Преміум-ліга: камбеки «Дантиста» і «Аванті», залізні нерви «Фахівця» та інші цікавинки повторних перехідних матчів плей-офф

0
587

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує заключні матчі Преміум-ліги з міні-футболу сезону 2019 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “МОБІФРЕНД”

У суботу та неділю, 7-ого і 8-ого вересня, були зіграні повторні перехідні матчі плей-офф, які і завершили розіграш Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2019 років. А за їх результатами сформувався склад дивізіонів на сезон наступний. І що цікаво, відразу у восьми з дев’яти пар загальні перемоги святкували та підвищення у класі здобули команди «нижчі» за рангом. Перервав цю тенденцію лише «Фахівець». Про все це і не тільки – далі у нашому огляді.

Першими зіграли «Інтерпродсервіс» та «Максимум», і останні, вдруге перегравши свого суперника, вибороли підвищення у класі. Гол Гарбара на 22-ій секунді дарував надію «синім» відіграти «-3» за підсумками першої зустрічі, але коли Клубніцький всередині першого тайму класним ударом у самісіньку праву «дев’ятку» зробив рахунок рівним, вже стало зрозуміло, що свого «Максимум» не відпустить. «Інтерпродсервісу» вперто не вистачало креативу у атаці та надійності в обороні, а далі знову на авансцену вийшов Косяк, оформивши дубль протягом трьох всередині другої 25-ти хвилинки. В першому випадку він перехопив «поперечну» передачу і з кількох метрів невідпорно пробив під поперечину воріт Гуменюка, а далі виявився найспритнішим після розіграшу кутового. «Максимум» не зупинявся, і далі завдяки активним діям Клубніцького, який не без допомоги партнерів оформив хет-трик, а також голу Шпичка довів справу до розгрому, вигравши таким чином другий матч ще впевненіше, ніж перший. А влучний удар Панькевича дозволив «синім» хіба що дещо врятувати власний престиж – 6:2 на користь «Максимума», який таким чином наступний сезон розпочне у елітному дивізіоні. Підвищився у класі і «Адвокат», котрий і в другій перехідній грі знову виявився сильнішим за «Фенікс-ДЮСШ №1». «Феніксівці» з перших хвилин вийшли вкрай «зарядженими», але основні емоції віддавали не грі, а суперечкам з арбітрами. Вже досить швидко «червоне світло» перед собою побачив Жилович, нецензурною лайкою «обклавши» арбітра, та й під стать йому діяли інші партнери молодого віку. А ось «Адвокат» вирішив усе ще в першому таймі, коли хет-трики Забавчука та Голови (останній таким чином забезпечив собі перемогу у гонці бомбардирів дивізіону 4) остаточно зняли усі питання щодо переможця у цій двоматчевій дуелі. Після перерви Буткевич-тім вже діяла трохи розслабленіше, однак якби не старання та сейви Дубового, все б для «феніксівців» завершилося б поразкою із двозначним рахунком. А так – «лише» 9:2 на користь «Адвоката», який наступний сезон розпочне у дивізіоні 3.

Справжню драму подарували глядачам «Дантист» та «ЕкоАльт». «Дантисти» дуже активно розпочали гру, і вже досить швидко відігравали відставання у два м’ячі за підсумками першої зустрічі. Неабияк допоміг у цьому підопічним Сергія Тимофієва швидкий гол Попова, а невдовзі відзначився і Кукурудза, влучно пробивши у нижній кут метрів з 8-ми. Проте Лис, забивши у своєму фірмовому стилі (зіграв «на стовпа» і вдотик пробив без жодних шансів для кіпера) наприкінці першого тайму вивів вперед за сумою двох зустрічей знову «ЕкоАльт», але після перерви «дантистів» вже було не зупинити. Дуже своєчасний для представника дивізіону 3 забитий м’яч «з роздягальні» записав на свій рахунок Кукурудза, «замкнувши» дальню стійку після прострілу Підручного, а переломним став гол Гуменюка, який потужним пострілом метрів з 12-ти застав знанецька Коника. «ЕкоАльт» в останні хвилини відчайдушно намагався відігратися, застосовуючи гру з 5-им польовим, однак фінальний штурм Рогульський-тім успіхом для «зелених» не увінчався. А «Дантист», виграючи 4:1 у матчі-відповіді стає сильнішим за свого суперника по сумі двох ігор, і наступний сезон розпочне вже у дивізіоні 2. Найменше інтриги було у парі «Foletti» та «Червоної Зірки», але коли ще й Попіль забив в дебюті після швидкого розіграшу ауту, відчуття дежавю не покидало. «Фіолетові» знову майстерно ловили своїх більш повільних опонентів на контратаках, проте «Червона Зірка» після перерви зуміла переломити хід подій, і була близькою до того, аби виграти хоча б повторний матч. Переломним ж став нереалізований Кириком пенальті, і відоме футбольне правило спрацювало на останніх секундах. А Попіль, оформивши дубль, приніс «Foletti» і перемогу в другій зустрічі – 5:4, а також путівку у дивізіон 3 на наступний сезон.

