Преміум-ліга: результати матчів 17-18 серпня

0
2320

Надаємо Вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2019 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “МОБІФРЕНД”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 1

Ф Хмельницькі делікатеси – Forex Club 17.08 НВК №10-1 13.00 3:4
Toshiba – Beerloga 17.08 НВК №10-1 16.00 2:10
Ф Forex Club – Хмельницькі делікатеси 18.08 НВК №10-1 14.00 3:8
Beerloga –Toshiba 18.08 НВК №10-1 17.00 5:3
КВ Менс – Філтекс-Аваль 17.08 НВК №10-2 17.00 2:7
КВ Фахівець – ККФА-Liberty 17.08 НВК №10-2 14.00 5:0 (тех. результат)
КП Прикордонник-Frisor – Динамо-ГУНП 17.08 НВК №10-2 13.00 5:6
КП Ротор – Інтерпродсервіс 18.08 НВК №10-1 16.00 6:3

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 2

1\2 3матч Aлмаз – Лунтік 17.08 НВК №10-1 12.00 4:2
Ф Agora – Алмаз 18.08 НВК №10-1 12.00 6:1
Vігор – Лунтік 18.08 НВК №10-2 15.00 4:2
КВ Ауді – МобіФренд 18.08 НВК №10-2 13.00 1:1
КВ TEAM Lawyer’s – Lifecell 17.08 НВК №10-2 12.00 6:4
КП ЕкоАльт – Максимум 17.08 НВК №10-2 16.00 3:10
КП Атлетик-Ceresit PRO – Сокіл-2 17.08 НВК №10-2 15.00 3:3

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3

1\2 3матч Аванті – WOODMALL 17.08 НВК №10-1 15.00 4:4 пен. 0:2
Brilliant – Аванті 18.08 НВК №10-2 14.00 1:4
Ф Феміда – WOODMALL 18.08 НВК №10-1 13.00 5:2
КВ Легіон – Раково-сіті 18.08 Парк Франка 14.00 3:7
КВ Тепловик – Фенікс-ДЮСШ №1 17.08 Парк Франка 15.00 4:2
КП Червона Зірка – Дантист 18.08 Парк Франка 15.00 1:3
КП FC Diamant- Інкогніто 18.08 Парк Франка 16.00 0:1

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 4

Ковчег-ДЮСШ №1 – Адвокат 17.08 Парк Франка 18.00 2:3
Ф Zооветпром – Ivet  – ДП Хмельницькоблавтодор 17.08 НВК №10-1 14.00 3:4
Адвокат – Ковчег-ДЮСШ №1 18.08 Парк Франка 17.00 3:3 пен. 0:2
Ф ДП Хмельницькоблавтодор – Zооветпром-Ivet 18.08 НВК №10-1 15.00 4:4 пен. 2:0
КВ Ф FC Friend’s – Олімп 17.08 Парк Франка 16.00 5:1
КВ 3м Freda – Vavilon 17.08 НВК №10-2 18.00 5:7
КП Booster – Dark Horse 17.08 Парк Франка 17.00 6:4
КП Меблі-Лідер – Foletti 17.08 Парк Франка 19.00 0:5

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here