Преміум-ліга: календар матчів 17-18 серпня

0
859

Надаємо Вашій увазі розклад чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2019 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “МОБІФРЕНД”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 1

Ф Хмельницькі делікатеси – Forex Club 17.08 НВК №10-1 13.00  
Toshiba – Beerloga 17.08 НВК №10-1 16.00  
Ф Forex Club – Хмельницькі делікатеси 18.08 НВК №10-1 14.00  
Beerloga –Toshiba 18.08 НВК №10-1 17.00  
КВ Менс – Філтекс-Аваль 17.08 НВК №10-2 17.00  
КВ Фахівець – ККФА-Liberty 17.08 НВК №10-2 14.00  
КП Прикордонник-Frisor – Динамо-ГУНП 17.08 НВК №10-2 13.00  
КП Ротор – Інтерпродсервіс 18.08 НВК №10-1 16.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 2

1\2 3матч Aлмаз – Лунтік 17.08 НВК №10-1 12.00
Ф Agora- переможець1\2 3матч 18.08 НВК №10-1 12.00
Vігор- програвший 1\2 3матч 18.08 НВК №10-2 15.00
КВ Ауді – МобіФренд 18.08 НВК №10-2 13.00
КВ TEAM Lawyer’s – Lifecell 17.08 НВК №10-2 12.00
КП ЕкоАльт – Максимум 17.08 НВК №10-2 16.00
КП Атлетик-Ceresit PRO – Сокіл-2 17.08 НВК №10-2 15.00

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3

1\2 3матч Аванті – WOODMALL 17.08 НВК №10-1 15.00  
Brilliant – програвший 1\2 3матч 18.08 НВК №10-2 14.00  
Ф Феміда – переможець 1\2 3матч 18.08   НВК №10-1 13.00  
КВ Легіон – Раково-сіті 18.08 Парк Франка 14.00  
КВ Тепловик – Фенікс-ДЮСШ №1 17.08 Парк Франка 15.00  
КП Червона Зірка – Дантист 18.08 Парк Франка 15.00  
КП FC Diamant- Інкогніто 18.08 Парк Франка 16.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 4

Ковчег-ДЮСШ №1 – Адвокат 17.08 Парк Франка 18.00
Ф Zооветпром – Ivet  – ДП Хмельницькоблавтодор 17.08 НВК №10-1 14.00
Адвокат – Ковчег-ДЮСШ №1 18.08 Парк Франка 17.00
Ф ДП Хмельницькоблавтодор – Zооветпром-Ivet 18.08 НВК №10-1 15.00
КВ Ф FC Friend’s – Олімп 17.08 Парк Франка 16.00
КВ 3м Freda – Vavilon 17.08 НВК №10-2 18.00
КП Booster – Dark Horse 17.08 Парк Франка 17.00
КП Меблі-Лідер – Foletti 17.08 Парк Франка 19.00

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here