Преміум-ліга: календар матчів 4-ого туру та ігор 1/16 фіналу Кубку

0
1240

Надаємо Вашій увазі розклад чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2019 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “МОБІФРЕНД”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 1

4 Інтерпродсервіс – ККФА-Liberty 16.06 ДЮСШ №1 13.00  
4 Філтекс-Аваль – Toshiba 16.06 ДЮСШ №1 14.00  
4 Менс – Прикордонник-Frisor 16.06 ДЮСШ №1 15.00  
4 Фахівець – Ротор 16.06 ДЮСШ №1 16.00  
4 Forex Club – Динамо-ГУНП 16.06 НВК №10-1 12.00  
4 Beerloga – Хмельницькі делікатеси 16.06 ДЮСШ №1 17.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 2

4 Agora – Vігор 16.06 НВК №10-2 13.00
4 Алмаз – Лунтік 16.06 НВК №10-2 14.00
4 Cокіл-2 – МобіФренд 16.06 НВК №10-2 15.00
4 Lifecell – ЕкоАльт 16.06 НВК №10-2 16.00
4 Атлетик-Ceresit PRO – Максимум 16.06 НВК №10-2 17.00
4 TEAM Lawyer’s – Ауді 16.06 НВК №10-2 18.00

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3

4 WOODMALL – Дантист 16.06 НВК №10-1 13.00  
4 Інкогніто – FC Diamant 16.06 НВК №10-1 14.00  
4 Аванті – Червона Зірка 16.06 НВК №10-1 15.00  
4 Легіон – Фенікс-ДЮСШ №1 16.06 НВК №10-1 16.00  
4 Раково-сіті – Brilliant 16.06 НВК №10-1 17.00  
4 Феміда – Тепловик 16.06 Парк Франка 14.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 4

4 Адвокат – Олімп 15.06 Парк Франка 15.00
4 Меблі-Лідер – Booster 15.06 Парк Франка 16.00
4 FC Friend’s – Foletti 15.06 Парк Франка 17.00
4 Freda – Zooветпром-Ivet 15.06 Парк Франка 19.00
4 Dark Horse – Тайфун 16.06 Парк Франка 16.00
4 ДП «Хмельницькоблавтодор» – Дельта 16.06 Парк Франка 15.00
4 Ковчег-ДЮСШ №1 – Vavilon 16.06 Парк Франка 17.00

КУБОК. 1/16 ФІНАЛУ

1\16 Dark Horse – FC Diamant 15.06 Парк Франка 18.00
1\16 Agora – Хмельницькі делікатеси 15.06 НВК №10-1 12.00
1\16 WOODMALL – Алмаз 15.06 НВК №10-1 13.00
1\16 Сокіл-2 – Лунтік 15.06 НВК №10-1 14.00
1\16 Brilliant – Vігор 15.06 НВК №10-1 15.00
1\16 ДП Хмельницькоблавтодор – Ротор 15.06 НВК №10-1 16.00
1\16 Червона Зірка – Toshiba 15.06 НВК №10-1 17.00
1\16 МобіФренд – Beerloga 15.06 НВК №10-1 18.00
1\16 Інтерпродсервіс – Ауді 15.06 НВК №10-1 19.00
1\16 Динамо-ГУНП – Фахівець 15.06 НВК №10-2 12.00
1\16 Дантист – Філтекс-Аваль 15.06 НВК №10-2 13.00
1\16 ККФА-Liberty – Аванті 15.06 НВК №10-2 14.00
1\16 Легіон – Прикордонник 15.06 НВК №10-2 15.00
1\16 Forex Club – Vavilon 15.06 НВК №10-2 16.00
1\16 Феміда – Lifecell 15.06 НВК №10-2 17.00
1\16 Менс – ЕкоАльт 15.06 НВК №10-2 18.00

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here