскурів” 1
Бровко Олег Наркевицька ОТГ 1
Вівсянко Руслан FC “Friends” 1
Вельц Віталій УПП Хмельницький 1
Власюк Артем Округ 1
Гах Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 1
Гончар Дмитро Astrum 1
Горбачов Євген Нева 1
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 1
Джунько Валерій Карат-mebli remtion 1
Дмитришин Михайло FC “Friends” 1
Дударь Андрій FC “Friends” 1
Дячок Андрій Booster 1
Дячок Олександр Booster 1
Журавель Леонід Легіон 1
Землянухін Геннадій Аталанта 1
Кліщ Олександр Astrum 1
Клєвцов Богдан Олімп 1
Козак Дмитро Прогрес-В 1
Коздронь Віталій Тайфун 1
Колодій Олександр Наркевицька ОТГ 1
Крупський Назарій Наркевицька ОТГ 1
Кузьменко Олег Наркевицька ОТГ 1
Кушнір Ігор УПП Хмельницький 1
Ліщук Віталій Меблі-Лідер 1
Лисенко Вадим Dark Horse 1
Лозинський Сергій ZALIV 10 1
Люлькун Руслан Тайфун 1
Мізюк Станіслав ДЮСШ №1-Україна-Chado 1
Міцак Роман Легіон 1
Магаляс Вадим ZALIV 10 1
Мельник Сергій FC “Friends” 1
Мороз Олександр Dark Horse 1
Невінський Олександр Наркевицька ОТГ 1
Осадчук Володимир Меблі-Лідер 1
Павлічук Артем Тепловик 1
Петлюк Богдан Нева 1
Походзей Павло Олімп 1
Примуш Роман Округ 1
Ромасюков Артем Astrum 1
Савінкін Олександр ДЮСШ №1-Спарта 1
Слободян Олександр Dark Horse 1
Степко Валерій Тепловик 1
Стрихарчук Степан Олімп 1
Флік Олександр Dark Horse 1
Хаванський Владислав ZALIV 10 1
Цатурян Артем Округ 1
Чубковець Андрій Booster 1
Шевчук Андрій Dark Horse 1
Шевчук Артем Думка 1
Штурхацький Дмитро ДЮСШ №1-Спарта 1
Юдов Валерій ZALIV 10 1
Юр’єв Тарас Олімп 1

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Лозинський Сергій ZALIV 10 2 3 13
Краснобокий Юрій ДЮСШ №1-Спарта 1 4 9
Сьомін Вадим CК “Проскурів” 1 4 9
Ковалевський Дмитро Округ 1 2 7
Бейбутов Руслан Astrum 1 1 6
Орін Андрій CК “Проскурів” 1 1 6
Петренко Максим Ехо-Ветеран 1 1 6
Стефанишин Валерій Аталанта 1 1 6
Стець Дмитро Тепловик 1 1 6
Буга Сергій ZALIV 10 1 0 5
Дячок Віталій Booster 1 0 5
Кліщ Олександр Astrum 1 0 5
Коломієць Віктор Прогрес-В 1 0 5
Ломінський Кирило Аталанта 1 0 5
Нагорняк Володимир Прогрес-В 1 0 5
Повелій Андрій Олімп 1 0 5
Хаванський Владислав ZALIV 10 1 0 5
Ялтуховський Олександр Аталанта 0 5 5
Калюжняк Денис Карат-mebli remtion 0 4 4
Левченко Максим ДЮСШ №1-Спарта 0 4 4
Лисий Михайло Карат-mebli remtion 0 4 4
Максименко Віталій Думка 0 4 4
Остроголов Данило ZALIV 10 0 4 4
Підручний Андрій УПП Хмельницький 0 4 4
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 4 4
Ващук Василь Меблі-Лідер 0 3 3
Залевський Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 0 3 3
Лисий Олександр Карат-mebli remtion 0 3 3
Магаляс Вадим ZALIV 10 0 3 3
Почупрін Вячеслав ДЮСШ №1-Спарта 0 3 3
Скалій Олександр Тепловик 0 3 3
Стрельцов Олексій ДЮСШ №1-Спарта 0 3 3
Філіпишин Артем Легіон 0 3 3
Бистрих Володимир Dark Horse 0 2 2
Бондар Сергій ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 2 2
