Преміум-ліга: календар матчів 5-ого туру

0
1174

Надаємо Вашій увазі розклад чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2020 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 1

5 Beerloga – Прикордонник-Frisor 04.07 НВК №10-1 11.00  
5 Алмаз – Forex Club 04.07 НВК №10-1 13.00  
5 Лунтік – Ротор 04.07 НВК №10-1 16.00  
5 Фахівець – Інтерпродсервіс 04.07 НВК №10-1 17.00  
5 Хмельницькі делікатеси – Максимум 04.07 НВК №10-2 11.00  
5 Toshiba – Динамо-ГУНП 04.07 НВК №10-2 16.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 2

5 Феміда – Brilliant 04.07 НВК №10-1 12.00
5 Vігор – ЕкоАльт 04.07 НВК №10-1 15.00
5 WOODMALL – Філтекс-Аваль 04.07 НВК №10-2 13.00
5 Дантист – ККФА-ММ 04.07 НВК №10-2 14.00
5 Менс – Сокіл-2 04.07 НВК №10-2 15.00
5 Атлетик-Ceresit PRO – Аванті 04.07 НВК №10-2 17.00

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3

5 Фенікс-ДЮСШ №1 – Lifecell 05.07   ДЮСШ №1 14.00  
5 Облавтодор – МобіФренд 05.07 ДЮСШ №1 15.00  
5 Адвокат – Foletti-Vavilon 05.07 ДЮСШ №1 16.00  
5 Інкогніто – FC Diamant 05.07 ДЮСШ №1 17.00  
5 Zoоветпром-Ivet – Ауді 05.07 ДЮСШ №1 18.00  
5 Золотий Грифон – Ковчег 05.07 ДЮСШ №1 19.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 4

5 Легіон – Тепловик 04.07 Парк Франка 15.00
5 Ехо-Ветеран – Аталанта 04.07 Парк Франка 16.00
5 Наркевецька ОТГ – Олімп 04.07 Парк Франка 17.00
5 Прогрес-В – Тайфун 04.07 Парк Франка 18.00
5 Ковчег-2 – Округ 04.07 Парк Франка 19.00
5 УПП Хмельницький – Dark Horse 05.07 ДЮСШ №1 12.00
5 ДЮСШ №1-Україна-Chado – FC Friends 05.07 ДЮСШ №1 13.00
5 Нева – Ветеран 04.07 НВК №10-2 12.00
5 СК Проскурів – Думка 04.07 НВК №10-2 18.00
5 Astrum – Booster 04.07 НВК №10-1 14.00
5 ДЮСШ №1-Спарта – ZALIV 10 04.07 НВК №10-1 18.00
5 Меблі-Лідер – Карат-mebli remtion 04.07 НВК №10-1 19.00

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here