Преміум-ліга: «Foletti» стає новим лідером у дивізіоні 4

0
287

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує матчі 3-ого туру у дивізіоні 4

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “МОБІФРЕНД”

Центральним у 3-ому турі дивізіону 4 був двобій команд з лідируючої групи – ДП «Хмельницького облавтодора» та «Ковчега-ДЮСШ №1», які до очної зустрічі підійшли без очкових втрат. Команди потішили глядачів змістовною грою, яка за своїм змістом була рівною, що і довгий час відображувалося у рахунку на табло. Справа котилася до нічиєї, але нерви здали у «блакитних», які перевищили в кінцівці допустимий ліміт фолів та отримали відразу два дабл-пенальті у власні ворота. В обох випадках до «точки» підходив Дашкевич, і якщо його перший удар парирував Оборонков, то з другої спроби Андрій на останніх секундах був точним, оформивши дубль. А часу на те, аби відігратися у «Ковчега-ДЮСШ №1» вже просто не залишалося – 3:2 на користь ДП «Хмельницького облавтодора», який завдяки цій перемозі виходить на друге місце, а ось «ковчегівці», зазнаючи першої поразки в сезоні випадають з трійки лідерів. В лідери дивізіону 4 за підсумками 3-ох зіграних турів вирвався «Foletti», який святкував вольову перемогу над «Меблі-Лідером». Хоча саме останні краще розпочали матч, і вже на першій хвилині повели у рахунку (як же ефектно Ващук у падінні переправив шкіряний снаряд у ціль після класного пасу від Машталіра), але далі забивали лише «фіолетові». Спочатку вони краще реалізовували свої моменти у грі на зустрічних курсах, а переломним став гол Сушицького, який ударом метрів з 15-ти застав зненацька Шилова. Після цього «меблевики» остаточно втратили віру у себе, а ось «фіолетові» спіймавши кураж та ще чотири рази без відповіді вразивши ворота свого суперника довели справу до розгрому, а найбільш активним у їх складі став Самчук, відзначившись дублем – 7:1 на користь «Foletti», яке завдяки цій перемозі вперше у сезоні піднімається на перший рядок у табелі про ранги. А ось «Меблі-Лідер» ця поразка опустила за межі топ-8, хоча ще всі вирішальні матчі у Бухера та компанії – попереду.

Далі відмітимо перші у сезоні перемоги «Dark Horse» та «Олімпа». «Темна конячка» переграла досі непереможну «Дельту», яка і першою відкрила рахунок у звітній зустрічі (відзначився Сенюк на 2-ій хвилині). Вирішальним став відрізок всередині першої половини матчу, коли підопічні Сергія Цица забили вдвічі впродовж хвилини і перевернули у матчі все з ніг на голову, а після перерви номінальних гостей було вже не спинити. Колективними зусиллями вони провели ще шість голів у ворота «зелених», знявши усі питання щодо переможця ще задовго до фінального свистка, а Бистрих, в підсумку відзначившись хет-триком, став справжнім злим генієм «Дельти» – 8:2 на користь «Dark Horse». Вперше смак перемог відчув і «Олімп», який реабілітувався за попередні невдачі яскравою перемогою над «Vavilonom». Колектив з Ярмолинеччини довгий час володів комфортною перевагою у два м’ячі, але «святі», проявивши характер, у кінцівці зуміли відігратися. Але зачепитися бодай за нічию «Vavilon» не зумів, а влучний удар Дениса Барчука на останніх секундах подарував важливу в першу чергу з психологічної точки зору перемогу – 6:5 на користь «Олімпа».

Відразу три матчі третього туру завершилися внічию. Першими розпочали цю «естафету» «Booster» та «Freda», де останні за рахунок неймовірного юнацького запалу та шаленого бажання постійно «наздоганяли» у рахунку більш загартованих турнірними боями «бустерних». Ключовим став гол Данилюка після класної багатоходової комбінації «рожевих» в кінцівці, а згодом Вєтров і взагалі міг принести перемогу «Fredi», але замість влучного удару майже по порожніх воротах вирішив віддати незрозумілу передачу назад, змарнувавши супермомент. Але і бойову нічию 3:3 підопічні Миколи Зведенюка однозначно можуть занести собі у актив. Інші дві зустрічі завершилися з рахунком 1:1. FC «Friend’s» зумів відігратися по ходу матчу із «Тайфуном» (голами обмінялися після перерви Цибрій та Трохимчук), і в кінцівці саме «дружні» були ближчими до того, аби вирвати першу перемогу в сезоні, але свої нагоди втілити в голи не зуміли – «мирова» 1:1, якою з турнірної точки зору навряд чи можуть бути задоволені обидва суперники. А ось у зустрічі «Zooветпром-Ivet» та «Адвоката» все найцікавіше відбулося до перерви. Вже на 3-ій хвилині Школяр вразив власні ворота, вивівши вперед «ветеринарів», але наприкінці тайму «юристи» забили вже «у чужі», а гол Голови, як пізніше виявилося, став останнім у цій зустрічі – нічия 1:1, яка опускає «Zooветпром-Ivet» на третю сходинку, а «Адвокату» дозволяє закріпитися у зоні плей-офф.

