Преміум-ліга: календар матчів 9-ого туру та ігор 1/4 фіналу Кубку

0
1063

Надаємо Вашій увазі розклад чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2019 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “МОБІФРЕНД”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 1

9 ККФА-Liberty – Forex Club 13.07 НВК №10-1 13.00  
9 Хмельницькі делікатеси – Ротор 13.07 НВК №10-1 14.00  
9 Toshiba – Динамо-ГУНП 13.07 НВК №10-1 15.00  
9 Beerloga – Менс 13.07 НВК №10-1 16.00  
9 Філтекс-Аваль – Фахівець 13.07 НВК №10-1 17.00  
9 Прикордонник-Frisor – Інтерпродсервіс 14.07 ДЮСШ №1 14.00  
10 Динамо ГУНП – ККФА-Liberty 14.07 НВК №10-1 15.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 2

9 Максимум – Лунтік 13.07 НВК №10-1 18.00
9 Атлетик-Ceresit PRO – Сокіл-2 14.07 ДЮСШ №1 13.00
9 Ауді – Алмаз 14.07 ДЮСШ №1 15.00
9 Agora – Lifecell 14.07 ДЮСШ №1 16.00
9 Vігор – МобіФренд 14.07 ДЮСШ №1 17.00
9 TEAM Lawyer’s – ЕкоАльт 14.07 ДЮСШ №1 18.00

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3

9 Раково-сіті – WOODMALL 13.07 НВК №10-1 12.00  
9 Фенікс-ДЮСШ №1 – Аванті 13.07 НВК №10-2 13.00  
9 Інкогніто – Червона Зірка 13.07 НВК №10-2 14.00  
9 FC Diamant – Феміда 13.07 НВК №10-2 16.00  
9 Brilliant – Легіон 13.07 НВК №10-2 17.00  
9 Дантист – Тепловик 13.07 Парк Франка 15.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 4

9 Олімп – ДП Хмельницькоблавтодор 13.07 Парк Франка 16.00
9 Vavilon – Dark Horse 13.07 Парк Франка 17.00
9 Zооветпром-Ivet – Дельта 13.07 Парк Франка 18.00
9 Адвокат – FC Friend’s 13.07 Парк Франка 19.00
9 Freda – Меблі-Лідер 13.07 НВК №10-2 12.00
9 Foletti – Ковчег-ДЮСШ №1 13.07   НВК №10-2 18.00
9 Booster – Тайфун 13.07 НВК №10-2 15.00
10 Тайфун – Zооветпром-Ivet 14.07 Парк Франка 14.00
10 ДП Хмельницькоблавтодор – Vavilon 14.07 Парк Франка 15.00
10 Dark Horse – Адвокат 14.07 Парк Франка 16.00
10 FC Friend’s – Freda 14.07 Парк Франка 17.00
10 Ковчег-ДЮСШ №1 – Меблі-Лідер 14.07 НВК №10-2 13.00
10 Дельта – Олімп 14.07 НВК №10-2 14.00
10 Foletti – Booster 14.07 НВК №10-2 15.00

КУБОК. 1/4 ФІНАЛУ

1\4 Хмельницькі делікатеси – Дантист 14.07 НВК №10-1 13.00
1\4 Аванті – Лунтік 14.07 НВК №10-1 14.00
1\4 Forex Club – Toshiba 14.07 НВК №10-1 16.00
1\4 Феміда – Beerloga 14.07 НВК №10-1 17.00

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here