Преміум-ліга. Дивізіон 5. Статистика після заключних ігор вирішальних серій плей-офф

0
162

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після заключних матчів вирішальних серій плей-офф у дивізіоні 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Клапченко Роман Товтри 33
Ващук Василь Меблі-Лідер 25
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 25 (3)
Шпак Олексій WOODMALL 24 (1)
Сіньковський Вадим Foletti 19
Шаткун Євген Золотий Грифон 19
Мірошник Руслан Revenge 19 (2)
Косінов Дмитро Прикордонник-2 18
Бойко Володимир Товтри 16
Дячок Андрій Booster 16
Константінов Ігор WOODMALL 16
Ільков Олександр Прикордонник-2 14
Бантус Сергій FC “Diamant” 14
Копицяк Артем Booster 14
Бедриківський Ярослав ФК “ЮАН” 13
Дзюбак Микола Товтри 13
Земок Олександр Золотий Грифон 13
Чорний Максим Буревісник 13
Шаманський Сергій Прогрес-В 13
Королевський Олександр Електротранс 13 (1)
Рудь Богдан Інкогніто 13 (1)
Вишневський Віктор ФК “ЮАН” 12
Вовнянко Олександр ФК “ЮАН” 12
Дідичук Максим FC “Diamant” 12
Никитюк Дмитро Патріот 12
Остапюк Артем Авіатор 12
Шушвар Сергій Фенікс-ДЮСШ №1 12
Гурський Микола Foletti 11
Дячок Віталій Booster 11
Жуковський Олександр Booster 11
Ковальчук Олег Прикордонник-2 11
Хмиз Олександр Прогрес-В 11
Вільчинський Андрій Товтри 10
Дячок Олександр Booster 10
Хомяк Богдан WOODMALL 10
Лавров Дмитро Буревісник 10 (1)
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 9
Лисий Олександр Карат-Олешин 9
Романченко Микола Прикордонник-2 9
Юрах Юрій Foletti 9
Яцков Дмитро Електротранс 9
Гончар Дмитро Foletti 8
Жилович Тарас Фенікс-ДЮСШ №1 8
Крищук Броніслав Booster 8
Нетеча Володимир ФК “ЮАН” 8
Підмурняк Олексій WOODMALL 8
Савіцький Роман Золотий Грифон 8
Соловей Олексій. WOODMALL 8
Тимошенко Антон Поділля-АТО 8
Чернилевський Ростислав Буревісник 8
Шаравара Ігор Нева 8
Янчук Сергій Інкогніто 8
Голов Сергій Товтри 8 (1)
Бойчук Ігор Золотий Грифон 7
Васильчишин Олександр FC “Diamant” 7
Гула Вадим Нева 7
Залевський Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 7
Кліщ Олександр Буревісник 7
Лавренчук Максим Foletti 7
Плігузов Данило Revenge 7
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 7
Шкодяк Іван WOODMALL 7
Юзиков Артем FC “Diamant” 7
Скіцько Василь Прикордонник-2 7 (1)
Шевчук Андрій Foletti 7 (1)
Бігос Ростислав Прогрес-В 6
Бистрих Володимир Dark Horse 6
Галак Олександр FC “Diamant” 6
Гуменюк Олександр Сапсан 6
Деусов Олександр Хмель 6
Духевич Андрій Дельта 6
Загорянський Максим FC “Diamant” 6
Калюжняк Денис Карат-Олешин 6
Кузьмін Олександр Авіатор 6
Ліщук Віталій Меблі-Лідер 6
Моцний Юрій FC “Diamant” 6
Мусатов Олексій Золотий Грифон 6
Островський Іван АТ “Хмельницькобленерго” 6
Ярусевич Руслан Дельта 6
Бігун Михайло Dark Horse 5
Батурко Євген СК “Новатор” 5
Бобрик Віталій Поділля-АТО 5
Власюк Дмитро Booster 5
Гончаров Аркадій FC “Friends” 5
Гуральник Владислав Нева 5
