Преміум-ліга. Дивізіон 5. Статистика після заключних матчів “бронзової” серії плей-офф

0
179

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після чергових матчів у дивізіоні 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Муляр Ярослав Майстер М’яча 64
Сендель Олексій Ветеран (Хмельницький) 28
Ковальчук Олексій ХФК Давид 25
Лисий Олександр Карат-Олешин-2 23
Мостовий Вадим ФК “Жищинці” 23
Бедратий Олександр ФК “Жищинці” 22
Шкодяк Іван WOODMALL 19
Гула Вадим Нева 18
Олійник Владислав Локомотив 18
Вівсянко Руслан Гладіатор 18 (1)
Кондратьєв Олександр Майстер М’яча 17
Кухар Сергій Локомотив 17
Барицький Вадим АВТО STREET 16
Журавльов Ігор Поділля-АТО 16
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 16 (1)
Жуковський Олександр Booster 15
Зубик Олег АВТО STREET 15
Сергєєв Лев Ветеран (Хмельницький) 15
Ващук Василь Меблі-Лідер 15 (1)
Андрієвський Олег ФК “Бронівка” 14
Гришак Ростислав АВТО STREET 14
Кравець Артем Меблі-Лідер 14 (1)
Бресь Максим WOODMALL 13
Кирилюк Владислав Vavilon 13
Романюк Олександр СК “Проскурів” 13
Юрчак Михайло ХФК Давид 13
Буртовий Сергій АВТО STREET 12
Гайдамашко Андрій ФК “Антонівці” 12
Лахмай Геннадій ПЛАТІК 12
Прокоф’єв Віталій ФК “Студениця” 12
Хомяк Богдан WOODMALL 12
Шкодяк Данило WOODMALL 12
Будніцький Михайло Локомотив 11
Буртовий Сергій. ХФК Давид 11
Каленюк Олег Наркевицька ОТГ 11
Левандівський Артем АВТО STREET 11
Лисенко Вадим Dark Horse 11
Стасюк Вадим АВТО STREET 11
Тимошенко Антон Поділля-АТО 11
Токарчук Ярослав ФК “Антонівці” 11
Бельський Анатолій Ветеран (Хмельницький) 10
Бохонок Дмитро ФК “Бронівка” 10
Волколуп Андрій Авіатор 10
Орін Андрій СК “Проскурів” 10
Остапюк Артем Авіатор 10
Шаравара Ігор СТВ 10
Шатілов Денис ФК “Жищинці” 10
Ярмощук Вадим Електротранс 10
Готка Сергій ФК “Бронівка” 9
Дідишин Владислав Ковчег-2 9
Дроздов Олександр Гладіатор 9
Жилович Тарас Фенікс-ДЮСШ №1 9
Корженівський Богдан Dark Horse 9
Лучінін Вадим Dark Horse 9
Омельчук Олександр ФОСК “Спортлідер” 9
Онищук Юрій Престиж-Авто 9
Полупан Олександр. Ковчег-2 9
Самарук Віктор Авіатор 9
Самолига Олег Електротранс 9
Смішко Олександр Будівельник 9
Франков Іван ПЛАТІК 9
Нікулець Антон Modesto 9 (1)
Іщук Артем АВТО STREET 8
Андрійчук Володимир Престиж-Авто 8
Васільєв Руслан Vavilon 8
Власюк Ярослав Нева 8
Гіба Денис Ковчег-2 8
Ковалевський Дмитро Округ 8
Крищуцький Андрій ХФК Давид 8
Лучко Віталій Vavilon 8
Люлько Микола Поділля-АТО 8
Лях Ігор Vavilon 8
Мавлютов Вадим ФК “Ружичанка” 8
Панчук Сергій ФК “Антонівці” 8
Рогальський Андрій Нева 8
Смолко Максим ФК “Бронівка” 8
Тимчук Андрій Локомотив 8
Мостовий Іван ФК “Жищинці” 8 (1)
Попельнюк Артем Авіатор 8 (1)
Собко Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 8 (1)
Богуславський Денис WOODMALL 7
Гудзь Богдан Престиж-Авто 7
Дмитришин Михайло FC “Friends” 7
Дубовик Дмитро Dark Horse 7
Дячок Андрій Booster 7
