Преміум-ліга: огляд третього півфінального матчу, першого матчу фіналу та інших кубків у дивізіоні 4

0
461

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Відкривався цей ігровий вікенд, у четвертому дивізіоні, поєдинком «FC FNB» – «Раково-сіті». Команди активно розпочали гру та обмінялись декількома небезпечними пострілами, у перші хвилини зустрічі. На 4 хвилині «Раково-сіті» створило перший дійсно небезпечний момент, Рубцов Віталій відібрав м’яч на половині суперника, але не зміг переграти голкіпера. На 6 хвилині Ільницький Андрій відбирає м’яч біля кутової позначки суперника, пасом виводить Берест Михайла на побачення з голкіпером, який у падінні, проткнув м’яч у дальній кут воріт. На 10 хвилині Романов Владислав віддав передачу на Рубцова Віталія, який прийняв м’яч в шести метровій зоні суперника, але двічі поспіль пробив у голкіпера. На 13 хвилині після пострілу Дашкевич Андрія, з 10 метрової відстані, м’яч потрапив у стійку воріт. За хвилину Макаров Даниіл влучає у поперечину, Романов Владислав був першим на добиванні, але захисники встигли заблокувати цей удар. «FC FNB» відповіло виходом Присяжного Дениса віч-на-віч з голкіпером, Стратійчук Анатолій вдало зіграв у рамці воріт. На 16 хвилині Рубцов Віталій обіграв суперника на боковій лінії, вийшов на побачення з голкіпером, але його постріл на себе прийняла стійка. «FC FNB» провело атаку у відповідь, удар Марчук Данііла відбив голкіпер, Марчук Данііл підхопив його, зіграв в стійку з Гонтар Артемом, той вивів його на порожні ворота і Марчук Данііл забив другий м’яч для своєї команди. На 21 хвилина Сікора Вадим відібрав м’яч на власній половині майданчику, вибіг у швидку контратаку, віддав на Дашкевич Андрія, але його постріл заблокував захисник, у карколомному стрибку. Ще за хвилину Сонник Владислав потужно пробив з дальньої відстані , але навіть після рикошету, Образцов Андрій зміг зреагувати на цей постріл. Вже на першій хвилині, другого тайму, Рубцов Віталій своїм шикарним пасом, вивів Приян Андрій на ударну позицію, але той не влучив по м’ячу. На 25 хвилині Макаров Даниіл завдав удару головою з шести метрової зони, м’яч пройшов в декількох сантиметрах над поперечиною. На 27 хвилині Левченко Максим відібрав м’яч та одразу віддав його на Макарова Даниіла, той обіграв суперника, вийшов на голкіпера, потужно пробив, але Образцов Андрій дивом взяв цей постріл. За хвилину «FC FNB» вдало розіграли аут, після прострілу на дальню стійку, Романов Владислав зрізав м’яч у власні ворота. Вже в наступній атаці, Рубцов Віталій мав зменшувати різницю в рахунку, але Образцов Андрій в черговий раз продемонстрував високій рівень своєї майстерності. На 32 хвилині «Раково-сіті» отримало право на небезпечний штрафний, Рубцов Віталій вдало пробив поміж гравцями команди «FC FNB». За хвилину Берест Михайло виборов м’яч біля кутової позначки, обіграв суперника та підступно пробив напроти хід голкіперу. На 39 хвилині Макаров Даниіл небезпечно ударив з межі шести метрової лінії та голкіпер парирував цей удар, Рубцов Віталій добивав м’яч у верхній кут воріт, але і після цього пострілу Образцов Андрій врятував свою команду. «Раково-сіті» перейшло на гру з п’ятим польовим. На 43 хвилині Приян Андрій пройшов по бровці та вразив ворота, технічним ударом у дальній верхній кут воріт. За 30 секунд Берест Михайло відібрав м’яч на половині суперника, обіграв голкіпера та вразив порожні ворота. На 44 хвилині «Раково-сіті» вдало розіграли п’ятого польового, а завершив цю комбінацію Дашкевич Андрій, потужним пострілом у верхній кут воріт.

Продовжили програму ігрового дня «МобіФренд» та «Сокіл». Перший тайм пройшов за рівної боротьби. Вакух Дмитро відкрив рахунок на 10 хвилині, а ще за дві хвилини подвоїв різницю у рахунку. Лоборчук Богдан зменшив перевагу суперника, до одного м’яча, на 15 хвилині. Перший тайм закінчився із рахунком 2:1 на користь команди «МобіФренд». Яка впевнено провела другу половину зустрічі, забила це п’ять м’ячів у ворота Вармінський Миколи, на що  «Сокіл» відповів влучними пострілами Лоборчук Богдан на 28 хвилині та Вармінський Володимир на 38 хвилині.