Домбровський Костянтин Сапсан 5
Кирилюк Денис Сапсан 5
Костенко Андрій Поділля-АТО 5
Лазарчук Володимир Хмель 5
Лебідь Павло Фенікс-ДЮСШ №1 5
Леськов Роман Гладіатор-Червона Зірка-2 5
Нагорняк Володимир Прогрес-В 5
Новіков Андрій Прикордонник-2 5
Олійник Костянтин Авіатор 5
Островський Дмитро Інкогніто 5
Панасюк Павло Гладіатор-Червона Зірка-2 5
Печенюк Сергій ФК “ЮАН” 5
Попіль Олександр Foletti 5
Сабаревський Сергій Нева 5
Твердохліб Дмитро Золотий Грифон 5
Філіпов Віталій FC “Friends” 5
Швець Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 5
Агджоян Юрій Dark Horse 4
Білик Руслан Нева 4
Басистюк Роман Меблі-Лідер 4
Бельський Анатолій Хмель 4
Бойко Вадим Dark Horse 4
Буняк Андрій Перша Приватна Броварня 4
Вівсянко Богдан Гладіатор-Червона Зірка-2 4
Вівсянко Руслан Гладіатор-Червона Зірка-2 4
Ваколюк Василь Патріот 4
Волос Олександр Перша Приватна Броварня 4
Горпинюк Ярослав Сапсан 4
Гулько Олександр Перша Приватна Броварня 4
Дрижа Олександр Патріот 4
Журавський Василь FC “Diamant” 4
Зозуля Олександр Золотий Грифон 4
Кайота Олександр Гладіатор-Червона Зірка-2 4
Коваленко Михайло Foletti 4
Коваль Костянтин Карат-Олешин 4
Кожевніков Дмитро Прикордонник-2 4
Кривак Михайло Буревісник 4
Крулік Артур Товтри 4
Кузь Родіон WOODMALL 4
Купчишин Євген Перша Приватна Броварня 4
Лаба Ігор СК “Новатор” 4
Лантвойт Максим Електротранс 4
Леськов Максим АТ “Хмельницькобленерго” 4
Лучко Віталій Vavilon 4
Мацюк Юрій Інкогніто 4
Машталір Андрій Меблі-Лідер 4
Овчарук Ігор FC “Diamant” 4
Понятовський Владислав Фенікс-ДЮСШ №1 4
Посполіта Віталій Хмель 4
Сердуніч Вадим Буревісник 4
Синицький Олександр Dark Horse 4
Славута Олександр Карат-Олешин 4
Собко Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 4
Соловей Олексій Електротранс 4
Стасішин Іван Revenge 4
Терлецький Данило Фенікс-ДЮСШ №1 4
Ткачук Андрій Гладіатор-Червона Зірка-2 4
Трофімюк Дмитро Авіатор 4
Чорний Олег ФК “ЮАН” 4
Ільчишин Владислав СК “Новатор” 3
Басистий Дмитро Патріот 3
Бесага Денис Дельта 3
Борисюк Олександр Хмель 3
Борищук Олександр Перша Приватна Броварня 3
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 3
Власов Віктор Хмель 3
Гаман Денис Перша Приватна Броварня 3
Гуменюк Ярослав Revenge 3
Дубовик Дмитро Буревісник 3
Камінський Олександр FC “Diamant” 3
Клепко Андрій Дельта 3
Козовик Володимир Патріот 3
Кравцов Віталій FC “Diamant” 3
Ксьондзик Владислав Прогрес-В 3
Кузьменко Олег Меблі-Лідер 3
Лях Ігор Vavilon 3
Мізюк Станіслав Фенікс-ДЮСШ №1 3
Мальчик Микола АТ “Хмельницькобленерго” 3
Мартинюк Володимир Хмель 3
Олексієнко Віктор Фенікс-ДЮСШ №1 3
Орехівський Сергій Booster 3
Патоїшин Михайло Патріот 3
Погожевський Олександр Карат-Олешин 3
Попов Максим Revenge 3
Савіцький Дмитро Прикордонник-2 3
Садовець Роман Прогрес-В 3
Садовський Віктор Карат-Олешин 3
Сакала Максим Нева 3
Соловей Роман WOODMALL 3
Учьотов Денис Прикордонник-2 3
Цвик Максим Дельта 3
