Преміум-ліга: «Феміда» виходить у фінал плей-офф дивізіону 3, «Фенікс-ДЮСШ №1» виграє Кубок Виклику

0
392

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької  області підсумовує матчі ігрового вік-енду у дивізіоні 3

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “МОБІФРЕНД”

Визначився перший фіналіст плей-офф і у дивізіоні 3. Ним став беззаперечний фаворит сезону, «Феміда», яка двічі переграла у півфінальній серії «Brilliant». А ось «Аванті» та «WOODMALL», обмінявшись перемогами, тепер все вирішать у третій дуелі серії. Про це все і не тільки – далі у нашому огляді.

1/2 фіналу плей-офф

Першим фіналістом плей-офф передбачувано стала «Феміда», але як ми і передбачали у нашому анонсі, «Brilliant» зумів створити певні проблеми головному претенденту на чемпіонство. Особливо у першому матчі, коли після швидкого голу від Макарова «юристи» стали діяти вкрай вальяжно, і стримавши стартовий натиск суперника, «Brilliant» став рідко, але мітко «огризатися». Змарнувавши кілька перспективних атак, «бріліантові» таки досягли свого всередині другого тайму, коли Потюк в одному з епізодів буквально заштовхав сферу у сітку воріт Караім, після чого «Феміда» остаточно «прокинулася» і увімкнула швидкості. «Brilliant» захищався героїчно, але все таки двічі пропустив у кінцівці. Переломним став гол Михайленко, який вдало замкнув дальню стійку після розіграшу ауту, а через декілька секунд Люблінський, реалізувавши вихід віч-на-віч із Пономарьовим встановив остаточні 3:1 на користь «Феміди» у першій грі серії.

Наступного дня підопічні Дениса Бойка підійшли до гри з максимальною серйозністю, і для «Brillianta», як для більшості суперників «Феміди» у цьому сезоні все завершилося розгромом. Тихонюк і компанія не встигали за швидкою «групи атаки» свого суперника та виглядали статистами після «стандартів» біля власних воріт, і як наслідок вже за підсумками першого тайму на табло загорілися більш ніж переконливі 9:0 на користь «Феміди». А ось у другій половині матчу «Brilliant» ще й не зумів приборкати власні емоції («вилучились» Аль Хлаф Файез та Данилюк), після чого «юристи» у безжальній манері довели рахунок до двозначного. Дубль Гули допоміг лише «бріліантовим» дещо врятувати власний престиж – 14:2 на користь «Феміди», яка виграючи півфінальну серію впевнено крокує до фіналу плей-офф. А найбільш активним у стадії завершення атак «юристів» став Люблінський, відзначившись хет-триком.

А ось куди більше емоцій подарували стартові матчі серії між «Аванті» та «WOODMALL». Перший з них запам’ятався вкрай високою емоційністю та подекуди – грубістю «вуд-мольних», котрі «заробивши» 2 червоні та 5 жовтих карток фактично самі себе поставили себе у непросте становище. А більш зігране «Аванті» грало у свою гру, безжально караючи за помилки свого суперника, котрий до певного моменту більше уваги приділяв з’ясуванням відносин із арбітрами, а не самому поєдинку. Але після перерви «WOODMALL» зібравши усю волю в кулак завдяки голам Шкодяка та Осацького зумів майже безнадійні 0:3 перетворити на досить перспективні 2:3, проте досить швидко усю інтригу в зустрічі класним ударом від штанги поховав Ковтун. Він в підсумку оформивши хет-трик і став найбільш помітним у складі переможців, а для «WOODMALL» все могло б закінчитися куди сумніше, враховуючи відразу три нереалізовані «левами» дабл-пенальті – 4:2 на користь «Аванті».

Зробивши правильні висновки з власних помилок та приборкавши власні негативні емоції «WOODMALL» наступного дня провів зовсім інший матч. «Білі» краще реалізовували свої шанси за суперника і заслужено з мінімальною перевагою виграли перший тайм, проте «Аванті» славиться своїм неймовірним характером. Одне з вдалих підключень до атаки Степанюка зробило рахунок рівним, а яскрава контратака в кінцівці, увінчана голом Железнова і взагалі вивела вперед «Аванті». Проте кульмінація настала на останній секунді: Осацький, ефектно перекинувши «стінку» та кіпера зі штрафного перевів боротьбу у серію післяматчевих пенальті, де нерви міцнішими виявилися у «WOODMALL». Соловей та Осацький впевнено реалізували свої удари з точки, а ось Ковтун поцілив у штангу. А ось постріл Регелюка парирував Райтаровський. Отже, «WOODMALL» перемагає у «лотореї» та зрівнює рахунок у серії. І це означає, що долю путівки до фіналу вирішить додатковий третій матч, який буде зіграно у суботу.

