Преміум-ліга. Дивізіон 5. Статистика після 3-ого туру

0
326

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 3-ого туру у дивізіоні 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Клапченко Роман Товтри 11
Рудь Богдан Інкогніто 7
Шпак Олексій WOODMALL 7
Бедриківський Ярослав ФК “ЮАН” 6
Королевський Олександр Електротранс 6
Мірошник Руслан Revenge 6
Романченко Микола Прикордонник-2 6
Савіцький Роман Золотий Грифон 6
Шаманський Сергій Прогрес-В 6
Бігун Михайло Dark Horse 5
Ващук Василь Меблі-Лідер 5
Гончар Дмитро Foletti 5
Дзюбак Микола Товтри 5
Константінов Ігор WOODMALL 5
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 5
Сіньковський Вадим Foletti 5
Сабаревський Сергій Нева 5
Тимошенко Антон Поділля-АТО 5
Шаткун Євген Золотий Грифон 5
Агджоян Юрій Dark Horse 4
Бистрих Володимир Dark Horse 4
Вишневський Віктор ФК “ЮАН” 4
Волос Олександр Перша Приватна Броварня 4
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 4
Гурський Микола Foletti 4
Жилович Тарас Фенікс-ДЮСШ №1 4
Ліщук Віталій Меблі-Лідер 4
Лавров Дмитро Буревісник 4
Леськов Роман Гладіатор-Червона Зірка-2 4
Плігузов Данило Revenge 4
Синицький Олександр Dark Horse 4
Чорний Максим Буревісник 4
Ільков Олександр Прикордонник-2 3
Бобрик Віталій Поділля-АТО 3
Вільчинський Андрій Товтри 3
Гаман Денис Перша Приватна Броварня 3
Гуменюк Олександр Сапсан 3
Домбровський Костянтин Сапсан 3
Дубовик Дмитро Буревісник 3
Духевич Андрій Дельта 3
Дячок Андрій Booster 3
Дячок Віталій Booster 3
Дячок Олександр Booster 3
Зозуля Олександр Золотий Грифон 3
Ксьондзик Владислав Прогрес-В 3
Кузьмін Олександр Авіатор 3
Лавренчук Максим Foletti 3
Нагорняк Володимир Прогрес-В 3
Остапюк Артем Авіатор 3
Ткачук Андрій Гладіатор-Червона Зірка-2 3
Хомяк Богдан WOODMALL 3
Шаравара Ігор Нева 3
Швець Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 3
Шушвар Сергій Фенікс-ДЮСШ №1 3
Янчук Сергій Інкогніто 3
Бантус Сергій FC “Diamant” 2
Батурко Євген СК “Новатор” 2
Бойко Володимир Товтри 2
Буняк Андрій Перша Приватна Броварня 2
Вівсянко Богдан Гладіатор-Червона Зірка-2 2
Власов Віктор Хмель 2
Галак Олександр FC “Diamant” 2
Гула Вадим Нева 2
Гуменюк Ярослав Revenge 2
Гуральник Владислав Нева 2
Дідичук Максим FC “Diamant” 2
Деркач Дмитро Товтри 2
Деусов Олександр Хмель 2
Дроздов Олександр Перша Приватна Броварня 2
Земок Олександр Золотий Грифон 2
Ковальчук Роман Поділля-АТО 2
Кожевніков Дмитро Прикордонник-2 2
Козовик Володимир Патріот 2
Копицяк Артем Booster 2
Кравець Артем Меблі-Лідер 2
Кравцов Віталій FC “Diamant” 2
Крищук Броніслав Booster 2
Кузьменко Олег Меблі-Лідер 2
Лахмай Валерій СК “Новатор” 2
Леськов Максим АТ “Хмельницькобленерго” 2
Лучко Віталій Vavilon 2
Мастєров Євген Авіатор 2
Мельник Дмитро Revenge 2
Нетеча Володимир ФК “ЮАН” 2
Олексієнко Віктор Фенікс-ДЮСШ №1 2
Підмурняк Олексій WOODMALL 2
Панасюк Павло Гладіатор-Червона Зірка-2 2
Печенюк Сергій ФК “ЮАН” 2