Запеклою була і боротьба в другому матчі між «Аванті» та «МобіФрендом». «Чорні», які святкували мінімальну перемогу тижнем раніше жвавіше розпочали і повторну зустріч цих суперників, і після голу Вельського внаслідок швидкого розіграшу штрафного, загальна перевага «МобіФренда» стала ще переконливішою. Але «леви» не з тих команд, які пасують перед труднощами, і ще в середині першої 25-ти хвилинки інтрига ожила. «Феєрив» Михайлов, який спочатку вивів фактично на порожні ворота Кошельника, а через декілька хвилин до «асисту» додав і забитий м’яч, холоднокровно реалізувавши вихід віч-на-віч із Мазуром. За рахунку 1:2 «МобіФренд» відверто «поплив», не знаючи що протиставити такому організованому супернику, а без дискваліфікованого Вакуха швидкості та креативу у атаці «чорним» відверто не вистачало. «Аванті» ж було значно стабільнішим, і завдяки в першу чергу вдалим діям тих ж Михайлова і Кошельника довело справу до розгрому. А вилучення Олега Вакуха остаточно поховало бодай найменші шанси «МобіФренда» на успіх – 6:2 на користь «Аванті», яке таким чином виграє по сумі двох ігор і здобуває путівку до дивізіону 2 на наступний сезон. Завершив сезон перемогою і «Ковчег-ДЮСШ №1», котрий і в другій перехідній грі на класі розібрався із «Раково-сіті». Після того, як Лисий та Шитенков забили в дебюті після класних розіграшів «до вірного», стало зрозуміло, що «жителів Раково» в цій дуелі не врятує ніщо. Ну вже дуже класно та впевнено діяв «Ковчег-ДЮСШ №1», але дубль Рубцова (який ж класний гол він забив зі штрафного) дозволив «червоним» дещо підсолодити своє прощання із дивізіоном – 8:3 у другій грі та 19:6 за сумою двох зустрічей на користь «ковчегівців», які наступний сезон розпочнуть у третьому за рангом дивізіоні.