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 0 2 2
Вівсянко Руслан FC “Friends” 0 2 2
Виноградов Андрій CК “Проскурів” 0 2 2
Гарнець Андрій Ветеран (Нова Ушиця) 0 2 2
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 0 2 2
Дащук Юрій CК “Проскурів” 0 2 2
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 0 2 2
Дячок Андрій Booster 0 2 2
Журавель Леонід Легіон 0 2 2
Журавльов Ігор Dark Horse 0 2 2
Зозуляк Вадим Округ 0 2 2
Квасниця Максим Думка 0 2 2
Кирик Ігор Тепловик 0 2 2
Козубець Андрій Легіон 0 2 2
Корженівський Богдан Dark Horse 0 2 2
Кошельник Василь ZALIV 10 0 2 2
Ксьонзик Владислав ДЮСШ №1-Спарта 0 2 2
Лабунський Олег Тайфун 0 2 2
Лоборчук Богдан Олімп 0 2 2
Лукомський Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 0 2 2
Мазур Владислав Округ 0 2 2
Машталір Андрій Меблі-Лідер 0 2 2
Мейко Владислав ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 2 2
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 0 2 2
Нащубський Олександр Прогрес-В 0 2 2
Нечипор Олександр Прогрес-В 0 2 2
Підгорний Назар ZALIV 10 0 2 2
Пасічник Максим Карат-mebli remtion 0 2 2
Плахотний Ілля ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 2 2
Редько Дмитро CК “Проскурів” 0 2 2
Романчев Віталій Тайфун 0 2 2
Рубцов Віталій Аталанта 0 2 2
Сеник Олександр Тайфун 0 2 2
Суєцький Олег Наркевицька ОТГ 0 2 2
Талапчук Олександр ZALIV 10 0 2 2
Тихонюк Андрій Аталанта 0 2 2
Ткачук Андрій FC “Friends” 0 2 2
Трач Дмитро Наркевицька ОТГ 0 2 2
Штурхацький Дмитро ДЮСШ №1-Спарта 0 2 2
Ярославський Андрій Astrum 0 2 2
Антонюк Владислав Тепловик 0 1 1
Апанович Максим Booster 0 1 1
Афанасьєв Олексій Ковчег-2 0 1 1
Білик Руслан Нева 0 1 1
Білик Сергій Округ 0 1 1
Багрій Вадим Аталанта 0 1 1
Базилівський Віталій Ехо-Ветеран 0 1 1
Бардецький Сергій Ковчег-2 0 1 1
Барчук Ілля Олімп 0 1 1
Барчук Вячеслав Astrum 0 1 1
Барчук Денис Олімп 0 1 1
Басистюк Роман Меблі-Лідер 0 1 1
Баськов Сергій Прогрес-В 0 1 1
Баценко Іван ДЮСШ №1-Спарта 0 1 1
Бондарук Валерій Легіон 0 1 1
Бурковський Вадим Олімп 0 1 1
Вітрук Євгеній Тепловик 0 1 1
Вєтров Олександр Тепловик 0 1 1
Вараниця Іван Округ 0 1 1
Вельц Віталій УПП Хмельницький 0 1 1
Верескун Роман FC “Friends” 0 1 1
Веселовський Вадим ДЮСШ №1-Спарта 0 1 1
Власюк Ярослав Нева 0 1 1
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 0 1 1
Голеніщев Ігор Легіон 0 1 1
Головань Олександр Аталанта 0 1 1
Голяницький Олексій ZALIV 10 0 1 1
Гончар Дмитро Astrum 0 1 1
Гула Вадим Нева 0 1 1
Гуляк Віталій Карат-mebli remtion 0 1 1
Гуменчук Владислав ZALIV 10 0 1 1
Дац Руслан Наркевицька ОТГ 0 1 1
Джунько Валерій Карат-mebli remtion 0 1 1
Дмитришин Михайло FC “Friends” 0 1 1
Добровольський Павло Тайфун 0 1 1
Дячок Олександр Booster 0 1 1
Живило Павло Dark Horse 0 1 1
Заєць Віктор ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Забавський Андрій Легіон 0 1 1