Дячок Олександр Booster 7
Калошин Максим ФК “Ружичанка” 7
Касперський Олександр СТВ 7
Козак Віталій Локомотив 7
Лебідь Павло Фенікс-ДЮСШ №1 7
Маргошин Антон ФК “Жищинці” 7
Мартиненко Іван Авіатор 7
Немодрук Андрій Меблі-Лідер 7
Олексієнко Владислав Фенікс-ДЮСШ №1 7
Підмурняк Олексій WOODMALL 7
Полупан Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 7
Редько Дмитро СК “Проскурів” 7
Скотинянський Олександр Фенікс-ДЮСШ №1 7
Слободенюк Олександр СТВ 7
Цвик Максим ФК “Гвардійськ” 7
Щербатюк Андрій Електротранс 7
Ільков Олександр Майстер М’яча 7 (1)
Кейлик Денис Зоря 7 (1)
Березніцький Сергій Victory 6
Берест Михайло ФК “Студениця” 6
Волосянко Денис Зоря 6
Гнідий Сергій Dark Horse 6
Горбачов Євген Нева 6
Гусар Євген ФК “Антонівці” 6
Дідора Павло ФК “Жищинці” 6
Даньків Василь Vavilon 6
Козак Іван АВТО STREET 6
Константінов Ігор WOODMALL 6
Король Іван Victory 6
Кривак Михайло Astrum 6
Крищук Броніслав Booster 6
Орехівський Сергій Booster 6
Романюк Андрій ПЛАТІК 6
Садовський Віктор Карат-Олешин-2 6
Тимощук Ростислав ФК “Ружичанка” 6
Чугаєвський Вадим Ветеран (Хмельницький) 6
Швед Максим ПЛАТІК 6
Щенсневич Микита ФК “Бронівка” 6
Алексїїв Дмитро Гладіатор 5
Андрєєв Олександр СК “Проскурів” 5
Баськов Сергій Прогрес-В 5
Болотюх Іван Нева 5
Власов Віктор Ветеран (Хмельницький) 5
Гринь Олександр Округ 5
Дячок Віталій Booster 5
Зарванський Віктор Фенікс-ДЮСШ №1 5
Каліновський Віктор Будівельник 5
Козак Святослав Victory 5
Королевський Олександр Електротранс 5
Костомаха Віталій Astrum 5
Кустіцький Віталій ФК “Ружичанка” 5
Кушнір Роман Електротранс 5
Лабунський Олег Тайфун 5
Лазарчук Дмитро Ветеран (Хмельницький) 5
Мальчик Микола АТ “Хмельницькобленерго” 5
Мельник Дмитро Modesto 5
Михальчук Тарас FC “Friends” 5
Нагорняк Володимир Прогрес-В 5
Нарожний Ігор СК “Проскурів” 5
Попик Олег Локомотив 5
Ромасюков Артем Astrum 5
Рудько Андрій Поділля-АТО 5
Садовець Роман Прогрес-В 5
Сеник Олександр Тайфун 5
Сердуніч Вадим Astrum 5
Соловей Олексій Електротранс 5
Чернилевський Ростислав Astrum 5
Швець Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 5
Яцьков Сергій Нева 5
Ящук Дмитро Престиж-Авто 5
Банас Ілля Фенікс-ДЮСШ №1 5 (1)
Барицький Олег АВТО STREET 4
Бись Богдан ХФК Давид 4
Бобрик Віталій Поділля-АТО 4
Вівсянко Богдан Гладіатор 4
Гладкий Станіслав Зоря 4
Деспот Артем ФК “Гвардійськ” 4
Духевич Андрій ФК “Гвардійськ” 4
Зьолко Михайло Майстер М’яча 4
Кармаліта Павло ФК “Ружичанка” 4
Кліщ Олександр Astrum 4
Кожан Сергій FC “Friends” 4
Копицяк Артем Booster 4
Кузьмін Олександр Авіатор 4
Кучер Костянтин Зоря 4
Ліщук Віталій Меблі-Лідер 4
Лазарчук Володимир Ветеран (Хмельницький) 4
Лебедін Олег АВТО STREET 4
Леськов Максим АТ “Хмельницькобленерго” 4
Люлькун Руслан Тайфун 4
Матвійчук Олександр Тайфун 4
Мельничук Олександр Локомотив 4
Микитюк Олександр Будівельник 4
Нащубський Олександр Прогрес-В 4
