Преміум-ліга: «Феміда» та «Дантист» йдуть у відрив від конкурентів у дивізіоні 3

0
347

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує матчі 3-ого туру у дивізіоні 3

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “МОБІФРЕНД”

Нажаль, не вийшло інтриги у очних матчах представників першої четвірки, які небезпідставно відносилися до програми центральних у 3-ому турі дивізіону 3. Першими зіграли «Червона Зірка» та «Феміда», і вже на першій хвилині, коли «юристам» вдалася класна комбінація в один дотик з виводом Люблінського на вбивчий удар з кількох метрів стало ясно, що суперники перебувають, м’яко кажучи, у «різних вагових категоріях». Єдиною надією «Червоної Зірки» на успіх була впевнена гра у захисті, але біля власних воріт «зіркові» влаштували якщо не прохідний двір, то щось біля цього. Безперечно, віковій команді Мевші було досить непросто встигати за швидкими і злагодженими маневрами вищої за класом «Феміди», і це наглядно втілилося у рахунку на табло. Підопічні Едуарда Щепанського, у яскравому стилі забивши у ворота Януша по шість голів в кожному з таймів зняли усі питання щодо переможця ще задовго до фінального свистка, а особливих нагод на те, аби відповісти бодай голом престижу у «Червоної Зірки» не було – 12:0 на користь «Феміди», яка зміцнює свої позиції на вершині таблиці, а кращим у звітній зустрічі в складі переможців став дует Слобода-Бродзянський, кожен з якого в підсумку оформив хет-трики.

Дихає у спину «юристам» «Дантист», який в одному з ключових матчів туру розгромив FC «Diamant». Саме останні виглядали краще у першому таймі, і пішли на перерву ведучи у рахунку після влучного удару Бантуса з пенальті, але варто було лише Гуменюку відновити паритет в дебюті другої 25-ти хвилинки, як «діамантові» відверто «поплили». Без дискваліфікованих Дідичука та Васильчишина їм вкрай не вистачало креативу попереду, а більш зіграні «дантисти», чудово діючи на контратаках, просто розірвали свого опонента, відвантаживши вісім «сухих» голів у ворота Кушніра в другій половині матчу, а Гуменюк, в підсумку оформивши покер, став справжнім «злим генієм» номінальних гостей – 8:1 на користь «Дантиста».

На третю позицію піднялося «Аванті», яке відсвяткувавши напередодні другу річницю із дня власного заснування, не залишило жодних шансів «Легіону». Ну дуже вже хотіли «леви» зробити собі приємний подарунок на майданчику до свята, і фактично все вирішив дубль Тодоренка у першій п’ятнадцятихвилинці. Далі «Аванті» безжально втілило у голи численні помилки свого суперника у захисті, і святкувавши впевнену перемогу з «сухим» рахунком 8:0 випередило за різницею забитих та пропущених у таблиці «Червону Зірку» та FC «Diamant». Також продовжує приємно дивувати «Інкогніто», яке у 3-ому турі здобуло важливу перемогу над «Феніксом-ДЮСШ №1», який поки виглядає головним розчаруванням старту сезону у дивізіоні 3. Все вирішив відрізок всередині другого тайму, коли Боднар впродовж хвилини, м’яко кажучи, «не виручив» свою команду після дальніх ударів Островського та Волкова, після чого доля переможця вже була вирішена. «Зелені леви» зуміли відіграти один гол зусиллями Мізюка, який увінчав чудовий розіграш 5-ого польового, але як виявилося пізніше, це стало максимумом можливостей «Фенікса-ДЮСШ №1» у цій грі. А ось «невідомі» закріпили власний успіх, і ще двічі вразивши ворота суперника у заключному відрізку в підсумку перемогли з загальним рахунком 5:1. Відмічаємо активного Островського, який записав на свій рахунок хет-трик, а ось «Інкогніто», здобуваючи другу «вікторію» поспіль підіймається на високий четвертий рядок у турнірній таблиці.

