Преміум-ліга. Дивізіон 4. Статистика після заключних матчів “бронзової” серії плей-офф та 5-ого туру Кубку Виклику

0
188

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після чергових матчів у дивізіоні 4 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Клапченко Роман Товтри 36
Зенін Владислав Тепловик 33 (2)
Грохольський Григорій КАЗ 32
Анікін Іван Фортуна 31 (2)
Вакух Дмитро МобіФренд 29
Когут Павло КАЗ 28
Пляхимович Віталій Легіон 28
Кореганов Іван Rexsoft 23
Голець Олександр Rexsoft 23 (1)
Мейко Владислав ДЮСШ №1-Україна-Chado 22
Борщ Олександр КАЗ 20
Вакух Олег МобіФренд 20
Дзюбак Микола Товтри 20
Константін Юрій КАЗ 18
Герасимчук Вадим МобіФренд 17
Шаткун Євген Золотий Грифон 17
Вєтров Олександр Тепловик 16
Верещагін Денис ФК “Громада-Міць” 16
Вовнянко Олександр ФК “ЮАН” 16
Максименко Віталій Думка 16
Шаховал Олександр Легіон 16
Сторожук Кирило Прикордонник-2 16 (2)
Лабець Анатолій Lifecell 15
Щербаков Ярослав Думка 15 (1)
Косевич Олександр Rexsoft 14
Підкамінський Микола ДЮСШ №1-Україна-Chado 14
Якушевський Вадим Легіон 14
Корольков Владислав Zooветпром-Ivet 13
Легун Костянтин Rexsoft 13
Мещеряков Олексій Lifecell 13
Худік Роман КАЗ 12
Басараба Денис Zooветпром-Ivet 11
Вельський Володимир МобіФренд 11
Ковтонюк Олександр КАЗ 11
Сокирко Андрій Золотий Грифон 11
Вільчинський Андрій Товтри 11 (1)
Ахмедов Іван Тепловик 10
Буравець Андрій ФК “ЮАН” 10
Нетеча Володимир ФК “ЮАН” 10
Антонюк Владислав Тепловик 9
Віт Віталій Lifecell 9
Драпак Микола Zooветпром-Ivet 9
Крулік Артур Товтри 9
Ліхновський Михайло Тепловик 9
Стародуб Андрій Золотий Грифон 9
Ягринець Вадим Золотий Грифон 9
Богданович Назар Lifecell 8
Журавель Леонід Легіон 8
Заєць Віктор ДЮСШ №1-Україна-Chado 8
Кльоц Ігор КАЗ 8
Мізюк Станіслав ДЮСШ №1-Україна-Chado 8
Молодих Сергій Фортуна 8
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 8
Побережний Денис Думка 8
Поліщук Володимир Тепловик 8
Янчук Сергій ФК ЛП-Інкогніто 8
Іщук Олександр Lifecell 7
Вишневський Віктор ФК “ЮАН” 7
Дячук Костянтин Думка 7
Зозуля Олександр Золотий Грифон 7
Колісник Іван Zooветпром-Ivet 7
Коротаєв Ігор КАЗ 7
Осадчук Володимир Фортуна 7
Плахотний Ілля ДЮСШ №1-Україна-Chado 7
Секліцький Олександр Zooветпром-Ivet 7
Бевза Микола Фортуна 6
Бойко Володимир Товтри 6
Босак Максим Zooветпром-Ivet 6
Будченко Михайло Rexsoft 6
Земок Олександр Золотий Грифон 6
Кондратюк Микола Lifecell 6
Кордіяка Юрій Zooветпром-Ivet 6
Морозович Володимир КАЗ 6
Нігловський Андрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 6
Ноль Артем Zooветпром-Ivet 6
Флерко Костянтин Фортуна 6
Шаварський Віталій МобіФренд 6
Вітрук Євгеній Тепловик 5
Власов Юрій Lifecell 5
Зеленський Олександр ФК ЛП-Інкогніто 5
Ковальчук Олег Прикордонник-2 5
Кравчук Остап Тепловик 5
Кравчук Сергій Фортуна 5
Ладунець Роман МобіФренд 5
Левковицький Олександр Думка 5
Михалко Віктор Прикордонник-2 5
Московчук Ярослав ФК “Громада-Міць” 5
Семенюк Олександр ФК “Громада-Міць” 5
Янчук Олександр ФК ЛП-Інкогніто 5