Онищук Вадим Меблі-Лідер 4
Панасюк Павло Гладіатор 4
Пасічник Сергій Гладіатор 4
Петлюк Богдан Нева 4
Присяжний Владислав Карат-Олешин-2 4
Сабаревський Сергій Нева 4
Стрельченко Павло Victory 4
Тернавський Юрій ФК “Бронівка” 4
Ткачук Андрій Гладіатор 4
Трохимчук Олександр Тайфун 4
Успенський Валерій АВТО STREET 4
Федик Вадим ФК “Гвардійськ” 4
Чернятинський Віктор Престиж-Авто 4
Шелист Олексій ФК “Ружичанка” 4
Нагорняк Віталій Прогрес-В 4 (1)
Тичинський Дмитро Наркевицька ОТГ 4 (1)
Євсєєв Ярослав ФК “Антонівці” 3
Ємець Ілля Прогрес-В 3
Івасечко Богдан ФК “Бронівка” 3
Білий Віталій ФК “Жищинці” 3
Барабаш Андрій Округ 3
Басистюк Роман Меблі-Лідер 3
Вишневський Михайло ФК “Студениця” 3
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 3
Головатий Віталій ХФК Давид 3
Гуменюк Юрій Victory 3
Гурняк Костянтин ФК “Гвардійськ” 3
Гурський Микола Vavilon 3
Дац Руслан Наркевицька ОТГ 3
Зарицький Ігор ФК “Жищинці” 3
Казмірчук Сергій ФК “Ружичанка” 3
Каштан Василь ФК “Студениця” 3
Коваль Дмитро Прогрес-В 3
Коваль Костянтин Карат-Олешин-2 3
Корчевний Олександр ПЛАТІК 3
Кулієв Юрій Наркевицька ОТГ 3
Майстер Костянтин Округ 3
Мельник Сергій FC “Friends” 3
Миронюк Максим ПЛАТІК 3
Морозов Ростислав АВТО STREET 3
Муха Дмитро СТВ 3
Пазюк Дмитро ФК “Бронівка” 3
Решетник Тарас Електротранс 3
Рибак Роман FC “Friends” 3
Самоші Сергій ФК “Гвардійськ” 3
Слободян Олександр Поділля-АТО 3
Собольський Андрій СТВ 3
Стрельбіцький Олександр ФК “Ружичанка” 3
Суліма Денис Modesto 3
Тихонюк Олександр ПЛАТІК 3
Ткачук Денис Modesto 3
Філіпов Віталій FC “Friends” 3
Федоров Степан Ветеран (Хмельницький) 3
Фесенко Назар Майстер М’яча 3
Холод Віктор ФК “Антонівці” 3
Цвігун Артем ФК “Жищинці” 3
Цимбал Володимир Ветеран (Хмельницький) 3
Чернов Вадим Престиж-Авто 3
Шиманський Анатолій FC “Friends” 3
Янюк Дмитро ПЛАТІК 3
Яровець Юрій ФК “Антонівці” 3
Брик Едуард Тайфун 3 (1)
Пахомов Станіслав Майстер М’яча 3 (1)
Яцишин Олександр СК “Проскурів” 3 (1)
Радько Віталій Зоря 3 (3)
Івасечко Тарас ФК “Бронівка” 2
Ісаєв Сергій ФК “Студениця” 2
Аванасьєв Олексій Ковчег-2 2
Ангелюк Ілля ФК “Бронівка” 2
Андрєєв Валерій СК “Проскурів” 2
Антощук Дмитро Меблі-Лідер 2
Бігун Михайло Dark Horse 2
Білий Павло Тайфун 2
Білик Вадим Modesto 2
Білик Руслан Нева 2
Білик Сергій Округ 2
Базелюк Роман ФК “Антонівці” 2
Балюк Віталій Округ 2
Батурко Олександр Округ 2
Бесага Денис ФК “Гвардійськ” 2
Божек Роман Booster 2
Бойко Володимир Авіатор 2
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 2
Васильчук Іван Booster 2
Вербовий Євгеній Зоря 2
Винагородський Олександр Наркевицька ОТГ 2
Виноградов Андрій СК “Проскурів” 2
Генцар Микола ФК “Студениця” 2
Гладонько Олександр Будівельник 2
Гнипель Дмитро ФК “Ружичанка” 2
Гончаров Аркадій FC “Friends” 2
Гоцалюк Іван Прогрес-В 2
Григорьєв Вадим Локомотив 2
Грохола Василь Майстер М’яча 2
Джунько Валерій Карат-Олешин-2 2