Червоняк Володимир Товтри 3
Шандига Павло Буревісник 3
Ягринець Вадим Золотий Грифон 3
Яцків Михайло Електротранс 3
Михальчук Тарас FC “Friends” 3 (1)
Апанович Максим Booster 2
Бресь Максим WOODMALL 2
В’язовецький Владислав Revenge 2
Віт Артем Dark Horse 2
Вараниця Михайло FC “Friends” 2
Васільєв Руслан Vavilon 2
Градомський Андрій Інкогніто 2
Гребенюк Богдан Буревісник 2
Деркач Дмитро Товтри 2
Дроздов Олександр Перша Приватна Броварня 2
Залевський Олексій АТ “Хмельницькобленерго” 2
Зеленський Олександр Інкогніто 2
Кирилюк Владислав Vavilon 2
Ковальчук Роман Поділля-АТО 2
Ковальчук Ростислав Сапсан 2
Костомаха Віталій Прогрес-В 2
Кравець Артем Меблі-Лідер 2
Куляк Олександр Патріот 2
Кучерявий Іван СК “Новатор” 2
Лахмай Валерій СК “Новатор” 2
Лебедюк Максим Сапсан 2
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 2
Місько Василь Поділля-АТО 2
Малько Володимир АТ “Хмельницькобленерго” 2
Малюта Ігор СК “Новатор” 2
Мастєров Євген Авіатор 2
Мельник Дмитро Revenge 2
Мельник Олег Dark Horse 2
Мельник Сергій FC “Friends” 2
Мержук Володимир Патріот 2
Нащубський Олександр Прогрес-В 2
Онісьєв Євген FC “Diamant” 2
Пасічник Максим Карат-Олешин 2
Приходченко Максим FC “Friends” 2
Рауфі Раім Абдул Електротранс 2
Савченко Сергій Авіатор 2
Скалюк Роман Vavilon 2
Сохорук Артем Dark Horse 2
Тарахтій Костянтин Інкогніто 2
Томчук Ігор Авіатор 2
Трачук Віталій Сапсан 2
Федик Вадим Дельта 2
Цимбал Володимир Хмель 2
Цимбалюк Михайло Гладіатор-Червона Зірка-2 2
Циц Сергій Dark Horse 2
Чорноконь Роман Перша Приватна Броварня 2
Шкодяк Володимир WOODMALL 2
Шкодяк Даниіл WOODMALL 2
Щербатюк Андрій Електротранс 2
Янишин Денис Foletti 2
Ярмощук Вадим Електротранс 2
Євсеєв Ярослав Золотий Грифон 1
Алексїїв Дмитро Dark Horse 1
Білан Валентин Гладіатор-Червона Зірка-2 1
Бабчук Сергій Прикордонник-2 1
Барчук Ілля СК “Новатор” 1
Баськов Сергій Прогрес-В 1
Бернацький Владислав WOODMALL 1
Бойко Володимир. Авіатор 1
Болотюх Іван Нева 1
Бондар Віктор Патріот 1
Бондарук Сергій Гладіатор-Червона Зірка-2 1
Буза Віталій Foletti 1
Вельц Денис Інкогніто 1
Герега Руслан Сапсан 1
Глухонець Андрій АТ “Хмельницькобленерго” 1
Горенко Олексій Хмель 1
Гуменний Віктор Vavilon 1
Гуринович Роман Фенікс-ДЮСШ №1 1
Диса Олег Vavilon 1
Дишльовський Ігор Золотий Грифон 1
Заяць Роман Перша Приватна Броварня 1
Каськов Роман Dark Horse 1
Король Орест Гладіатор-Червона Зірка-2 1
Кошевко Олег Патріот 1
Кришталь Віктор Поділля-АТО 1
Крушельницький Андрій Прогрес-В 1
Кульпа Денис ФК “ЮАН” 1
Лисий Віталій Карат-Олешин 1
Лозинський Сергій Буревісник 1
Лошатецький Ігор Сапсан 1
Мірзаков Олександр Хмель 1
Мандрик Сергій Хмель 1
Марко Юрій Поділля-АТО 1
Машталір Сергій Меблі-Лідер 1
Мисик Артур Перша Приватна Броварня 1
Мороз Олександр Dark Horse 1
Моспан Ігор Revenge 1
Мочульський Володимир Фенікс-ДЮСШ №1 1
Мулько Михайло FC “Friends” 1
Мурзінов Іван Перша Приватна Броварня 1