Зіграє там в наступному сезоні і «TEAM Lawyer’s», який в другій перехідній грі також поступився «Brillianty». Стартовий шквал атак «юристів» успішно нейтралізували Данилюк (який вимушено діяв у воротах) та захисники, а коли Алла Хадж Халаф реалізував швидкий «2 в 0» і згодом Булці вдався точний удар з середньої дистанції, становище «TEAM Lawyer’s» стало безнадійним. Переломним моментом став нереалізований Сергійчуком дабл-пенальті «у роздягальню», після чого успіх Тихонюка і компанії сумнівів вже не викликав. Завдяки впевненій грі на контратаках «бріліантові» розгромили свого опонента, а кращим у складах обох команд став Алла Хадж Халаф, оформивши покер – 7:1 на користь «Brilliantа», який перемагаючи у перехідних іграх повертається до дивізіону 2 після річної перерви. А ось «Лунтік», виявившись сильнішим у стиках за «ККФА-Liberty», вперше у своїй історії здобув право зіграти у найсильнішому дивізіоні літньої Преміум-ліги. «Жовтим» після безнадійно проваленого початку (як же Кононенко, Рижук та Дзюбак «розривали» своїх суперників на контратаках!) вдалося «повернутися» у гру після перерви та відігратися в повторному матчі. Найбільше у «ККФА-Liberty» «феєрили» Гноянко та Михайлов, оформивши відповідно хет-трик і дубль, а окрасою матчу став класний гол Федорка від штанги, проте неймовірні дії Шевчука на останньому рубежі все таки дозволили «Лунтіку» стати переможцями за сумою двох зустрічей. Друга з них завершилася результативною нічиєю 6:6, а ось першу впевнено виграли «салатові», святкувавши таким чином загальний успіх. А історія для «ККФА-Liberty» йде по колу: минулого року вдалі дії їх кіпера у «стиках» дозволили команді зберегти прописку у дивізіоні 1, тепер ж «блиснув» воротар їх суперників, і тепер Божеску-тім прощається з елітним дивізіоном. Найбільше ж емоцій подарувала повторна дуель між «Фахівцем» та «Vігором». «Фахівці» вже не мала права на помилку після поразки в першій грі, і матч-відповідь з Хлопоніним у воротах розпочали неймовірно впевнено. А вдалі дії Олександра Атласюка, який у першому таймі спочатку забив сам, а потім створив гол і для Гаваги, який влучно вдотик пробив у кут після прострілу Сашка з флангу. А коли всередині другої 25-ти хвилинки Овчинніков точним ударом від штанги завершив швидкий контрвипад «Фахівця» і рахунок на табло став розгромним, «біло-червоним» аби зберегти шанси на продовження боротьби за вихід до еліти потрібно було створити невеличке диво. І це вдалося підопічним Ігоря Вислободського. На передостанній хвилині Зенін, буквально заштовхавши з метра шкіряну сферу у ціль після затяжного розіграшу «Vігором» один гол відквитав, а далі Хлопонін, отримавши за суперечки з арбітром другий «гірчичник», залишив на заключні секунди у чисельній меншості «фахівців». Цим шансом «Vігор» не міг не скористатися, і Калошин, вдало зігравши на добиванні буквально перед самісіньким фінальним свистком, перевів подальшу боротьбу у серію післяматчевих пенальті – 4:4 за сумою двох зустрічей. В «лотореї» блиснув майстерністю Олександр Атласюк, який ставши у ворота «під пенальті» не лише парирував удар Чижа, а й забив перед цим з «точки» сам. Отримавши психологічну перевагу, «Фахівець» і виграв серію завдяки холоднокровним пострілам Овчиннікова та Гаваги, та добряче полоскотавши нерви власним фанам таки зберіг прописку у елітному дивізіоні на наступний сезон.

Технічні дані повторних перехідних матчів плей-офф

«Максимум» – «Інтерпродсервіс» – 6:2 (1:1)

Перший матч: 6:3

Голи: Клубніцький (10, 43, 50), Косяк (32, 35), Шпичко (48) – Гарбар (1), Панькевич (45)

«Максимум»: Остяк, Резніченко, Клімішен, Косяк, Кравецький, Шпичко, Рабченюк, Клубніцький, Логвінов, Кравчук, Шкрябець

«Інтерпродсервіс»: Гуменюк, Первєєв, Ноль, Гарбар, Панькевич, І. Малукалов, Гончар, Марчук

Попередження: Клімішен (23), Кравецький (28), Логвінов (47)

«Адвокат» – «Фенікс-ДЮСШ №1» – 9:2 (7:1)

Перший матч: 2:0

Голи: Забавчук (8, 11, 19), Голова (12, 15, 23, 35), Кричківський (23), Нікіфоров (27) – Олексієнко (13), Терлецький (35)

«Адвокат»: Орєхов, Галюк, Голова, Кричківський, Забавчук, Буткевич, Дмитришен, Дунець, Нікіфоров, Пастернак

«Фенікс-ДЮСШ №1»: Лебідь, Р. Дубовий, Олексієнко, Мочульський, Фасуляк, Терлецький, Мізюк, Р. Гуринович, Жилович, Положай

Попередження: Галюк (16), Дмитришен (18) – Жилович (2), Мізюк (10)

Вилучення: Жилович (3, нецензурні вислови на адресу арбітра матчу)

«Дантист» – «ЕкоАльт» – 4:1 (2:1)

Перший матч: 2:4

Голи: Попов (7), Кукурудза (14, 29), Гуменюк (44) – Лис (22)

«Дантист»: О. Мельник, Покотило, Терещенко, Розуман, Гуменюк, Попов, Мірошник, Д. Мельник, Моспан, Підручний, Тимофієв, Улітін, Кузьмінчук, Кукурудза

«ЕкоАльт»: Коник, Лис, Яворський, Трофанюк, Карпенко, Годованюк, Миронюк

Попередження: Розуман (20), Гуменюк (33), Попов (44) – Трофанюк (17)

«Foletti» – «Червона Зірка» – 5:3 (3:1)

Перший матч: 6:1

Голи: Попіль (6, 50), Матковський (21), Коваленко (24), Сушицький (36) – Д. Огороднічук (25, 48), Коваленко (34, аг.)