Погожевський Олександр Карат-Олешин 2
Понятовський Владислав Фенікс-ДЮСШ №1 2
Попіль Олександр Foletti 2
Садовський Віктор Карат-Олешин 2
Скіцько Василь Прикордонник-2 2
Соловей Олексій Електротранс 2
Стасішин Іван Revenge 2
Тарахтій Костянтин Інкогніто 2
Філіпов Віталій FC “Friends” 2
Циц Сергій Dark Horse 2
Шкодяк Іван WOODMALL 2
Щербатюк Андрій Електротранс 2
Ярусевич Руслан Дельта 2
Алексїїв Дмитро Dark Horse 1
Апанович Максим Booster 1
Бігос Ростислав Прогрес-В 1
Білик Руслан Нева 1
Барчук Ілля СК “Новатор” 1
Басистий Дмитро Патріот 1
Басистюк Роман Меблі-Лідер 1
Бельський Анатолій Хмель 1
Бесага Денис Дельта 1
Бойко Володимир. Авіатор 1
Борисюк Олександр Хмель 1
Борищук Олександр Перша Приватна Броварня 1
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 1
Вівсянко Руслан Гладіатор-Червона Зірка-2 1
Власюк Дмитро Booster 1
Герега Руслан Сапсан 1
Горпинюк Ярослав Сапсан 1
Гребенюк Богдан Буревісник 1
Гуменний Віктор Vavilon 1
Диса Олег Vavilon 1
Жуковський Олександр Booster 1
Загорянський Максим FC “Diamant” 1
Залевський Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 1
Камінський Олександр FC “Diamant” 1
Каськов Роман Dark Horse 1
Кирилюк Владислав Vavilon 1
Кліщ Олександр Буревісник 1
Коваленко Михайло Foletti 1
Коваль Костянтин Карат-Олешин 1
Ковальчук Олег Прикордонник-2 1
Ковальчук Ростислав Сапсан 1
Король Орест Гладіатор-Червона Зірка-2 1
Кошевко Олег Патріот 1
Кривак Михайло Буревісник 1
Крулік Артур Товтри 1
Куляк Олександр Патріот 1
Купчишин Євген Перша Приватна Броварня 1
Лаба Ігор СК “Новатор” 1
Лантвойт Максим Електротранс 1
Лебідь Павло Фенікс-ДЮСШ №1 1
Лебедюк Максим Сапсан 1
Лисий Олександр Карат-Олешин 1
Лозинський Сергій Буревісник 1
Мірзаков Олександр Хмель 1
Мартинюк Володимир Хмель 1
Мацюк Юрій Інкогніто 1
Мельник Олег Dark Horse 1
Мельник Сергій FC “Friends” 1
Михальчук Тарас FC “Friends” 1
Моспан Ігор Revenge 1
Мусатов Олексій Золотий Грифон 1
Овчарук Ігор FC “Diamant” 1
Олійник Костянтин Авіатор 1
Онісьєв Євген FC “Diamant” 1
Орехівський Сергій Booster 1
Островський Іван АТ “Хмельницькобленерго” 1
Островський Дмитро Інкогніто 1
Підтесаний Олександр Vavilon 1
Попельнюк Артем Авіатор 1
Попов Максим Revenge 1
Рибчук Василь АТ “Хмельницькобленерго” 1
Савченко Сергій Авіатор 1
Сакала Максим Нева 1
Сердуніч Вадим Буревісник 1
Скалюк Роман Vavilon 1
Соловей Роман WOODMALL 1
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 1
Тарковський Олексій FC “Friends” 1
Телюх Ігор Інкогніто 1
Томчишин Богдан Dark Horse 1
Трачук Віталій Сапсан 1
Трепенок Олександр Прогрес-В 1
Умаров Ісмаїл Хмель 1
Федик Вадим Дельта 1
Хмиз Олександр Прогрес-В 1
Цвик Максим Дельта 1
Цимбалюк Михайло Гладіатор-Червона Зірка-2 1
Червоняк Володимир Товтри 1
Черниш Олександр Електротранс 1
Чорноконь Роман Перша Приватна Броварня 1
Шабаєв Максим Revenge 1
Шандига Павло Буревісник 1
Шкодяк Даниіл WOODMALL 1
