Преміум-ліга: результати матчів 16-17 березня

0
4794

Надаємо Вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги з футзалу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

3-є місце 3 матч Феміда-Старлайф – Евеліна 16.03 ГУНП 18.00 7:2
Фінал 3 матч Helpix – Динамо-ГУНП 16.03 ГУНП 19.15 1:1 пен. 10:9
Кубок Виклику Прикордонник-Frisor – Кардіфф 17.03 ГУНП 14.30 5:0 (тех. результат)
Кубок Виклику Новатор – Лада 17.03 ГУНП 15.45 7:9
Кубок Поділля Хмельницькі делікатеси – Епіцентр К-ForexClub 16.03 ГУНП 14.00 6:2
Кубок Виклику Сокіл-2 – Ротор 16.03 ГУНП 15.15 10:1
Кубок Поділля Beerloga – Конфермат 16.03 ГУНП 20.30 3:18

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

Фінал 3 матч Сокіл-VETERAN’S – Agora 16.03 ГУНП 16.45 3:3 пен. 3:1
Кубок Виклику Олімпік – Ковчег 17.03 ХНУ 14.00 8:4
Кубок Поділля Юрія-Фарм – Атлетик-Ceresit PRO 17.03 ХНУ 15.00 4:2
Кубок Виклику Фахівець – Червона Зірка 17.03 ХНУ 16.00 6:1
Кубок Поділля Crispus – Карат-Velmet 17.03 ХНУ 17.00 5:3
Кубок Виклику Ауді – Філтекс 17.03 ХНУ 18.00 4:8

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

Фінал 3 матч ДБК – ФК «Бігуча Лань» 17.03 Конфермат 14.00 2:2 пен. 4:3
Кубок Виклику ФК «Нова Ушиця» – Адвокат 17.03 Конфермат 15.00 6:3
Кубок Виклику Лунтік – ФК «Литвина» 17.03 Конфермат 16.00 2:4
Кубок Виклику ЖЖУК-ZALIV – Brilliant 17.03 Конфермат 17.00 8:5
Кубок Поділля Аваль – ККФА-GERCHIK&CO 17.03 Конфермат 18.00 3:5
Кубок Поділля ЕкоАльт – Інтерпродсервіс 17.03 Конфермат 19.00 3:7

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

3-є місце 3 матч КАЗ – Сокіл 17.03 НАДПСУ 13.00 6:2
Фінал 3 матч Аванті – ЗА-ЗУЛ 17.03 НАДПСУ 14.00 5:3
Кубок Поділля Rexsoft – M’ясник 17.03 НАДПСУ 15.00 6:1
Кубок Поділля Моноліт – МобіФренд 17.03 НАДПСУ 16.00 2:1
Кубок Виклику ДЮСШ №1-Україна – Престиж-Авто 17.03 НАДПСУ 17.00 11:3
Кубок Виклику Тепловик – Фортуна 17.03 НАДПСУ 18.00 6:3
Кубок Виклику Zooветпром-Ivet – Lifecell 17.03 НАДПСУ 19.00 5:5

КУБОК 5 ДИВІЗІОНУ (1\8 ФІНАЛУ)

1\8 Кремінь – Інкогніто 16.03 Конфермат 12.00 4:6
1\8 Золотий Грифон – Карат-Олешин 16.03 Конфермат 13.00 2:4
1\8 FC Diamant – АТ Хмельницькобленерго 16.03 Конфермат 14.00 2:1
1\8 Нева – Меблі-Лідер 16.03 Конфермат 15.00 8:7
1\8 Прикордонник-2 – Гладіатор 16.03 Конфермат 16.00 4:4 пен. 2:0
1\8 Revenge – Vavilon 16.03 Конфермат 17.00 4:3
1\8 Фенікс-ДЮСШ №1 – FC Friends 16.03 Конфермат 18.00 4:2
1\8 Буревісник – Авіатор 16.03 Конфермат 19.00 0:3

ПРЕМІУМ-ЛІГА СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ

1 Олімп – Олімпік 17.03 ГУНП 10.30 7:3
1 ФК «Нова Ушиця» – Хлібник-Конфермат 17.03 ГУНП 11.30 2:4
1 Ротор – Інтерпродсервіс 17.03 ГУНП 12.30 3:3
1 Конфермат – Ротор 17.03 ГУНП 13.30 5:2

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here