Мустафа Алі Foletti 1
Осика Дмитро Dark Horse 1
Охрицький Назар Dark Horse 1
Підтесаний Олександр Vavilon 1
Пірожков Ігор Карат-Олешин 1
Паляниця Олег Хмель 1
Петльований Віталій Нева 1
Попельнюк Артем Авіатор 1
Присяжний Владислав Карат-Олешин 1
Рибчук Василь АТ “Хмельницькобленерго” 1
Січкар Сергій Дельта 1
Савіцький Віталій Фенікс-ДЮСШ №1 1
Скотинянський Олександр Фенікс-ДЮСШ №1 1
Слободян Олександр Поділля-АТО 1
Слободяновський Вадим Сапсан 1
Тарковський Олексій FC “Friends” 1
Телюх Ігор Інкогніто 1
Теренов Олександр Гладіатор-Червона Зірка-2 1
Томчишин Богдан Dark Horse 1
Трепенок Олександр Прогрес-В 1
Українець Сергій Меблі-Лідер 1
Умаров Ісмаїл Хмель 1
Флерчук Вадим Меблі-Лідер 1
Черниш Олександр Електротранс 1
Чорнобай Володимир СК “Новатор” 1
Шабаєв Максим Revenge 1
Шилов Юрій Меблі-Лідер 1
Шиманський Анатолій FC “Friends” 1
Юрчак Олег Сапсан 1
Ягольніцький Андрій Foletti 1
Якимчук Вадим Патріот 1
Янчук Олександр Інкогніто 1
Яцьков Сергій Нева 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Шкодяк Даниіл WOODMALL 2 4 14
Ковальчук Олег Прикордонник-2 1 8 13
Жилович Тарас Фенікс-ДЮСШ №1 2 2 12
Черниш Олександр Електротранс 2 0 10
Гребенюк Богдан Буревісник 1 5 10
Вівсянко Богдан Гладіатор-Червона Зірка-2 1 4 9
Панасюк Павло Гладіатор-Червона Зірка-2 1 4 9
Кузь Родіон WOODMALL 1 3 8
Федик Вадим Дельта 1 3 8
Вишневський Віктор ФК “ЮАН” 1 2 7
Лавров Дмитро Буревісник 1 2 7
Малюта Ігор СК “Новатор” 1 2 7
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 1 2 7
Антонюк Максим Гладіатор-Червона Зірка-2 1 1 6
Бельський Анатолій Хмель 1 1 6
Вовнянко Олександр ФК “ЮАН” 1 1 6
Душкевич Микола WOODMALL 1 1 6
Лаба Ігор СК “Новатор” 1 1 6
Похила Юрій Гладіатор-Червона Зірка-2 1 1 6
Рудь Богдан Інкогніто 1 1 6
Янишин Денис Foletti 0 6 6
Ільков Олександр Прикордонник-2 1 0 5
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 1 0 5
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 1 0 5
Гречаний Владислав Dark Horse 1 0 5
Костенко Андрій Поділля-АТО 1 0 5
Кравець Артем Меблі-Лідер 1 0 5
Лепетун Григорій Фенікс-ДЮСШ №1 1 0 5
Лисий Олександр Карат-Олешин 1 0 5
Небесний Максим ФК “ЮАН” 1 0 5
Павлюк Олександр Сапсан 1 0 5
Пасічник Сергій Гладіатор-Червона Зірка-2 1 0 5
Умаров Ісмаїл Хмель 1 0 5
Чернігов Вадим Сапсан 1 0 5
Вівсянко Руслан Гладіатор-Червона Зірка-2 0 5 5
Нетеча Володимир ФК “ЮАН” 0 5 5
Скіцько Василь Прикордонник-2 0 5 5
Бантус Сергій FC “Diamant” 0 4 4
Васильчишин Олександр FC “Diamant” 0 4 4
Духевич Андрій Дельта 0 4 4
Мірошник Руслан Revenge 0 4 4
Батурко Євген СК “Новатор” 0 3 3
Дячок Андрій Booster 0 3 3
Залевський Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 0 3 3
Земок Олександр Золотий Грифон 0 3 3
Клапченко Роман Товтри 0 3 3
Клепко Андрій Дельта 0 3 3
Купчишин Євген Перша Приватна Броварня 0 3 3
Кучерявий Іван СК “Новатор” 0 3 3
Лях Ігор Vavilon 0 3 3
Мацюк Юрій Інкогніто 0 3 3