Юрчак Олег Сапсан 1
Ягольніцький Андрій Foletti 1
Янишин Денис Foletti 1
Ярмощук Вадим Електротранс 1
Яцков Дмитро Електротранс 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Вівсянко Богдан Гладіатор-Червона Зірка-2 1 1 6
Федик Вадим Дельта 1 1 6
Шкодяк Даниіл WOODMALL 1 1 6
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 1 0 5
Гречаний Владислав Dark Horse 1 0 5
Жилович Тарас Фенікс-ДЮСШ №1 1 0 5
Кравець Артем Меблі-Лідер 1 0 5
Лисий Олександр Карат-Олешин 1 0 5
Умаров Ісмаїл Хмель 1 0 5
Чернігов Вадим Сапсан 1 0 5
Олексійчук Віталій Карат-Олешин 0 2 2
Томчишин Богдан Dark Horse 0 2 2
Цимбалюк Михайло Гладіатор-Червона Зірка-2 0 2 2
Янишин Денис Foletti 0 2 2
Апанович Максим Booster 0 1 1
Бантус Сергій FC “Diamant” 0 1 1
Батурко Євген СК “Новатор” 0 1 1
Вівсянко Руслан Гладіатор-Червона Зірка-2 0 1 1
Вільчинський Андрій Товтри 0 1 1
Власов Віктор Хмель 0 1 1
Гончар Дмитро Foletti 0 1 1
Гребенюк Богдан Буревісник 0 1 1
Дубінін Ігор Патріот 0 1 1
Дудар Андрій FC “Friends” 0 1 1
Духевич Андрій Дельта 0 1 1
Дячок Андрій Booster 0 1 1
Журавський Василь FC “Diamant” 0 1 1
Задорожний Віталій Дельта 0 1 1
Залевський Олексій АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Земок Олександр Золотий Грифон 0 1 1
Камінський Олександр FC “Diamant” 0 1 1
Кліщ Олександр Буревісник 0 1 1
Коваль Костянтин Карат-Олешин 0 1 1
Ковальчук Андрій Карат-Олешин 0 1 1
Ковальчук Ростислав Сапсан 0 1 1
Константінов Ігор WOODMALL 0 1 1
Костомаха Віталій Прогрес-В 0 1 1
Кривак Михайло Буревісник 0 1 1
Кулагін Олександр Дельта 0 1 1
Купчишин Євген Перша Приватна Броварня 0 1 1
Кучерявий Іван СК “Новатор” 0 1 1
Лебідь Павло Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Мірзаков Олександр Хмель 0 1 1
Манзій Олександр Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Марко Юрій Поділля-АТО 0 1 1
Мацюк Юрій Інкогніто 0 1 1
Михальчук Тарас FC “Friends” 0 1 1
Мулько Михайло FC “Friends” 0 1 1
Нагорняк Володимир Прогрес-В 0 1 1
Новіков Андрій Прикордонник-2 0 1 1
Онісьєв Євген FC “Diamant” 0 1 1
Остапюк Артем Авіатор 0 1 1
Підмурняк Олексій WOODMALL 0 1 1
Панасюк Павло Гладіатор-Червона Зірка-2 0 1 1
Печенюк Сергій ФК “ЮАН” 0 1 1
Попельнюк Артем Авіатор 0 1 1
Попов Максим Revenge 0 1 1
Романченко Микола Прикордонник-2 0 1 1
Сакала Максим Нева 0 1 1
Синицький Олександр Dark Horse 0 1 1
Скіцько Василь Прикордонник-2 0 1 1
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 0 1 1
Телюх Ігор Інкогніто 0 1 1
Філіпов Віталій FC “Friends” 0 1 1
Цвик Максим Дельта 0 1 1
Шаткун Євген Золотий Грифон 0 1 1
Юзиков Артем FC “Diamant” 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

 

Шкодяк Володимир (“WOODMALL”)

Шкодяк Даниіл (“WOODMALL”)

Вівсянко Богдан (“Гладіатор-Червона Зірка-2”)

Умаров Ісмаїл (“Хмель”)

Гречаний Владислав (“Dark Horse”) – Чемпіонат

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here