Наступними на паркет вийшли «Тепловик» та «Носорог». Вже на першій хвилині Кисіль Михайло відкрив рахунок. Романов Михайло зрівняв його на 14 хвилині. На 20 хвилині, Кравчук Сергій вивів «Носорог» уперед, а за хвилину Коваль Вадим збільшив перевагу своєї команди. На останній хвилині «Тепловик» отримав право на 10 метровий, а Мишко Костянтин вдало його реалізував. Вдаліше другий тайм розпочала команда «Тепловик». На 26 хвилині Данілов Павло зрівняв рахунок. Нічийний результат протримався до 35 хвилини, на якій Вітрук Євген вивів «Тепловик» уперед. На 42 хвилині Данілов Павло збільшив різницю у рахунку та встановив остаточний результат у матчі, 5:3 на користь команди «Тепловик».

Наступний ігровий день розпочинався протистоянням ФК «Громада-Міць» – «Аваль». Матч пройшов у рівній боротьбі. Московчук Богдан відкрив рахунок на 8 хвилині зустрічі та вже за хвилину Кирик Ігор відновив рівновагу. На 12 хвилині Яковчук Володимир вивів «Аваль» уперед. Саме за рахунку 1:2 на користь «Аваль», команди пішли на відпочинок. На 34 хвилині Кирик Ігор зрізав м’яч у власні ворота та відновив рівновагу у матчі. Кінцівка якого пройшла за напруженої боротьби та жоден з гострих моментів не став результативним.

Продовжили програму ігрового дня «ЖЖУК-ZALIV» та «M’ясник». Номінальні господарі краще ввійшли у гру та вже на першій хвилині, Шнира Андрій відкрив рахунок у матчі. Ваховський Олексій подвоїв його на 4 хвилині. «M’ясник» відігрався один м’яч завдяки влучному пострілу Морозович Володимир на 8 хвилині зустрічі. На 12 хвилині Ваховський Олексій відновив перевагу у два м’ячі та вже за хвилину, Когут Павло зробив різницю у рахунку мінімальною. Другий тайм пройшов за рівної боротьби, вболівальники побачили лише один результативний постріл, автором якого став Шнира Андрій на 38 хвилині зустрічі.

Продовжився ігровий вікенд фінальним поєдинком, на майданчику зустрілися «Ауді» та «FC FNB». Матч пройшов у напруженій боротьбі. Рахунок вдалося відкрити лише на 21 хвилині, автором першого голу у фінальній серії став Марчук Данііл. Другий тайм більш вдаліше розпочала команда «FC FNB», яка змогла подвоїти рахунок на 26 хвилині, завдяки влучному пострілу Присяжного Дениса. На 43 хвилині «FC FNB» отримало право на 10 метровий, а реалізував його Марчук Данііл. Варто відзначити вдалі дії Образцова Андрія у рамці воріт, який зміг втримати власні ворота недоторканими.

Завершували цей ігровий вікенд «ДБК» та «Раково-сіті». Перший тайм пройшов за рівної боротьби. Сікора Вадим відкрив рахунок на 6 хвилині зустрічі. Мінімальний рахунок протримався до 20 хвилини, на якій Левченко Максим подвоїв перевагу «Раково-сіті». «ДБК» відповіло влучним пострілом Савчук Назара на 21 хвилині. Після перерви «ДБК» зрівнює рахунок, завдяки влучному пострілу Сергійчук Юрія на 33 хвилині. «Раково-сіті» продемонструвала чудову кінцівку матчу, на 39 хвилині Романов Владислав вивів свою команду уперед. Дашкевич Андрій збільшив перевагу «Раково-сіті», завдяки своїм двом влучним пострілам, на 40 та 42 хвилині зустрічі. А крапку у матчі поставив Макаров Даниіл на 43 хвилині зустрічі, 2:6 на користь «Раково-сіті».

Технічні дані:

«FC FNB» – «Раково-сіті» – 5:3

«FC FNB»: Образцов Андрій, Марчук Данііл, Гонтар Артем, Присяжний Денис, Берест Михайло, Ільницький Андрій.

«Раково-сіті»: Стратійчук Анатолій, Дашкевич Андрій, Романов Владислав, Сікора Вадим, Рубцов Віталій, Левченко Максим, Ковальов Максим, Макаров Даниіл, Приян Андрій, Сонник Владислав, Рогатюк Дмитро.

Голи: Берест Михайло (6, 34, 42), Марчук Данііл (19) – Романов Владислав (29 АГ), Рубцов Віталій (32), Приян Андрій (43), Дашкевич Андрій (44).

