Преміум-ліга: результати стартових матчів 1/2 фіналу плей-офф

0
2429

Надаємо Вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2019 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “МОБІФРЕНД”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 1

1\2 Хмельницькі делікатеси – Toshiba (1 матч) 10.08 НВК №10-1 14.00 9:4
1\2 Forex Club – Beerloga (1 матч) 10.08 НВК №10-2 19.00 1:1 пен. 3:2
1\2 Toshiba – Хмельницькі делікатеси (2 матч) 11.08 НВК №10-1 15.00 3:11
1\2 Beerloga –Forex Club (2 матч) 11.08 НВК №10-1 14.00 1:1 пен. 5:6
КВ Фахівець – Філтекс-Аваль 10.08 НВК №10-2 17.00 4:6
КВ ККФА-Liberty – Менс 11.08 ДЮСШ №1 15.00 11:3
КП Ротор – Прикордонник-Frisor 10.08 НВК №10-2 13.00 5:12
КП Динамо-ГУНП – Інтерпродсервіс 10.08 НВК №10-2 18.00 3:0

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 2

1\2 Agora – Vігор (1 матч) 10.08 НВК №10-1 12.00 4:2
1\2 Алмаз – Лунтік (1 матч) 10.08 НВК №10-2 15.00 0:10
1\2 Лунтік – Алмаз (2 матч) 11.08 НВК №10-1 13.00 0:4
1\2 Vігор – Agora (2 матч) 11.08 НВК №10-1 12.00 3:4
КВ Lifecell – Ауді 10.08   НВК №10-1 13.00 1:1
КВ МобіФренд – TEAM Lawyer’s 11.08 ДЮСШ №1 17.00 6:6
КП Максимум – Сокіл-2 10.08 НВК №10-2 16.00 3:1
КП Атлетик-Ceresit PRO – ЕкоАльт 11.08 ДЮСШ №1 13.00 3:2

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3

1\2 Brilliant –Феміда (1 матч) 10.08 НВК №10-1 15.00 1:3
1\2 Аванті – WOODMALL (1 матч) 10.08 НВК №10-1 16.00 4:2
1\2 Феміда – Brilliant (2 матч) 11.08 ДЮСШ №1 14.00 14:2
1\2 WOODMALL – Аванті (2 матч) 11.08 ДЮСШ №1 16.00 4:4 пен. 2:0
КВ Фенікс-ДЮСШ №1 – Раково-сіті 10.08 НВК №10-2 14.00 6:6
КВ Тепловик – Легіон 10.08 Парк Франка 16.00 18:0
КП FC Diamant – Червона Зірка 11.08 ДЮСШ №1 18.00 5:3
КП Дантист – Інкогніто 11.08 Парк Франка 16.00 4:2

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 4

1\2 ДП Хмельницький облавтодор – Ковчег-ДЮСШ №1 (1 матч) 10.08 Парк Франка 17.00 3:3 пен. 3:1
1\2 Zооветпром – Ivet  – Адвокат (1 матч) 10.08 Парк Франка 18.00 3:2
1\2 Zооветпром-Ivet – Адвокат (2 матч) 11.08 Парк Франка 14.00 4:2
1\2 Ковчег-ДЮСШ №1 – ДП Хмельницький облавтодор (2 матч) 11.08 Парк Франка 15.00 2:3
КВ FC Friend’s – Freda 11.08 Парк Франка 17.00 10:2
КВ Олімп – Vavilon 10.08 НВК №10-2 12.00 4:4 пен. 4:3
КП Foletti – Dark Horse 10.08 Парк Франка 15.00 11:1
КП Меблі-Лідер – Booster 10.08 Парк Франка 19.00 7:3

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here