Басистий Дмитро Золотий Грифон 4
Бондарчук Мирослав КАЗ 4
Ваколюк Василь Золотий Грифон 4
Дрозда Руслан ФК “Громада-Міць” 4
Кучерявий Юрій Прикордонник-2 4
Савіцький Роман Золотий Грифон 4
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 4
Тимощук Максим Zooветпром-Ivet 4
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Україна-Chado 4
Фещук Максим КАЗ 4
Андрущенко Дмитро Lifecell 3
Бевз Денис ФК “ЮАН” 3
Бедриківський Ярослав ФК “ЮАН” 3
Бойчук Василь ФК ЛП-Інкогніто 3
Гіджеліцький Ігор ФК “Громада-Міць” 3
Горохов Роман Прикордонник-2 3
Залєвський Дмитро ФК “Громада-Міць” 3
Киданов Олександр Rexsoft 3
Коваленко Михайло ФК “ЮАН” 3
Ковбасюк Олексій МобіФренд 3
Куцак Максим Фортуна 3
Лянскорунський Сергій ФК “Громада-Міць” 3
Міцак Роман Легіон 3
Максименко Денис Думка 3
Московчук Богдан ФК “Громада-Міць” 3
Петрук Євген Rexsoft 3
Рукавець Дмитро МобіФренд 3
Савенко Антон Легіон 3
Степко Валерій Тепловик 3
Терлецький Данило Тепловик 3
Харчук Назар Zooветпром-Ivet 3
Шевчук Артем Думка 3
Білий Юрій Думка 2
Бондарук Сергій Lifecell 2
Вендера Артем ДЮСШ №1-Україна-Chado 2
Волков Олександр ФК ЛП-Інкогніто 2
Деркач Дмитро Товтри 2
Дронг Сергій Lifecell 2
Козубець Андрій Легіон 2
Колесников Роман Rexsoft 2
Лойченко Микола Фортуна 2
Лялька Владислав Прикордонник-2 2
Медведчук Максим Lifecell 2
Плінський Максим Прикордонник-2 2
Рекуненко Радіон Прикордонник-2 2
Рудий Владислав Золотий Грифон 2
Рудь Богдан ФК ЛП-Інкогніто 2
Сливянчук Володимир Золотий Грифон 2
Сукач Сергій Прикордонник-2 2
Тарахтій Костянтин ФК ЛП-Інкогніто 2
Тріфонов Сергій ДЮСШ №1-Україна-Chado 2
Шумський Владислав Zooветпром-Ivet 2
Юрчук Андрій Думка 2
Янишин Денис ФК “ЮАН” 2
Єременко Олександр МобіФренд 1
Адоховський Денис Прикордонник-2 1
Анцут Богдан ФК “Громада-Міць” 1
Бондар Віктор Золотий Грифон 1
Бондарчук Богдан КАЗ 1
Бриндак Денис Тепловик 1
Голов Сергій Товтри 1
Градомський Андрій ФК ЛП-Інкогніто 1
Гуралечко Юрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 1
Демянишин Максим Легіон 1
Дженджелей Андрій ФК “Громада-Міць” 1
Дрижа Олександр Золотий Грифон 1
Дробот Денис Легіон 1
Квасниця Максим Думка 1
Кордонець Дмитро Фортуна 1
Котелба Володимир ДЮСШ №1-Україна-Chado 1
Кузьмак Максим ФК “Громада-Міць” 1
Кузюткін Олександр Фортуна 1
Куляк Олександр Золотий Грифон 1
Курманський Олексій Думка 1
Люховець Андрій Фортуна 1
Лянскорунський Ярослав ФК “Громада-Міць” 1
Мілаш Михайло Легіон 1
Микитюк Євген Золотий Грифон 1
Мишко Костянтин Тепловик 1
Муравський Віталій Фортуна 1
Нараєвський Богдан ФК “Громада-Міць” 1
Підручний Андрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 1
Пасічник Богдан ФК “Громада-Міць” 1
Пилявець Андрій Легіон 1
Прудников Євгеній Zooветпром-Ivet 1
Сіньковський Вадим ФК “ЮАН” 1
Сержант Юрій Прикордонник-2 1
Сизов Денис ФК “Громада-Міць” 1
Скалій Олександр Тепловик 1
Сорока Олександр ФК ЛП-Інкогніто 1
Третьяков Дмитро Rexsoft 1
Червоняк Володимир Товтри 1
Шинкович Ростислав Фортуна 1
