Преміум-ліга: FC «Diamant» стає чемпіоном у дивізіоні 5, ФК «ЮАН» виборює «бронзу»

0
426

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує заключні матчі сезону у дивізіоні 5

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Фінал плей-офф

Чемпіоном у дивізіоні 5 став FC «Diamant», який у двох іграх фінальної серії переграв «Прикордонник-2», причому в обидвох випадках у серіях післяматчевих пенальті. Основний час першої зустрічі попри неймовірні старання суперників завершився без забитих голів – несумні 0:0, і все вирішувалося у «лотореї». Її героєм став Мар’ян Кушнір. Кіпер «діамантових» парирував пенальті від Скіцько, а ось самі «біло-сині» тричі були влучними з «точки», вигравши таким чином першу гру серії. А ось у другому матчі глядачі побачили безперечно два різні тайми. FC «Diamant» неймовірно бадьоро розпочав і вже вигравав 3:0 на 15-ій хвилині, але після перерви «прикордонники» зуміли відігратися. Неймовірний характер, помножений на дубль Косінова та влучний удар Новікова допоміг «Прикордоннику-2» відігратися – 3:3, але у післяматчевій «лотореї» знову нерви виявилися міцнішими у FC «Diamant». Та й з найкращої сторони знову проявив себе Кушнір. Його два сейви при двох влучних ударах партнерів подарували другу перемогу у серії та омріяний чемпіонський титул «діамантовим». «Прикордоннику-2» ж дістаються срібні медалі.

Серія за 3-є місце

А ось бронзові медалі виборов ФК «ЮАН», який у серії за підсумкове третє місце двічі переграв незручні для себе «Товтри», яким до цього двічі поступався у нинішньому сезоні. В першій грі «Товтри» після проваленого першого тайму, зуміли відродити інтригу після перерви, але влучний удар Столяра поховав усі надії «чорно-зелених» – 6:4 на користь ФК «ЮАН», переможну «різницю» якому в першій грі забезпечив дубль Небесного.  За аналогічним сценарієм розвивалися події і у другому матчі цих суперників. Знову кращий тайм провів «ЮАН», але «Товтри» після перерви не лише відігралися, а й могли вирвати перемогу, проте Голов не зумів переграти з дабл-пенальті кіпера – 3:3, і все вирішувала серія післяматчевих пенальті. У ній суперники виконали по 7 ударів, а довгий час б’ючим вдавалося впоратися з неймовірним напруженням, рівень якого з кожною наступною секундою лише збільшувався. Все вирішив промах Пекнича, який не зумів переграти з «точки» Небесного, який з’явився у «рамці» спеціально «під пенальті», він і подарував колективу з Городки бронзові медалі, які неодмінно повинні додати «ЮАНу» впевненості у власних силах напередодні стикових матчів за підвищення у класі. Там і зіграють також «Товтри», які в підсумку завершили сезон, за крок зупинившись від трійки призерів.

Кубок Поділля

Неймовірно цікавою видалася розв’язка і у Кубку Поділля, у якому перед останнім туром якого на виграш головного трофею зберігали шанси відразу три з чотирьох команд-учасниць. Першими свій матч зіграли «Foletti» та «Booster», якому для здобуття почесного трофею вистачало б і нічийного результату. Але «бустерні» нічого не зуміли подіяти із забивним Сіньковським, який «наколотивши» шість голів у ворота Дячка, в підсумку дозволив «фіолетовим» завершити сезон на мажорній ноті – 7:4 на користь «Foletti». Цей результат був на руку «Золотому Грифону», якому аби здобути головний трофей та обійти за додатковими показниками конкурентів потрібно було лише обігрувати «WOODMALL». У запеклій боротьбі все вирішили два голи Земока у заключному відрізку, які в підсумку принесли «грифонам» непросту перемогу з загальним рахунком 6:3, і тепер «Золотий Грифон», який став володарем Кубку Поділля, завершить сезон перехідними матчами за підвищення у класі.

