Преміум-ліга: мінімальні перемоги дуету лідерів, нічия в центральній грі туру та несподіванки від «Олімпа» і «Beerlogи»

0
581

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує поєдинки 12-ого туру у найсильнішому дивізіоні Преміум-ліги – дивізіоні 1.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Вже перший матч 12-ого туру, у якому зустрічалися «Олімп» та «Лада» подарував несподіванку. «Бордові», які в цій парі виглядали явним фаворитом, підтвердили свій статус на 13-ій хвилині, коли Баландюк після ефектної скидки п’ятою від Ярового влучно пробив точнісінько у ліву «дев’ятку», але вже дуже швидко все у матчі перевернулося з ніг на голову. Відновив статус-кво Падневич, увінчавши голом швидкий контрвипад команди з Деражні, а ще через декілька хвилин Скибінський, виявившись першим на добиванні після удару в стійку від того ж Падневича. «Ладі» відігратися допоміг влучний постріл Ярового в нижній кут з сиреною про завершення першої 27-ти хвилинки, але вже дуже швидко як гра поновилася після перерви, «Лада» знову опинилася у статусі наздоганяючих. Біляк чудовим пасом врозріз вивів на побачення із голкіпером Скібінського, і той холоднокровно пробивши повз Петричука, знову схилив шальки терезів на користь «Олімпа». Але радість «синіх» була недовгою, а знову відродив інтригу Воловик, якому після націленого пасу від активного Ярового залишалося лише не промахнутися з кількох метрів – 3:3. Все вирішив гол Падневича на 41-ій хвилині, який потужно пробив під поперечку після швидкого розіграшу ауту – 4:3. Далі «Лада» перейшла на гру з 5-им польовим, але ця тактика успіху «бордовим» не принесла. Натомість, деражнянці ще двічі вразивши ворота свого суперника на останній хвилині довели справу до розгромної перемоги – 6:3 на користь «Олімпа», який завдяки цій перемозі залишає останню сходинку у табелі про ранги.

Центральним ж 12-ому турі був поєдинок між «Епіцентром К-Forex Club» та «Хмельницькими делікатесами». Перший тайм суперники завершили без забитих м’ячів, хоча моментів створили чимало, проте голкіпери обох команд діяли просто неперевершено. Нулі на табло змінилися на 33-ій хвилині, коли Черкезов після чудового пасу врозріз від Наконечного з другої спроби переграв Сандулова – 0:1. Цей гол неабияк додав впевненості «делікатесним», які незабаром подвоїли власну перевагу у рахунку. Зробив це Ситник, пробивши у нижній кут без шансів для голкіпера після розкішної передачі з глибини – 0:2. «Будівельники» відразу перейшли на гру з 5-им польовим, і зуміли вже дуже швидко відігратися. Героєм став Безвещук, який спочатку асистував Олянчука, а невдовзі і забив сам, пробивши низом з-за меж воротарського без шансів для Самчука. В останні хвилини суперники неймовірно прагнули вирвати перемогу, але більше забитих м’ячів глядачі так і не побачили – бойова нічия з рахунком 2:2

Дует лідерів у 12-ому турі здобув мінімальні перемоги, але якими ж різними вони видалися. «Феміда-Старлайф» впевнено розпочала гру з «Ротором-2», але свою перевагу втілити у забиті голи зуміла лише під завісу першого тайму. Відкрив рахунок у зустрічі класним ударом у верхній кут зі штрафного Романюк, а невдовзі Маковійчук, влучно пробивши під поперечину після пасу Бакалярика, довів перевагу «юристів» до двох забитих м’ячів. «Гол у роздягальню» від Гайдашевського, який вдало продовжив другим темпом атаку «роторці» відродив тінь інтриги, але жила вона недовго. Бродзянський, виявившись у потрібному місці та в потрібний час після розіграшу ауту знову повернув перевагу у «+2» для «Феміди-Старлайф». «Ротор-2» ж завдяки диво-голу Логвіненка, який накрутивши відразу трьох захисників і невідпорно пробивши у ліву «дев’ятку» зуміла лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 3:2 на користь «Феміди-Старлайф», яка таким чином закріплюється на другій позиції, а ось «Ротор-2» ця поразка опускає на останній щабель табелі про ранги.