Диха Захар ФК “Антонівці” 2
Драчевський Денис Прогрес-В 2
Задорожний Віталій ФК “Гвардійськ” 2
Заяц Валерій Округ 2
Клімчук Володимир Тайфун 2
Ковальчук Олександр СТВ 2
Козак Дмитро Прогрес-В 2
Колодій Олександр Наркевицька ОТГ 2
Крупський Назарій Наркевицька ОТГ 2
Круторогий Андрій Авіатор 2
Лабенський Володимир ФК “Бронівка” 2
Лантвойт Максим Електротранс 2
Лемець Олег FC “Friends” 2
Лисий Віталій Карат-Олешин-2 2
Мірошник Руслан Dark Horse 2
Малько Володимир АТ “Хмельницькобленерго” 2
Михайлюк Іван Локомотив 2
Муляр Юрій ХФК Давид 2
Оселедько Олексій СК “Проскурів” 2
Островський Іван АТ “Хмельницькобленерго” 2
Паламарчук Андрій FC “Friends” 2
Паламарчук Назар Карат-Олешин-2 2
Пирожков Ігор Зоря 2
Полупан Сергій АТ “Хмельницькобленерго” 2
Попик Дмитро Фенікс-ДЮСШ №1 2
Примуш Роман Округ 2
Прокопчук Вадим Локомотив 2
Прокоф’єв Юрій ФК “Студениця” 2
Рева Артем ФОСК “Спортлідер” 2
Рудишин Дмитро Гладіатор 2
Сербіновський Дмитро СТВ 2
Сосоєв Дмитро ФОСК “Спортлідер” 2
Стаднік Сергій Прогрес-В 2
Ступніцький Євген ФК “Ружичанка” 2
Суберляк Денис СТВ 2
Теренов Олександр Гладіатор 2
Трофімюк Дмитро Авіатор 2
Трохимчук Павло ФК “Гвардійськ” 2
Тютюник Алім Modesto 2
Умаров Ісмаїл Ветеран (Хмельницький) 2
Фабіян Владислав Локомотив 2
Федорчук Володимир Victory 2
Флерчук Вадим Наркевицька ОТГ 2
Цісар Олександр Ковчег-2 2
Чорноконь Роман ФК “Гвардійськ” 2
Шаріфов Тимур ПЛАТІК 2
Шкодяк Володимир WOODMALL 2
Ярмолюк Олександр Авіатор 2
Яцків Михайло Електротранс 2
Куц Віталій Наркевицька ОТГ 2 (1)
Сенюк Геннадій ФК “Гвардійськ” 2 (1)
Шебетко Петро Поділля-АТО 2 (1)
Алексєєв Сергій ФК “Студениця” 1
Апанович Максим Booster 1
Атаманов Анатолій Престиж-Авто 1
Білик Денис Гладіатор 1
Бардецький Сергій Ковчег-2 1
Барчук В’ячеслав Astrum 1
Березюк Володимир СК “Проскурів” 1
Бикальський Іван ХФК Давид 1
Бистрих Володимир Dark Horse 1
Борисюк Олександр Ветеран (Хмельницький) 1
Брозніцький Артур Локомотив 1
Вельц Віталій ФК “Студениця” 1
Вибодовський Денис ФОСК “Спортлідер” 1
Гілевич Ігор Vavilon 1
Гайдачук Дмитро АТ “Хмельницькобленерго” 1
Гах Олександр Поділля-АТО 1
Голеніщев Ігор Локомотив 1
Гончарук Володимир АВТО STREET 1
Гуральник Владислав Нева 1
Гуринович Богдан Фенікс-ДЮСШ №1 1
Гуцалюк Сергій ФК “Ружичанка” 1
Дідишин Павло Ковчег-2 1
Демкович Олександр Modesto 1
Деусов Олександр Ветеран (Хмельницький) 1
Диса Олег Vavilon 1
Дудчак Юрій Гладіатор 1
Жучковський Віталій Dark Horse 1
Загорецький Віталій СТВ 1
Заграй Володимир Авіатор 1
Занихайло Роман Будівельник 1
Захарчук Ярослав ФОСК “Спортлідер” 1
Збіглий Анджей Зоря 1
Канарський Олег ФК “Жищинці” 1
Капелусь Григорій Modesto 1
Каплун Кирило Карат-Олешин-2 1
Карачун Тарас Modesto 1
Каськов Валентин ФК “Антонівці” 1
Коваль Андрій Поділля-АТО 1
Ковальчук Сергій Victory 1
Коносюк Олександр Престиж-Авто 1
Корабельніков Артур Гладіатор 1