Юрійчук Владислав Легіон 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Лянскорунський Ярослав ФК “Громада-Міць” 3 2 17
Шумський Владислав Zooветпром-Ivet 2 3 13
Харчук Назар Zooветпром-Ivet 2 2 12
Ноль Артем Zooветпром-Ivet 1 5 10
Клапченко Роман Товтри 1 4 9
Лянскорунський Сергій ФК “Громада-Міць” 1 4 9
Пляхимович Віталій Легіон 1 4 9
Драпак Микола Zooветпром-Ivet 1 3 8
Зенін Владислав Тепловик 1 3 8
Максименко Денис Думка 1 3 8
Петрук Євген Rexsoft 1 3 8
Секліцький Олександр Zooветпром-Ivet 0 8 8
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 0 8 8
Іщук Олександр Lifecell 1 2 7
Журавель Леонід Легіон 1 2 7
Кордіяка Юрій Zooветпром-Ivet 1 2 7
Савенко Антон Легіон 1 2 7
Бордієр Богдан Легіон 1 1 6
Кіт Максим Прикордонник-2 1 1 6
Колісник Іван Zooветпром-Ivet 1 1 6
Микитюк Євген Золотий Грифон 1 1 6
Мізюк Станіслав ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 6 6
Максименко Віталій Думка 0 6 6
Мейко Владислав ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 6 6
Янишин Денис ФК “ЮАН” 0 6 6
Дудка Віталій Zooветпром-Ivet 1 0 5
Киданов Олександр Rexsoft 1 0 5
Вакух Дмитро МобіФренд 0 5 5
Вакух Олег МобіФренд 0 5 5
Вишневський Віктор ФК “ЮАН” 0 5 5
Грохольський Григорій КАЗ 0 5 5
Косевич Олександр Rexsoft 0 5 5
Скалій Олександр Тепловик 0 5 5
Антонюк Владислав Тепловик 0 4 4
Бондарчук Богдан КАЗ 0 4 4
Герасимчук Вадим МобіФренд 0 4 4
Когут Павло КАЗ 0 4 4
Куцак Максим Фортуна 0 4 4
Підручний Андрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 4 4
Семенюк Олександр ФК “Громада-Міць” 0 4 4
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 4 4
Шаховал Олександр Легіон 0 4 4
Босак Максим Zooветпром-Ivet 0 3 3
Зеленський Олександр ФК ЛП-Інкогніто 0 3 3
Земок Олександр Золотий Грифон 0 3 3
Зозуля Олександр Золотий Грифон 0 3 3
Кореганов Іван Rexsoft 0 3 3
Котелба Володимир ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 3 3
Михалко Віктор Прикордонник-2 0 3 3
Московчук Богдан ФК “Громада-Міць” 0 3 3
Плінський Максим Прикордонник-2 0 3 3
Фют Дмитро ФК ЛП-Інкогніто 0 3 3
Адоховський Денис Прикордонник-2 0 2 2
Басараба Денис Zooветпром-Ivet 0 2 2
Бевз Денис ФК “ЮАН” 0 2 2
Бевза Микола Фортуна 0 2 2
Бойчук Василь ФК ЛП-Інкогніто 0 2 2
Бондарчук Мирослав КАЗ 0 2 2
Вельц Денис ФК ЛП-Інкогніто 0 2 2
Верещагін Денис ФК “Громада-Міць” 0 2 2
Гіджеліцький Ігор ФК “Громада-Міць” 0 2 2
Голець Олександр Rexsoft 0 2 2
Голов Сергій Товтри 0 2 2
Дзюбак Микола Товтри 0 2 2
Дрозда Руслан ФК “Громада-Міць” 0 2 2
Заєць Віктор ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 2 2
Ковальчук Олег Прикордонник-2 0 2 2
Ковтонюк Олександр КАЗ 0 2 2
Корольков Владислав Zooветпром-Ivet 0 2 2
Кравчук Роман ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 2 2
Лялька Владислав Прикордонник-2 0 2 2
Мещеряков Олексій Lifecell 0 2 2
Морозович Володимир КАЗ 0 2 2
Нігловський Андрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 2 2
Рудь Богдан ФК ЛП-Інкогніто 0 2 2