Кубок Поділля

Старт Кубку Поділля у дивізіоні 3 видався результативним та безкомпромісним – у двох зустрічах не було зафіксовано жодної нічиєї. Лідирує за підсумками першого туру FC «Diamant», який боротьбу за підсумкові 5-8 місця розпочав з вольової перемоги над «Червоною Зіркою». Хоч «зіркові» і першими пропустили (відзначився Бантус), далі вони зуміли тричі втілити у голи позиційні помилки Дідичука і компанії. Після перерви FC «Diamant» перейшов на гру з 5-им польовим, і вирішальним став відрізок з 41-ої по 44-ту хвилину, коли «діамантові» після швидких розіграшів «зайвого» тричі поспіль вразили ворота свого суперника і переламали хід подій на свою користь – 5:3 на користь FC «Diamant», кращим у складі якого став Бантус, відзначившись дублем у звітній зустрічі. Нарешті перервав серію невдач і «Дантист», котрий в іншій грі першого туру переграв «Інкогніто». Фатальним для останніх став провальний перший тайм, у якому «невідомі» тричі не втримали активного Мірошника. Влучний удар Рудя після перерви подарував надію Вельцу та компанії, але більшого своїм суперникам підопічні Сергія Тимофієва не дозволили – перемога «Дантиста» з рахунком 4:2.

Кубок Виклику

Центральним у другому турі був поєдинок між «Феніксом-ДЮСШ №1» та «Раково-сіті». Довгий час краще виглядали «феніксівці», котрі всередині другого тайму володіли вагомою перевагою у три м’ячі, проте кінцівка пройшла під знаком «червоних». Дубовий та компанія, схоже, зарано повірили у власний успіх, і за свою вальяжність були показово покарані. Берлов та Рубцов спочатку скоротили розрив у рахунку до мінімуму, а влучний удар Стрельцова на останніх секундах дозволив «Раково-сіті» здобути вкрай важливий заліковий бал – бойова нічия 6:6, яка достроково дарує головний трофей «Фенікс-ДЮСШ №1», а «Раково-сіті» дозволяє закріпитися на другій сходинці. Наздогнав за набраними балами «жителів Раково» «Тепловик», який познущався над «Легіоном», котрий весь матч грав вчотирьох. Про тотальну перевагу Мишка та компанії говорить підсумковий рахунок – 18:0, а найбільше проблем «військовим» створив дует Антонюк-Оніщук. Владислав забив сім голів, Максим – вісім, але все одно у боротьбі за виживання не все залежить від самих «тепловиків». Аби потрапити у зону стикових матчів Мишко-тім не лише потрібно в останньому турі обігрувати «Фенікс-ДЮСШ №1», а й розраховувати на те, що «Раково-сіті» втратить очки в матчі з «Легіоном».

Технічні дані матчів вік-енду у дивізіоні 3

«Фенікс-ДЮСШ №1» – «Раково-сіті» – 6:6 (2:1)

Голи: Шушвар (11), Мізюк (12), Лебідь (27), О. Гуринович (33, 47), Фасуляк (40) – Фасуляк (23, аг.), Черенков (28, 31), Рубцов (43), Берлов (44), Стрельцов (50)

«Фенікс-ДЮСШ №1»: Р. Дубовий, О. Гуринович, Лебідь, Мізюк, Шушвар, Фасуляк, Мочульський, Кузьмін, Положай

«Раково-сіті»: Матус, Рубцов, Пеннер, Стрельцов, Вичавка, Берлов, Ломінський, Черенков

Попередження: Лебідь (29)

«Brilliant» – «Феміда» – 1:3 (0:1)

Рахунок у серії: 0:1

Голи: Потюк (35) – Макаров (4), Михайленко (47), Люблінський (48)

«Brilliant»: Пономарьов, Б. Білик, Р. Білик, Гула, Потюк, Алла Хадж Халаф, Данилюк, Кравчук, Тихонюк, Волощук

«Феміда»: Караім, Люблінський, Михайленко, Слобода, Бойко, Гребенюк, Бродзянський, Макаров, Палійчук, Печуляк

Попередження: Михайленко (15)

«Аванті» – «WOODMALL» – 4:2 (3:0)