Королюк Олександр СТВ 1
Костюк Олександр Dark Horse 1
Красніков Вадим Майстер М’яча 1
Красюк Василь Гладіатор 1
Кривунець Максим Авіатор 1
Кузнєцов Павло FC “Friends” 1
Кучеренко Ілля ФК “Ружичанка” 1
Ларіоненко Олександр Victory 1
Лисак Володимир Будівельник 1
Лозіцький Андрій Victory 1
Ляур Максим ПЛАТІК 1
Максимчук Сергій АТ “Хмельницькобленерго” 1
Маначин Олександр Modesto 1
Мариняк Олег Modesto 1
Махніцький Валерій ФК “Жищинці” 1
Маць Сергій FC “Friends” 1
Михайлюк Максим Будівельник 1
Морозов Владислав ПЛАТІК 1
Москалюк Андрій Victory 1
Мудрий Богдан FC “Friends” 1
Мурзінов Іван Гладіатор 1
Нарожний Андрій Тайфун 1
Насідач Віктор Modesto 1
Нестенюк Руслан ФК “Ружичанка” 1
Олексійчук Віталій Карат-Олешин-2 1
Підтесаний Олександр Vavilon 1
Павлюкевич Леонід Будівельник 1
Панасенков Андрій Ветеран (Хмельницький) 1
Пастушенко Дмитро Фенікс-ДЮСШ №1 1
Погожевський Олександр Карат-Олешин-2 1
Положай Валерій Фенікс-ДЮСШ №1 1
Полторацький Владислав АВТО STREET 1
Понятовський Владислав Фенікс-ДЮСШ №1 1
Понятовський Микола ПЛАТІК 1
Приходько Олександр Майстер М’яча 1
Радовець Артем ФК “Жищинці” 1
Рибак Сергій ФК “Студениця” 1
Рикун Богдан Поділля-АТО 1
Романчев Віталій Тайфун 1
Сімчук Павло АТ “Хмельницькобленерго” 1
Саніцький Дмитро Vavilon 1
Сидир Олександр Майстер М’яча 1
Соколовський Орест Будівельник 1
Сосніцький Артем АВТО STREET 1
Станіславов Костянтин Зоря 1
Суєцький Олег Наркевицька ОТГ 1
Твердохліб Тарас Прогрес-В 1
Флік Олександр Dark Horse 1
Хмелюк Олексій АТ “Хмельницькобленерго” 1
Хмуринський Віталій ФК “Гвардійськ” 1
Цісар Микола Ковчег-2 1
Цибрій Дмитро FC “Friends” 1
Цимбалюк Михайло Гладіатор 1
Чекирда Руслан ПЛАТІК 1
Черниш Олександр Електротранс 1
Чернишов Руслан Будівельник 1
Чернятинський Тарас Престиж-Авто 1
Чуловський В’ячеслав АТ “Хмельницькобленерго” 1
Шаманський Сергій WOODMALL 1
Шевчук Антон WOODMALL 1
Шелестюк Руслан Victory 1
Шилов Юрій Меблі-Лідер 1
Ягольніцький Андрій Dark Horse 1
Якубовський Владислав ФК “Антонівці” 1
Гаврилюк Андрій ФК “Ружичанка” 1 (1)
Машталір Андрій Меблі-Лідер 1 (1)
Походзей Петро FC “Friends” 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Пахомов Станіслав Майстер М’яча 2 4 14
Шкодяк Данило WOODMALL 2 4 14
Вівсянко Богдан Гладіатор 2 2 12
Вівсянко Руслан Гладіатор 1 4 9
Лисий Олександр Карат-Олешин-2 1 4 9
Ващук Василь Меблі-Лідер 0 8 8
Гуменюк Юрій Victory 1 2 7
Гурський Микола Vavilon 1 2 7
Олійник Владислав Локомотив 1 2 7
Прокопчук Вадим Локомотив 1 2 7
Романчев Віталій Тайфун 1 2 7
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 0 7 7
Барицький Вадим АВТО STREET 1 1 6
Дячок Андрій Booster 1 1 6
Дячок Віталій Booster 1 1 6
Ковальчук Сергій Victory 1 1 6
Коник Олександр Будівельник 1 1 6
Мартиненко Іван Авіатор 1 1 6
Мостовий Іван ФК “Жищинці” 1 1 6
Рева Артем ФОСК “Спортлідер” 1 1 6
Ягольніцький Андрій Dark Horse 1 1 6