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 0 3 3
Попельнюк Артем Авіатор 0 3 3
Юзиков Артем FC “Diamant” 0 3 3
Ярусевич Руслан Дельта 0 3 3
Іванніков Сергій ФК “ЮАН” 0 2 2
Ільчишин Владислав СК “Новатор” 0 2 2
Бандирський Андрій Перша Приватна Броварня 0 2 2
Безпалько Олександр Прогрес-В 0 2 2
Бресь Максим WOODMALL 0 2 2
Ващук Василь Меблі-Лідер 0 2 2
Власов Віктор Хмель 0 2 2
Глухонець Андрій АТ “Хмельницькобленерго” 0 2 2
Гулько Олександр Перша Приватна Броварня 0 2 2
Дудар Андрій FC “Friends” 0 2 2
Дячок Олександр Booster 0 2 2
Залевський Олексій АТ “Хмельницькобленерго” 0 2 2
Зеленський Олександр Інкогніто 0 2 2
Зозуля Олександр Золотий Грифон 0 2 2
Калюжняк Денис Карат-Олешин 0 2 2
Камінський Олександр FC “Diamant” 0 2 2
Кліщ Олександр Буревісник 0 2 2
Коваль Костянтин Карат-Олешин 0 2 2
Константінов Ігор WOODMALL 0 2 2
Королевський Олександр Електротранс 0 2 2
Косінов Дмитро Прикордонник-2 0 2 2
Костомаха Віталій Прогрес-В 0 2 2
Кривак Михайло Буревісник 0 2 2
Лебідь Павло Фенікс-ДЮСШ №1 0 2 2
Мандзяновський Сергій СК “Новатор” 0 2 2
Марко Юрій Поділля-АТО 0 2 2
Мисик Артур Перша Приватна Броварня 0 2 2
Михальчук Тарас FC “Friends” 0 2 2
Мороз Олександр Dark Horse 0 2 2
Мусатов Олексій Золотий Грифон 0 2 2
Нащубський Олександр Прогрес-В 0 2 2
Олексійчук Віталій Карат-Олешин 0 2 2
Онісьєв Євген FC “Diamant” 0 2 2
Попов Максим Revenge 0 2 2
Савіцький Дмитро Прикордонник-2 0 2 2
Сердуніч Вадим Буревісник 0 2 2
Слободян Олександр Поділля-АТО 0 2 2
Тарковський Олексій FC “Friends” 0 2 2
Томчишин Богдан Dark Horse 0 2 2
Трачук Віталій Сапсан 0 2 2
Цвик Максим Дельта 0 2 2
Цимбалюк Михайло Гладіатор-Червона Зірка-2 0 2 2
Шаманський Сергій Прогрес-В 0 2 2
Шаткун Євген Золотий Грифон 0 2 2
Шпак Олексій WOODMALL 0 2 2
Юрах Юрій Foletti 0 2 2
Апанович Максим Booster 0 1 1
Білан Валентин Гладіатор-Червона Зірка-2 0 1 1
Білик Руслан Нева 0 1 1
Бабчук Сергій Прикордонник-2 0 1 1
Борисюк Олександр Хмель 0 1 1
Буняк Андрій Перша Приватна Броварня 0 1 1
В’язовецький Владислав Revenge 0 1 1
Вільчинський Андрій Товтри 0 1 1
Віт Артем Dark Horse 0 1 1
Вараниця Михайло FC “Friends” 0 1 1
Васільєв Руслан Vavilon 0 1 1
Галак Олександр FC “Diamant” 0 1 1
Голов Сергій Товтри 0 1 1
Гончар Дмитро Foletti 0 1 1
Гончаров Аркадій FC “Friends” 0 1 1
Горенко Олексій Хмель 0 1 1
Градомський Андрій Інкогніто 0 1 1
Гуменюк Ярослав Revenge 0 1 1
Гуніник Тарас Прикордонник-2 0 1 1
Гурський Микола Foletti 0 1 1
Денисюк Володимир Дельта 0 1 1
Дзюбак Микола Товтри 0 1 1
Дишльовський Ігор Золотий Грифон 0 1 1
Дрезналь Борис Dark Horse 0 1 1
Дубінін Ігор Патріот 0 1 1
Дячок Віталій Booster 0 1 1
Жуковський Олександр Booster 0 1 1
Журавський Василь FC “Diamant” 0 1 1
Загорянський Максим FC “Diamant” 0 1 1
Задорожний Віталій Дельта 0 1 1
Карасевич Василь FC “Friends” 0 1 1
Карван Валерій СК “Новатор” 0 1 1
Кирилюк Владислав Vavilon 0 1 1