Справжній трилер подарували глядачам «Helpix» та «Ротор». Хоча перший тайм звітної зустрічі не віщував жодної інтриги – «клітчаті» вдало зігравши на помилках свого суперника, провели у ворота Рудого п’ять «сухих» м’ячів. Схоже, такий розвиток подій дещо заспокоїв підопічних Ігоря Глушка, чим і скористався «Ротор». Змінивши голкіпера на 5-ого польового, «салатові» дуже впевнено розігрували «штучну більшість», скоротивши відставання до цілком відігруваних «-1» всередині другого тайму. Далі «Helpix» «повернувся» у гру, і ще провівши чотири голи у відповідь, здавалося, зняв усі питання щодо переможця, однак не так сталося, як гадалося. «Ротор» бився до кінця, і завдяки вдалим розіграшам «зайвого», чотири рази які влучно завершував Святий, знову скоротив відставання до мінімуму, але на більше у чинного срібного призера дивізіону 1 не вистачило ні часу, ні можливості – 8:7 на користь «Helpixа» у цьому драматичному матчі, який завдяки цій перемозі зберігає за собою першу сходинку, а ось «Ротор» ця поразка майже «відчіпляє» від боротьби за топ-8.

Продовжує зберігати надії на вихід у плей-офф і «Тетра», яка в 12-ому турі розгромила «Сокіл-3». Все вирішилося ще у 7 стартових хвилин, коли «сині», вдало використавши тактику стартового бліцкригу, завдяки голам Скалія, Диняка та Задерейка зробила більш ніж вагому заявку на підсумковий успіх. «Сокіл-3» все ніяк не міг прийти в себе після стартового шоку, і не допоміг їм у цьому і коронний перехід на гру з 5-им польовим. Навпаки, Кузьмін, вразивши порожню ціль після обрізки суперника при грі із «зайвим» всередині другого тайму, остаточно зняв усі питання щодо переможця. «Підправити зачіску» «Сокіл-3» зумів лише на останніх секундах. Ноль, переправивши шкіряний снаряд у ціль після сильного удару Роговського, один гол відквитав, а невдовзі забивати міг вже сам Роговський, але не зумів реалізувати пенальті. Отже – 4:1 на користь «Тетри», якій ця перемога дозволяє леліяти надії на плей-офф, а ось «Сокіл-3» хоч і програє, але забезпечує собі місце у топ-8.

Запеклим видався «матч за 6 очок» між «Кардіфф-Прикордонником» та «Евеліною», яким аби зачепитися за місце у плей-офф, потрібно було лише перемагати у очній зустрічі. У першій половині гри суперники діяли, відповідаючи атакою на атаку, але вирішив все досить випадковий гол Іщука, який несильним, але точним ударом з-за меж воротарського поцілив точнісінько у нижній кут – 1:0. «Евеліна» неймовірно прагнула відгратися, і свого досягла на 41-ій хвилині, коли Бородій підправивши м’яч у сітку після потужного пострілу від Стожика, знову повернув інтригу – 1:1. Далі гра йшла, що називається «до гола», і забити його пощастило номінальним господарям. Героєм гри став Донець, який влучно пробивши у падінні в ліву «шістку» після передачі Рефеля з кутового, в підсумку забив і вирішальний гол у зустрічі – 2:1 на користь «Кардіфф-Прикордонника», який завдяки цьому успіху за тур до завершення «регулярки» виходить на останнє «прохідне» у плей-офф восьме місце.

Завершився ж 12 тур так як і розпочався – під знаком несподіванки, автором якої стала «Beerloga», яка у яскравому матчі переграла чинного чемпіона, «Динамо-ГУНП». Хоча, все як не можна краще розпочиналося для останніх. Середюк, який провів перший матч у сезоні в футболці «динамівців», увінчав свій дебют розкішним та точним ударом в праву «дев’ятку», але вже дуже швидко «пивним» вдалося забити досить своєчасний гол у відповідь. Його автором став Мельник, влучно пробивши під поперечку після вишуканої скидки п’ятою від Папіровича, а далі Нємий, холоднокровно реалізувавши відразу два дабл-пенальті, призначені у ворота «синіх» під завісу першого тайму, перевернув у матчі все з ніг на голову – 1:3. «Beerloga» не зупинялася на досягнутому, вже в дебюті другої половини Самсонов та активний Нємий, довели перевагу «салатових» до відчутних «+4», після чого «Динамо-ГУНП» перейшло в надії відігратися на гру з 5-им польовим. Заєць, підправивши шкіряний снаряд у ціль після прострілу з флангу від Федорка, подарував надію номінальним господарям, а далі Колесников власним дублем скоротив відставання для «динамівців» до цілком відігруваних «-1». Але на більше у цій грі «синіх» не вистачило – яскрава перемога «Beerlogи» з рахунком 5:4.

Наступної суботи відбудеться заключний тур регулярного чемпіонату, головною інтригою якого є те, кому ж дістанеться остання, восьма путівка до плей-офф, на яку претендують відразу п’ять (!) колективів. У 13-ому турі (матчі 10 лютого), зустрінуться наступні пари команд: «Ротор-2» – «Helpix», «Сокіл-3» – «Феміда-Старлайф», «Евеліна» – «Тетра», «Beerloga» – «Кардіфф-Прикордонник», «Хмельницькі делікатеси» – «Динамо-ГУНП», «Лада» – «Епіцентр К-Forex Club», «Ротор» – «Олімп».

