Преміум-ліга: «Феміда-Старлайф» стає володарем Кубку

0
587

І у другій грі фіналу підопічні Едуарда Щепанського виявилися сильнішими за «Тетру» + ФОТО

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

«Тетра» – «Феміда-Старлайф» – 1:2 (0:0)

Перший матч: 1:3

Арбітри: Подворний, Данилюк

Голи: Ахмедов (36) – Люблінський (32), Рибак (42)

«Тетра»: Алексейчук, Монастирський, Диняк, Нужда, Ахмедов, Смоляренко, Задерейко, Михальчук, Скалій, Шляховий, Кузьмін

«Феміда-Старлайф»: Купчанко, Караім, Бойко, Романюк, Гончарук, Бродзянський, Люблінський, Гребенюк, Бакалярик, Маковійчук, Куляк, Рибак, Ткачук

Попередження: Скалій (37) – Гончарук (45), Бойко (53), Куляк (54)

Фінішував розіграш Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з футзалу сезону 2017/2018 років, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У неділю, 18-ого лютого, у спорткомплексі ГУНП відбулася друга гра Фіналу, за підсумками якої і стало відомим ім’я власника почесного трофею.

Розпочали гру суперники доволі обережно. Перший небезпечний момент у грі було створено на 4-ій хвилині: Рибак після хитрого розіграшу «вільного» підступно пробив у ліву «шістку», але Алексейчуку вдалося ліквідувати загрозу. Далі суперники активно намагалися знайти слабкі місця у оборонних редутах один одного, і краще це виходило у «юристів». Але Алексейчук раз за разом рятував «Тетру», вийшовши спочатку переможцем у ближньому бою із Люблінським, а невдовзі парирувавши удар впритул від настирного Рибака. «Сині» в першому таймі запам’яталися небезпечним, але дещо неточним ударом Кузьміна над поперечиною метрів з 10-ти.

Після безгольової «засухи» у першій 27-ти хвилинці, другу половину матчу суперники розпочали неймовірно активно, вже у її дебюті обмінявшись досить гострими випадами. У «Феміди-Старлайф» виділявся Рибак, який обігравши на замасі Михальчука і змістившись на швидкості з флангу у центр поцілив у поперечину. «Тетра» відповіла моментом Диняка, якому не вистачило лічених сантиметрів аби «замкнути» дальню стійку після ідеального пасу врозріз від Михальчука.

До забитих голів справа вперше дійшла на 32-ій хвилині, коли Люблінський відгукнувся на націлену передачу Романюка з кутового, і несильним, але точним ударом низом з-за меж воротарського поцілив у будиночок Алексейчуку – 0:1. Трибуни миттєво «погнали» у атаку «Тетру», і вже у наступній атаці «сині» могли відновити паритет у рахунку, але вже вище всяких похвал зіграв у рамці «юристів» Купчанко, впоравшись не лише з потужним ударом від Кузьміна, а потім у шпагаті зреагував і на добивання від Диняка.

«Тетра» при першій ліпшій нагоді намагалася використовувати гру з 5-им польовим, і на 36-ій хвилині ця тактика принесла позитивний результат для підопічних Артема Гласа. Після затяжного розіграшу «зайвого» Диняк виконав чудовий простріл на дальню стійку, де забутому захисниками Ахмедову залишалося лише не промахнутися з кількох метрів – 1:1.

Паритет у рахунку зберігався недовго. «Сині» вже дуже захопилися атакувальними діями, і втративши пильність невдовзі, як говорить футбольна мудрість, «пішли в атаку, а потрапили в полон». На 42-ій хвилині Романюк вдало зігравши у відборі на власній половині, ідеальним пасом вивів на оперативний простір Рибака, а далі для лідера атак «Феміди-Старлайф» все було справою техніки: поклавши на замасі на паркет Шляховий, далі Сергій влучно пробив з розвороту у праву «шістку» – 1:2.

Останні хвилини нагадували «гойдалки», у яких все могло змінитися як в один бік, так і в інший. Рибак не зумів влучити у вже порожні ворота «синіх», а покарати «Феміду-Старлайф» за подібне марнотратство міг Диняк, який після стрімкого розіграшу «зайвого» блискуче пробив у ліву «дев’ятку» – Купчанко проводжав цей м’яч хіба поглядом, але каркас воріт зіграв цього разу вже за «юристів».

Отже – 2:1 у другому матчі та 5:2 за сумою двох фінальних ігор на користь «Феміди-Старлайф», яка таким чином вперше у своїй історії стає володарем Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з футзалу. «Тетра» ж зупиняється за крок від трофею, але своєю грою та характером, які «сині» демонстрували на шляху до Фіналу, вони безперечно можуть занести цей турнір собі у актив.