Преміум-ліга: календар матчів 8-ого туру та ігор 3-ого попереднього етапу Кубку

0
1878

Надаємо Вашій увазі розклад чергових матчів Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

Прибирання залу 08.12 ГУНП 17.50  
8 Динамо-ГУНП – Лада 08.12 ГУНП 18.15  
8 Beerloga – Helpix 08.12 ГУНП 19.30  
8 Ротор-2 – Конфермат 08.12 ГУНП 20.45  
8 Сокіл-2 – Новатор 09.12 ГУНП 10.45  
8 Олімп – Хмельницькі делікатеси 09.12 ГУНП 12.00  
8 Прикордонник-Frisor – Епіцентр К-Forex Club 09.12 ГУНП 13.15  
8 Кардіфф – Феміда-Старлайф 09.12 ГУНП 14.30  
8 Евеліна – Ротор 09.12 ГУНП 15.45  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

8 Карат-Velmet – Максимум 09.12 ХНУ 11.00
8 Ракета – Філтекс 09.12 ХНУ 12.00
8 Олімпік – Crispus 09.12 ХНУ 13.00
8 Agora – ФК «Зеніт-Юрія Фарм» 09.12 ХНУ 14.00
8 Сокіл-3-VETERAN’S – Ауді 09.12 ХНУ 15.00
8 Ковчег – Фахівець 09.12 ХНУ 16.00
8 Дантист – Червона Зірка 09.12 ХНУ 17.00
8 Менс – Атлетик-Ceresit PRO 09.12 ХНУ 18.00

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

8 Алмаз – ФК «Литвина» 09.12 Конфермат 12.00  
8 ФК «Громада-Міць» – Адвокат 09.12 Конфермат 13.00  
8 ФК «Бігуча Лань» – ККФА-GERCHIK & CO 09.12 Конфермат 14.00  
8 ФК «Нова Ушиця» – ФК «ЛП» 09.12 Конфермат 15.00  
8 Лунтік – ЕкоАльт 09.12 Конфермат 16.00  
8 ЖЖУК-ZALIV – Brilliant 09.12 Конфермат 17.00  
8 Раково-сіті – Інтерпродсервіс 09.12 Конфермат 18.00  
8 Аваль – ДБК 09.12 Конфермат 19.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

8 КАЗ – Lifecell 09.12 НАДПСУ 12.00
8 М’ясник – Сокіл 09.12 НАДПСУ 13.00
8 ДЮСШ №1-Україна – Престиж-Авто 09.12 НАДПСУ 14.00
8 МобіФренд – Думка 09.12 НАДПСУ 15.00
8 Rexsoft – Тепловик 09.12 НАДПСУ 16.00
8 ЗА-ЗУЛ – Моноліт 09.12 НАДПСУ 17.00
8 Zooветпром-Ivet – Фортуна 09.12 НАДПСУ 18.00
8 Аванті – Легіон 09.12 НАДПСУ 19.00

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

4 Карат-Олешин – FC Friends 08.12 Конфермат 11.00
4 Cапсан – Дельта 08.12 Конфермат 12.00
4 Нева – Прогрес-В 08.12 Конфермат 13.00
4 Перша Приватна Броварня – Хмель 08.12 Конфермат 14.00
4 Foletti – Товтри 08.12 Конфермат 15.00
4 ФК «ЮАН» – Електротранс 08.12 Конфермат 16.00
4 Прикордонник-2 – СК «Новатор» 08.12 Конфермат 17.00
4 Авіатор – Vavilon 08.12 Конфермат 18.00
4 Буревісник – Booster 08.12 Конфермат 19.00
4 Меблі-Лідер – Патріот 08.12 Конфермат 20.00
4 Гладіатор-Червона Зірка-2 – WOODMALL 08.12 НАДПСУ 13.00
4 Інкогніто – Revenge 08.12 НАДПСУ 14.00
4 АТ «Хмельницькобленерго» – Фенікс-ДЮСШ №1 09.12 ДЮСШ 15.00
4 Золотий Грифон – Dark Horse 09.12 ДЮСШ 16.00
4 FC Diamant – Поділля-АТО 09.12 ДЮСШ 17.00

КУБОК ПРЕМІУМ-ЛІГИ (ТРЕТІЙ ПОПЕРЕДНІЙ РАУНД)

КП Філтекс – Сокіл-3-VETERAN’S 08.12 ГУНП 12.00
КП Aтлетик-Ceresit PRO – Crispus 08.12 ГУНП 13.00
КП АТ «Хмельницькобленерго» – Ауді 08.12 ГУНП 14.00
КП Максимум – Легіон 08.12 ГУНП 15.00
КП Моноліт – Менс 08.12 ГУНП 16.00
КП Agora – ДБК 08.12 ГУНП 17.00
КП ФК «Нова Ушиця» – Ракета 08.12 ХНУ 15.00
КП ДЮСШ-1-Україна – ФК «Зеніт-Юрія-Фарм» 08.12 ХНУ 16.00
КП Ковчег – Фортуна 08.12 ХНУ 17.00
КП Дантист – Brilliant 08.12 ХНУ 18.00
КП Dark Horse – Інтепродсервіс 08.12 ХНУ 19.00
КП Лунтік – ЗА-ЗУЛ 08.12 НАДПСУ 15.00
КП ЖЖУК-ZALIV – Cокіл 08.12 НАДПСУ 16.00
КП Zооветпром-Ivet – Rexsoft 08.12 НАДПСУ 17.00
КП М’ясник – FC «Diamant» 08.12 НАДПСУ 18.00
КП Золотий Грифон – Раково-сіті 08.12 НАДПСУ 19.00

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here