Землянухін Геннадій Аталанта 0 1 1
Йолтуховський Єгор Dark Horse 0 1 1
Каленюк Олег Наркевицька ОТГ 0 1 1
Квятківський Ярослав Ехо-Ветеран 0 1 1
Клімчук Володимир Тайфун 0 1 1
Ковальчук Вячеслав Ветеран (Нова Ушиця) 0 1 1
Козар Олександр ДЮСШ №1-Спарта 0 1 1
Коздронь Віталій Тайфун 0 1 1
Копицяк Артем Booster 0 1 1
Кострицький Андрій Ехо-Ветеран 0 1 1
Кошовський Володимир Ветеран (Нова Ушиця) 0 1 1
Кравець Артем Меблі-Лідер 0 1 1
Кравчук Остап Тепловик 0 1 1
Кравчук Роман ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Кривий Ігор FC “Friends” 0 1 1
Крупський Назарій Наркевицька ОТГ 0 1 1
Кузьмін Ростислав Тепловик 0 1 1
Куліда Максим FC “Friends” 0 1 1
Кушлак Артур УПП Хмельницький 0 1 1
Лавренчук Максим Dark Horse 0 1 1
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 0 1 1
Лучинін Вадим Dark Horse 0 1 1
Мізюк Станіслав ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Міцак Роман Легіон 0 1 1
Максименко Денис Думка 0 1 1
Маць Сергій FC “Friends” 0 1 1
Мельник Сергій FC “Friends” 0 1 1
Михальчук Тарас Dark Horse 0 1 1
Мойсюк Віктор Ветеран (Нова Ушиця) 0 1 1
Нігловський Андрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Нагорняк Андрій Карат-mebli remtion 0 1 1
Нарожний Ігор CК “Проскурів” 0 1 1
Підкамінський Микола ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Падалко Дмитро Ехо-Ветеран 0 1 1
Паламарчук Андрій Нева 0 1 1
Пекнич Вадим Astrum 0 1 1
Петлюк Богдан Нева 0 1 1
Пляхимович Віталій Легіон 0 1 1
Походзей Павло Олімп 0 1 1
Примуш Роман Округ 0 1 1
Решетник Тарас Легіон 0 1 1
Рогальський Андрій Нева 0 1 1
Романюк Олександр CК “Проскурів” 0 1 1
Сівак Родіон Наркевицька ОТГ 0 1 1
Сабаревський Сергій Нева 0 1 1
Садовець Роман Прогрес-В 0 1 1
Сальо Юрій ДЮСШ №1-Спарта 0 1 1
Славута Олександр Карат-mebli remtion 0 1 1
Слободян Олександр Dark Horse 0 1 1
Смішко Олександр Округ 0 1 1
Сокур Олексій ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Стаднік Сергій Прогрес-В 0 1 1
Століта Сергій Карат-mebli remtion 0 1 1
Суєцький Ігор Наркевицька ОТГ 0 1 1
Терлецький Данило Тепловик 0 1 1
Ткачук Антон Аталанта 0 1 1
Ткачук Володимир Dark Horse 0 1 1
Тютюник Андрій Округ 0 1 1
Феринський Ігор Легіон 0 1 1
Фертюк Ігор Аталанта 0 1 1
Цісар Микола Ковчег-2 0 1 1
Цісар Олександр Ковчег-2 0 1 1
Циц Сергій Dark Horse 0 1 1
Чухлевський Юрій FC “Friends” 0 1 1
Шаманський Сергій Прогрес-В 0 1 1
Шаховал Олександр Легіон 0 1 1
Шушвар Вадим Прогрес-В 0 1 1
Щербаков Ярослав Думка 0 1 1
Якимчук Сергій Ехо-Ветеран 0 1 1
Яцьков Сергій Нева 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Кліщ Олександр (“Astrum”) – 15.08.2020 р.

Петренко Максим (“Ехо-Ветеран”) – 15.08.2020 р.

Лозинський Сергій (“ZALIV 10”) – 15.08.2020 р.

Остроголов Данило (“ZALIV 10”) – 15.08.2020 р.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here