Березніцький Сергій Victory 1 0 5
Вибодовський Денис ФОСК “Спортлідер” 1 0 5
Гринь Олександр Округ 1 0 5
Дудар Сергій Vavilon 1 0 5
Заяц Валерій Округ 1 0 5
Козак Дмитро Прогрес-В 1 0 5
Коносюк Олександр Престиж-Авто 1 0 5
Кузь Родіон WOODMALL 1 0 5
Леськов Максим АТ “Хмельницькобленерго” 1 0 5
Майоров Денис Електротранс 1 0 5
Марко Юрій Vavilon 1 0 5
Морозов Ростислав АВТО STREET 1 0 5
Музика Сергій ФОСК “Спортлідер” 1 0 5
Нагорняк Володимир Прогрес-В 1 0 5
Погожевський Олександр Карат-Олешин-2 1 0 5
Прокоф’єв Віталій ФК “Студениця” 1 0 5
Рогальський Андрій Нева 1 0 5
Садовець Роман Прогрес-В 1 0 5
Суєцький Олег Наркевицька ОТГ 1 0 5
Федорчук Володимир Victory 1 0 5
Шаравара Ігор СТВ 1 0 5
Шебетко Петро Поділля-АТО 1 0 5
Омельчук Олександр ФОСК “Спортлідер” 0 5 5
Андрійчук Володимир Престиж-Авто 0 4 4
Кирилюк Владислав Vavilon 0 4 4
Ковалевський Дмитро Округ 0 4 4
Олексієнко Владислав Фенікс-ДЮСШ №1 0 4 4
Орін Андрій СК “Проскурів” 0 4 4
Панасюк Павло Гладіатор 0 4 4
Садовський Віктор Карат-Олешин-2 0 4 4
Сендель Олексій Ветеран (Хмельницький) 0 4 4
Слободенюк Олександр СТВ 0 4 4
Ільков Олександр Майстер М’яча 0 3 3
Бресь Максим WOODMALL 0 3 3
Джунько Валерій Карат-Олешин-2 0 3 3
Жилович Тарас Фенікс-ДЮСШ №1 0 3 3
Калошин Максим ФК “Ружичанка” 0 3 3
Майстер Костянтин Округ 0 3 3
Мельник Дмитро Modesto 0 3 3
Михайлюк Максим Будівельник 0 3 3
Оселедько Олексій СК “Проскурів” 0 3 3
Саніцький Дмитро Vavilon 0 3 3
Суліма Денис Modesto 0 3 3
Федик Вадим ФК “Гвардійськ” 0 3 3
Чернов Вадим Престиж-Авто 0 3 3
Шелист Олексій ФК “Ружичанка” 0 3 3
Іщук Артем АВТО STREET 0 2 2
Алексїїв Дмитро Гладіатор 0 2 2
Андрієвський Олег ФК “Бронівка” 0 2 2
Апанович Максим Booster 0 2 2
Атаманов Анатолій Престиж-Авто 0 2 2
Білик Сергій Округ 0 2 2
Барчук В’ячеслав Astrum 0 2 2
Бись Богдан ХФК Давид 0 2 2
Бойко Володимир Авіатор 0 2 2
Будніцький Михайло Локомотив 0 2 2
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 0 2 2
Вербовий Євгеній Зоря 0 2 2
Волколуп Андрій Авіатор 0 2 2
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 0 2 2
Гончар Дмитро Astrum 0 2 2
Гончаров Аркадій FC “Friends” 0 2 2
Грохола Василь Майстер М’яча 0 2 2
Гуцалюк Володимир ФК “Ружичанка” 0 2 2
Дубовик Дмитро Dark Horse 0 2 2
Журавльов Ігор Поділля-АТО 0 2 2
Загорецький Віталій СТВ 0 2 2
Ковальчук Олександр СТВ 0 2 2
Корженівський Богдан Dark Horse 0 2 2
Крищук Броніслав Booster 0 2 2
Кучер Костянтин Зоря 0 2 2
Лозіцький Андрій Victory 0 2 2
Лях Ігор Vavilon 0 2 2
Мірошник Руслан Dark Horse 0 2 2
Мавлютов Вадим ФК “Ружичанка” 0 2 2
Маргошин Антон ФК “Жищинці” 0 2 2
Маць Сергій FC “Friends” 0 2 2
Мельник Іван ФК “Студениця” 0 2 2
Мельничук Олександр Локомотив 0 2 2
Морозов Владислав ПЛАТІК 0 2 2
Муляр Ярослав Майстер М’яча 0 2 2
Нащубський Олександр Прогрес-В 0 2 2
Онищук Вадим Меблі-Лідер 0 2 2
Онищук Олександр ФОСК “Спортлідер” 0 2 2