Єдину нічию у турі було зафіксовано у «битві протилежностей», в якій зустрічалися ну дуже різні за ігровими стилями «Brilliant» та «WOODMALL». Влучний удар Данила Шкодяка в дебюті задав тон зустрічі, у якій «бріліантові» постійно «наздоганяли» суперника у рахунку, а молоді та запальні «вуд-мольно» справно транжирили стовідсоткові нагоди. Забий вони б хоча б половину з того, що створили, все б вирішилося ще б задовго до фінального свистка, а ось «Brilliant» завдяки зусиллями Волощука та Булки в кінцівці показово покарав свого суперника за марнотратство і врятувався від поразки у цьому багатому на емоції матчі (відразу 6 жовтих карток «виписали» арбітри гравцям) – нічия 4:4, якій все ж таки з погляду на події на майданчику все таки більше повинні радіти «бріліантові». Відмічаємо і першу в сезоні перемогу «Тепловика», який здолав у битві аутсайдерів «Раково-сіті». Хоча перший тайм, в якому Рубцов двічі майстерно використав помилки «тепловиків» у захисті вселив надію на те, що «жителі Раково» поступово виходять з кризи, але не так сталося, як гадалося. Далі на авансцену вийшов Антонюк, і три голи швидкого й технічного рудого форварда дозволили Мишку і компанії не лише відігратися, а й вирвати таку важливу перемогу – 4:2 на користь «Тепловика».

Технічні дані матчів 3-ого туру у дивізіоні 3

«Червона Зірка» – «Феміда» – 0:12 (0:6)

Голи: Люблінський (1, 22), Палійчук (3), Слобода (7, 30, 32), Макаров (11), Бродзянський (13, 26, 39), Пасічник (21), Гребенюк (44)

«Червона Зірка»: Януш, Мевша, Веселовський, Р. Огороднічук, Д. Огороднічук, Власюк, Горбачов, Кобзаренко, Стець, Голець, Сироватко

«Феміда»: Караім, Печуляк, Бойко, Слобода, Пасічник, Люблінський, Палійчук, Гребенюк, Макаров, Бродзянський, Шутяк, Романюк

Попередження: Сироватко (25) – Пасічник (41)

«Тепловик» – «Раково-сіті» – 4:2 (1:2)

Голи: Малий (6), Антонюк (26, 40, 41) – Рубцов (2, 17)

«Тепловик»: Мишко, Малий, Скалій, Вітрук, Антонюк, В. Степко, Гайдайчук, О. Степко

«Раково-сіті»: Калініченко, Стрельцов, Штурхацький, Гуменюк, Рубцов, Обруч, Муравський, Лаба

Попередження: Гайдайчук (46)

«Дантист» – FC «Diamant» – 8:1 (0:1)

Голи: Гуменюк (27, 30, 43, 48), Підручний (40), Кукурудза (43), Терещенко (46), Мірошник (49) – Бантус (20, пен.)

«Дантист»: Данчук, Мірошник, Гуменюк, Попов, Кубряк, Підручний, Терещенко, Кукурудза

FC «Diamant»: Кушнір, Юзиков, Онісьєв, Бєляк, Моцний, Загорянський, Журавський, Овчарук, Бантус

Попередження: Кушнір (38)

Вилучення: Данчук (17, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

«Brilliant» – «WOODMALL» – 4:4 (2:2)

Голи: Булка (8, 49), Волощук (16, 47) – Д. Шкодяк (3), Підмурняк (9), Осацький (27, 42)

«Brilliant»: Пономарьов, Данилюк, Булка, Алла Хадж Халаф, Карпосюк, Волощук, Аль Хлаф Файез

«WOODMALL»: Райтаровський, Соловей, Д. Шкодяк, Підмурняк, Осацький, Кузь, Шаманський, Хомяк, В. Шкодяк

Попередження: Булка (32), Алла Хадж Халаф (41) – Соловей (12), Кузь (12), Осацький (39), В. Шкодяк (40)

«Інкогніто» – «Фенікс-ДЮСШ №1» – 5:1 (1:0)

Голи: Островський (19, 29, 39), Волков (30), Градомський (45) – Мізюк (34)

«Інкогніто»: Сорока, Вельц, Волков, Островський, Зеленський, Тарахтій, Телюх, Градомський

«Фенікс-ДЮСШ №1»: Кузьмін, Жилович, Мізюк, Підкамінський, Терлецький, Олексієнко, Гуринович, Боднар, Дубовий

Попередження: Вельц (46) – Жилович (20)

«Аванті» – «Легіон» – 8:0 (3:0)

Голи: Тодоренко (2, 15), Кошельник (21), Родич (35), Вознюк (39), Гайдук (43), Козак (47), Зарванський (48)

«Аванті»: Вознюк, Ковтун, Гамолов, Духанін, Козак, Гайдук, Шабатура, Родич, Зарванський, Степанюк, Кучер, Кошельник, Тодоренко, Рудоман

«Легіон»: Савенко, Демянишин, Мілаш, Пляхимович, Журавель, Демедюк, Пилявець

Попередження: Шабатура (11) – Пляхимович (38)

Вилучення: Шабатура (22, друге попередження)