Технічні дані матчів 3-ого туру у дивізіоні 4

«Олімп» – «Vavilon» – 6:5 (4:2)

Голи: Д. Барчук (6, 49), Бурковський (11), Повелій (19), І. Барчук (25), Гуцал (44) – Лях (2), Підтесаний (7), Лучко (38), Даньків (41, 47)

«Олімп»: Хоптяр, Д. Барчук, Кропивін, Стрихарчук, Бурковський, Ковальчук, Повелій, Гуцал, І. Барчук

«Vavilon»: Поліщук, Диса, Лях, Підтесаний, Лучко, Даньків, Васільєв, Гілевич, Саніцький, Мороз

Попередження: Мороз (32), Диса (39)

«Foletti» – «Меблі-Лідер» – 7:1 (3:1)

Голи: Самчук (11, 38), Машталір (12, аг.), Сушицький (13), Сіньковський (36), Гончар (38), Забавський (45) – Ващук (1)

«Foletti»: Барабаш, Балійчук, Сіньковський, Забавський, Матковський, Сушицький, Коваленко, Попіль, Гончар, Самчук, Ткачук, Понятовський

«Меблі-Лідер»: Таранціца, Шилов, Брагарчук, Антощук, Ліщук, Ващук, Кравець, Машталір, Куцак, Молодих, Осадчук, Балабанов, Бухер, Бевза

Попередження: Гончар (18) – Кравець (18), Таранціца (23), Молодих (34)

«Booster» – «Freda» – 3:3 (1:1)

Голи: Жуковський (10, 33), Божек (45) – Сторожук (18), Вєтров (30), Данилюк (47)

«Booster»: О. Дячок, Жуковський, Васильчук, Божек, Апанович, Крищук, В. Дячок, А. Дячок, Орехівський, Копицяк, Домбровський

«Freda»: Пшеничний, Зведенюк, Полунін, Сабуняк, Старосотніков, Вєтров, Данилюк, Сторожук

Попередження: Крищук (43) – Вєтров (2)

«Дельта» – «Dark Horse» – 2:8 (1:1)

Голи: Сенюк (2), Кулагін (49) – Бистрих (14, 41, 50), Клепко (15, аг.), Дубовик (32, 50), Лучінін (34), Агджоян (36)

«Дельта»: Федик, Цвик, Клепко, Бесага, Тисячний, Кулагін, Духевич, Шевчук, Ярусевич, Сенюк, Січкар, Чорноконь

«Dark Horse»: Шаповалов, Бойко, Циц, Бистрих, Корженівський, Агджоян, Олексійчук, Лучінін, Дубовик, Слободян, Стасішен, Мороз, Покотило

Попередження: Шевчук (2)

«Тайфун» – FC «Friend’s» – 1:1 (0:0)

Голи: Трохимчук (35) – Цибрій (41)

«Тайфун»: Васильчук, Білий, Лабунський, Туряк, Бонов, Трохимчук, Чорнобай, Гура

FC «Friend’s»: Кузнєцов, Цибрій, Кривий, Лемець, Приходченко, Кожан, Шиманський, Михальчук, Мосюк, Верескун, Вараниця

Попередження: Білий (37) – Верескун (48)

«Zooветпром-Ivet» – «Адвокат» – 1:1 (1:1)

Голи: Школяр (3, аг.) – Голова (22)

«Zooветпром-Ivet»: Прудников, Драпак, Дудка, Босак, Тимощук, Басараба, Корольков, Секліцький

«Адвокат»: Орєхов, Буткевич, Кричківський, Голова, Дунець, В’язовецький, Школяр, Дмитришен, Швед

Попередження: Секліцький (23), Басараба (31) – Школяр (43)

ДП «Хмельницький облавтодор» – «Ковчег-ДЮСШ №1» – 3:2 (0:0)

Голи: Дашкевич (31, 50), Гурман (40) – Стець (27, 41)

ДП «Хмельницький облавтодор»: Стратійчук, Ніколайчук, Сонник, Ковальов, Шкарбун, Сікора, Гурман, Дашкевич, Рогатюк, Дубчак, Шанчук

«Ковчег-ДЮСШ №1»: Стець, Оборонков, Штолько, Леонов, Задерейко, Гуралечко, Цісар, Пробитий, Дідишин, Куречко, Поворознюк, Ковальський

Попередження: Шкарбун (7) – Куречко (35)