Підмурняк Олексій WOODMALL 0 2 2
Пасічник Сергій Гладіатор 0 2 2
Побережний Костянтин Будівельник 0 2 2
Розгон Сергій Ветеран (Хмельницький) 0 2 2
Рудько Андрій Поділля-АТО 0 2 2
Сеник Олександр Тайфун 0 2 2
Сергєєв Лев Ветеран (Хмельницький) 0 2 2
Стасюк Вадим АВТО STREET 0 2 2
Суберляк Денис СТВ 0 2 2
Твердохліб Тарас Прогрес-В 0 2 2
Тимчук Андрій Локомотив 0 2 2
Ткачук Володимир Dark Horse 0 2 2
Фесенко Назар Майстер М’яча 0 2 2
Чернятинський Віктор Престиж-Авто 0 2 2
Чугаєвський Вадим Ветеран (Хмельницький) 0 2 2
Чуловський В’ячеслав АТ “Хмельницькобленерго” 0 2 2
Шостацький Максим Престиж-Авто 0 2 2
Ярмощук Вадим Електротранс 0 2 2
Яцьков Сергій Нева 0 2 2
Ісаєв Сергій ФК “Студениця” 0 1 1
Алексєєв Сергій ФК “Студениця” 0 1 1
Андрєєв Олександр СК “Проскурів” 0 1 1
Бігун Михайло Dark Horse 0 1 1
Білик Руслан Нева 0 1 1
Базелюк Роман ФК “Антонівці” 0 1 1
Банас Ілля Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Барабаш Андрій Округ 0 1 1
Баранов Дмитро Наркевицька ОТГ 0 1 1
Батурко Олександр Округ 0 1 1
Бедратий Олександр ФК “Жищинці” 0 1 1
Бельський Анатолій Ветеран (Хмельницький) 0 1 1
Берест Михайло ФК “Студениця” 0 1 1
Бистрих Володимир Dark Horse 0 1 1
Бохонок Дмитро ФК “Бронівка” 0 1 1
Брагарчук Вадим Меблі-Лідер 0 1 1
Буртовий Сергій АВТО STREET 0 1 1
Васільєв Руслан Vavilon 0 1 1
Васильков Сергій ФК “Студениця” 0 1 1
Вежбицький В’ячеслав Тайфун 0 1 1
Вельц Юрій ФК “Студениця” 0 1 1
Винагородський Олександр Наркевицька ОТГ 0 1 1
Вишневський Михайло ФК “Студениця” 0 1 1
Власов Віктор Ветеран (Хмельницький) 0 1 1
Власюк Ярослав Нева 0 1 1
Возборський Павло Astrum 0 1 1
Гіба Денис Ковчег-2 0 1 1
Гілевич Ігор Vavilon 0 1 1
Гаврищук Валерій Локомотив 0 1 1
Генцар Микола ФК “Студениця” 0 1 1
Гладкий Станіслав Зоря 0 1 1
Головатюк Олег Престиж-Авто 0 1 1
Гончарук Володимир АВТО STREET 0 1 1
Горбачов Євген Нева 0 1 1
Готка Сергій ФК “Бронівка” 0 1 1
Гришак Ростислав АВТО STREET 0 1 1
Гудзь Богдан Престиж-Авто 0 1 1
Гула Вадим Нева 0 1 1
Гулько Дмитро Vavilon 0 1 1
Гулько Олександр ФК “Жищинці” 0 1 1
Гура Федір Тайфун 0 1 1
Гуринович Богдан Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Дідишин Владислав Ковчег-2 0 1 1
Деспот Артем ФК “Гвардійськ” 0 1 1
Деусов Олександр Ветеран (Хмельницький) 0 1 1
Дмитришин Михайло FC “Friends” 0 1 1
Заяць Роман ФК “Гвардійськ” 0 1 1
Збіглий Анджей Зоря 0 1 1
Здоровило Ігор Майстер М’яча 0 1 1
Казмірчук Сергій ФК “Ружичанка” 0 1 1
Каленюк Олег Наркевицька ОТГ 0 1 1
Канарський Олег ФК “Жищинці” 0 1 1
Карачун Тарас Modesto 0 1 1
Качановецький Денис Наркевицька ОТГ 0 1 1
Каштан Василь ФК “Студениця” 0 1 1
Кліщ Олександр Astrum 0 1 1
Коваль Дмитро Прогрес-В 0 1 1
Коваль Костянтин Карат-Олешин-2 0 1 1
Ковальчук Роман Поділля-АТО 0 1 1
Кондратьєв Олександр Майстер М’яча 0 1 1
Константінов Ігор WOODMALL 0 1 1
Корабельніков Артур Гладіатор 0 1 1