Технічні дані матчів ігрового вік-енду у дивізіоні 5

«Foletti» – «Booster» – 7:4 (1:0)

Голи: Сіньковський (19, 25, 33, 34, 38, 40), Гурський (39) – Жуковський (28), Копицяк (30, 40), А. Дячок (38)

«Foletti»: Барабаш, Гурський, Лавренчук, Сіньковський, Янишин, Ягольніцький, Попіль, Коваленко, Гулько

«Booster»: О. Дячок, Жуковський, Матвієнко, Власюк, Апанович, Крищук, В. Дячок, А. Дячок, Орехівський, Копицяк, Васильчук

Попередження: Копицяк (39)

«Золотий Грифон» – «WOODMALL» – 6:3 (2:1)

Голи: Бойчук (11, 14), Земок (22, 38, 40), І. Шкодяк (39) – Д. Шкодяк (9), Константінов (22, 39)

«Золотий Грифон»: Зозуля, Земок, Бойчук, Кутузов, Твердохліб, Ягринець, Мусатов

«WOODMALL»: Константінов, Хомяк, О. Соловей, І. Шкодяк, Д. Шкодяк, Бресь, Підмурняк, Ковальчук

Попередження: Зозуля (17) – Д. Шкодяк (8)

ФК «ЮАН» – «Товтри» – 6:4 (4:1)

Рахунок у серії: 1:0

Голи: Вишневський (4), Бедриківський (10), Д. Небесний (14, 25), Червоняк (20, аг.), Столяр (34) – Голов (11, 33, пен.), Крулік (18), Вільчинський (24)

ФК «ЮАН»: Іванніков, Д. Небесний, Столяр, Вишневський, Нетеча, Чорний, Печенюк, Бедриківський

«Товтри»: Рудюк, Пекнич, Червоняк, Деркач, Крулік, Голов, Вільчинський, Дзюбак

Попередження: Нетеча (9), Д. Небесний (40)

«Прикордонник-2» – FC «Diamant» – 0:0 пен. 1:3

Рахунок у серії: 0:1

«Прикордонник-2»: Халавчук, Ільков, Ковальчук, Ісаєв, Кузьмочка, Косінов, Новіков, Скіцько, Учьотов, Гуніник

FC «Diamant»: Дідичук, Кущнір, Юзиков, Бантус, Моцний, Загорянський, Галак, Онісьєв, Кравцов, Журавський, Васильчишин, Овчарук

Попередження: Скіцько (20), Ковальчук (40)

Післяматчеві пенальті реалізували: Косінов – Юзиков, Онісьєв, Васильчишин

Післяматчеві пенальті не реалізували: Скіцько –

«Товтри» – ФК «ЮАН» – 3:3 (3:2) пен. 6:7

Рахунок у серії: 0:2

Голи: Голов (9, 19), Дзюбак (14) – Вовнянко Олександр (8), Печенюк (18), Д. Небесний (24)

ФК «ЮАН»: Іванніков, Столяр, Вишневський, Нетеча, Печенюк, Д. Небесний, Вовнянко Олександр, Бедриківський

Попередження: Д. Небесний (34)

Післяматчеві пенальті реалізували: Червоняк, Деркач, Крулік, Голов, Вільчинський, Дзюбак – Столяр, Вишневський, Нетеча, Печенюк, Д. Небесний, Вовнянко Олександр, Бедриківський

Післяматчеві пенальті не реалізували: Пекнич

FC «Diamant» – «Прикордонник-2» – 3:3 (3:0) пен. 2:1

Рахунок у серії: 2:0

Голи: Юзиков (1), Бантус (12), Васильчишин (15) – Косінов (32, 39), Новіков (34)

FC «Diamant»: Дідичук, Кушнір, Юзиков, Бантус, Кравцов, Загорянський, Моцний, Журавський, Овчарук, Галак, Чиж, Васильчишин, Онісьєв

«Прикордонник-2»: Халавчук, Косінов, Новіков, Скіцько, Ільков, Учьотов, Ісаєв, Кузьмочка, Гуніник

Попередження: Галак (16), Бантус (26) – Косінов (40)

Післяматчеві пенальті реалізували: Галак, Васильчишин – Скіцько

Післяматчеві пенальті не реалізували: Косінов, Учьотов