«Foletti»: Балійчук, Коваленко, Попіль, Сушицький, Матковський, Сіньковський, Гулько

«Червона Зірка»: Януш, Веселовський, Кирик, Р. Огороднічук, Д. Огороднічук, Власюк, Вад. Кобзаренко, Віт. Кобзаренко, Горбачов, Голець

Попередження: Попіль (45) – Горбачов (46)

«Аванті» – «МобіФренд» – 6:2 (2:1)

Перший матч: 3:4

Голи: Кошельник (9, 44), Михайлов (15, 31, 49), Зарванський (46) – Вельський (7), Трембач (47)

«Аванті»: Степанюк, Ковтун, Духанін, Зарванський, Михайлов, Кошельник, Рудоман, Вознюк, Шабатура

«МобіФренд»: Герасимчук, Трембач, О. Вакух, Ладунець, Столяр, Клапченко, Вельський, Єременко, Мазур, Деревенько

Попередження: Ладунець (12), Столяр (17)

Вилучення: О. Вакух (42, навмисний удар суперника під час гри)

«Ковчег-ДЮСШ №1» – «Раково-сіті» – 8:3 (4:1)

Перший матч: 11:3

Голи: Леонов (8, 44), Лисий (9), Шитенков (10, 28, 33), Пробитий (25), Штолько (35) – Рубцов (15, 27), Берлов (40)

«Ковчег-ДЮСШ №1»: Вінницький, Дідишен, Штолько, Леонов, Пробитий, Стець, Поворознюк, Лисий, Шитенков, Ковальський

«Раково-сіті»: Матус, Рубцов, Берлов, Штурхацький, Анд. Тихонюк, Пеннер

Попередження: Дідишен (46)

«Brilliant» – «TEAM Lawyer’s» – 7:1 (2:0)

Перший матч: 2:1

Голи: Алла Хадж Халаф (12, 28, 38, 42), Булка (20), Гула (33, 41) – Нікітюк (39)

«Brilliant»: Данилюк, Булка, Гула, Алла Хадж Халаф, Арт. Тихонюк, Потюк, Р. Білик, Мокрота

«TEAM Lawyer’s»: Дубінін, Ягринець, Нікітюк, Басістий, Бойчук, Приступа, Сергійчук, Бондар, Дрижа, Лаба, Шаткун

Попередження: Потюк (47) – Басістий (48)

«Лунтік» – «ККФА-Liberty» – 6:6 (3:1)

Перший матч: 9:5

Голи: Кононенко (6, 30), Рижук (21, 38), Дзюбак (22), Ковальчук (48) – Гноянко (23, 39, 49), Михайлов (31, 34, пен.), Федорко (41)

«Лунтік»: Шевчук, Чекирда, Кононенко, Рижук, Дзюбак, Заболотний, Остафійчук, Ковальчук

«ККФА-Liberty»: Слободянюк, Федорко, Бородій, Гноянко, Михайлов, Божеску, Савченко, Стожик, Токовенко, Феринський

Попередження: Кононенко (5) – Феринський (23)

Вилучення: Кононенко (37, друге попередження)

«Vігор» – «Фахівець» – 2:3 (0:2) пен. 1:3

Голи: Зенін (49), Калошин (50) – О. Атласюк (10), Гавага (19), Овчинніков (43)

«Vігор»: Чиж, Вислободський, Чайковський, Зенін, Доліба, Калошин, Деркач

«Фахівець»: Хлопонін, Шевчук, О. Атласюк, Присяжнюк, Гавага, Овчинніков, В. Савчук, С. Атласюк, Адамів

Попередження: Зенін (18), Доліба (37), Чайковський (46) – Хлопонін (22)

Вилучення: Хлопонін (49, друге попередження)

Серія пенальті: О. Атласюк – 0:1, Чиж – 0:1 (воротар), Овчинніков – 0:2, Чайковський – 1:2, Гавага – 1:3