Кирилюк Дмитро Хмель 0 1 1
Коваленко Михайло Foletti 0 1 1
Ковальчук Андрій Карат-Олешин 0 1 1
Ковальчук Ростислав Сапсан 0 1 1
Кожевніков Дмитро Прикордонник-2 0 1 1
Козак Артем Меблі-Лідер 0 1 1
Козовик Володимир Патріот 0 1 1
Копицяк Артем Booster 0 1 1
Костенко Богдан Revenge 0 1 1
Котелба Володимир Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Крищук Броніслав Booster 0 1 1
Крулік Артур Товтри 0 1 1
Куделюк Олександр СК “Новатор” 0 1 1
Кулагін Олександр Дельта 0 1 1
Кульпа Денис ФК “ЮАН” 0 1 1
Кучерявий Олександр СК “Новатор” 0 1 1
Лантвойт Максим Електротранс 0 1 1
Леськов Максим АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Мізюк Станіслав Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Мірзаков Олександр Хмель 0 1 1
Місько Василь Поділля-АТО 0 1 1
Манзій Олександр Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Маркович Вадим Прикордонник-2 0 1 1
Мартинюк Віталій Інкогніто 0 1 1
Мартинюк Володимир Хмель 0 1 1
Машталір Андрій Меблі-Лідер 0 1 1
Машталір Сергій Меблі-Лідер 0 1 1
Мельник Дмитро Revenge 0 1 1
Мельник Олег Dark Horse 0 1 1
Мержук Володимир Патріот 0 1 1
Моспан Ігор Revenge 0 1 1
Моцний Юрій FC “Diamant” 0 1 1
Мулько Михайло FC “Friends” 0 1 1
Мурзінов Іван Перша Приватна Броварня 0 1 1
Нагорняк Володимир Прогрес-В 0 1 1
Новіков Андрій Прикордонник-2 0 1 1
Олексієнко Віктор Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Орехівський Сергій Booster 0 1 1
Остапюк Артем Авіатор 0 1 1
Островський Іван АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Підмурняк Олексій WOODMALL 0 1 1
Печенюк Сергій ФК “ЮАН” 0 1 1
Попіль Олександр Foletti 0 1 1
Посполіта Віталій Хмель 0 1 1
Романченко Микола Прикордонник-2 0 1 1
Сіньковський Вадим Foletti 0 1 1
Січкар Сергій Дельта 0 1 1
Савіцький Роман Золотий Грифон 0 1 1
Савчук Андрій Карат-Олешин 0 1 1
Сакала Максим Нева 0 1 1
Синицький Олександр Dark Horse 0 1 1
Слободенюк Андрій Прогрес-В 0 1 1
Собко Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Соловей Олексій Електротранс 0 1 1
Соловей Олексій. WOODMALL 0 1 1
Сорока Олександр Інкогніто 0 1 1
Тарахтій Костянтин Інкогніто 0 1 1
Твердохліб Тарас Прогрес-В 0 1 1
Телюх Ігор Інкогніто 0 1 1
Теренов Олександр Гладіатор-Червона Зірка-2 0 1 1
Українець Сергій Меблі-Лідер 0 1 1
Учьотов Денис Прикордонник-2 0 1 1
Філіпов Віталій FC “Friends” 0 1 1
Халавчук Олег Прикордонник-2 0 1 1
Циц Сергій Dark Horse 0 1 1
Чорнобай Володимир СК “Новатор” 0 1 1
Шевчук Андрій Foletti 0 1 1
Шилов Юрій Меблі-Лідер 0 1 1
Шкодяк Іван WOODMALL 0 1 1
Шупер Віталій Патріот 0 1 1
Шушвар Сергій Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Ягольніцький Андрій Foletti 0 1 1
Ягринець Вадим Золотий Грифон 0 1 1
Ярмолюк Олександр Авіатор 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Душкевич Микола (“WOODMALL”)

Купчишин Євген (“Перша Приватна Броварня”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here