Костомаха Віталій Astrum 0 1 1
Кравець Артем Меблі-Лідер 0 1 1
Красніков Вадим Майстер М’яча 0 1 1
Красюк Василь Гладіатор 0 1 1
Крупський Назарій Наркевицька ОТГ 0 1 1
Круторогий Андрій Авіатор 0 1 1
Кузьмін Олександр Авіатор 0 1 1
Кузьменко Олег Наркевицька ОТГ 0 1 1
Кулієв Юрій Наркевицька ОТГ 0 1 1
Кушнір Роман Електротранс 0 1 1
Ліщук Ігор Ковчег-2 0 1 1
Ларіоненко Олександр Victory 0 1 1
Лебідь Павло Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Лисак Володимир Будівельник 0 1 1
Лисенко Вадим Dark Horse 0 1 1
Лисий Віталій Карат-Олешин-2 0 1 1
Литвинюк Павло Локомотив 0 1 1
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 0 1 1
Люлько Микола Поділля-АТО 0 1 1
Ляліхов Вадим Прогрес-В 0 1 1
Максимчук Сергій АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Марценюк Максим Майстер М’яча 0 1 1
Матвійчук Олександр Тайфун 0 1 1
Михальчук Тарас FC “Friends” 0 1 1
Мокрієнко Віталій АВТО STREET 0 1 1
Мороз Олександр Dark Horse 0 1 1
Мостовий Вадим ФК “Жищинці” 0 1 1
Нагорняк Віталій Прогрес-В 0 1 1
Нарожний Ігор СК “Проскурів” 0 1 1
Нестенюк Руслан ФК “Ружичанка” 0 1 1
Пазюк Дмитро ФК “Бронівка” 0 1 1
Палюх Олександр Ковчег-2 0 1 1
Панчук Сергій ФК “Антонівці” 0 1 1
Поліщук Олександр Vavilon 0 1 1
Полупан Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Попельнюк Артем Авіатор 0 1 1
Попик Олег Локомотив 0 1 1
Походзей Павло Гладіатор 0 1 1
Присяжний Владислав Карат-Олешин-2 0 1 1
Пукас Денис Наркевицька ОТГ 0 1 1
Радько Віталій Зоря 0 1 1
Редько Дмитро СК “Проскурів” 0 1 1
Решетник Тарас Електротранс 0 1 1
Романюк Андрій ПЛАТІК 0 1 1
Сєряков Іван Авіатор 0 1 1
Сакала Максим Нева 0 1 1
Сало Юрій Поділля-АТО 0 1 1
Самолюк Вадим Modesto 0 1 1
Сенюк Геннадій ФК “Гвардійськ” 0 1 1
Сидир Олександр Майстер М’яча 0 1 1
Сович Андрій Майстер М’яча 0 1 1
Станіславов Костянтин Зоря 0 1 1
Стрельченко Павло Victory 0 1 1
Тернавський Юрій ФК “Бронівка” 0 1 1
Тимощук Ростислав ФК “Ружичанка” 0 1 1
Тихонюк Олександр ПЛАТІК 0 1 1
Ткачук Денис Modesto 0 1 1
Токарчук Ярослав ФК “Антонівці” 0 1 1
Тостановський Антон Округ 0 1 1
Філіпов Віталій FC “Friends” 0 1 1
Флерчук Вадим Наркевицька ОТГ 0 1 1
Хмиз Олександр ПЛАТІК 0 1 1
Холод Віктор ФК “Антонівці” 0 1 1
Цісар Микола Ковчег-2 0 1 1
Цимбал Володимир Ветеран (Хмельницький) 0 1 1
Чернилевський Ростислав Astrum 0 1 1
Черниш Олександр Електротранс 0 1 1
Чернишов Руслан Будівельник 0 1 1
Чорноконь Роман ФК “Гвардійськ” 0 1 1
Шаманський Сергій WOODMALL 0 1 1
Шаріфов Тимур ПЛАТІК 0 1 1
Шатілов Денис ФК “Жищинці” 0 1 1
Шилов Юрій Меблі-Лідер 0 1 1
Шкодяк Іван WOODMALL 0 1 1
Щенсневич Микита ФК “Бронівка” 0 1 1
Щербатюк Андрій Електротранс 0 1 1
Юрчак Михайло ХФК Давид 0 1 1
Ярмолюк Олександр Авіатор 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Власов Віктор (“Ветеран”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here