Попередження: Присяжний Денис (32).

«МобіФренд» – «Сокіл» – 7:3

«МобіФренд»: Мазур Андрій, Гулько Дмитро, Шаварський Віталій, Герасимчук Вадим, Трембач Іван, Вакух Дмитро, Ладунець Роман, Єременко Олександр, Нігловський Андрій, Южанінов Максим, Янишин Денис.

«Сокіл»: Вармінський Микола, Меліцян Койрун, Меліцян Карен, Сметана Дмитро, Лоборчук Богдан, Хоптяр Павло, Вармінський Володимир.

Голи: Вакух Дмитро (10, 12, 31), Шаварський Віталій (24), Герасимчук Вадим (27), Трембач Іван (26), Ладунець Роман (38) – Лоборчук Богдан (15, 28), Вармінський Володимир (38).

Попередження: Южанінов Максим (20), Вакух Дмитро (28) – Меліцян Койрун (32).

«Тепловик» – «Носорог» – 5:3

«Тепловик»: Забіяка Андрій, Мишко Костянтин, Стець Дмитро, Вітрук Євген, Кисіль Михайло, Данілов Павло.

«Носорог»: Балабанов Вячеслав, Бевза Микола, Коваль Вадим, Лещук Олег, Кравчук Сергій, Романов Михайло, Кузюткін Олександр, Кокошко Денис.

Голи: Кисіль Михайло  (1), Мишко Костянтин (22), Данілов Павло (26, 42), Вітрук Євген (35) – Романов Михайло  (14), Кравчук Сергій  (20), Коваль Вадим (21).

Попередження: Кокошко Денис (24).

ФК «Громада-Міць» – «Аваль» – 2:2

ФК «Громада-Міць»: Лянскорунський Ярослав, Московчук Ярослав, Московчук Богдан, Гіджеліцький Ігор, Юхимчук Андрій, Василишин Юрій, Лянскорунський Сергій, Дженджелей Андрій.

«Аваль»: Незборецький Віталій, Яковчук Володимир, Юнчик Максим, Ходаковський Руслан, Гончарук Андрій, Кондратюк Роман, Кирик Ігор.

Голи: Московчук Богдан (8) – Яковчук Володимир (12), Кирик Ігор (9, 34 АГ).

«ЖЖУК-ZALIV» – «M’ясник» – 4:2

«ЖЖУК-ZALIV»: Буга Сергій, Демедес Андрій, Шеремета Андрій, Заморока Ігор, Шнира Андрій, Железнов Максим, Юдов Валерій, Ваховський Олексій.

«M’ясник»: Мельник Максим, Повторенко Юрій, Басалай Андрій, Попенко Олександр, Когут Павло, Лешкевич Дмитро, Шаховал Олександр, Морозович Володимир, Кльоц Ігор.

Голи: Шнира Андрій (1, 38), Ваховський Олексій (4, 12) – Морозович Володимир (8), Когут Павло (13).

Попередження: Шнира Андрій (30) – Морозович Володимир (26), Когут Павло (42).

«Ауді» – «FC FNB» – 0:3

«Ауді»: Савчук Віктор, Галкін Ігор, Ковбасюк Олексій, Загребельний Олександр, Войтович Олександр, Алексєєв Микола, Боденчук Сергій, Кирилюк Іван, Головань Олександр, Бондарчук Іван.

«FC FNB»: Гонтар Артем, Марчук Данііл, Образцов Андрій, Заковоротний Олександр, Заєць Олександр, Берест Михайло, Ільницький Андрій, Присяжний Денис.

Голи: Марчук Данііл (21, 43), Присяжний Денис (26).

Попередження:  Боденчук Сергій (33), Алексєєв Микола(36), Савчук Віктор (43).

«ДБК» – «Раково-сіті» – 2:6

«ДБК»: Сурков Віталій, Савчук Назар, Сергійчук Юрій, Балабанов Дмитро, Чепурний Андрій, Заморока Олександр.

«Раково-сіті»: Рогатюк Дмитро, Левченко Максим, Рубцов Віталій, Дашкевич Андрій, Приян Андрій, Сікора Вадим, Романов Владислав, Макаров Даниіл.

Голи: Савчук Назар (21), Сергійчук Юрій (33) – Сікора Вадим (6), Левченко Максим (20), Романов Владислав (39), Дашкевич Андрій  (40, 42), Макаров Даниіл (43).

Попередження: Чепурний Андрій  (7) – Левченко Максим (22), Рубцов Віталій (38).

Анатолій Шляховий, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області