Преміум-ліга: календар та результати матчів 1-2 серпня

0
1187

Надаємо Вашій увазі розклад та результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2020 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 1

11 Максимум – Динамо-ГУНП 01.08 НВК №10-2 11.00 5:12
11 Ротор – Beerloga 01.08 НВК №10-2 12.00 1:2
11 Хмельницькі делікатеси – Алмаз 01.08 НВК №10-2 13.00 7:0
11 Фахівець – Прикордонник-Frisor 01.08 НВК №10-2 14.00 3:4
11 Лунтік – Toshiba 01.08 НВК №10-2 15.00 7:3
11 Інтерпродсервіс – Forex Club 01.08 НВК №10-2 16.00 5:7
1\4 1 матч Beerloga – Лунтік 02.08 НВК №10-1 12.00  
1\4 1 матч Хмельницькі делікатеси – Прикордонник-Frisor 02.08 НВК №10-1 13.00  
1\4 1 матч Динамо-ГУНП – Алмаз 02.08 НВК №10-1 14.00  
1\4 1 матч Forex Club – Toshiba 02.08 НВК №10-1 15.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 2

11 Сокіл-2 – Феміда 01.08 НВК №10-1 13.00 5:3
11 Vігор – WOODMALL 01.08 НВК №10-1 14.00 2:4
11 ККФА-ММ – Філтекс-Аваль 01.08 НВК №10-1 15.00 4:7
11 Менс – Атлетик-Ceresit PRO 01.08 НВК №10-1 16.00 1:1
11 Дантист – Brilliant 01.08 НВК №10-1 17.00 2:6
11 ЕкоАльт – Аванті 01.08 НВК №10-1 18.00 2:2
1\4 1 матч Сокіл-2 – Філтекс-Аваль 02.08 НВК №10-2 12.00
1\4 1 матч Феміда – Менс 02.08 НВК №10-2 13.00
1\4 1 матч WOODMALL – ЕкоАльт 02.08 НВК №10-2 14.00
1\4 1 матч Vігор – Аванті 02.08 НВК №10-2 15.00

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3

11 Золотий Грифон – Zооветпром-Ivet 01.08 ДЮСШ №1 13.00 1:2
11 Lifecell – МобіФренд 01.08 ДЮСШ №1 14.00 2:3
11 Фенікс ДЮСШ №1- Foletti-Vavilon 01.08 ДЮСШ №1 15.00 1:4
11 FC Diamant – Ауді 01.08 ДЮСШ №1 17.00 6:2
11 Інкогніто – Облавтодор 01.08 ДЮСШ №1 18.00 3:8
11 Ковчег – Адвокат 01.08 ДЮСШ №1 19.00 4:2
1\4 1 матч Ковчег – FC Diamant 02.08 НВК №10-2 16.00  
1\4 1 матч Облавтодор – Ауді 02.08 НВК №10-2 17.00  
1\4 1 матч МобіФренд – Адвокат 02.08 НВК №10-2 18.00  
1\4 1 матч Золотий Грифон – Zooветпром-Ivet 02.08 НВК №10-2 19.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 4

11 СК Проскурів – Ехо-Ветеран 01.08 Парк Франка 15.00 1:4
11 ДЮСШ №1-Спарта – Тепловик 01.08 Парк Франка 16.00 2:2
11 Прогрес-В –  Наркевицька ОТГ 01.08 Парк Франка 17.00 2:10
11 Тайфун – Округ 01.08 Парк Франка 18.00 2:4
11 Booster – Нева 01.08 Парк Франка 19.00 2:5
11 Ветеран (Нова Ушиця) – Меблі-Лідер 01.08 НВК №10-1 11.00 2:0
11 Думка – Легіон 01.08 НВК №10-1 12.00 0:4
11 Astrum – Ковчег-2 01.08 НВК №10-1 19.00 9:1
11 FC Friends – Аталанта 01.08 НВК №10-2 17.00 5:6
11 ZALIV-10 – Dark Horse 01.08 НВК №10-2 18.00 8:3
11 ДЮСШ №1-Україна-Chado – УПП Хмельницький 01.08 ДЮСШ №1 12.00 7:3
11 Карат-mebli remtion – Олімп 01.08 ДЮСШ №1 16.00 4:3
1\8 фіналу Карат-mebli remtion – ДЮСШ №1-Спарта 02.08 НВК №10-1 16.00
1\8 фіналу ZALIV 10 – Тайфун 02.08 НВК №10-1 17.00
1\8 фіналу Меблі-Лідер – УПП Хмельницький 02.08 НВК №10-1 18.00
1\8 фіналу Легіон – Наркевицька ОТГ 02.08 НВК №10-1 19.00
1\8 фіналу Ветеран (Нова Ушиця) – Ехо-Ветеран 02.08 Парк Франка 14.00
1\8 фіналу СК «Проскурів» – Округ 02.08 Парк Франка 15.00
1\8 фіналу Олімп – Тепловик 02.08 Парк Франка 16.00
1\8 фіналу ДЮСШ №1-Україна-Chado – Нева 02.08 Парк Франка 17.00

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here