Сержант Юрій Прикордонник-2 0 2 2
Сопілко Олексій Прикордонник-2 0 2 2
Фещук Максим КАЗ 0 2 2
Чорний Олег ФК “ЮАН” 0 2 2
Щербаков Ярослав Думка 0 2 2
Янчук Олексій Lifecell 0 2 2
Анікін Іван Фортуна 0 1 1
Ахмедов Іван Тепловик 0 1 1
Басистий Дмитро Золотий Грифон 0 1 1
Богданович Назар Lifecell 0 1 1
Бондарук Сергій Lifecell 0 1 1
Борщ Олександр КАЗ 0 1 1
Віт Віталій Lifecell 0 1 1
Вєтров Олександр Тепловик 0 1 1
Величко Андрій Думка 0 1 1
Вовнянко Олександр ФК “ЮАН” 0 1 1
Волков Олександр ФК ЛП-Інкогніто 0 1 1
Глухий Олександр ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Градомський Андрій ФК ЛП-Інкогніто 0 1 1
Гуралечко Юрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Давидов Артем ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Демянишин Максим Легіон 0 1 1
Деркач Дмитро Товтри 0 1 1
Доценко Сергій Rexsoft 0 1 1
Драпчук Едуард Легіон 0 1 1
Дробот Денис Легіон 0 1 1
Жеребний Віктор Думка 0 1 1
Забродський Олександр Товтри 0 1 1
Зубрицький Дмитро ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Камінський Артем ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Коваленко Михайло ФК “ЮАН” 0 1 1
Ковбасюк Олексій МобіФренд 0 1 1
Козубець Андрій Легіон 0 1 1
Константін Юрій КАЗ 0 1 1
Кравчук Остап Тепловик 0 1 1
Красніков Вадим Прикордонник-2 0 1 1
Крулік Артур Товтри 0 1 1
Курманський Олексій Думка 0 1 1
Кучерявий Юрій Прикордонник-2 0 1 1
Ліхновський Михайло Тепловик 0 1 1
Лабець Анатолій Lifecell 0 1 1
Ладунець Роман МобіФренд 0 1 1
Левковицький Олександр Думка 0 1 1
Легун Костянтин Rexsoft 0 1 1
Люховець Андрій Фортуна 0 1 1
Лянскорунський Ігор ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Міцак Роман Легіон 0 1 1
Медведчук Максим Lifecell 0 1 1
Молодих Сергій Фортуна 0 1 1
Московчук Ярослав ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 0 1 1
Нетеча Володимир ФК “ЮАН” 0 1 1
Осадчук Володимир Фортуна 0 1 1
Підкамінський Микола ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Плахотний Ілля ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Побережний Денис Думка 0 1 1
Поліщук Володимир Тепловик 0 1 1
Приступа Дмитро Золотий Грифон 0 1 1
Романов Михайло Фортуна 0 1 1
Романюк Андрій ФК “ЮАН” 0 1 1
Рукавець Дмитро МобіФренд 0 1 1
Сокирко Андрій Золотий Грифон 0 1 1
Сорока Олександр ФК ЛП-Інкогніто 0 1 1
Степко Валерій Тепловик 0 1 1
Сторожук Кирило Прикордонник-2 0 1 1
Терлецький Данило Тепловик 0 1 1
Тріфонов Сергій ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Третьяков Дмитро Rexsoft 0 1 1
Флерко Костянтин Фортуна 0 1 1
Шаварський Віталій МобіФренд 0 1 1
Шматлай Костянтин Тепловик 0 1 1
Юрчук Андрій Думка 0 1 1
Ягринець Вадим Золотий Грифон 0 1 1
Якушевський Вадим Легіон 0 1 1
Янчук Сергій ФК ЛП-Інкогніто 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Підручний Андрій (“ДЮСШ №1-Україна-Chado”)

Фасуляк Олександр (“ДЮСШ №1-Україна-Chado”)

Семенюк Олександр (ФК “Громада-Міць”)

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here