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ 12-ОГО ТУРУ У ДИВІЗІОНІ 1

«Олімп» – «Лада» – 6:3 (2:2)

Арбітри: Подворний, П. Сас

Голи: Падневич (13, 41, 54), Скибінський (26, 31), Біляк (54) – Баландюк (13), Яровий (27), В. Воловик (34)

«Олімп»: Гайновський, Івановський, Блажко, Біляк, Падневич, Скибінський, Берлінський, Дмитришен

«Лада»: Петричук, Умаров, Яровий, Баландюк, Зощук, Дияк, Мустафін, В. Воловик, А. Шульган

Попередження: Біляк (51)

«Епіцентр К-Forex Club» – «Хмельницькі делікатеси» – 2:2 (0:0)

Арбітри: П. Сас, Подворний

Голи: Олянчук (49), Безвещук (52) – Черкезов (33), Ситник (49)

«Епіцентр К-Forex Club»: Сандулов, Моночков, Безвещук, Овчинніков, Олянчук, Антонюк, Самсонюк, С. Вербовий, Успенський, Сяньков, Слівінський, В. Вербовий

«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Сиворог, Ситник, Наконечний, Жаріков, Глаз, Черкезов, Богдан, Дячук

Попередження: Овчинніков (27) – Глаз (38)

«Сокіл-3» – «Тетра» – 1:4 (0:3)

Арбітри: Подворний, Божко

Голи: Ноль (53) – Скалій (4), Диняк (5), Задерейко (7), Кузьмін (44)

«Сокіл-3»: Чайка, Мельник, Ноль, Оліферчук, Роговський, Кравчук

«Тетра»: Скалій, Кузьмін, Смоляренко, Задерейко, Нужда, Михальчук, Диняк, Шляховий, Ахмедов

Попередження: Роговський (13)

«Феміда-Старлайф» – «Ротор-2» – 3:2 (2:1)

Арбітри: Божко, П. Сас

Голи: Романюк (20), Маковійчук (27), Бродзянський (39) – Гайдашевський (27), Логвіненко (51)

«Феміда-Старлайф»: Купчанко, Караім, Бойко, Романюк, Гончарук, Бродзянський, Бакалярик, Маковійчук, Куляк, Ткачук

«Ротор-2»: Болістовський, Данилюк, Логвіненко, Паляниця, Камінський, Гайдашевський, Орошкевич, Сова, Нік Омар

Попередження: Бойко (29) – Орошкевич (36)

«Helpix» – «Ротор» – 8:7 (5:0)

Арбітри: П. Сас, Божко

Голи: Бабак (13), Рижук (14, 27), Мельник (26), Шкрябець (27), Ліповуз (47), Гайдаш (49, 50) – Святий (30, 39, 42, 53), Шпаков (36, 53), Бондар (54)

«Helpix»: Восканян, Олексюк, Шкрябець, Гайдаш, Бабак, Мельник, Ліповуз, Худік, Рижук, Слободянюк

«Ротор»: Рудий, Шлапак, Стасюк, Шпаков, Красножон, Кострицький, Святий, Бондар, Чабан, Слободян, Грищук

Попередження: Восканян (40), Бабак (52) – Святий (32), Кострицький (34), Шлапак (50)

«Кардіфф-Прикордонник» – «Евеліна» – 2:1 (1:0)

Арбітри: Болізюк, Осяк (обидва – Львів)

Голи: Іщук (19), Донець (49) – Бородій (41)

«Кардіфф-Прикордонник»: Райтаровський, Мельников, Миронюк, Малащук, Донець, Іщук, Рефель, Малишевський, Козак

«Евеліна»: Паславський, Ошовський, Мельник, Піхотко, Стожик, Бородій, Штокало, Василів, Борис, Белінський

Попередження: Донець (17) – Василів (21), Штокало (23), Стожик (54)

«Динамо-ГУНП» – «Beerloga» – 4:5 (1:3)

Голи: Середюк (11), Заєць (35), Колесников (39, 44, пен.) – Мельник (21), Нємий (23, 26, 33), Самсонов (28)

«Динамо-ГУНП»:  Попроцький, Колесников, Соколюк, Соботюк, Заєць, Бабій, Федорко, Березовський, Середюк, Сторожук, Бойчук, Розгон, Чекерський

«Beerloga»: Левченко, Солонинко, Кульбачний, Папірович, Самсонов, Антонов, Нємий, Мельник, Плосконос

Попередження: Папірович (47)