Рахунок у серії: 1:0

Голи: Ковтун (4, 17, 42), Михайлов (21) – І. Шкодяк (28), Осацький (38)

«Аванті»: Степанюк, Ковтун, Регелюк, Духанін, Гайдук, Михайлов, Кошельник, Родич, Рудоман, Шабатура, Вознюк, Гуменчук

«WOODMALL»: Райтаровський, І. Шкодяк, Д. Шкодяк, Константінов, Осацький, Шаманський, Підмурняк, Хомяк, Кузь, В. Шкодяк

Попередження: Регелюк (14), Михайлов (37) – Райтаровський (9), Кузь (14), Д. Шкодяк (19), Осацький (21), Константінов (31)

Вилучення: Шаманський (6, навмисний удар м’ячем в арбітра під час зупинки гри), Д. Шкодяк (19, нецензурні та образливі вислови на адресу арбітра матчу)

«Тепловик» – «Легіон» – 18:0 (8:0)

Голи: Антонюк (3, 6, 7, 8, 8, 26, 29), Оніщук (5, 6, 12, 28, 30, 30, 31, 48), Вітрук (35, 40, 42)

«Тепловик»: Мишко, Поліщук, Оніщук, Скалій, Вітрук, В. Степко, Антонюк, Малий

«Легіон»: Пилявець, Журавель, Демянишин, Камінський, Савенко

«Феміда» – «Brilliant» – 14:2 (9:0)

Рахунок у серії: 2:0

Голи: Люблінський (2, 20, 28), Бродзянський (3), Гребенюк (4, 17), Р. Білик (6, аг.), Макаров (16, 23), Слобода (24), Палійчук (38), Романюк (43), Шутяк (45), Михайленко (48) – Гула (42, 48)

«Феміда»: Печуляк, Гребенюк, Палійчук, Михайленко, Люблінський, Романюк, Слобода, Макаров, Бродзянський, Рижук, Шутяк

«Brilliant»: Пономарьов, Б. Білик, Р. Білик, Гула, Данилюк, Карпосюк, Аль Хлаф Файез, Алла Хадж Халаф, Арт. Тихонюк, Потюк

Попередження: Аль Хлаф Файез (13)

Вилучення: Аль Хлаф Файез (30, друге попередження), Данилюк (38, позбавлення суперника явної гольової можливості)

«WOODMALL» – «Аванті» – 4:4 (3:2) пен. 2:0

Рахунок у серії: 1:1

Голи: О. Соловей (1, 23), Константінов (8), Осацький (50) – Кошельник (20), Рудоман (25), Степанюк (44), Железнов (50)

«WOODMALL»: Райтаровський, О. Соловей, Осацький, І. Шкодяк, Хомяк, Константінов, Підмурняк, Кузь, Бресь, В. Шкодяк

«Аванті»: Степанюк, Ковтун, Регелюк, Гайдук, Духанін, Кошельник, Михайлов, Гуменюк, Козак, Родич, Железнов, Шабатура, Кучер, Рудоман

Попередження: І. Шкодяк (11), Константінов (29), Кузь (38), О. Соловей (50) – Рудоман (10)

Серія пенальті: Ковтун – 0:0 (штанга), О. Соловей – 1:0, Регелюк – 1:0 (воротар), Осацький – 2:0

FC «Diamant» – «Червона Зірка» – 5:3 (1:3)

Голи: Бантус (11, 42), Васильчишин (36), Юзиков (41), Бєляк (44) – Кирик (16), Д. Огороднічук (21), Сироватко (24)

FC «Diamant»: Дідичук, Юзиков, Бантус, Онісьєв, Савчук, Моцний, Бєляк, Журавський, Васильчишин

«Червона Зірка»: Януш, Трубайчук, Мевша, Р. Огороднічук, Д. Огороднічук, Сироватко, Вад. Кобзаренко, Віт. Кобзаренко, Стець, Голець, Кирик, Веселовський, Горбачов

Попередження: Сироватко (40)

«Дантист» – «Інкогніто» – 4:2 (4:1)

Голи: Мірошник (4, 5, 24), Гуменюк (15) – О. Янчук (17), Рудь (35)

«Дантист»: Покотило, Кукурудза, Мірошник, Моспан, Попов, Д. Мельник, Гуменюк, Підручний, Бондар, Кубряк, Улітін, Тимофієв, Кузьмінчук

«Інкогніто»: Сорока, Вельц, Рудь, С. Янчук, О. Янчук, Бойчук

Попередження: Рудь (46)